Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

16 минут назад, sergio сказал:

Там справа, что-то прилетает на небольшой высоте. Русские пишут, что обстреляли два украинских вертолёта. Провокация?! 

Незнаю, но по видео - там могут и с вертолета неуправляемыми нурсами, просто вертолеты не попадают в кадр. и как бы два захода... Но в любом случае - важен результат.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, US7IGN сказал:

я правильно зрозумів що у кацапів зовсім відсутня ППО?

Тута тільки Стінгером можна. Але вони їх не мають. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 хвилин тому, US7IGN сказав:

я правильно зрозумів що у кацапів зовсім відсутня ППО?

Ну это, кривизна земли, підступно на малой высоте и т.д.

  • Хаха 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Що сталося. Австралія на прохання українського президента Володимира Зеленського відправить в Україну бронетранспортери власного виробництва.

Джерело. Про це заявив прем'єр-міністр Австралії Скотт Моррісон, передає CNN.

Коментар. «Ми не просто посилаємо наші молитви, ми посилаємо нашу зброю, ми посилаємо наші боєприпаси, ми надсилаємо нашу гуманітарну допомогу, ми надсилаємо все це і бронежилети. Ми маємо намір відправити наші бронетранспортери Bushmaster. І ми відправимо їх туди на наших літаках C-17», – сказав Моррісон.

Бекграунд. Зеленський закликав надати бронетранспортери під час виступу відеозв'язком у парламенті Австралії.

Також Австралія після виступу Зеленського вводить мито 35% на всі товари та відмовляється від російських нафти та газу.

  • Лайк 17
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 минут назад, JFK сказал:

Ну это, кривизна земли, підступно на малой высоте и т.д.

на этом их полномочия все, на этом заканчивается пво раши, кривизна, против природы не попрешь...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Павел Т. сказал:

Не могу вспомнить из какого это литературного произведения??

А если серьёзно... то правило № 1.. в любое помещение входит "первая" граната... двери то же не открывают....

Читал лет 20-25 назад книгу Беркем Аль Атоми. Мародёр. Очень популярна она когда-то была. Описан мир глазами выживанцев кацапов. Как они друг другу глотки за жратву рвали в резервациях.  Она мне тогда очень пророческой показалась. Всё электронное было вынесено под ноль. 

Украинцы, поляки, прибалты по книге полицаями на тех территориях были.

И похоже автор нихрена не ошибся.

 

Змінено користувачем MaxS
  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, JFK сказал:

Наші гелікоптери вже три рази знищені) то повстанці БНР

Це, мабуть ті, один з яких пролітав і над нашими головами з неділю, або й більше, назад. Йшов так низько і так швидко - капець. Переляк такий конкретний - "наш - не наш?" Я ще жінці сказав - "Ну, от що ти встигнеш і можеш зробити, щоб кудись відбігти і заховатись?"

А ще може бути така версія - "Росіяни спутали Бєлгород з Воронежем".

Змінено користувачем Вячеслав63
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

попалась на глаза эта фотка 82 года..сука, понадобилось аж 9 лет, шоб совок загнулся..очень бы хотелось шоб в нашем случае это случилось гораздо быстрее

FB_IMG_1648795023229.jpg

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

43 минуты назад, US7IGN сказал:

я правильно зрозумів що у кацапів зовсім відсутня ППО?

А зачем? Думаю, что им и в голову не приходило, что наши решатся на такое :) Их то за что? В 2014 они нас обстреливали со своей территории, а мы не отвечали. Потом месяц войны - не бомбили. В первый же день они всю нашу авиацию "уничножили". Вот они и решили, что у них какое-то заколдованное место. Видать переместили ПВО в Донецкую и Луганскую область - прикрывать свои войска там. Теперь придется все вернуть. Яка прикрість

  • Хаха 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, OlaR сказал:

Видать переместили ПВО в Донецкую и Луганскую область - прикрывать свои войска там

над Донецьком вперше за 8 років почали літати. але ми вже в курсі що то не на довго...

впевнений, що вони очікують що наші будуть руйнувати Донецька так само як вони Маріуполь...

