Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

1 хвилину тому, outdoor24 сказав:

шо пишуть?

Пишуть, нахєр нам те вєлічіє гамерики і перемога демократії у всьому світі, дайте нам пожрать і потрахаться, і кіно включіть:) Америка вже не та...

  • Конфуз 1
  • Сумно 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Хто б сумнівався...

Цитата

Сайт терористичної організації ХАМАС базується на російському хостингу VDSina, офіс якої в москві

 

  • Лайк 4
  • Хаха 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

22 хвилини тому, Alvalk сказав:

Не схоже на коментарі звичайних людей. 

Мені здається, що туди нагнали трампоботів (або ольгінських)

Не факт. Насправді багато простих американців так думає. Популярність Трампа береться не на пустому місці, це ж один з напрямків його політики, зосередитись на внутрішніх проблемах Америки. А те, що Трамп дегенерат - то мало кого лякає. Зараз такі часи, що дегенератів вже більше за нормальних людей, природній відбір більше не працює.

  • Сумно 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

30 хвилин тому, Dmitriy_S сказав:

дайте нам пожрать і потрахаться

хіба у них дефіцит? а про засилля латиносів нічо не пишуть? бо це ж наче один к ключових напрямків Трампа 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 минут назад, Dmitriy_S сказал:

Не факт. Насправді багато простих американців так думає. Популярність Трампа береться не на пустому місці

Те, що ольгінські там є в чималої кількості  - впевнений на 100%. Чи є така ботоферма у Трампа - не знаю, але думаю так. 

І працюють вони як раз на те, щоб таких було багато серед "простих американців".

І, як не прикро, ця схема працює.  Маніпуляції думкою "наріда" гарно роблять свою погану справу, русня в цих технологіях рулить, і якщо Захід не  вигадає якусь протидію, то скоро  демократії  триндець. А діктатурам це пофіг, проти них така схема не діє.

Змінено користувачем Alvalk
  • Лайк 7
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15 хвилин тому, outdoor24 сказав:

хіба у них дефіцит? а про засилля латиносів нічо не пишуть? бо це ж наче один к ключових напрямків Трампа 

Може й пишуть, я всі дві тищі коментарів не осилив, пролистав, почитав вибірково. Наче навіть один коментар зустрічав по темі, щось на кшталт "Америка має захищати свої південні кордони, а не Ізраїль з Україною". Ну і це все-таки не протрампівський канал, більше лівацький. Багато ліваків, до речі, підтримує там Палестину. Там у зв'язку з цим цікавий процес зараз відбувається. Меценати забирають свої гроші (мільйони доларів), які вони давали університетам Ліги плюща. Серед меценатів було багато євреїв, а керівництво університетів так і не спромоглося на тверду позицію і студенти почали лівацький двіж на підтримку бідненької Палестини. Цікаво, чим те все закінчиться:)

Змінено користувачем Dmitriy_S
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 хвилин тому, Dmitriy_S сказав:

студенти почали лівацький двіж на підтримку бідненької Палестини. Цікаво, чим те все закінчиться:)

В одну з будівель Конгресу США на Капітолійському пагорбі у Вашингтоні увірвались пропалестинські протестувальники

Вони вимагають припинення вогню у Секторі Газа. Поліція затримала кількох людей і приступила до розгону натовпу. 

34 хвилини тому, Dmitriy_S сказав:

те, що Трамп дегенерат - то мало кого лякає. Зараз такі часи, що дегенератів вже більше за нормальних людей, природній відбір більше не працює.

 

Змінено користувачем vadimv
  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

23 хвилини тому, Alvalk сказав:

Те, що ольгінські там є в чималої кількості  - впевнений на 100%. Чи є така ботоферма у Трампа - не знаю, але думаю так. 

І працюють вони як раз на те, щоб таких було багато серед "простих американців".

І, як не прикро, ця схема працює.  Маніпуляції думкою "наріда" гарно роблять свою погану справу, русня в цих технологіях рулить, і якщо Захід не  вигадає якусь протидію, то скоро  демократії  триндець. А діктатурам це пофіг, проти них така схема не діє.

