Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

36 хвилин тому, Dmitriy_S сказав:

На лініях оборони теж євреї все украли? Чи може євреї фортифікації в такому вигляді приймали й акти підписували? 

До речі, я щось не бачив євреїв серед наших генералів.

Одного з них вже звинувачують в замовленні вбивства)

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, US7IGN сказав:

Одного з них вже звинувачують в замовленні вбивства)

Там проби немає де ставити, а звинувачують лише у замовленні вбивства))).

І, швидше за все відпустять, так як минув термін позовної давності))). Сюрреалізм.

P.S. Правда закриваю тему. Всім гарного дня 

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 хвилин тому, kim chen lhoran сказав:

Незгоди української нації розпочались після фатальної помилки Хмельницького, на той момент населення України складало 12 млн., а населення московської держави десь біля 16 млн.

беріть раніше геніальне рішення розділити Київську Русь на князівства між синами...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 години тому, dvr002 сказав:

Щось Харьківщина засмучує, хіба за 2 роки не можна було хоч замінувати?

А как бы тогда деньги списывали?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 хвилин тому, kim chen lhoran сказав:

 Якщо казати відверто головну роль грав не народ, а хітри виборчі технології, засновані на маніпуляціях різного роду.

ну і на кого вони були розраховані? чому на мене ті технології не діяли? чому поляки не обирали комуністів та дружбу з парашкою?

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, XL.pro сказал:

А у Вовчанську Чугуївського району у 2023 р. ремонтували дороги.

А вот ремонт моста...уже в 2024 на трассе Харьков-Волчанск

photo_2024-05-12_20-04-54.jpg

  • Лайк 1
  • Конфуз 2
  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, US7IGN сказал:

ну і на кого вони були розраховані? чому на мене ті технології не діяли? чому поляки не обирали комуністів та дружбу з парашкою?

 Багато на кого би не діяли. У Львові та Києві вони так і не спрацювали.

 Що стосується поляків, то вони впіймались на іншому - тобто ще підтримують вчорашній день голосуванням за Качиньськего.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Canton сказал:

Польща скасувала заплановані переговори з Україною щодо експорту зерна через звинувачення міністра агрополітики та його заступників у корупції. Ці переговори мали відбутися завтра, 14 травня. Але заступник міністра сільського господарства Польщі Міхал Колодзейчак в інтерв'ю газеті Dziennik Gazeta Prawna заявив, що поляки «не вестимуть переговори з людьми, які звинувачуються у корупції». (C)

Ну вот...рано или поздно это должно было случиться...

Момент выбран - лучше некуда...
 

полякам неплохо было бы в зеркало посмотреть

хотя факта наших козлов отменить нельзя

  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

24 хвилини тому, XL.pro сказав:

Українці на полі бою проливають кров, євреї - де розпил бабла, прийняття стратегічних рішень.

Кожен ситуацію бачить під своїм кутом, в залежності від світогляду.

P.S. Бачу тема євреєв Вас зачепила, більше не буду. В моєму оточенні чимало євреїв, як чистокровних так і наполовину, ми знаходимо спільну мову.

Та ні, не зачепила. Просто в українців у всьому винні кацапи або євреї. Когось мені це нагадує:)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 хвилин тому, kim chen lhoran сказав:

Що стосується поляків, то вони впіймались на іншому - тобто ще підтримують вчорашній день голосуванням за Качиньськего.

вони мають сьогоднішній день виключно завдяки вчорашньому. а демократія і забезпечує можливість замінити успішного вчора на іншого якщо він більше не здатен бути успішним. а можна ще переобирати 5 разів чи взагалі заборонити переобирати. це мабуть набагато краще.

16 хвилин тому, kim chen lhoran сказав:

Багато на кого би не діяли. У Львові та Києві вони так і не спрацювали.

ну не Донецьк же з Луганськом слуг разом з Зелененьким обрали, як би вам цього не хотілося :lol:

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 години тому, XL.pro сказав:

Приклад із сьогодення. Харківську область добре укріпили?

По***или  . Зелені бляді .

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

47 хвилин тому, kim chen lhoran сказав:

  Незгоди української нації розпочались після фатальної помилки Хмельницького, на той момент населення України складало 12 млн., а населення московської держави десь біля 16 млн.

 Але все відносно. Наприклад, якщо узяти 2 дещо подібних між собою держави - Грузію та Вірменію. У новітній історії це 2 христіянських народа, оточені мусульманськім світом. Грузинські князі і правітелі якось зуміли інтегруватись до російської аристократії, а вірменські ні. Прості грузини в силу різних обставин змогли протриматись на своїх землях, а вірменський народ в більшості ні. І де тільки зараз нема колоній вірмен - чи не сама найдавніша знаходиться до речі у нас - у Львові, ще з ХІІ сторіччя. Великі колонії вірмен є у Франції, а чи не найбільша в штаті Каліфорнія та раші - Ростові та на Кубані. Є по усьому Ближньому Сході і навіть у такій екзотичній країни як Мьянма. А грузини ніколи нікуди не виїзджали колоніями і хто з тих народів дегенерат?

В результаті обидві країни лягли під кацапів. Україні треба хоч тушкою, хоч чучелом в ЄС і НАТО. Але затягуючи війну ми туди не попадемо.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 годину тому, XL.pro сказав:

Українці зараз нічого не вирішують, вони не при владі. Але в цілому так, злочинця або кварталівця в президенти можуть обрати тільки дегенерати.

