Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

2 минуты назад, 7351 сказал:

Мова від "кантонів" йшла шо можна було випалити всю кацапську техніку на гроші, що витратила Україна на дрони -- саме на це була моя відповідь "кантонам".

Хтось не вловлює сенс діскусії, іноді.

Буває.....

 

сорян, в мене кантон в ігнорі був (але моє сердечко відігрілось після слів про донати).

тобто ви згідні, що шарк коштує менше ніж 100куе?

 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, newbee2020 сказав:

сорян, в мене кантон в ігнорі був (але моє сердечко відігрілось після слів про донати).

тобто ви згідні, що шарк коштує менше ніж 100куе?

 

Та хоч 50 к -- це ж не 400 баксів, як рахують "кантони"!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 минут назад, Canton сказал:

Думаю, устал от беспардонности, бестакности и перманентной тупости. А главное - устал от беспринципности, необучаемости и НЕРЕАЛЬНОЙ ЖАДНОСТИ его окружения...которое сменить без смены "петрушки" не удается..."Петрушка" против...

Вы фамилию перепутали.(Порошенко)

  • Лайк 2
  • Хаха 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

43 хвилини тому, SergiyUA сказав:

На войне полководец важнее правителя и никто не смеет отменять его распоряжения. ©  Сунь Цзы

С тех пор прошло более восьми тысяч лет. Но данный постулат незыблем для мудрых правителей, которые желают победы.

якщо сьогодні вправи по математиці виконуємо, то 8 000 років - забагато. 2,5-3 т. десь

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, 7351 сказал:

зображення_2023-10-31_125012502.png

лицеміри срані і деградувавші довбойоби, такі ж як і західні політики. мені іноді здається, що ми в україні тут одні нормальні в світі залишились і без жартів є останньою надією сучасної західної цивілізації. ну може ще нідерланди із скандинавами.

  • Лайк 8
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 годин тому, US7IGN сказав:

схоже тільки раби не бачать альтернативи рабству

Це армія, дєтка.

Велика забюрократизована затягнута структура, яка однакова що у нас, що деінде. 

На даному етапі змін, про які пише автор (упор на "права вс") бути не може і не буде, принаймні поки воєнний стан і через армійську "школу" не пройде критична маса військовозобов'язаних, особливо тих, які здатні ухвалювати рішення, а в ланцюжку проблем "права вс" так точно стоять не на першому місці. Глобальні зміни впроваджуються, але вкрай повільно.

Його точка сидіння відображає лише те, що він з неї бачить, а хлоп прийшов з цивільного життя і міряє мірками, далекими від армійської системи, а некомпетентна подача призводить до помилкових висновків.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 минут назад, MaxS сказал:

якщо сьогодні вправи по математиці виконуємо, то 8 000 років - забагато. 2,5-3 т. десь

Таки да. С ноликами напутал... 

Сунь-цзы (кит. трад. 孫子, упр. 孙子, пиньинь sūnzǐ, Чжэнчжан: [*suːns ʔslɯʔ]; при рождении Сунь У (кит. трад. 孫武, упр. 孙武, пиньинь Sūnwǔ), второе имя Чжанцин (кит. трад. 長卿, упр. 长卿, пиньинь Chángqīng)) — китайский стратег и мыслитель, живший в VI веке до н. э

Но, по большому счёту, сути сказанного это не меняет.

На войне полководец важнее правителя и никто не смеет отменять его распоряжения. ©  Сунь Цзы

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 хвилин тому, newbee2020 сказав:

лицеміри срані і деградувавші довбойоби, такі ж як і західні політики. мені іноді здається, що ми в україні тут одні нормальні в світі залишились і без жартів є останньою надією сучасної західної цивілізації. ну може ще нідерланди із скандинавами.

Колись Велика Британія майже наодинці боролася з коаліцією гітлера -- потім до Великої Британії приєднались інші....

Угорщіна і тоді була за гітлера....

А Черчіля за перемогу не переобрали вдячні співвітчизники....

Як і Голду Меїр.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, SergiyUA сказал:

На войне полководец важнее правителя и никто не смеет отменять его распоряжения. ©  Сунь Цзы

а є хоч ОДИН факт про втручання зеленського в керування військами? ну хоч один натяк від наших командуючих, що їм заважають? (чур борца із невидимим десантом в жулянах не предлагать)

чи ви пропонуєте вірити анонімним джерелам цього пітушари, який народився та працював в росії?
 

F9wqJF5WYAA-kzP.jpg

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, 7351 сказал:

А Черчіля за перемогу не переобрали вдячні співвітчизники....

Як і Голду Меїр.

Что то напомнило поговорку.

"Женщины не прощают не подаренных цветов".

Электорат, похоже, так же...

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, newbee2020 сказал:

а є хоч ОДИН факт про втручання зеленського в керування військами?

Возможно поищу, но... только после того, как Вы дадите цитату, где лично я это утверждал.

Ок?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, SergiyUA сказал:

Возможно поищу, но... только после того, как Вы дадите цитату, где лично я это утверждал.

Ок?