Може й є. Тільки ви маєте розуміти, що ольгінські і російською не завжди гарно володіють, а тут англійська потрібна. Причому писати треба так, щоб нейтіви не запідозрили. Так що це не такий масовий процес, як російською. Це в Україні вони себе вольготно почувають, бо місцеві кацапощелепні дегенерати хатят пісать на рускам, патамушта ета іх радной язик.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, Dmitriy_S сказал:

а тут англійська потрібна.

Не перейматесь в Індії англомовних вистачає, вони навіть дешевше за москалів.

  • Лайк 2
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

30 минут назад, Alvalk сказал:

Те, що ольгінські там є в чималої кількості  - впевнений на 100%. Чи є така ботоферма у Трампа - не знаю, але думаю так. 

І працюють вони як раз на те, щоб таких було багато серед "простих американців".

І, як не прикро, ця схема працює.  Маніпуляції думкою "наріда" гарно роблять свою погану справу, русня в цих технологіях рулить, і якщо Захід не  вигадає якусь протидію, то скоро  демократії  триндець. А діктатурам це пофіг, проти них така схема не діє.

Якщо населення не хоче думати про себе само, то чому хтось інший має про нього думати? Бог кожному дав розум.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, Crazy сказал:

Не перейматесь в Індії англомовних вистачає, вони навіть дешевше за москалів.

Пару годин роботи ChatGPT😂

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Щось в пропагандонів пішло не по плану:

Один із лідерів провладної партії Ізраїлю Лікуд Амір Вейтман в ефірі пропагандистського каналу Russia Today пригрозив Росії за підтримку ХАМАС та Ірану.

Вейтман є лідером ліберального крила ізраїльської провладної партії Лікуд, яку очолює чинний прем'єр-міністр Беньямін Нетаньягу.

"Я розумію, що ви на російській зарплаті, я розумію, що це російська пропаганда, але вам потрібно бути дуже обережними. Тому що ось, що я вам скажу: ми завершимо цю роботу, ми переможемо, тому що ми сильніші. Після цього Росія заплатить, повірте мені, Росія заплатить. Росія підтримує ворогів Ізраїлю. Росія підтримує нацистів, які хочуть здійснити геноцид проти нас", – сказав політик в ефірі RT.

Російський пропагандист здивовано перепитав, чи справді той мав на увазі Москву, на що Вейтман відповів ствердно.

"Тепер послухайте мене дуже уважно: ми покінчимо з цими нацистами, ми виграємо цю війну, це займе час, але ми виграємо, а після цього не забудемо того, що ви робите. Ми прийдемо і зробимо так, що Україна переможе. Ми зробимо так, що ви заплатите за те, що ви зробили, ви як Росія, ви як вороги Ізраїлю, І ви як люди, які зараз роблять все можливе, щоб підтримати геноцид євреїв в Ізраїлі. Ми не забудемо, запам'ятайте в точності, що я вам говорю. Ви заплатите", – резюмував він.

  • Лайк 8
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

17 минут назад, Alvalk сказал:

Один із лідерів провладної партії Ізраїлю Лікуд Амір

На третий день, индеец Зоркий глаз заметил что в камере нет четвертой стены....

  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Представники партизанського руху «Атеш» провели розвідку на військовому аеродромі біля селища Восток під Нижнім Новгородом

На цей аеродром російські окупанти передислокували винищувачі подалі від кордону України «для їхнього заощадження». Підпільники показали фото з аеродрому та розміщені там винищувачі.
Крім того, деякі бойові літаки стоять на ремонті. «Наш агент провів детальну розвідку аеродрому заводу «Сокіл», що знаходиться біля селища Восток. Ми розвідали точну кількість літаків і дізналися, які їх типи знаходяться на аеродромі», – йдеться у повідомленні.

Також були представлені точні координати об'єкта: 56.323425, 43.8075062.

  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Alvalk сказал:

Щось в пропагандонів пішло не по плану:

Один із лідерів провладної партії Ізраїлю Лікуд Амір Вейтман в ефірі пропагандистського каналу Russia Today пригрозив Росії за підтримку ХАМАС та Ірану.

Вейтман є лідером ліберального крила ізраїльської провладної партії Лікуд, яку очолює чинний прем'єр-міністр Беньямін Нетаньягу.