Якось запізно прийшли до висновку..

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

50 хвилин тому, kim chen lhoran сказав:

 Якщо казати відверто головну роль грав не народ, а хітри виборчі технології, засновані на маніпуляціях різного роду.

Так хто й їм винен, що дали собою зманіпулювати.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, kim chen lhoran сказал:

о, на той момент населення України складало 12 млн., а населення московської держави десь біля 16 млн.

Не преувеличивайте. Население всей Речи Посполитой 12, из них русинов 5. А на Гетьманщене  может два было и то не факт.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, kim chen lhoran сказал:

  Незгоди української нації розпочались після фатальної помилки Хмельницького, на той момент населення України складало 12 млн., а населення московської держави десь біля 16 млн.

 Але все відносно. Наприклад, якщо узяти 2 дещо подібних між собою держави - Грузію та Вірменію. У новітній історії це 2 христіянських народа, оточені мусульманськім світом. Грузинські князі і правітелі якось зуміли інтегруватись до російської аристократії, а вірменські ні. Прості грузини в силу різних обставин змогли протриматись на своїх землях, а вірменський народ в більшості ні. І де тільки зараз нема колоній вірмен - чи не сама найдавніша знаходиться до речі у нас - у Львові, ще з ХІІ сторіччя. Великі колонії вірмен є у Франції, а чи не найбільша в штаті Каліфорнія та раші - Ростові та на Кубані. Є по усьому Ближньому Сході і навіть у такій екзотичній країни як Мьянма. А грузини ніколи нікуди не виїзджали колоніями і хто з тих народів дегенерат?

Я звиняюсь. А де ви бачили грузинский народ. Це многонаціональна та багаторелегійна країна на відміну від армян, якщо ви не в курсі.

https://ru.wikipedia.org/wiki/Грузины#Этнические_группы

 

Змінено користувачем AOZ1
  • Лайк 1
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тільки що, ks6 сказав:

Не преувеличивайте. Население всей Речи Посполитой 12, из них русинов 5. А на Гетьманщене  может два было и то не факт.

це не важливо. важливо те що для кацапів сибір захоплювали козаки, з яких потім героїв ліпили. і які потім царям служили.

історія місцями красиво вигадана і переписана, але факти залишаються фактами. воювали всі зі всіма за всіх часів, але я нічого не чув про те щоб кацапи воювали за українців або підкорялися ним.

здавалося б, до чого тут євреї?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, US7IGN сказал:

беріть раніше геніальне рішення розділити Київську Русь на князівства між синами...

Тобто ?

Хлодвиг лох ? :pozor:

Змінено користувачем Бездомный
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 минут назад, US7IGN сказал:

але я нічого не чув про те щоб кацапи воювали за українців або підкорялися ним.

Ну так украинского государства никогда не было, не считая лет 5 Гетьманщины, ну и года полтора во время гражданской.

  • Лайк 1
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 хвилин тому, ks6 сказав:

Ну так украинского государства никогда не было, не считая лет 5 Гетьманщины, ну и года полтора во время гражданской.

у євреїв теж колись не було. тому народ, країна, держава не завжди одне і теж.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

54 минуты назад, US7IGN сказал:

ну не Донецьк же з Луганськом слуг разом з Зелененьким обрали, як би вам цього не хотілося

 Я завжди вважав, що це був дядечко Бенджамен і його челядь.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 хвилини тому, kim chen lhoran сказав:

 Я завжди вважав, що це був дядечко Бенджамен і його челядь.

ви в слові Коломойський стільки помилок зробили...

  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

28 минут назад, AOZ1 сказал:

Я звиняюсь. А де ви бачили грузинский народ. Це многонаціональна та багаторелегійна країна на відміну від армян, якщо ви не в курсі.

 Я знаю. у складі Грузії були абхазці, осетини і аджарці(мусліми), може ще курди чи якись там ассирійці. Але є і автентичний грузинський народ, домінуючий там.

Змінено користувачем kim chen lhoran
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

43 хвилини тому, US7IGN сказав:

я нічого не чув про те щоб кацапи воювали за українців або підкорялися ним.

Якось наприкінці 90-х я читав висер одного кацапа, який стверджував, що за часів Хрущова та Брєжнєва в кремлі окопався український клан, який висосував всі соки з расєюшкі і натомість перетворив Україну на найкращу квітучу республіку совка.

Змінено користувачем vadimv
  • Лайк 2
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 годину тому, Canton сказав:

А вот ремонт моста...уже в 2024 на трассе Харьков-Волчанск

photo_2024-05-12_20-04-54.jpg

Країни "Великої сімки" (G7: США, Японія, Німеччина, Британія, Франція, Італія та Канада) перейнялися проблемою корупції в Україні, яка вже несе три серйозні ризики для нашої країни. Питання української корупції стало однією з ключових тем, які обговорювалися на дводенній зустрічі міністрів юстиції G7 9-10 травня.
aspi.com.ua/news/politika/kraini-g7-pereynyalisya-korupcieyu-v-ukraini-ogolosheno-nebezpechni-naslidki#gsc.tab=0

 

  • Лайк 1
  • Хаха 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...