може і будуть, але скоріше Ростов...

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, Павел Т. сказал:

Ну чего "далеко ходить" всем известны случаи убийства и

вы даже не поняли о чем я?  капец..

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

59 минут назад, US7IGN сказал:

я правильно зрозумів що у кацапів зовсім відсутня ППО?

Ні, - не правильно.Яке ПВО ?!.

Кацапи обстріляли кацапів....

 

Змінено користувачем Privet
  • Лайк 4
  • Хаха 2
  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, Privet сказал:

Кацапи обстріляли кацапів....

Тоже так думаю. Серьезно. Что бы наши на вертушках почти до центра Белгорода ... такое. Им и дома дел хватает.

  • Лайк 2
  • Конфуз 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, userxxx сказал:

Тоже так думаю.

Путін - знатний любитель цукру та хрущовок...

Ти міркуєш, - чому у москалів цукор зник ?!

Змінено користувачем Privet
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, userxxx сказал:

Тоже так думаю. Серьезно. Что бы наши на вертушках почти до центра Белгорода ... такое. Им и дома дел хватает.

ну значит сэкономили топливо и боеприпасы. тоже нормально

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, MaxS сказал:

ну значит сэкономили топливо и боеприпасы. тоже нормально

Вистрілили собі в ногу?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 хвилин тому, userxxx сказав:

Тоже так думаю. Серьезно. Что бы наши на вертушках почти до центра Белгорода ... такое. Им и дома дел хватает.

Тут такое дело - либо эта зараза пойдет гулять дальше по Европе, либо мы таки увидим удары ракетами по бункеру в Ямантау, вертушками по кремлю и танками по белому дому на краснопресненской набережной

Змінено користувачем vadimv
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 минут назад, userxxx сказал:

Тоже так думаю. Серьезно. Что бы наши на вертушках почти до центра Белгорода ... такое. Им и дома дел хватает.

Из Белгорда слали к нам технику? где она заправлялась? Теперь логистику нужно налаживать с более длинной цепочкой. Может конечно просто сами свою нефтебазу обворованную утилттзировали, но я думая, что первое.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 минут назад, userxxx сказал:

Тоже так думаю. Серьезно. Что бы наши на вертушках почти до центра Белгорода ... такое. Им и дома дел хватает.

Если после этого раша вернет туда хотя бы часть ПВО с Донбасса, это сильно упростит нашим жизнь. Ну и дизеля у орков будет меньше.

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Канцлер Австрії Карл Негаммер (Karl Nehammer) заявив після зустрічі з канцлером ФРН Олафом Шольцом (Olaf Scholz), що виступає проти запровадження ембарго на закупівлю газу в Росії. "Санкції мають сенс, тільки коли вони б'ють по тому, кого вони мають послабити, а не по тому, хто їх запроваджує", - цитує політика австрійська газета Kronen Zeitung. Негаммер наголосив: "Це жахливе відчуття - залежати від російського газу". "Але моя робота полягає в тому, щоб забезпечити надійність постачання", - додав він.

Зеленський покарав двох генералів СБУ, позбавивши їх генеральського звання. Про це президент України розповів у своєму підсумковому відеозверненні. За словами Зеленського, йдеться про ексначальника головного управління внутрішньої безпеки Наумова Андрія Олеговича та ексначальника управління СБУ у Херсонській області Криворучка Сергія Олександровича. Цих осіб глава держави назвав "антигероями", які присягнули українському народові, але зрадили присязі.

www.dw.com/uk/u-rosiiskomu-bielhorodi-pislia-skladu-boieprypasiv-zahorilas-naftobaza-zmi/a-61323985

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Павел Т. вже не з нами...його пости прибирати не буду, хай будуть як приклад схибленного мишлення орків

  • Лайк 18
  • Дякую 7
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

18 минут назад, userxxx сказал:

Тоже так думаю. Серьезно. Что бы наши на вертушках почти до центра Белгорода ... такое. Им и дома дел хватает.

Зная орків, вони б для провокації по житлових будинках стріляли, так що не схоже.

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • InSAn змінив заголовок на Россияне к нам принесли войну

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...