Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

54 минуты назад, US7IGN сказал:

ну подивіться на політиків Швеції чи Норвегії! це ж нудно! наше населення таке ніколи не обере :flag1:

Я був в Щвеції, грав в Стокгольмі, в метро. Там вираз обличчя у багатьох місцевих, м'яко кажучи, трохи дебільний. Я ще тоді подумав, що у нас народ набагато хитрозробленіший, тому так і живемо. Бо, хто попадає у владу,  зразу ж хоче отримати якісь особисті вигоди, при цьому намахуючи виборців. 

  • Лайк 1
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

38 минут назад, Вячеслав63 сказал:

Я був в Щвеції, грав в Стокгольмі, в метро. Там вираз обличчя у багатьох місцевих, м'яко кажучи, трохи дебільний. Я ще тоді подумав, що у нас народ набагато хитрозробленіший, тому так і живемо. Бо, хто попадає у владу,  зразу ж хоче отримати якісь особисті вигоди, при цьому намахуючи виборців. 

якби шведів то кацапи , то ляхи , то турки  піддавали геноциду на протязі сторічч - вони б теж були хитрозроблені

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, Вячеслав63 сказал:

Там вираз обличчя у багатьох місцевих, м'яко кажучи, трохи дебільний. Я ще тоді подумав, що у нас народ набагато хитрозробленіший, тому так і живемо.

То що, ключ до щастя - тотальна лоботомія щи щось подібне? :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 минут назад, Вячеслав63 сказал:

Я був в Щвеції, грав в Стокгольмі, в метро. Там вираз обличчя у багатьох місцевих, м'яко кажучи, трохи дебільний. Я ще тоді подумав, що у нас народ набагато хитрозробленіший, тому так і живемо. Бо, хто попадає у владу,  зразу ж хоче отримати якісь особисті вигоди, при цьому намахуючи виборців. 

так отож. всі окремо розумні як воду від телевізора заряджати або волосся над газовою конфоркою сушити, а разом...

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 минут назад, Dr.Yura сказал:

photo_2023-11-24_11-02-17.thumb.jpg.f5a634e0b16cbb41881d44672c63d70e.jpg

 

з ТГ каналу

дякувати "братам" юзекам :shock:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

43 хвилини тому, Бездомный сказав:

дякувати "братам" юзекам :shock:

 

  • Лайк 2
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Dr.Yura сказал:

photo_2023-11-24_11-02-17.thumb.jpg.f5a634e0b16cbb41881d44672c63d70e.jpg

 

з ТГ каналу

У меня вопрос а напуркуа эта реклама? Чтобы что? Еще и с фоткой готового изделия. Особиста на него нет.

  • Лайк 1
  • Хаха 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

18 минут назад, AOZ1 сказал:

У меня вопрос а напуркуа эта реклама? Чтобы что? Еще и с фоткой готового изделия. Особиста на него нет.

Щоб не забували донатити. Ну що ви як дитина ..

  • Лайк 2
  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

38 минут назад, porterlv сказал:

Шукаю глушилку, щоб в Україні в наявності. SZHUASHI YJM0950B Мо де маєте чи знаєш хто регулює у нас ті питання. Гроші є, тре знайти. То на передок, термінове питання. У ПП будь, ласка.

А раніше за спробу таке купити на Алі СБУ на допит викликало 

  • Лайк 1
  • Дякую 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

20 минут назад, AOZ1 сказал:

У меня вопрос а напуркуа эта реклама? Чтобы что? Еще и с фоткой готового изделия. Особиста на него нет.

Я так понимаю - типа фотоотчет по затратам. А что там на фотке секретного? Расположение антенн и кнопки "он/офф"?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 минут назад, US7IGN сказал:
46 минут назад, porterlv сказал:

Шукаю глушилку, щоб в Україні в наявності. SZHUASHI YJM0950B Мо де маєте чи знаєш хто регулює у нас ті питання. Гроші є, тре знайти. То на передок, термінове питання. У ПП будь, ласка.

А раніше за спробу таке купити на Алі СБУ на допит викликало 

Я ХЗ, але об'яв наших продавців трохи можна найти. Просто що наразі нема в наявності.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 години тому, 7351 сказав:

Германия развернет дополнительную систему противовоздушной обороны Patriot в Украине зимой.

