Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

21 минуту назад, Dmitriy_S сказал:

Буде залежати від того, що робитиме Україна. Якщо нічого не зміниця, то так, нападе. Але ж є шанси. Я оптиміст по життю, вірю в краще.

в України з'явиться шанс , у єдиному випадку - лише якщо в кацапії  підуть такі внутрішні процеси , що кацапам років на 40 стане не лише не до нас , а й взагалі не до експансії 

 

каменти мастрід

 

 

Змінено користувачем Бездомный
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 хвилин тому, Бездомный сказав:

але ж Дімона тут вже не буде 

Якраз при заморозці до кінця цього року чи початку наступного я тут буду. Кажу ж, в мене немає ніякого бажання звідси їхати, мене й тут гарно годують. Інша справа, коли я не бачитиму іншого виходу.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 хвилини тому, Бездомный сказав:

в України з'явиться шанс , лише якщо в кацапії  підуть такі внутрішні процеси , що кацапам років на 40 стане не лише не до нас , а й взагалі не до експансії 

 

каменти мастрід

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, Dmitriy_S сказал:

Якраз при заморозці до кінця цього року чи початку наступного я тут буду. Кажу ж, в мене немає ніякого бажання звідси їхати, мене й тут гарно годують. Інша справа, коли я не бачитиму іншого виходу.

Англічани - уходять не прощаючись

Руські - прощаються, але не уходять😁

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тільки що, yukon сказав:

Англічани - уходять не прощаючись

Руські - прощаються, але не уходять😁

Шо ви там, як воно в ЗСУ?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 минут назад, Dmitriy_S сказал:

Це не віра, я прагматична людина, буду бачити, що держава вирішила вчинити самогубство - поїду.

Трамп не переможе? Тим гірше для нас. З Байденом в нас взагалі нема шансів.

Є величезний шанс що Трампа закроют. Тоді у республиканцев повинен з'явитись якись киндер сюрприз типа Макрона.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, Dmitriy_S сказал:

Шо ви там, як воно в ЗСУ?

Дякую, все норм. Якщо б ще не зрадойобство навколо, то було б веселіше😁. Пару раз поривався не читати форум, але ж " зарікалась свиня гівна не їсти"😁

  • Лайк 2
  • Дякую 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 хвилини тому, AOZ1 сказав:

Є величезний шанс що Трампа закроют. Тоді у республиканцев повинен з'явитись якись киндер сюрприз типа Макрона.

Джонсон як стрімко вирвався нагору...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 хвилин тому, Dmitriy_S сказав:

Це не віра, я прагматична людина, буду бачити, що держава вирішила вчинити самогубство - поїду.

Трамп не переможе? Тим гірше для нас. З Байденом в нас взагалі нема шансів.

Ви ж бачили результати голосування за виділення допомоги, проти були тільки трампісти (maga). Відповідно якщо прийде Трамп до влади, то війну заморозять по теперішніх кордонах, можливо + Одесса (з часом).

Самогубством буде припинення вогню у 2024 р і надання Росії часу на відновлення воєнного потенціалу (повторюсь, вирішувати військовим, які проливають кров).

19 хвилин тому, Dmitriy_S сказав:

Буде залежати від того, що робитиме Україна

Те саме, що і останні 10 років

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 хвилин тому, AOZ1 сказав:

Є величезний шанс що Трампа закроют. Тоді у республиканцев повинен з'явитись якись киндер сюрприз типа Макрона.

Вже є, Нікі Хейлі. Це був би джек-пот для України, якби її обрали президентом.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, Canton сказал:

Орлан.

Только ЯК-52 тоже чуть не завалили с земли. Дружественный огонь...чудом ушел...

Я завжди про це казав, коли знайомі питали: а чому малу авіацію не задіяти в знищені БПЛА? От я їм те саме і казав: уявіть ту суматоху, особливо при поганій видимості, і "дружній вогонь" гарантовано

  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, XL.pro сказав:

Ви ж бачили результати голосування за виділення допомоги, проти були тільки трампісти (maga). Відповідно якщо прийде Трамп до влади, то війну заморозять по теперішніх кордонах, можливо + Одесса (з часом).

Самогубством буде припинення вогню у 2024 р і надання Росії часу на відновлення воєнного потенціалу (повторюсь, вирішувати військовим, які проливають кров).

І не тільки мага, все ще гірше.

Про вирішувати військовим - це розповсюджена помилка, писав вже сьогодні, військові не закінчують війни, їх закінчують політики. І починають теж.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

18 хвилин тому, yukon сказав:

Дякую, все норм. Якщо б ще не зрадойобство навколо, то було б веселіше😁. Пару раз поривався не читати форум, але ж " зарікалась свиня гівна не їсти"😁

Ви в тилу чи на передовій? Як оцінюєте знання, які ви здобули в учебці?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Костянтин Машовець

24 мин.  · 

Серед найбільш цікавих пунктів нещодавно прийнятих "пакетів\програм" допомоги Україні з боку США, як на мене, одним з особливих є пункт, який передбачає фінансування коштом американського бюджету заупівлі для потреб ЗСУ озброєння та військової техніки (ОВТ), виробництва українського же оборонно-промислового комплексу...