"Я розумію, що ви на російській зарплаті, я розумію, що це російська пропаганда, але вам потрібно бути дуже обережними. Тому що ось, що я вам скажу: ми завершимо цю роботу, ми переможемо, тому що ми сильніші. Після цього Росія заплатить, повірте мені, Росія заплатить. Росія підтримує ворогів Ізраїлю. Росія підтримує нацистів, які хочуть здійснити геноцид проти нас", – сказав політик в ефірі RT.

Російський пропагандист здивовано перепитав, чи справді той мав на увазі Москву, на що Вейтман відповів ствердно.

"Тепер послухайте мене дуже уважно: ми покінчимо з цими нацистами, ми виграємо цю війну, це займе час, але ми виграємо, а після цього не забудемо того, що ви робите. Ми прийдемо і зробимо так, що Україна переможе. Ми зробимо так, що ви заплатите за те, що ви зробили, ви як Росія, ви як вороги Ізраїлю, І ви як люди, які зараз роблять все можливе, щоб підтримати геноцид євреїв в Ізраїлі. Ми не забудемо, запам'ятайте в точності, що я вам говорю. Ви заплатите", – резюмував він.

Интересно как там Яша Кедми себя почувае?

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Он як все може повернутися - до ізраїльського аеропорту Бен-Ґуріон прилетів літак німецького Luftwaffe.

image.thumb.png.64c599421ef561cd4705b883e162e20d.png

Змінено користувачем vadimv
  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, Alvalk сказал:

А діктатурам це пофіг, проти них така схема не діє.

Классика...

- Задержанный грубо и цинично  выражал свое несогласие с курсом партии и правительства! 
- Матерился? 
- Жестикулировал.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 часа назад, Dmitriy_S сказал:

Байден, канєшно, мощно задвинув. Але варто почитати коментарі американських хом'ячків. І це ніфіга не Fox News, це NBC News, орієнтований на демократів і ліваків...

 

це можуть бути англомовнi "лахтiнські боти" - аж бігом при чому

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, igor_d70 сказал:

Интересно как там Яша Кедми себя почувае?

А ще Цві Маген таке саме украінофобське падло

 

взагалі кдб робив все можливе , щоб інфільтрувати ізраільскі  спецслужби своєю кацапощелепною агентурою .

 

добре , що пан Час ту агентуру поволі обнулив 

Змінено користувачем Бездомный
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 часа назад, Dmitriy_S сказал:

Може й є. Тільки ви маєте розуміти, що ольгінські і російською не завжди гарно володіють, а тут англійська потрібна. Причому писати треба так, щоб нейтіви не запідозрили. Так що це не такий масовий процес, як російською. Це в Україні вони себе вольготно почувають, бо місцеві кацапощелепні дегенерати хатят пісать на рускам, патамушта ета іх радной язик.

та вони й мовою , й французькою. й іспанскою можуть 

 

каменти на цензорі теж позасирали

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 минут назад, Бездомный сказал:

та вони й мовою , й французькою. й іспанскою можуть 

Просто под руку попал старый плакат... очень "миролюбивый".

мир.jpg

  • Лайк 3
  • Хаха 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 часов назад, Dmitriy_S сказал:

Не факт. Насправді багато простих американців так думає. Популярність Трампа береться не на пустому місці, це ж один з напрямків його політики, зосередитись на внутрішніх проблемах Америки. А те, що Трамп дегенерат - то мало кого лякає. Зараз такі часи, що дегенератів вже більше за нормальних людей, природній відбір більше не працює.

ідіократія .

 

проблема у тому , що якщо порушників конвенції не зупинити зараз , то з кожною наступною ітерацією  процес лавінообразно набуватиме більших масштабів . ціна вирішення питання щоразу буде підніматися на порядок .

 

згадався Джобс , якому лыкарі вчасно діагностували пухлину , та одразу запропонували відносно без проблем  видалити операбельну пухлину , але він чомусь вважав , що тримає пана Бога за бороду , та  пішов собі  десь протинявся пів року .

чим то для нього скінчилося - відомо всім - навіть тим , кому начхати на яблучний культ. 

Проблема набула масштабів , коли вона вже не вирішувалася ні за яку ціну. 

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 минут назад, SergiyUA сказал:

Просто под руку попал старый плакат... очень "миролюбивый".

мир.jpg

Ничего не меняется 

IMG_20231020_134844_507.jpg

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...