Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

5 минут назад, 7351 сказал:

Будь ласка, надайте посилання на державну статистику України по цьому питанню.

Якщо, звісно, це не цільове кацапстанське іпсо від Вас з метою розсварювання українців під час війни з окупантами України та на користь окупантам України.

 

Це не розсварювання, а констатація факту. 40% міського населення - етнічні росіяни, а в Донецьку - 48% росіян проти 46% українців. А основне, що і по духу вони виявилися не українцями.

uk.wikipedia.org/wiki/Населення_Донецької_області

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Потрошитель сказал:

Одессу я поминаю только с возбуждением аппетита и возбуждением половым))

Ужины на "даче" и одесских девушек забыть невозможно...

Та да. Якщо порівнювати з донецькими красунями - 

image.png.be9f68fa38bf95c8a7afbc93dbcdc680.png

  • Хаха 6
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Дощ сказал:

Ні, мова саме про масштабне вторгнення, я рахую з 2021. Було достатньо часу, принципово тут - "було" - ібо вже пох@й що було, важливо що буде.

А з 2015 оборонні рубежі і були побудовані на небезпечних напрямках, я вже писав раніше - якщо були на Луганщині північніше Луганська - там ще з 2014 нормальні окопи, капоніри, а північніше Біловодська там ще й ландшафт відповідний - річка, перепад висот у метрів 30, і на пагорбах вже у 2015 стояли доти з метровим бетоном. Та ж лінія оборони біля горлівки досі не прорвана, від мар'їнки до горлівки просування несуттєве, і для ворога вартує неймовірних зусиль. На війні, особливо такій як наша, кожен окоп, траншея чи бетонний сховок має величезне значення.

Бес понятія, я не настільки знаю деталі історії, а дід вже помер.

Непонятные мне приоритеты. 2015 год. Если рф уже агрессор. И "о планах рф" только ленивый не рассуждал. Почему отдали приоритет только восточному направлению? Зоне вторжения. Почему не вся украинско-рфовская граница стала зоной потенциального риска? Кроме того еще и граница с Крымом.  

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

46 минут назад, Дощ сказал:

Отжеж, причепився як реп'ях до штанів. Прохання влади, наполеглива вимога - як ще назвати, челобитна чи хапання за барки? Ось тут про постачання

Не доходить чи що - працювати може лише комплекс, зброя - це частина оборони, ще є фортифікація, призов і маса інших заходів

Польща - це Захід? На, читай

що можна доводити махнодрочеру ?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

44 минуты назад, Вячеслав63 сказал:

Та да. Якщо порівнювати з донецькими красунями - 

image.png.be9f68fa38bf95c8a7afbc93dbcdc680.png

Эту шутку уже шутили и не раз 

Сейчас это выглядит нудно/уныло 

Давайте шото свежее

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 годин тому, Вячеслав63 сказав:

"Патріоти" з Луганська. Один з них каже, що жив в чудовій країні до 2014-ого року і всім був задоволений. Але, потім країна його "прєдала". Ну, не він же зрадник.

 

Все, ці вже попливли - неадекват.
Таких я бачив, одного спостерігав кілька років, уривками.
У них ядрена пропаганда, за кілька років мозок з'їдає в мотлох,
вони назад уже не стануть нормальними, тому що - нічим думати.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, AOZ1 сказал:

Уважаемый, Вы с производством дело имели?

Якраз мав і маю. А Ви?

 

2 часа назад, AOZ1 сказал:

Я про Друкармию.

Ви про упоротість людей звідти, які вперлися рогом у те, що потрібно лише друкувати, а не виливати у силіконові форми литтєвими пластиками?
 

Звичайно, якщо Ви про упоротих і тих, що не вміють або умисно не хотять вчитися чомусь іншому (або роблять вигляд, що не хотять і не вміють), тоді потрібно рахувати

2 часа назад, AOZ1 сказал:

ценник на электричество, ремкомплекты, брак, расходники, логистику, аммортизацию того же бесперебойника

Але ж... як тоді забронювати купу людей, що займаються обслуговуванням 3D-принтерів? Цю мульку вже давно всі знають. 

  • Хаха 2
  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 минут назад, iiigolkin сказал:

Все, ці вже попливли - неадекват.
Таких я бачив, одного спостерігав кілька років, уривками.
У них ядрена пропаганда, за кілька років мозок з'їдає в мотлох,
вони назад уже не стануть нормальними, тому що - нічим думати.

