Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

4 минуты назад, SergiyUA сказал:

Один из "приколов" украинской пенсионной реформы в том, что "налюбили" людей, работавших/служивших в СССР и, в частности, на территории РФ или командировках от туда. Да и со стажем работы в Крыму непонятки. Как доказывать?

А до чого тут реформа? Це скоріше до розвалу СРСР. Але якщо у вас є трудова і там правильно зроблені всі записи - навіщо щось доказувати?

3 минуты назад, US7IGN сказал:

А тепер уявіть що ви отримали всю суму і самі думаєте як і куди витрачати і з кого потім питати

моя зарплатня в 90-х роках і зараз  (а значить і податки) розрізняються в декілька нулів. То ж я навіть не знаю, що ви мені пропонуєте зараз купити на ті гроші :lol:

5 минут назад, US7IGN сказал:

Особисто я на пенсію не розраховую.

А я все життя працював по-білому і сплачував чималі податки, то чому б не розраховувати? Так, я розумію, за "завдяки" москалям очікування і реальність можуть розрізнятись, але залежність пенсії от сплачених податків - це цілком справедливо. Вибір є у кожного

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 минут назад, Alvalk сказал:

А я все життя працював по-білому і сплачував чималі податки, то чому б не розраховувати?

тому що у нас солідарна система - т.є. працюючі забезпечують пенсів.

Є немало людей, які, наприклад, все життя торгували на базарі, ні фопу, ні єсв - ніккуя. Але пенсія ій також положена, за рахунок зменшення пенсій тих, хто все життя платив побори до ПФ.

В Україні ситуація така, що кількість працюючих (близько 16 млн.) та кількість пенсіонерів (12 млн.) майже співпадає, виходить десь 1,3 працюючих на 1 пенсіонера (а якщо рахувати лише тих працюючих, хто сплачує соціальний внесок (а це 12 млн.), співвідношення падає до 1:1) - і це довоєнна статистика, тобто %опа повна.

 

Змінено користувачем oam
  • Лайк 2
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 минут назад, Alvalk сказал:

Але якщо у вас є трудова і там правильно зроблені всі записи - навіщо щось доказувати?

Пробовали или просто "ля-ля"?

Столкнулся с вопросом не так давно. Записи в "трудовой" были несколько "непонятны" клеркам. Понадобилась "справка" и "выписка" за которыми нужно было ехать прямиком к тем людям, которые с огромным удовольствием сделали бы из меня шпиона/диверсанта. И нах. мне нужна такая "радость"?

17 минут назад, Alvalk сказал:

моя зарплатня в 90-х роках і зараз  (а значить і податки) розрізняються в декілька нулів. То ж я навіть не знаю, що ви мені пропонуєте зараз купити на ті гроші 

А как у Вас с финансовой грамотностью и банальным управлением семейным капиталом? Понятно, что и тогда и сейчас для простого обывателя были доступны далеко не все буржуйские инструменты, но всё же... 

21 минуту назад, Alvalk сказал:

А я все життя працював по-білому і сплачував чималі податки, то чому б не розраховувати?

Ага... как в бородатом анекдоте:

В поезде в одном купе едут священник и бизнесмен. Бизнесмен сразу открыл ноутбук, начал работать с документами. Священник посмотрел на него, подумал, потом говорит:
— Сын мой, а не прогуляться ли нам до вагона-ресторана, посмотреть, что в меню?
— Нет, батюшка, не голоден я.
Священник идёт в ресторан один. Через час возвращается довольный и улыбающийся, в руке несёт бутылку дорогого коньяка.
— Сын мой, а не отведать ли нам этого пятизвёздочного напитка?
— Нет, батюшка, простите, не пью.
Священник наливает себе полстакана коньяку, смакуя, медленно выпивает. Вытирает губы, выходит в коридор. Через пятнадцать минут заходит обратно.
— Сын мой, через одно купе от нас две молодые миряночки едут. Может быть, заглянем к ним в гости, побеседуем о высоком?
— Нет, батюшка, я женат, да и с документами мне работать надо.
Священник берёт со стола бутылку коньяка, выходит. Возвращается уже под утро, довольный, как мартовский кот. Бизнесмен, который всё это время работал, поднимает на него глаза.
— Скажите, святой отец, как же так? Я вот не пью, не курю, блюду свой моральный облик. Работаю как вол. Неужели я неправильно живу?
Священник вздыхает.
— Правильно, сын мой. Но Зря…

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

52 минуты назад, Alvalk сказал:

Ви або не розбираєтесь в темі, або змішали все в купу.

