Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

6 минут назад, DmiVady сказал:

До війни зовнішньої долучиться ще громадянська?

А я предупреждал...

  • Дякую 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 хвилин тому, DmiVady сказав:

Ні, ненормально, як на мене (((

Люди, із-за недолугих дій влади, вже бояться всіх військових ... це замість підтримки ...

Далі що?

До війни зовнішньої долучиться ще громадянська?

Всі проти всіх?

нунах таку перспективу ...

 

може так було задумано. ви ж не вважаєте що настільки розумні люди, які таке провернули в 2019 і втримали аж до сьогодні, будуть такі недолугі помилки робити?

  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 минут назад, Дощ сказал:

Вже навіть уявив - сидить цілий полковник- танкіст і верифікує якогось кента, в якого навіть акаунт видалений. Ну таке, може йому більш роботи немає

А это и есть одно из напрвлений его работы. Подобные случаи четко отслеживает. И реакцию мусоров тоже...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, Canton сказав:

А я предупреждал...

так а хто з ким та за що? не хвилюйтеся, все під контролем...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, US7IGN сказал:

не хвилюйтеся, все під контролем...

Вот это и тревожит...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

34 хвилини тому, vadimv сказав:

Ось чувак правильні речі казав ще в 1997...

Я в 1997-му теж правильні речі казав.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, Canton сказал:

Вот это и тревожит...

вірите в чотири сушки за місяць на одному напрямку ?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тільки що, Dmitriy_S сказав:

Дякую. Переживаю сильно, вдруг загребуть. Сьогодні на базар з'їздив і по магазинам. Але то сильно зранку, може спали ще.

то оновив дані. і шо не відправили автоматом  на влк?
ех. жалко,я на тверезу в батл-піснях не беру участі))
 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

42 хвилини тому, Магирус сказав:

Саме він. Коли наша колона почала рух із Дебальцево, Гришин почав волати про це на весь ФБ. Я вважаю - він зараз не дарма сидить

Хто винуватий у дебальцевській трагедії? - Звісно, Гришин, тому, що завжди легше вішати промахи керівництва на  підлеглих. Зараз винуватий хто? - Зеленський і його "дрисня". Так, що проводимо аналогію і нічого прикриватися Гришиним. До речі, він вже не сидить. 

  • Дякую 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 хвилин тому, Бездомный сказав:

чотири

4-й випадок за місяць: у Британії назвали наслідки для РФ після удару по аеродрому "Бельбек"

У ніч на 15 травня на території тимчасово окупованого Кримського півострова пролунали вибухи. Удар прийшовся по аеродрому "Бельбек", що мало наслідки для противника. У звіті розвідки Міністерства оборони Великої Британії проаналізували цей інцидент.

За попередніми даними, нагадують аналітики, під час атаки вдалося знищити елементи зенітно-ракетної батареї С-400, а також кілька літаків МіГ-31, які розташовані на території аеродрому.

"Це вже четвертий випадок за останній місяць, коли російська ППО в Криму зазнає втрат: раніше українські збройні сили успішно атакували радіолокаційну станцію ППО на Ай-Петрі, а також аеродром Джанкой двічі", — йдеться в повідомленні.

У британській розвідці зазначають, що такі удари призводять до зниження боєздатності Росії. У противника стає все менше можливостей для захисту повітряного простору навколо захопленого півострова. Українська сторона в цей час показує, що вона може впливати на російську систему ППО.

У результаті противник буде змушений розосередити свою бойову авіацію, щоб вона не страждала від ударів. В іншому випадку Росія ризикує втратити ще більше літаків. Те ж саме стосується і ППО — після ударів по аеродрому "Бельбек" потрібно буде запозичити системи з інших місць.

"Розосередження літаків A-50 із кримських аеродромів, імовірно, призведе до збільшення кількості льотних годин і частоти вильотів винищувачів, які патрулюють територію для заповнення прогалин у покритті, що призведе до збільшення проблем із технічним обслуговуванням їхнього флоту", — підсумували в Міноборони Великої Британії.

focus.ua/uk/voennye-novosti/647164-4-y-vipadok-za-misyac-u-britaniji-nazvali-naslidki-dlya-rf-pislya-udaru-po-aerodromu-belbek

 

  • Лайк 1
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 минут назад, Бездомный сказал:

вірите в чотири сушки за місяць на одному напрямку ?

Верю, потому что знаю кто именно...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 хвилин тому, МаТраС сказав:

то оновив дані. і шо не відправили автоматом  на влк?
ех. жалко,я на тверезу в батл-піснях не беру участі))
 

Включаю пісню від Вадіма

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 години тому, Бублик сказав:

Ми такими висерами виправдовуємо те що самі просрали свою безпеку.Типу: а подивіться як у них.А у них не так.Зброя є, і ніхто на них нападати навіть не збирається.Нападають тільки на невдах - так завжди в історії було.Не в мультику живемо.

У них все норм. Мене добивають оці коментарі на тому ж "Цензорі" - от скоро русня завоює всю Україну і погонить всіх вас (нас), хто не пішов воювати - на Європу. Я це навіть не коментую

Хотіли б напсти на країну НАТО - напали б

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

17 хвилин тому, Вячеслав63 сказав:

Хто винуватий у дебальцевській трагедії?