Дуже красномовний пункт...!!!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 хвилини тому, Propeller сказав:

Костянтин Машовець

24 мин.  · 

Серед найбільш цікавих пунктів нещодавно прийнятих "пакетів\програм" допомоги Україні з боку США, як на мене, одним з особливих є пункт, який передбачає фінансування коштом американського бюджету заупівлі для потреб ЗСУ озброєння та військової техніки (ОВТ), виробництва українського же оборонно-промислового комплексу...

Дуже красномовний пункт...!!!

Машовець - це такий же піздабол, як і Том Купер.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

23 минуты назад, Dmitriy_S сказал:

Ви в тилу чи на передовій? Як оцінюєте знання, які ви здобули в учебці?

Поки в тилу, чекаємо на відправлення. Які можуть бути знання на протязі місяця? Зараз через чотири місяця після учебки, я починаю розуміти, чому мене там намагались навчити, це по спеціальності. А по БЗВП, то норм, автомат чистить навчили, дали можливість зрозуміти, що найголовніше у війську, це злагодженість і дисципліна. Без тренувань і дисципліни, будь які ремби по отдільності, перетворюються в стадо баранів разом.

  • Лайк 2
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

image.png.50678b6045709263142dd034ace3d3b3.png

Австралія виділяє Україні новий пакет військової допомоги Україні вартістю 100 мільйонів доларів США.

Про це на спільній прес-конференції з прем'єр-міністром України Денисом Шмигалем та заступником міністра оборони Іваном Гаврилюком повідомив віцепрем'єр-міністр - міністр оборони Австралії Річард Марльз, передає Укрінформ. 

За його словами, 50 мільйонів доларів з цієї суми підуть на системи протиповітряної оборони ближнього радіусу дії, 30 мільйонів доларів – на закупівлю безпілотників для українських військових, а ще 15 мільйонів доларів - на обладнання, включаючи шоломи, надувні човни, противогази та електрогенератори.

«Україна та її народ пережили більше двох років повномасштабного вторгнення Росії, але їхній дух залишається сильним. Австралія буде залишаться з Україною так довго, щоб Україна перемогла у цій війні», - сказав Марлз.

Він також заявив, що Австралія надасть Україні боєприпаси «повітря – земля».

www.ukrinform.ua/rubric-ato/3857506-avstralia-vidilae-ukraini-paket-vijskovoi-dopomogi-v-100-miljoniv.html

 

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

"Підписана угода про наміри щодо закупівлі датчанами української військової техніки,

яка у подальшому буде передана українським Збройним силам.

Це перший такий приклад", - сказав прем'єр-міністр Денис Шмигаль.

Він повідомив, що сьогодні в Україні перебуває данська делегація на чолі з міністром оборони Трольсом Лундом Пульсеном, яка відвідала ряд військових об'єктів.

Данія збільшить фінансування фонду для військової підтримки України на 4,4 мільярда данських крон (понад $630 мільйонів) на 2024 рік.

www.ukrinform.ua/rubric-ato/3857535-dania-zakupit-ukrainsku-zbrou-dla-peredaci-zsu-smigal.html

зображення_2024-04-27_215225856.png

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

19 хвилин тому, yukon сказав:

Поки в тилу, чекаємо на відправлення. Які можуть бути знання на протязі місяця? Зараз через чотири місяця після учебки, я починаю розуміти, чому мене там намагались навчити, це по спеціальності. А по БЗВП, то норм, автомат чистить навчили, дали можливість зрозуміти, що найголовніше у війську, це злагодженість і дисципліна. Без тренувань і дисципліни, будь які ремби по отдільності, перетворюються в стадо баранів разом.

Ну і слава богу, бо це молодший лейтенант РВСН якось нервує. Єбанем чи нє? А є чим? Нема. А шо робить? Чистить автомат. А, ну ладно.

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Dmitriy_S сказал:

 

азагалі не цікавий - ні нинішня "творчість", ні ретроспективно 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

32 минуты назад, Dmitriy_S сказал:

Машовець - це такий же піздабол, як і Том Купер.

Вы, братишка, не читайте КТО процетировал документ, а О ЧЬОМ документ. Потому как, по вашей параллельно - перпендикулярной логике, если привязываться к личности написавшего, то , если Машовец напишет "1+1 = 2", то он все равно .....неправду сказал (я правильно перевел выделенное слово ?). 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, Dmitriy_S сказав:

Вже є, Нікі Хейлі. Це був би джек-пот для України, якби її обрали президентом.

Обрали би в одні ворота, 73%.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 хвилин тому, Бездомный сказав:

азагалі не цікавий - ні нинішня "творчість", ні ретроспективно 

А мали б зацікавитись. Бо євреї єдині, хто може зробити з Росією те, чого ви так бажаєте.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...