1.Подвійний ЄСВ не означає автоматично пенсію в 2 рази вище мінімалки. І залежить  від інших показників.

Ну я примерно написал, не буду же для писанины на форуме приводить цифры с точностью до третей после зяпятой

52 минуты назад, Alvalk сказал:

2.Якщо до пенсійного віку не добрав місяць, то треба якось прожити ще 1 місяць, можна навіть не працюючи. А до того вам ніхто не тільки пенсію, а навіть пособіє  не дасть :) 

Да, стаж. Дадут, я не знаю как называется точно эта выплата, но она есть и меньше минимальной пенсии

52 минуты назад, Alvalk сказал:

3. Якщо б ви мали на увазі не пенсійний вік, а пенсійний стаж, ну вибачте, які можуть бути претензії, якщо ви за все життя не змогли пропрацювати хоча б 15 років

Ну насколько я знаю не 15, а 25. И вы сильно удивитесь когда узнаете сколько в ближайшем будущем будет этих людей. В частности фопы практически поголовно. Да и при работе на предприятиях возможны неприятные сюрпризы. Например я при увольнении обнаружил что мне оплачивалась только половина стажа

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 минут назад, SergiyUA сказал:

Столкнулся с вопросом не так давно. Записи в "трудовой" были несколько "непонятны" клеркам. Понадобилась "справка" и "выписка" за которыми нужно было ехать прямиком к тем людям, которые с огромным удовольствием сделали бы из меня шпиона/диверсанта. И нах. мне нужна такая "радость"?

В пенсионном туча людей с этими справками. Тоже про это подумал - у меня практически весь стаж в Крыму. Такчо могут по доброте душевной и всего пару месяцев засчитать. Чо не

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 часа назад, iiigolkin сказал:

 

Проблема в тому , що американці , навіть такі розумні , як шановний пан  Роберт Сапольскі , не знають Історію.

 

за часи Геродота кацапів  канібалізмом займатися теж путін  примушував ?

 

казочка про Івасика Телесика - про те , як кацапка його з'їсти хотіла - теж за часи путіна з'явилася ?

 

кацапи завжди були людожерами . 

Завжди .

А відмазки на путіна , сраліна ,членіна ...е.т.с. 

То лишень відмазки людожера , вчергове впійманого на гарячому .

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 минут назад, SergiyUA сказал:

Записи в "трудовой" были несколько "непонятны" клеркам.

То для вас велика несподіваність, що не завжди кадровики правильно заповнюють трудову?  Невже важко було перевірити раніше, якщо ви такий "грамотний"

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Alvalk сказал:

звісно впевнений. Якщо держава  Україна буде існувати...

... то на мой взгляд гораздо разумнее свои пенсионные отчисления вкладывать напрямую в ОВГЗ/ОВДП.

К слову, такие пенсионные программы есть практически во всех развитых странах.

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 минут назад, igor_d70 сказал:

Ну я примерно написал, не буду же для писанины на форуме приводить цифры с точностью до третей после зяпятой

там буде неточність набагато більше, но ок. проїхали :)

13 минут назад, igor_d70 сказал:

Ну насколько я знаю не 15, а 25. И вы сильно удивитесь когда узнаете сколько в ближайшем будущем будет этих людей. В частности фопы практически поголовно. Да и при работе на предприятиях возможны неприятные сюрпризы. Например я при увольнении обнаружил что мне оплачивалась только половина стажа

Пишуть, що вихід  в 65 років якщо є від 15 до 25 років стаєу. Чому до 25? Тому що якщо є більше, можна виходити в 63, або 60 (якщо більше 35). А 15 - мінімум, якщо менше - то лише соц. допомога.. Я так це розумію. Хоча мені це неважливо,  я працюю з 17 років.

