Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

Только что, Потрошитель сказал:

А шо там корректировать, если оно летит по жпс?)

Малося на увазі злити інфу де ті курви засіли. А гпс зараз глушиться і наступна ракета може прилетіти метрів на 300 в стороні від цілі, так що будьте обережні.

  • Лайк 1
  • Дякую 1
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, US7IGN сказал:

Байден чи Макрон?😂

Що ви таке кажете? Ви що, на Єрмака не підписані? 🤣

P.S. Макрон взагалі  слабак.  Спочатку був мачо, обіцяв х**ла в стойло поставити, а потім  навіть з жилетками впоратись не зміг і здувся. 

А в 2022 дуже довго не міг зрозуміти, що дзвонити в кремль безглуздо

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, Alvalk сказал:

Макрон взагалі  слабак

Я правильно зрозумів що пересічний француз живе бідніше за українця і саме Макрон випрошує зброю у України? Я не можу зрозуміти що є показником крутості? Срака як у павіана? Так тоді справжніх лідерів в Африці треба шукати 😂

  • Лайк 4
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

53 минуты назад, murava сказал:

А хто пробував?

чечени , грузини , казахи , азери , таджики , е.т.с.

 

кацапи без бажання  жертви агресії , атакують зазделегіддь безпомічні держави , а тут така "помилка з об'єктом" 

 

за скільки там днів Казахстан впав ? 

до речі схема "бліцкрігу"   схожа була - там "гостомельский десант" був успішнішій , попри логістичне плече

https://ru.wikipedia.org/wiki/Операция_ОДКБ_в_Казахстане

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, Бездомный сказал:

 

так кацапи без бажання  жертви агресії , атакують зазделегіддь безпомічні держави 

 

за скільки там днів Казахстан впав ? 

І досі лежить 😂

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 хвилин тому, US7IGN сказав:

Малося на увазі злити інфу де ті курви засіли.

То вже називається наводчик і тягне на орден )

  • Дякую 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Трохи холодного душу від Машовця:

Цитата

Трохи "витвирезуючого", не завадить...

Чесно кажучи... я не знаю хто там й куди "наступив" чи навіть "взяв під вогневий контроль"... але ситуація на ЛБЗ, особливо у Східній операційній зоні, дуже складна й останніми днями набула тенденції, далеко не на користь Сил оборони України (СОУ)...

Чому у мене складається саме таке враження?

Ну тому, що на сьогоднішній день стали очевидними 2 речі...

1) Командування військ противника продовжує активні наступальні дії зразу на 3-х напрямках, причому на 2-х з них має успіх...

2) Темпи та розмах наступальних дій ЗСУ у Південній операційній зоні - об'єктивно, м'яко кажучи, не видатні... хоча й сприяли тому, що на всіх ділянках, де наступають ЗСУ, також вдалося досягнути успіху (нехай й мінімального).

Якщо ми все це складемо до купи у стратегічному сенсі, то зрозуміємо, що поки все їде за планом... але, явно - не нашому...

На практиці (оперативному та тактичному рівнях), це виглядає наступним чином:

- Район Бахмуту, не дивлячись на бравурні "висновки" пані Маляр, про "вогневий контроль всіх входів та виходів", "напівоточення противника" й таке інше, сувора реальність трохи відрізняться від цих бравурних й гучних заяв...

Противник, підтягнувши на північний фланг досить суттєві резерви у вигляді 331-го парашютно-десантного полку (пдп) та 217-го пдп зі складу 98-ї потряно-десантної дивізії (пдд), досить успішно контр-атакував наші передові підрозділи в районі с.Дубово-Василівка, с.Берхівка та с.Ягідне...майже повністю їх зупинивши.

Більше того, південніше міста... вже навіть багато де "проанансоване" падіння с.Кліщіївка, також... якось не задалося... У смузі оборони 72-ї окремої мотострілецької бригади (омсбр) противника, свіжа 83-а десантно-штурмова бригада (дшбр) противника провела ряд контр-атак на західній околиці с.Кліщіївка та з напрямку с.Андріївка... чим примусила зупинитися передові підрозділи ЗСУ на цьому напрямку.

