Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

2 минуты назад, Бездомный сказал:

до речі - у 2022 році  Україну було атаковано  з 9 напрямків .

Чехо-Словаччину у 1968 му році  було атаковано з 18 ( !!! ) напрямків .

А потім нам розповідали про десант в Празькому аеропорті .

Тот самый десант в Пражский аэропорт полностью выполнил поставленную перед ним задачу по захвату центральных органов власти и политических лидеров страны, обеспечив отсутствие централизованного сопротивления в первые часы (дни) оккупации.

Подло конечно сработали, но эффективно...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

19 хвилин тому, SergiyUA сказав:

жгла на своей антресоли керосин, так как не доверяла электричеству." ©

Меня лично прикалывают люди, "доверяющие электричеству" в стране, где его может не быть сутками, а то и неделями.

Необучаемые.

Кучма в 1999 наверно не запомнился.

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, SergiyUA сказал:

Тот самый десант в Пражский аэропорт полностью выполнил поставленную перед ним задачу по захвату центральных органов власти и политических лидеров страны, обеспечив отсутствие централизованного сопротивления в первые часы (дни) оккупации.

Подло конечно сработали, но эффективно...

він "спрацював" ще й тому , що система "зависла" під час нападу з 18 ( !!! )  напрямків .

то ж , вважаю , те , що ЗСУ "проїбали" лише Південь - то не фейл , а перемога . 

 

потім подібний підлий фокус-чпокус з "десантом" повторили з "палацем Аміна" - і теж спрацювало

 

і в Україні спробували повторити - з "Гостомельским десантом" , але тут вже спіймали облизня - ото чехи флешбеки ловили :pozor:

 

хоч і "переможну" пісню зазделегіддь написали - "срачі в каментах під відео" й досі тривають 

Спойлер

 

 

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, vadimv сказал:

Меня лично прикалывают люди, "доверяющие электричеству" в стране, где его может не быть сутками, а то и неделями.

Необучаемые.

Та не кажіть. Дехто навіть опалюється електрикою. 

Як так можна? Тільки дрова! 

  • Лайк 1
  • Хаха 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 хвилини тому, vadimv сказав:

Меня лично прикалывают люди, "доверяющие электричеству" в стране, где его может не быть сутками, а то и неделями.

Необучаемые.

Кучма в 1999 наверно не запомнился.

В комплекті з СЕС електричка більш автономна. З бензином теж можуть бути проблеми, тим більш, що він у нас з кацапської нафти здебільшого.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

37 минут назад, DimaF сказал:

На сегодня арабы объявили резню иудеям, интересно что будет.

За сегодня не скажу, а за вчера пишут такое:

«Интересное событие - неизвестные самолёты вывели из строя аэропорты в Дамаске и Алеппо. 

В это время заходил на посадку иранский самолёт с высокопоставленной военной делегацией. Иранцы были вынуждены вернуться в Иран.

Сообщают также, что на борту этого самолета были офицеры корпуса стражей исламской революции и несколько тонн боеприпасов. 

Это же надо - какое совпадение!»

  • Лайк 1
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, SergiyUA сказал:

неизвестные самолёты вывели из строя аэропорты в Дамаске и Алеппо. 

Почему неизвестные??

Израильские.

  • Конфуз 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

39 минут назад, Dmitriy_S сказал:

В комплекті з СЕС електричка більш автономна.

У вас є СЕС? Яка потужність? Можна з неї отопити хату і зарядити електричку?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

45 хвилин тому, Alvalk сказав:

Та не кажіть. Дехто навіть опалюється електрикою. 

Як так можна? Тільки дрова! 

Можна. В будинку, де я зараз живу, є й електричне опалення і пічка.

Тому що:

Цитата

РФ більше трьох тижні не завдає ракетних ударів по містах України з літаків дальньої авіації. Розвідка Британії вважає, (https://twitter.com/DefenceHQ/status/1712702484446158861) що вони накопичують їх для атак по критично важливій інфраструктурі з настанням холодів.

Змінено користувачем vadimv
  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

45 хвилин тому, Dmitriy_S сказав:

В комплекті з СЕС електричка більш автономна.

СЕС на причепі за собою тягати будете?

45 хвилин тому, Dmitriy_S сказав:

З бензином теж можуть бути проблеми

Наскільки я помітив за минулий рік, в основному вони були у тих, хто жив на кордоні з мордором і мав порожній бак.

Змінено користувачем vadimv
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Улыбнуло...

- Сегодня какой день?
- Пятница, 13-ое.
- Может, хоть праздник какой?
- День всемирного джихада. 
- Я, пожалуй, дома посижу...

photo_2023-10-13_09-58-52.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

31 хвилину тому, Дядя_Вова сказав:

У вас є СЕС? Яка потужність? Можна з неї отопити хату і зарядити електричку?

Ні, нема. Але електрички люди заряджали. Навіть на форумі хтось писав. А опалення тут до чого? 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 часов назад, Потрошитель сказал:

Ну и страшилище... Шо эта(даже не говорите как ее зовут), шо Татьяна(или как там ее) Чорновол - почему?! На/в(мне похрен) Украине же самые красивые девушки! Кто выпускает этих крокодилов на экран?! Тот же текст, только шоб смотреть на девушку приятно - это совсем другой эффект будет.