А що з ФОПами вже не так? У мене дружина ФОП, все в неї нормально. Сплачує ЄСВ, стаж йде. ПФ не в курсі, що в неї проблеми і справно показує стаж :)

Щодо "сюрпризів" - то вже недоброчесний роботодавець. Але  це зараз легко перевіряється, зайшов в кабинет в ПФ і все перевірив.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Міжнародний олімпійський комітет (МОК) офіційно повідомив про тимчасове відсторонення НОК росії до подальшого оповіщення.

Таке рішення було ухвалено у зв'язку з тим, що НОК росії включив до свого складу олімпійські ради окупованих регіонів України – так званих ДНР, ЛНР, а також Запорізької та Херсонської областей. Це є порушенням Олімпійської хартії.

===========================

коли НОК РФ включив до свого складу олімпійські ради Криму та Севастополя  в 2016 та РФ влаштовувала геноцид на Донбасі, це не було порушенням ?

:unknown:

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

23 минуты назад, Alvalk сказал:

там буде неточність набагато більше, но ок. проїхали :)

Пишуть, що вихід  в 65 років якщо є від 15 до 25 років стаєу. Чому до 25? Тому що якщо є більше, можна виходити в 63, або 60 (якщо більше 35). А 15 - мінімум, якщо менше - то лише соц. допомога.. Я так це розумію. Хоча мені це неважливо,  я працюю з 17 років.

А що з ФОПами вже не так? У мене дружина ФОП, все в неї нормально. Сплачує ЄСВ, стаж йде. ПФ не в курсі, що в неї проблеми і справно показує стаж :)

Щодо "сюрпризів" - то вже недоброчесний роботодавець. Але  це зараз легко перевіряється, зайшов в кабинет в ПФ і все перевірив.

Ну ваша дружина это никак не все ФОПы. И даже не большинство. Сомневаюсь что кассирши с супермаркетов регулярно бегают доплачивать в ПФ.

Когда я там работал никаких кабинетов еще небыло. Появились только какие то автоматы в ПФ где набирал свой номер и он тебе показывал адскую таблицу в которой почему то присутствовала два или три вида пенсионного стажа. В общем сам черт ногу сломит. В этом автомате и узнал что "прокатили", но уже там не работал. А так чин чинарем - в трудовой записи от и до

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

40 минут назад, SergiyUA сказал:

... то на мой взгляд гораздо разумнее свои пенсионные отчисления вкладывать напрямую в ОВГЗ/ОВДП.

К слову, такие пенсионные программы есть практически во всех развитых странах.

И сколько одна ОВГЗ стоит?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

И вообще вся эта хрень со стажем адова белиберда. Какое дело государству что конкретный Вася работал и сколько на конкретного Ринат Леонидыча?

Государство интересуют взносы Васи в ПФ. Так почему Вася не может внести эти взносы одномоментно, в чем проблема?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, SergiyUA сказал:

Ладно, по основной теме.

Говорят, что Авдеевка и Купянск - новости не очень. До серьёзных проблем дело пока не дошло, но...

кацапи тиснуть  - страшна битва за Авдіївку:shock:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 часа назад, SergiyUA сказал:

Смотря что считать за "день" и что за работа.

У нас в обл. центре попробуй найди поварёнка в ресторанчик на 800 грн за смену (+ кормёжка) с графиком 2х2. Кулинар с опытом уже хочет от 1000 за смену. Официант от 650 смена + питание и "чай". В супермаркете (местная сеть) основному персоналу платят до 15 Кгрн в месяц при потогонной системе, обычно на руки 12-13 Кгрн.

Какой там ща курс гривна/фубль?

У меня подсобники меньше 3000 в день не хотят. 4000 - хороший подсобник или начинающий мастер(хотя последний скорее всё-таки 5000)

Хороший мастер со своим инструментом может заработать 20 в день(например недавно принимали бетон и затирали полы вертолетами) 

Это шокасаемо стройки.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 минут назад, igor_d70 сказал:

И сколько одна ОВГЗ стоит?

У нас в Украине номинал 1.000 грн. В зависимости от даты и способа выплаты дохода стоимость может быть +/-  больше/меньше на тот самый процент дохода.