Навіть в самому місті... в якому по словам пані Маляр, ЗСУ вогневим способом контролюють усі переміщення противника, останній, між іншим, примудряється не дивлячись на це, організовувати та проводити регулярні атаки у напрямку на с.Іванівське...

- На Лиманському напрямку... також "не все за здравіє". Протягом останніх днів 74-й омсбр противника, яку він постійно підсилює свіжими підрозділами, достатньо суттєво розширила своє вклинення в нашу оборону по напрямку Кремінна - Зарічне, головним чином у південному напрямку....

Таким чином, ситуація із Серебрянським лісництвом продовжує погіршуватися... Адже в районі с.Діброва та с.Шипилівка (з боку протилежного берегу р.Сіверський Донець) противник також не припиняє свої атаки.

Якщо так піде й надалі, оборона ЗСУ вздовж лівого берегу р.Сіверський Донець буде "звернута" противником не тільки в районі с.Серебрянка та с.Білогоровки (верхн.), до якої, до речі противник вже підійшов впритул з півдні та південного сходу, а до самого с.Дронівка...

- Ситуацію ще бльше "покращує" успіх противника по напрямку с.Червонопопівка - с.Невське, а також на Куп'янському напрямку в районі с.Новоселівське, де підрозділи 7-го мсп та 27-ї омсбр противника явно намагаються прорватися ЗА дорогу Куп'янськ - Сватове й достатньо близьки до цього... Адже це певним чином сковує можливості українського командування вдреагувати належно на події, які відбуваються південніше цієї ділянки, на Лиманському напрямку... Й наскільки я розумію, це лише початок... принаймні, це справедливо для напрямку, як на Борову, так й на власне Куп'янськ...

До чого я все це веду...?

А до того, що так, всі ці успіхи противника носять поки виключно тактичний характер й вираховуються виключно парою км, а в окремих випадках сотнями метрів... Але питання, у зв'язку з усім цим, полягає в іншому...

Чи дійсно готові СОУ до прогризання оборони противника саме таким методом, сплачуючи кров'ю свого особового складу кожний км просування...? Чи дійсно, план нашої кампанії на це літо передбачав саме такий спосіб, що має на увазі - втягування наших військ у ближні тактичні м'ясорубки?

Судячи зі всього, росіяни до цього готові, й навіть саме таку методологію передбачили у своїх планах та задумах... Але чи варто нам уподоблюватися їм і "погоджуватися" на це?

Може варто пошукати якесь інше рішення?

В цьому сенсі, важко переоцінити значення та наслідки копіткої, щоденної роботи ВІЙСЬКОВОЇ РОЗВІДКИ... причому на всіх рівнях, починаючи зі стратегічного, закінчуючи "рутиною" на тактичному рівні...

Диверсії у глибокому тилу противника - важливі, навіть, дуже важливі, але не забуваємо - Головком та ГШ повинні мати для прийняття аргументованого та адекватного рішення ВИЧЕРПНУ інформацію, щодо противника... причому в режимі "онлайн".

 

  • Лайк 1
  • Дякую 1
  • Сумно 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

18 минут назад, vadimv сказал:

То вже називається наводчик і тягне на орден )

або розстріл

14 минут назад, Alvalk сказал:

Трохи холодного душу від Машовця:

для цього потрібен Машовець?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Потрошитель сказал:

Ну так они ж их не покупают)) сколько там одна ракета стоит?

За чужой счёт и воевать можно, а жить - так тем более))

я думав , що це ната за рахунок народу України воює 

 

"перемогти Росію за ціну підписки на нетфлікс"

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

26 минут назад, Бездомный сказал:

я думав , що це ната за рахунок народу України воює 

 

"перемогти Росію за ціну підписки на нетфлікс"

знову кацапські наративи :lol:

НАТА ще досі не воює, бо як прігожин боїться за 2 дні перемогти і що потім з цим робити? :lol:

Змінено користувачем US7IGN
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, Privet сказал:

Цікаво.Але нічого не зрозуміло.