 

вони просто в крові замазані по самі вуха

 

Приблизно так само  покидьок хмельницький після битви під Батогом наказав вирізати понад 7000  польських полонених 

щоб відрізати дорогу назад не лише для себе ( після чого війна зкотилася у суцільну взаємну різанину )

а істукан йому "прикрашає" Київ на Софіївській площі :pozor:

а ставили його наймосквофільніші київські кацапи :pozor:

 

Спойлер

Первый проект памятника, созданного известным скульптором Михаилом Микешиным, был весьма резким — конь Богдана Хмельницкого сталкивал польского шляхтича, еврея-арендатора и иезуита со скалы, перед которой малоросс, червоноросс, белорус и великоросс слушали песню слепого кобзаря.

 

поки цю паскуду не демонтують - діла не буде

Змінено користувачем Бездомный
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 хвилини тому, Ranch сказав:

потрібно лише друкувати, а не виливати у силіконові форми литтєвими пластиками?

Ручна ливарна машина, вже не кажучи про термопластавтомат (для нього форми дорожче будуть),
цілком собі може працювати і на алюмінієвих формах, а їх роблять просто на 3д-фрезері дешевому,
не поспішаючи, звісно. Дивлячись яка маса деталі, але за хвилину до 5-6 разів цілком реально майже завжди.
Форма, зрозуміло, служить менше за сталеву, але зате дешевше і легко робиться.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, Ranch сказал:

Якраз мав і маю. А Ви?

Десь рядом був. Рокiв так 40.

4 минуты назад, Ranch сказал:

Ви про упоротість людей звідти, які вперлися рогом у те, що потрібно лише друкувати, а не виливати у силіконові форми литтєвими пластиками?

Та нема питань. Продаете хату берете цю технологию та заливаете на всi вiйськови потреби. Особливо  "литтєвими пластиками" Вам памятник поставят. А так

Пиздеть не мешки ворочать.

PS, я подивлюсь я ви резьби на накрути лити будете без високого тиску.

  • Дякую 1
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

16 минут назад, iiigolkin сказал:

Ручна ливарна машина, вже не кажучи про термопластавтомат (для нього форми дорожче будуть),
цілком собі може працювати і на алюмінієвих формах, а їх роблять просто на 3д-фрезері дешевому,
не поспішаючи, звісно. Дивлячись яка маса деталі, але за хвилину до 5-6 разів цілком реально майже завжди.
Форма, зрозуміло, служить менше за сталеву, але зате дешевше і легко робиться.

А хто казав що цого нема?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 хвилини тому, AOZ1 сказав:

PS, я подивлюсь я ви резьби на накрути лити будете без високого тиску.

Дивлячись яка конструкція. Якщо не вдалося все зробити простіше - 
частину деталей можна залишити на 3д, я думаю. 
У силіконові форми епоксидку ще лити можна, з волокнистим наповнювачем міцно.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, iiigolkin сказал:

Дивлячись яка конструкція. Якщо не вдалося все зробити простіше - 
частину деталей можна залишити на 3д, я думаю. 
У силіконові форми епоксидку ще лити можна, з волокнистим наповнювачем міцно.

Там > 50% це резьби. Як правило мелоксерийка до 5000 шт. Потiм щось змiнюется.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

24 минуты назад, iiigolkin сказал:

Ручна ливарна машина, вже не кажучи про термопластавтомат (для нього форми дорожче будуть)

Мова не про термопластавтомати йде, а про литтєві (рідкі в неполімеризованій формі) пластики, які виливаються у силіконові форми. Тобто, достатньо 1 раз роздрукувати деталь, а вже потім з її використанням зробити литтєву форму із силікону, у яку лити 2-х компонентний пластик. Без всяких термопластавтоматів. І вже не потрібні ніякі безперебійники.
Оті "друкарі" своєю упоротістю вже всіх замахали всякими відмазками, що виправдовують наявність купи людей, під яких вибили "бронь". Гарна схема. А північні сусіди з 2-х компонентного литтєвого поліуретану ллють у силіконові форми повністю хвостове оперення БПЛА та стабілізатори на скиди.

Змінено користувачем Ranch
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15 минут назад, AOZ1 сказал:

Пиздеть не мешки ворочать.

Ото можете і не пиз@іти, дідуню. Якщо не розумієте щось у нових технологіях, їх можливостях і сфері застосування, то не варто матюкатися і загинати пальці.

Змінено користувачем Ranch
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, Ranch сказал:

Ото можете і не пиз@іти, дідуню. Якщо не розумієте щось у нових технологіях, їх можливостях і сфері застосування, то не варто матюкатися і  загинати пальці.

Син хоче купити мені 3-Д принтер для друку дронів. Так, що він не потрібен, краще лити у форми? Чи всі деталі можна виливати? А вартість пластику для принтера і для форм співставна?

