Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

6 часов назад, Dmitriy_S сказал:

Хронічєскіх алкоголіков по закону не можна призивати.

А де можна таку довідку придбати?

5 часов назад, XL.pro сказал:

То що виходить, у євреїв більше спільного з мусульманами, ніж з християнами?)

Звичайно, у тих і у тих обрізаний.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 хвилини тому, Canton сказав:

Раз в неделю организму нужно давать встряску - не бухать!

Дякую. Переживаю сильно, вдруг загребуть. Сьогодні на базар з'їздив і по магазинам. Але то сильно зранку, може спали ще.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, Dmitriy_S сказал:

А кацапом вважається той, хто пише кацапською на третій рік війни. Без обід, але як вас, на***, на тій Житомирщині ще в якомусь ставку не втопили. Мабуть родич Іголкіна. Кажуть в нього син є, схожий на ухилянта.

Я где-то  обозначил себя кацапом? В роду до прадеда одни украинцы. Но то такое. Пишу на русском бо малость туговат и не знаю как писать на украинском  с русской клавиатуры на компе и смартфоне. Не понимаю почему Вы в течении года через пост тянет еврейскую тему. Иголкина лично не знаю, от меня 7 км к нему.

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 хвилин тому, US7IGN сказав:

Вилучає поліція якщо позбавлений права керувати.

Не вилучає! Вона тимчасово затримує КОЛИ САМА складає протокол, до суду. 

А тут суд буде виносити постанову за позовом ТЦК. Копи - ні до чого. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, Бублик сказав:

Нападають тільки на невдах - так завжди в історії було.Не в мультику живемо.

Американський військовий корабель і кілька комерційних суден 3 грудня зазнали нападу в Червоному морі. 

Пізніше єменські хусити заявили про напад.

Про це пише видання Голос Америки.

"Ми знаємо про повідомлення, що стосуються нападів на корабель ВМС США Carney і комерційні судна в Червоному морі, і надаватимемо інформацію в міру її надходження", - йдеться у заяві Пентагону.

Раніше британські військові заявили про можливу атаку безпілотника та про вибухи в Червоному морі, не уточнивши, що саме сталося.

Першим судном, яке зазнало нападу, був балкер Unity Explorer під прапором Багамських островів, що належить британській фірмі, одним із співробітників якої є Дан Девід Унгар, який живе в Ізраїлі. Ізраїльські ЗМІ повідомили, що Унгар є сином ізраїльського мільярдера Авраама "Рамі" Унгара. Судно мало прибути до Сінгапуру 15 грудня.

Друге судно, Number 9, що прямувало до порту Суец, – контейнеровоз під прапором Панами, що належить компанії Number 9 Shipping Ltd і керований компанією Bernhard Schulte Shipmanagement з Ньюкасла-на-Тайні, Сполучене Королівство, згідно з даними LSEG.

Хусити здійснили низку нападів на судна в Червоному морі з початку військових дій Ізраїлю проти ХАМАСу, а також запустили безпілотники та ракети, націлені на Ізраїль.

Раніше у листопаді хусити захопили транспортне судно у Червоному морі біля берегів Ємену, також пов'язане з Ізраїлем.

suspilne.media/631212-husiti-atakuvali-amerikanske-sudno-v-cervonomu-mori/

Продовжуйте, цікаво.

 

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, ks6 сказав:

Я где-то  обозначил себя кацапом? В роду до прадеда одни украинцы. Но то такое. Пишу на русском бо малость туговат и не знаю как писать на украинском  с русской клавиатуры на компе и смартфоне. Не понимаю почему Вы в течении года через пост тянет еврейскую тему. Иголкина лично не знаю, от меня 7 км к нему.

 

Навчить інсталювати українську розкладку? 10$. А єврейську тему я тягну, бо мені соромно бути українцем. Незалежно від нації - це завжди соромно бути довбойобом.

  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 хвилин тому, Canton сказав:

Раз в неделю организму нужно давать встряску - не бухать!

Не дивно, читаю вас по середах, на диво актуальні і розумні пости.

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

17 хвилин тому, Бублик сказав:

самі просрали свою безпеку.

"Я відчуваю особисту причетність, тому що я змусив їх погодитись на відмову від ядерної зброї. І ніхто з них не вірить, що Росія пішла б на це, якби Україна все ще мала свою зброю", – сказав Клінтон.

Змінено користувачем vadimv
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, vadimv сказав:

“I feel a personal stake because I got them (Ukraine) to agree to give up their nuclear weapons. And none of them believe that Russia would have pulled this stunt if Ukraine still had their weapons,” - Clinton

А чого в дужках?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Авто, на якому їздить Києвом голова Центру протидії корупції Шабунін, дійсно завозилося в Україну для потреб ЗСУ.

Це підтвердив засновник фундації "Паладини" Денис Долинський. Він заявив, що позашляховик Nissan Pathfinder був куплений у червні 2023 року на прохання одного з військовослужбовців:
 

"Волонтери нашого фонду знайшли, придбали, відремонтували автомобіль та відвезли до України для передачі за призначенням. Цей автомобіль був переданий на безоплатній основі для зміцнення обороноздатності країни, що підтверджується підписаним актом між волонтером фонду та військовослужбовцем.



Раніше публікувалися дані, що Шабунін вважається "військовим медиком" в одній із частин.

При цьому Шабуніна звинувачували в тому, що він справді службу не ніс, а оформився в армію фіктивно, проживаючи при цьому в Києві. ГБР за цим фактом розслідує кримінальну справу. Сам Шабунін звинувачення на свою адресу заперечує.