та все зрозуміло. через рік або ішак або падишах помре :lol:

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 часа назад, Alvalk сказал:

Ці ракети - аналог Storm Shadow

мені здається після цього випадку twitter.com/narrative_hole/status/1677046490559131649 всі вони будуть швиденько використані, а нові будуть вже значно модифіковані.

  • Конфуз 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 минут назад, US7IGN сказал:

та все зрозуміло. через рік або ішак або падишах помре :lol:

...або по Дніпру попливуть трупи нашіх ворогів !☠️

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, 90BCO сказал:

...або по Дніпру попливуть трупи нашіх ворогів !☠️

правильно писати по Дону...

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 часов назад, Evgenich сказал:

запевняю, будь яку техніку можна ремонтувати аби був тельфер, дах над головю і кваліфіковані люди (окрім мабуть капітального ремонту двигуна або мізків, або гармати). Повірте, ремонт Краба або пзх2000 принципово не відрізняються від ремонту якогось ЗІЛа або ХТЗ.

Крайне смелое утверждение! Всё равно что порекомендовать для ремонта условного "Форд-гибрид" дядю Васю из гаражей, который сложнее "жигулятора" в жизни не ковырял. Колесо или шаровую опору поменять сможет, а более - ни в зуб ногой!

Даже масло/фильтр и свечи заменить не сможет, точнее корректно внести эту замену в БК авто. Так и будем ездить на минималках "с чайничком/алярмом" на панели приборов? Да?  А в буржуйской гаубице мозгов в разы побольше будет, чем в гражданском авто и в случае ошибки, которая ей покажется критичной, она стрелять не будет. К примеру - банальный отказ датчика закрытия люка.

Основной и весьма критичный ремонт у самоходных гаубиц во время войны как раз по износу ствола и сопутствующих "регламентов" в самом орудии типа замены масел/фильтров с последующей подгонкой/юстировкой/калибровкой всех систем. Без соответствующих знаний и инструмента с расходниками всё это сделать НЕ реально. Плюс нужен в начале весьма не простой аппаратный контроль проведённых работ, а затем обязательный контрольный отстрел на полигоне.

Только так гаубица будет бить в цель, а не "куда то туда - в сторону противника".

 

 

  • Лайк 2
  • Хаха 1
  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 минут назад, SergiyUA сказал:

Крайне смелое утверждение!

ну в середньому по армії так воно і є. добре що зі мною хлопці радяться до того як щось купити або зробити, а не після. бо інколи хтось там таке фантазує, що я просто не можу зрозуміти логіки. а наслідки певних "покращень" здатні вивести з ладу дуже дорогий комплекс. я чудово розумію Байдена. армії, укомплектованій за радянським принципом, сучасну техніку можна давати дуже обмежено та обережно, бо ставлення буде як до уазіка та гармати, яка через ствол ядром заряджається...

  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, US7IGN сказал:
Спойлер

ну в середньому по армії так воно і є. добре що зі мною хлопці радяться до того як щось купити або зробити, а не після. бо інколи хтось там таке фантазує, що я просто не можу зрозуміти логіки. а наслідки певних "покращень" здатні вивести з ладу дуже дорогий комплекс. я чудово розумію Байдена. армії, укомплектованій за радянським принципом, сучасну техніку можна давати дуже обмежено та обережно,

бо ставлення буде як до уазіка та гармати, яка через ствол ядром заряджається...

"Што Вы, нас за это ругают!" (С)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

55 минут назад, 90BCO сказал:

На сон грядущий. Висновки робимо самі :

 

t.me/nexta_live/56754

 

image.png.02653cf28771f1bf9b31a9132c38f72d.png

війна буде тривати незкінченно ?

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, Бездомный сказал:

війна буде тривати незкінченно ?

Авжеж, ні !

Ми із Вами повинні дожити до нашої Перемоги.

  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, 90BCO сказал:

Авжеж, ні !

Ми із Вами повинні дожити до нашої Перемоги.

Так у вас з Бездомним такий вік, що куди ви дінетесь, до живете. От 30-ти 40-ка річні можуть дожити не всі((

  • Лайк 1
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...