Змінено користувачем Вячеслав63
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 годину тому, Вячеслав63 сказав:

А основне, що і по духу вони виявилися не українцями.

А оце і є кацапстанське іпсо для виправдовування окупації частини території України.

Чекаю на офіційні докази від офіційних  державних джерел інформації України.

Поки що від Вас -- нічого!

Успіхів!

 

Змінено користувачем 7351
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

35 минут назад, Бездомный сказал:

 

 

 

Приблизно так само  покидьок хмельницький після битви під Батогом наказав вирізати понад 7000  польських полонених 

щоб відрізати дорогу назад не лише для себе ( після чого війна зкотилася у суцільну взаємну різанину )

 

 

  Скрыть контент

 

мало вырезал....предисторию  " вырезания "   знаешь ? " историк...

 

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 минут назад, Ranch сказал:

А північні сусіди з 2-х компонентного литтєвого поліуретану ллють у силіконові форми повністю хвостове оперення БПЛА та стабілізатори на скиди.

Тавишо? :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, Propeller сказав:

Непонятные мне приоритеты. 2015 год. Если рф уже агрессор. И "о планах рф" только ленивый не рассуждал. Почему отдали приоритет только восточному направлению? Зоне вторжения. Почему не вся украинско-рфовская граница стала зоной потенциального риска? Кроме того еще и граница с Крымом.  

Ситуації принципово різні - у 15 рф ще не була "відкритим" агресором, всіляко ховалась, маскувалась іхтамнет. Наш спротив і мінські домовленості поставили ту війну на паузу - на той момент орки не були готові до великої війни, та ніхто не був готовий. З обранням зеленського у них з'явився другий шанс, на їх думку - спершу пробували обіграти "недосвідченого гравця" - пам'ятаємо мутки з формулою штаймаєра, розмінування, відводи військ і т п, а коли не вийшло - тоді вже вирішили брати силою, при чому поспішали саме за каденції зеленського, знову ж, розраховуючи на недосвідченість керівництва. Загроза масштабного вторгнення по всьому кордону постала думаю як раз десь 21, після ковідного 20, коли почали кучкуватись на кордоні. Ось тоді потрібно було починати посилено готуватись, до речі як раз тоді замінили резніковаим попереднього імпотента, і на тому все по суті.

Але, на щастя, як бачимо, кацапи також не розраховували на велику війну, хотіли бліцкригом, який не вдався - удача була на нашому боці, і вони також підох@їли від того всього, но вже було пізно - бо взялися за гуж - не кажи що не дуж.

  • Лайк 8
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 минут назад, Вячеслав63 сказал:

Син хоче купити мені 3-Д принтер для друку дронів. Так, що він не потрібен, краще лити у форми? Чи всі деталі можна виливати? А вартість пластику для принтера і для форм співставна?

Щоб зробити форму потрiбна деталь якимось чином зроблена. Або фрезерний станок з ЧПУ.
Я игрался с кустарным силиконовым литьем. Качество то еще.

Змінено користувачем AOZ1
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, AOZ1 сказал:

Щоб зробити форму потрiбна деталь якимось чином зроблена. Або фрезерний станок з ЧПУ.

Та він вже заказав один для себе. Тепер хоче і для мене заказати. Питання в тому, чи всі запчастини можна вилити в формах, чи 3-д принтер буде універсальнішим?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, Вячеслав63 сказал:

Та він вже заказав один для себе. Тепер хоче і для мене заказати. Питання в тому, чи всі запчастини можна вилити в формах, чи 3-д принтер буде універсальнішим?

В заводских условиях можно лить все. В домашних нереально.

  • Лайк 1
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

30 минут назад, Ranch сказал:

Мова не про термопластавтомати йде, а про литтєві (рідкі в неполімеризованій формі) пластики, які виливаються у силіконові форми. Тобто, достатньо 1 раз роздрукувати деталь, а вже потім з її використанням зробити литтєву форму із силікону, у яку лити 2-х компонентний пластик. Без всяких термопластавтоматів. І вже не потрібні ніякі безперебійники.
Оті "друкарі" своєю упоротістю вже всіх замахали всякими відмазками, що виправдовують наявність купи людей, під яких вибили "бронь". Гарна схема. А північні сусіди з 2-х компонентного литтєвого поліуретану ллють у силіконові форми повністю хвостове оперення БПЛА та стабілізатори на скиди.

Ресурс силіконової форми - мабуть деталей 50 і пластики трохи не дешеві. Нічим не краще 3д друку.

  • Лайк 2
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...