а до чого тоді та цитата? я до речі теж вас ні в чому не звинувачував, мені просто цікаво, що багато хто носиться з тим, як зеленський заважає залужному, але фактів (крім кацапської брехні) не зустрічав. але може вони є а я не в курсі

Змінено користувачем newbee2020
  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

biz.liga.net/ua/all/prodovolstvie/novosti/skandal-z-produktamy-dlia-zsu-audyt-rakhunkovoi-palaty-pidtverdyv-zavyshchennia-tsin

Рахункова палата під час аудиту підтвердила завищення цін при закупівлях продуктів в Міністерстві оборони

Узагальнені результати аудиту показали, що міністерство непродуктивно використало 7,4 млрд грн.

"Придбання найбільш вживаних продуктів харчування здійснювалося за цінами, які в середньому на 30% вище ринкових", – йдеться у звіті.

 

Цікаво, що зараз скажуть наші рожевоокулярні? 

А то я вже заплутався, агенти кремля  в цьому форумі сидять, в МО працюють, чи перевірки в МО влаштовують?

 

  • Лайк 1
  • Хаха 2
  • Сумно 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 минут назад, Alvalk сказал:

biz.liga.net/ua/all/prodovolstvie/novosti/skandal-z-produktamy-dlia-zsu-audyt-rakhunkovoi-palaty-pidtverdyv-zavyshchennia-tsin

Рахункова палата під час аудиту підтвердила завищення цін при закупівлях продуктів в Міністерстві оборони

Узагальнені результати аудиту показали, що міністерство непродуктивно використало 7,4 млрд грн.

"Придбання найбільш вживаних продуктів харчування здійснювалося за цінами, які в середньому на 30% вище ринкових", – йдеться у звіті.

 

Цікаво, що зараз скажуть наші рожевоокулярні? 

А то я вже заплутався, агенти кремля  в цьому форумі сидять, в МО працюють, чи перевірки в МО влаштовують?

 

Скажем что это каких то совестливых проверяли.

На знаменитых яйцах минуточку пытались украсть 80% выделенных средств. А тут только треть. Да им медаль надо дать! :classic_biggrin:

  • Лайк 1
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, 7351 сказал:

Так де посилання на факти, а не плітки без жодного доказу на неназване джерело?

Виходить, коли це каже ОПа - це одна самісінька правда, а коли Time - це брехня? Та ні. Тут є різні форумчани, навіть больненькі, але вірити тим, хто запевняв нам цілий рік, що Вагнергейт це плітки, що потрібно готуватись до шашликів, що є мир в очах хуúла, що ми дагаварілісь..... - таких, окрім одного тебе - НЕМАЄ!!!

Це як в анекдоті, коли чоловік і жінка з'ясовують факт зради. Чоловік і каже.

-дивись, коли трахаю я - це значить ми, а коли трахаєшся ти - це значить нас. Отака вона, правда)))

  • Лайк 3
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 хвилин тому, Alvalk сказав:

biz.liga.net/ua/all/prodovolstvie/novosti/skandal-z-produktamy-dlia-zsu-audyt-rakhunkovoi-palaty-pidtverdyv-zavyshchennia-tsin

Рахункова палата під час аудиту підтвердила завищення цін при закупівлях продуктів в Міністерстві оборони

Узагальнені результати аудиту показали, що міністерство непродуктивно використало 7,4 млрд грн.

"Придбання найбільш вживаних продуктів харчування здійснювалося за цінами, які в середньому на 30% вище ринкових", – йдеться у звіті.

 

Цікаво, що зараз скажуть наші рожевоокулярні? 

А то я вже заплутався, агенти кремля  в цьому форумі сидять, в МО працюють, чи перевірки в МО влаштовують?

 

Тобто, Ви стверджуєте, що всі працівники МО УКраїни агенти кремля?

Чи Ви намагаєтесь показати, що влада України продовжує ефективно працювати над очищенням владних структур від агентів кремля?

Визначтесь вже якось!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

28 минут назад, 7351 сказал:

зображення_2023-10-31_133143775.png

Это далеко еще не все. Все будет когда туда Северную Корею выберут с талибаном 

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, Firetuf сказав:

Виходить, коли це каже ОПа - це одна самісінька правда, а коли Time - це брехня? Та ні. Тут є різні форумчани, навіть больненькі, але вірити тим, хто запевняв нам цілий рік, що Вагнергейт це плітки, що потрібно готуватись до шашликів, що є мир в очах хуúла, що ми дагаварілісь..... - таких, окрім одного тебе - НЕМАЄ!!!

Це як в анекдоті, коли чоловік і жінка з'ясовують факт зради. Чоловік і каже.

-дивись, коли трахаю я - це значить ми, а коли трахаєшся ти - це значить нас. Отака вона, правда)))

Продовжуй вкидати лайно на вентилятор, без посилань, -- тобто брехати.

Можливо, навіть оцінять, сам знаєш хто......

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, 7351 сказал:

Тобто, Ви стверджуєте, що всі працівники МО УКраїни агенти кремля?

youtu.be/N-8jkDqR58U?si=9fBmAGF9DZK4zS6y

В моєму повідомленні не було жодного ствердження. Були факти з посиланням на джерело і запитання

Але вибухом пукана задоволений.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...