Например. Вот ещё пару лет назад, пока у нас не заблокировали, я периодически смотрел Сниданок с 1+1. Люда Барбир - этож праздник для глаз и ушей. Ее буйабес с Либкиным я до сих пор помню и иногда готовлю.

Вобщем я бы на вашем месте запретил крокодилов показывать))

Як добре, що ви не нашому місці. По Тетяні Чорновол згоден, а по Трибушній - ні. Смак (до жінок) - річ дуже індивідуальна. Знайомий німець, коли подивився на Ольгу Сумську, сказав - "некрасива жінка". А в Німеччині, коли були на одному концерті, сказав, що флейтистка оркестру симпатична, хоча я б так не сказав. І на мій смак, серед його дівчат ( а їх було декілька), одна була дійсно гарна, по "слов'янським міркам", але женився він, знову таки на мій смак, на найменш симпатичній. 

До речі, Барбір, як на мій смак - на любителя. Із всіх ведучих ТБ, знову на мій смак, доволі симпатична Оксана Гутцайт, раніше - Ольга Бура. Оксана Марченко була гарною, до відео, де вона просила за чоловіка. Там вона страшна. Взагалі, як подивишся на всіх цих телевізійних красунь без гриму - якісь страшилки. Але, як кажуть "красива (хороша) людина - то не професія", тим більше жінка, яка, як вважають деякі, або красива, або розумна. І поєднання цих двох якостей - дуже рідкісна штука. 

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 минут назад, Вячеслав63 сказал:

Як добре, що ви не нашому місці. По Тетяні Чорновол згоден, а по Трибушній - ні. Смак (до жінок) - річ дуже індивідуальна. Знайомий німець, коли подивився на Ольгу Сумську, сказав - "некрасива жінка". А в Німеччині, коли були на одному концерті, сказав, що флейтистка оркестру симпатична, хоча я б так не сказав. І на мій смак, серед його дівчат ( а їх було декілька), одна була дійсно гарна, по "слов'янським міркам", але женився він, знову таки на мій смак, на найменш симпатичній. 

До речі, Барбір, як на мій смак - на любителя. Із всіх ведучих ТБ, знову на мій смак, доволі симпатична Оксана Гутцайт, раніше - Ольга Бура. Оксана Марченко була гарною, до відео, де вона просила за чоловіка. Там вона страшна. Взагалі, як подивишся на всіх цих телевізійних красунь без гриму - якісь страшилки. Але, як кажуть "красива (хороша) людина - то не професія", тим більше жінка, яка, як вважають деякі, або красива, або розумна. І поєднання цих двох якостей - дуже рідкісна штука. 

Прочитайте ещё раз то, что я написал выше. Текст не о том, кто красивше/приятнее, а о том, что не надо выпускать крокодилов на широкий экран.

Гуцнайт и Бура - ну такое, на любителя 

А вот Марченко в любом возрасте выглядела привлекательно. Мужу немного не фартануло, но это мелочи)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 хвилин тому, Дядя_Вова сказав:

До автономності :) Цікавлюся.

30 кВт станція взимку зможе забазпечити тепловий насос на опалення (за ніч не замерзнете).

  • Лайк 1
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, Потрошитель сказал:

Прочитайте ещё раз то, что я написал выше. Текст не о том, кто красивше/приятнее, а о том, что не надо выпускать крокодилов на широкий экран.

Гуцнайт и Бура - ну такое, на любителя 

А вот Марченко в любом возрасте выглядела привлекательно. Мужу немного не фартануло, но это мелочи)

Я вам ще раз скажу, гарна красива) жінка - то не професія. 

Ось вам ваша Марченко - 

А тут ще краще, вже "на любителя".

 

Змінено користувачем Вячеслав63
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, Вячеслав63 сказал:

Я вам ще раз скажу, гарна красива) жінка - то не професія. 

Ось вам ваша Марченко - 

 

Не, ну это ж театр, постановка)

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, Потрошитель сказал:

Мужу немного не фартануло, но это мелочи)

А що з ним? Я вже прямо захвилювався...

  • Хаха 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, Потрошитель сказал:

Не, ну это ж театр, постановка)

І для пуйла постановка? Ой, як недобре обманювати хазяїна.

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 годину тому, Dmitriy_S сказав:

В комплекті з СЕС електричка більш автономна. З бензином теж можуть бути проблеми, тим більш, що він у нас з кацапської нафти здебільшого.

Ніщо не заважає тримати літрів 100 бенза, які закриють основні ризики.  Це дешевше і мобільніше ніж СЕС. Звісно краще мати і те і те) 

Змінено користувачем loader
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В Крыму шось снова задымилось у корабля, носители калибров просто притягивают к себе неприятности

  • Лайк 6
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 хвилин тому, dr.alf сказав:

В Крыму шось снова задымилось у корабля, носители калибров просто притягивают к себе неприятности

мабуть Марічка таки завітала у гості

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...