Об этом заявил немецкий посол в Украине Мартин Егер.

Я уже говорил о нашей поддержке противовоздушной обороны. В дополнение к упомянутым системам IRIS-T зимой здесь будет развернута еще одна система Patriot из Германии", – сказал дипломат.

В настоящее время на местах в Украине находятся уже 4 доставленные из Германии системы IRIS-T, отметил дипломат.

Еще в октябре в Минобороны Германии сообщали, что пришлют в Украину дополнительную систему Patriot и системы IRIS-T, но срок их отправки не уточняли.

www.eurointegration.com.ua/rus/news/2023/11/24/7174222/

0cf60ebe69c9cb0ef5747cf6e0c4e718.webp

Я так зрозумів, що американці, які тягли з британцями цей віз два роки, примусово передали естафету своїм европейським, натівським партнерам.

У них ніби теж є якісь гроші, та й проблеми, у разі якогось успіху у кацапів, в першу чергу почнуться у европейців

  • Лайк 2
  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

58 минут назад, Дядя_Вова сказал:

Я так понимаю - типа фотоотчет по затратам. А что там на фотке секретного? Расположение антенн и кнопки "он/офф"?

Саме наявність такого пристрою. Виробник пристрою.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

З нового року всіх українців на окупованих територіях, які відмовляються отримувати російський паспорт, окупаційна влада РФ вважатиме іноземцями та збирається депортувати

www.kyivpost.com/uk/post/24577

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, Бездомный сказал:

дякувати "братам" юзекам :shock:

Війна - це не найкращий час, щоб віджимати у наших союзників-поляків європейський ринок автоперевезень. Рашка чудово цим скористалась.

  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, US7IGN сказал:

З нового року всіх українців на окупованих територіях, які відмовляються отримувати російський паспорт, окупаційна влада РФ вважатиме іноземцями та збирається депортувати

Депортувати в Україну?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 минут назад, Danylo Ivanov сказал:

Війна - це не найкращий час, щоб віджимати у наших союзників-поляків європейський ринок автоперевезень. Рашка чудово цим скористалась.

це називається конкуренція. ніхто ж не виганяє поляків з Великобританії через те що вони там віджали ринок покоївок та офіціантів...

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

«До этого мы думали, что Бармалей - это сказочный персонаж»

Завирусилось вот это видео с йеменскими хуситами на захваченном ими японо-британском корабле.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

23 хвилини тому, SergiyUA сказав:

«До этого мы думали, что Бармалей - это сказочный персонаж»

Завирусилось вот это видео с йеменскими хуситами на захваченном ими японо-британском корабле.

 

зображення_2023-11-24_175448139.png

Змінено користувачем 7351
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Канада сьогодні, 24 листопада, оголосила про новий пакет військової допомоги для України. Йдеться про стрілецьку зброю.

Про це Трюдо заявив на спільній пресконференції з президентом Європейської комісії Урсулою фон дер Ляєн та головою Європейської ради Шарлем Мішелем.

"Україна продовжує потребувати підтримки для їх захисту", - заявив Трюдо.

За його словами, Канада передасть українським військовим 11 000 штурмових гвинтівок та понад 9 мільйонів набоїв.

www.rbc.ua/rus/news/kanada-peredast-ukrayini-paket-viyskovoyi-1700841535.html

opIPVcLVAJvc.jpg

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 часов назад, Dr.Yura сказал:

photo_2023-11-24_11-02-17.thumb.jpg.f5a634e0b16cbb41881d44672c63d70e.jpg

 

з ТГ каналу

Дуже цікаво... І от звідки взялася ціна 2000 грн. за один пристрій, якщо відомо, що він коштує 1000 грн. ? Причому, не оптом, а вроздріб.
Діма з Дніпра, який цей пристрій розробив, досить відома у вузьких колах людина. Періодично спілкуємося. Не одна людина у нього купувала по моїй рекомендації саме за 1000 грн.
Я так розумію, що націнка 1000 грн. це за те, що "помогал с его тестами автору"?

Змінено користувачем Ranch
  • Лайк 1
  • Хаха 1
  • Конфуз 2
  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...