Всяко лучше, чем переплачивать в государственный ПФ сверх обязательных платежей.

  • Лайк 1
  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

университет Дружбы Народов... саркастично назвали, однако....

"Аллаху Акбар" — "Прикрывайте! Прикрывайте!"

НАМАЗ опубликовал кадры взятия под контроль пропускного пункта "Эрез" на границе Израиля и сектора Газа и захвата заложников, на которых четко слышна речь русскоязычных инструкторов которые отдавали приказы и координировали действия боевиков и наёмников.

Змінено користувачем iiigolkin
  • Лайк 3
  • Дякую 4
  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

17 минут назад, igor_d70 сказал:

Ну ваша дружина это никак не все ФОПы. И даже не большинство. Сомневаюсь что кассирши с супермаркетов регулярно бегают доплачивать в ПФ.

Ще раз, ФОП сплачує  ЄСВ, інакше отримує штраф. Тому всі сплачують. Не буде у них ніяких проблем з пенсією.

Точніше сплачували, тому що  зараз, під час війни, ФОП має вибір, сплачує ЄСВ і стаж йде, або не сплачує і стаж не йде. Кому пенсія не потрібна - може не сплачувати. Головне - потім не жалітись і не накидувати на державу.

А що там у касирш я не знаю, але вони ж не ФОПи. Взагалі-то якщо розраховуєш отримувати пенсію, то починати про це думати треба трохи раніше, ніж в 60. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 минут назад, Потрошитель сказал:

Какой там ща курс гривна/фубль?

Очень примерно кросс курс через бакс  1:2,6  

10 минут назад, Потрошитель сказал:

Это шокасаемо стройки.

На стройке другая песТня. Речьбыла о ресторанах/шурмЯу и сетевых торговых магазинах.

Опять же, в разных странах зачастую сильно разная покупательская способность зарплаты. Кому то по душе "индекс БигМака", а кто то ориентируется на покупку/владение нормального авто. Всё относительно...

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

26 минут назад, igor_d70 сказал:

Государство интересуют взносы Васи в ПФ. Так почему Вася не может внести эти взносы одномоментно, в чем проблема?

Так называемая "солидарная пенсионная система! придумана гос. служащими исключительно ТОЛЬКО в интересах гос. служащих! Это математически доказанный факт.

  • Лайк 2
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, SergiyUA сказав:

Это математически доказанный факт.

А можете показати це доведення? Я не заперечую, просто цікаво.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, outdoor24 сказал:

А можете показати це доведення? Я не заперечую, просто цікаво.

Лень искать первоисточник, но если вкратце, то... 

Государственный служащий не создаёт "прибавочный продукт" и получает свой доход из казны государства, в которую попадают налоги и отчисления (в том числе в пенсионный фонд) от остального народонаселения страны. Туда входят как поборы с простых работяг, так и от бизнеса.

Государственный служащий по сути НЕ платит отчисление в "солидарный" пенсионный фонд из своего кармана, поскольку за него платит казна из налогов/сборов всех остальных граждан, от работяги до бизнеса.

И последнее.

На досуге сравните "солидарные" пенсии, к примеру, судей даже районного суда, с пенсией работяги.

Если найдёте "солидарность" и "справедливость" - с меня вискарь!

  • Лайк 4
  • Дякую 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 хвилин тому, SergiyUA сказав:

судей даже районного суда

Ну ця категорія себе звісно не обділила.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, Alvalk сказал:

А я все життя працював по-білому і сплачував чималі податки, то чому б не розраховувати?

тому що треба зважати на країну, в якій живеш. тут ніхто ні на що не може розраховувати, навіть президент.

до речі, на сайті гідрометцентру ж калькулятор є. хіба він не показує з урахуванням інфляцій та індексацій скільки внесків було внесено?

я думаю їм треба просто інтерфейс оновити і графіки красиві зробити - скільки вони грошей отримали, скільки будуть раз на місяць повертати, і скільки вам ще залишилося до пенсії чекати, і скільки вони планують на вас заробити якщо ви помрете раніше ніж вони в мінус підуть :lol:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...