🤷‍♂️ От вже дійсно, корупціонери майбутнього будуть називатись антикорупціонерами.(C)

  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 хвилини тому, vadimv сказав:

Щодо змісту питань немає?

Є. Ви, як перекладач, точно слово stake правильно переклали?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

39 хвилин тому, Dmitriy_S сказав:

Дурня повна. Навіть в Ізраїлі євреї діляться на два типи, одні несуть тупу релігійну хyйню, а інші роблять стартапи. Але Шабат - то тєма. Я б і українцям рекомендував би звичку один раз в неділю забить на все хєр. Воно помощне.

Г. Боголюбов єврей, не релігійний, живе в Україні, в шабат телефон в руки не бере))).

Раз на тиждень хотіли сказати))). 

І таки да, один раз на тиждень забити на все і емоційно відпочити - необхідно!

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, XL.pro сказав:

Г. Боголюбов єврей, не релігійний, живе в Україні, в шабат телефон в руки не бере))).

Раз на тиждень хотіли сказати))). 

І таки да, один раз на тиждень забити на все і емоційно відпочити - необхідно!

В мене таке відчуття, що про звички євреїв ви знаєте краще, ніж я:)

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

32 хвилини тому, Dmitriy_S сказав:

Дякую. Переживаю сильно, вдруг загребуть. Сьогодні на базар з'їздив і по магазинам. Але то сильно зранку, може спали ще.

Спробуйте оновити дані.Мені повезло.Поки не беруть навіть дані.

IMG_20240518_181152_210.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

16 хвилин тому, Dmitriy_S сказав:

Є. Ви, як перекладач, точно слово stake правильно переклали?

Якби це я перекладав, я б взагалі переклав це слово як ганебний стовп.

Але Клінтон хоча б зізнався в своєму ганебному вчинку.

А місцеві поціновувачі ганебних "гарантів" і досі продовжують писати, що то Україна все сама.

Змінено користувачем vadimv
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, Бублик сказав:

Спробуйте оновити дані.Мені повезло.Поки не беруть навіть дані.

IMG_20240518_181152_210.jpg

Я вже оновив. Особистою присутністю в ТЦК. Картинки свої можете на фейсбуці постить.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 хвилини тому, vadimv сказав:

Якби це я перекладав, я б взагалі переклав це слово як ганебний стовп.

Але Клінтон хоча б зізнався в своєму ганебному вчинку.

А місцеві поціновувачі ганебних "гарантів" і досі продовжують писати що Україна все сама.

Там дієслово по структурі речення

"забезпечувати шукача золота спорядженням в рахунок його майбутніх знахідок"  по вашому джерелу:)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

19 минут назад, Dmitriy_S сказал:

Я вже оновив. Особистою присутністю в ТЦК. Картинки свої можете на фейсбуці постить.

А уявляєте, якщо цей грьобаний додаток сінхронізується із вашим акаунтом у танчиках, корабликах, або Call of Duty...

Одна катка и хоп-па... 

"поздоровляем вам присвоєний ВОС, навідник-оператор (або снайпер), прибути завтра о 10.00 до ТЦК за місцем реєстрації"(с)

  • Лайк 1
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, 7351 сказав:

Україна -- це Європа!

Є сумніви?

З вами нема, з вами Європі точно ***а. Добре, що з Донецька вас не випустили, чи того, Донецьк з вас:)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

23 хвилини тому, Dmitriy_S сказав:

Там дієслово по структурі речення

Яку тільки ***ню не напишуть поціновувачі ганебних вчинків сраних гарантів, аби тільки не визнавати той факт, що Клінтон особисто змусив погодитись Україну на відмову від ядерної зброї.

Вже і сам Клінтон давно зізнався - а вони все ніяк.

Змінено користувачем vadimv
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 хвилини тому, Canton сказав:

А уявляєте, якщо цей грьобаний додаток сінхронізується із вашим акаунтом у танчиках, корабликах, або Call of Duty...

Одна катка и хоп-па... 

"поздоровляем вам присвоєний ВОС, навідник-оператор (або снайпер), прибути завтра о 10.00 до ТЦК за місцем реєстрації"(с)

Я не граю ні в танчики, ні call of duty,  в мене й без цього життя цікаве;)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 хвилин тому, vadimv сказав:

Яку тільки ***ню не напишуть поціновувачі ганебних вчинків сраних гарантів, аби тільки не визнавати той факт, що Клінтон особисто змусив погодитись Україну на відмову від ядерної зброї.

Як перекладач, я б посоромився б писать таку ***ню. До речі, вам там не сильно жарко? Бо літом ви відчуєте справжню Іспанію:)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

43 минуты назад, vadimv сказал:

Я відчуваю особисту причетність, тому що я змусив їх погодитись на відмову від ядерної зброї. І ніхто з них не вірить, що Росія пішла б на це, якби Україна все ще мала свою зброю", – сказав Клінтон.

 Ніби це зупинило би рашу. Справа зовсім не у ЯЗ. Вони би організовали в Україні якийсь з розколів: по мовній, по національній (як відомо ці два поняття у нас не співпадають), або релігійній, чи соціальній (ще не так давно взірцем політика в Україні було признано Лукашенка) ознакам. Влаштували би серед населення громадянську війну, а потім би зголосились на заклики ООН прийняти участь у заспокоєнні народу. 

 Тепер вже інакше - напад раші в більшості сконсолідував народ в українську націю.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, kim chen lhoran сказал:

напад раші в більшості сконсолідував народ в українську націю.

Я бы не был столь категоричен...

ТАКОГО раскола что то не припомню...

А про НАЦИЮ - это в раздел юмора

photo_2024-05-18_18-33-59.jpg

Змінено користувачем Canton
  • Лайк 2
  • Сумно 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...