А була трагедія? Ну, ну. Розкажіть мені, учаснику подій, як там все було. Я послухаю

Змінено користувачем Магирус
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, Магирус сказав:

русня завоює всю Україну і погонить всіх вас (нас), хто не пішов воювати - на Європу. Я це навіть не коментую

Якщо завоює - то в цьому сумніву немає. Вся наша історія і минула, і теперішня - тому свідчення. Але звісно не зразу - спершу переб'ють неблагонадійних, інших на соловки,а ті що залишаться стануть кацапами і гей виконували свій інтернаціональний долг 

  • Лайк 3
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 хвилин тому, Дощ сказав:

Якщо завоює - то в цьому сумніву немає. Вся наша історія і минула, і теперішня - тому свідчення. Але звісно не зразу - спершу переб'ють неблагонадійних, інших на соловки,а ті що залишаться стануть кацапами і гей виконували свій інтернаціональний долг 

Наша задача зробити так, щоб не було цього "якщо"....

Мається на увазі - що в масштабах країни це майже не реально

Змінено користувачем Магирус
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 хвилин тому, Магирус сказав:

Наша задача зробити так, щоб не було цього "якщо"....

Мається на увазі - що в масштабах країни це майже не реально

не треба недооцінювати талановитих менеджерів...

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

25 минут назад, Canton сказал:

Верю, потому что знаю кто именно...

от бачите - не все брехня та пропаганда

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

17.05.2024 в 12:34, Бездомный сказав:

Ну чимось же вдарили по новоросійському порту ? 

кажуть , навіть ракетне влучання в зону порту було .

Це можуть бути британські ракети.

Цитата

Україна має право використовувати британську зброю для ударів по РФ, - Кемерон

Британія не ставила ідіотську вимогу не бити по території мордора.

Цитата

"І ми вважаємо, що це (має бути) в межах української території", – речниця американського оборонного відомства Сабріна Сінгх

 

Змінено користувачем vadimv
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15 хвилин тому, Дощ сказав:

Якщо завоює - то в цьому сумніву немає. Вся наша історія і минула, і теперішня - тому свідчення. Але звісно не зразу - спершу переб'ють неблагонадійних, інших на соловки,а ті що залишаться стануть кацапами і гей виконували свій інтернаціональний долг 

Ну хоч мене президентом зроблять?

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, vadimv сказал:

Це можуть бути британські ракети.

Британія не ставила ідіотську вимогу не бити по території мордора.

так дошкульно прилетіло по криму та новоросійську , що навіть дімон  відгукнувся

Спойлер

Все-таки дебиловатые натовские стратеги искренне хотят, чтобы под контролем России оказалась практически вся Украина. Именно поэтому они дают бандеровской власти всё более дальнобойное оружие.
А ведь Президент Путин уже не в первый раз говорит, что для спокойной жизни нашей стране придется создать санитарную зону, в рамках которой у неонацистского режима не будет возможности поражать объекты на территории России (включая, конечно, все земли, вернувшиеся в наше государство). Нетрудно посчитать, что в случае применения киевским режимом ракет типа Storm Shadow/SCALP-EG с дальностью не менее 550 км и при расстоянии между Белгородом и Киевом в 429 км, практически вся центральная и значительная часть западных территорий б. Украины попадает в такую санитарную зону. Иными словами, там везде должна быть Россия (550 км плюс еще 70-100 км для верности).
Иначе безопасность наших городов и сел не обеспечить. Даже если представить себе, что подписан какой-то документ с Киевом (а вернее – с Вашингтоном), любой новый бандеровский полудурок с ракетами его вполне способен нарушить. Последствия – очевидны.

Если так пойдет дальше, гарантированная санитарная зона будет где-то на границе с Польшей. Или уже в самой Польше. А это совсем опасно. Тем более, что нестратегическое ядерное оружие, о проведении учений с которым объявила наша страна, понятие весьма растяжимое. К такому оружию (тактическому или нестратегическому), как всем известно, относятся ядерные заряды, существенно превышающие мощность Little Boy и Fat Man.
Так что хорошо рассчитывайте дальность того, что выделяете нацистам, господа.

Дмитрий Медведев

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

21 хвилину тому, Дощ сказав:

Якщо завоює - то в цьому сумніву немає. Вся наша історія і минула, і теперішня - тому свідчення. Але звісно не зразу - спершу переб'ють неблагонадійних, інших на соловки,а ті що залишаться стануть кацапами і гей виконували свій інтернаціональний долг 

І, знаєте... Я вас особисто не знаю. Но я вас поважаю. Я можу з вами трохи посратися. Ви, я так бачу - дійсно "там". А я сиджу на умовному "дивані". Я поважаю всіх, хто має відношенн до Сил Оборони України. Це не подлізон - просто захотілося написати. Я іноді агресивний - бо живу зовсім один і трохи захищаюся від цього світу... Вибачте, якщо була образа. Не хотів... 

  • Лайк 1
  • Дякую 2
  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

41 хвилину тому, Dmitriy_S сказав:

Ну хоч мене президентом зроблять?

А рояль в вас є? 😉

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...