Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

34 хвилини тому, 7351 сказав:

Мова йшла про весь народ, без винятку, а не про "генералів з політиками" та "прапорщиків"...

 

Так "весь народ" зараз живе так, як проголосував на виборах. Ви ж особисто своє місто не бажаєте відвойовувати? Це мусить робити хтось інший. З таким менталітетом далеко не підете 

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 хвилини тому, Бублик сказав:

Країни Балтії в Нато , і вони будують разом свою безпеку.На них ніхто не нападатиме, як би це не хотілось.

Он воно як! 😉 Так мова про "безпеку" в НАТО чи-таки створили сильну армію?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 години тому, ks6 сказав:

То есть призвали хронических алкоголиков и требуют воевать не бухая, а Вы такой молодец решили их оставить без зарплаты. Экономите державни кошты? Им то после этого можно смело забить на службу?

Так вони ще хочуть перемогти ядерну державу

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 хвилин тому, -Xeon- сказав:

 

Після цієї брехні, мабуть нема далі сенсу читати...

P.S. було реально цікаво, що ж там за шкільний щоденник (так трохи щоденника є, мабуть забули видалити невеликий шматок з текстів) )

P.S.S. код обфускований

image.png.9e0509d432907ef5eb033e129c43685b.png

Та Корсун - то відомий піздабол, він так само розбирається в кібербезпеці, як я в балеті. Я тут вже пояснював, але не зайшло:)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Нове брендоване паганяло xуйла - китайський ішак  - кацапи миттєво зчитують та тригеряться

Змінено користувачем Бездомный
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 годину тому, i.may сказав:

Хм.

В Законі обмеження не просто на ті, що стоять на обліку а  І ПРИЗНАЧЕНІ ДЛЯ ДОУКОМПЛЕКТУВАННЯ ЗСУ.

А багатоступенева процедура вилучення ТЗ давно прописана у Положенні про військово-транспортний обов'язок...

тиха українська ніч, але сало краще...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 годин тому, ks6 сказав:

А если не носить? Нет же прямых штрафов за неношение документа. Тем более данные про гражданина можно получить с других реестров.

Я взагалі майже ніколи не ношу а ні паспорт, а ні військовий квиток. Вони у мене "книжечки". Зіпсуються просто. Жодних проблем не було ніколи - посвідчення з роботи і все. Якщо у копів і були питання - вони по планшету за дві хвилини це все з'ясовували. А взагалі - головне не бикувати і просто бути людиною. Зараз, можливо, зобов'яжуть носити все. Але все одне не буду - не бачу сенсу

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, i.may сказав:

Суд виносить Постанову про обмеження. Але знаючи нашу систему, впевнений - досконалої "техніки" іще немає!

чим вас існуюча система через виконавців не влаштовує? чи ви про яку взагалі систему?

30 хвилин тому, -Xeon- сказав:

Після цієї брехні, мабуть нема далі сенсу читати...

то воно звісно так тільки наслідки вже є

1 година тому, DmiVady сказав:

робітники сказали що поки не з'ясуються як воно, то хер приїдуть на роботу (а працювали, коли потрібно, і в вихідні). А як наслідок ...  війскові хер тепер отримають вчасно потрібне, а може і зовсім не отримають. Перспективи кепскі ... і так не тільки в нас ...

так що питання не тільки в коді...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, Магирус сказав:

Але все одне не буду - не бачу сенсу

а це нікого не хвилює. карати будуть свідомих та невинних як завжди...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 годин тому, US7IGN сказав:

а ви що думали, що то для обліку? всі давно пораховані

Пф... Якщо я завтра розіб'ю фару автомобіля Міністра МВС - мене знайдуть рівно через дві години. Ще через тридцять хвилин мене об'являть винним без слідчих дій. І під загальне улюлюканіє натовпу мене зроблять злочинцем. І нікого не буде цікавити, звідки у них мої дані тощо. А тут, як дівчата на першому побаченні - ламаються: придіть, оновіть дані. Всі дані є давно....

Змінено користувачем Магирус
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 хвилин тому, US7IGN сказав:

а це нікого не хвилює. карати будуть свідомих та невинних як завжди...

Я це знаю. У мене немає страху перед патрулями тощо. Просто роблю свою роботу, мотаюся по Києву, іноді сиджу в кабінеті. Нехай карають. Нехай "стріляють" собі з дробовика в тазобедрений суглоб. Саме це і робить зараз влада

  

19 хвилин тому, Бездомный сказав:

Нове брендоване паганяло xуйла - китайський ішак

Як це вплине на перебіг військових дій? Знаєте, років 7-9 назад це ще когось підбадьорювало

Змінено користувачем Магирус
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У бійців ЗСУ вийшли з ладу термінали Starlink у день наступу військ РФ на Харківщину, - WP censor.net/ua/news/3489997/u_zsu_vymknuvsya_starlink_u_pershyyi_den_nastupu_rf_na_harkivschynu

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

34 хвилини тому, Магирус сказав:

Так "весь народ" зараз живе так, як проголосував на виборах. Ви ж особисто своє місто не бажаєте відвойовувати? Це мусить робити хтось інший. З таким менталітетом далеко не підете 

Бажання і можливість -- "це дві великі різниці"...

З 2014 року ніхто не збирався звільняти Донецьк, поки що.

Моє місто не "завойовували" -- його здали без жодного пострілу окупантам -- причому без жодних спроб і бажання відвойовувати.

«Ми створили нову армію, яка може стримати терористів, але військовою силою не завершимо цей конфлікт. Росія має мільйон солдатів, має найбільшу та найсильнішу армію в світі, ми не в змозі протистояти їм», – наголосив Порошенко.

Відтак Порошенко констатував, що «військового вирішення проблеми окупації частини території України немає».

zaxid.net/rosiyska_armiya_naysilnisha_v_sviti_i_ukrayina_ne_mozhe_yiy_protistoyati__poroshenko_n1338500

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 часа назад, XL.pro сказал:

А правда, що в Торі більше спільного з Кораном, ніж з Біблією?)

 Магометанство це ж компіляція з більш старіших монотеїстичних релігій - спочатку іудаїзму, а потім вже християнства. Та і звідки Магомет, той що пророк (засновник), міг знати латину? А арамейську мову він мабуть вже знав.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 минут назад, Вячеслав63 сказал:

У бійців ЗСУ вийшли з ладу термінали Starlink у день наступу військ РФ на Харківщину, - WP censor.net/ua/news/3489997/u_zsu_vymknuvsya_starlink_u_pershyyi_den_nastupu_rf_na_harkivschynu

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

46 хвилин тому, i.may сказав:

Он воно як! 😉 Так мова про "безпеку" в НАТО чи-таки створили сильну армію?

А хіба в Нато слабка армія? Вони саме на неї працюють.От і є результат.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

18 годин тому, ks6 сказав:

Тоже не понимаю. В Дмитровке сейчас. Две ночи подряд на 6 часов отключали, в Житомире звонил все нормально. Тем более ничего критического  с Трипольской не произошло.

Я сподіваюся, що ви пошуткували. З Дніпро-ГЕС теж нічого сурйозного не сталося. Треба невеличкий ремонт

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

вишукане непримушене китайське приниження ішака - "зростом як ваза"

w-Iq_Gwp1HY.jpg

Змінено користувачем Бездомный
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, Магирус сказав:

Я сподіваюся, що ви пошуткували. З Дніпро-ГЕС теж нічого сурйозного не сталося. Треба невеличкий ремонт

Одразу почнуть ремонт як тільки з Одеси цеглу каміони підвезуть...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 хвилин тому, 7351 сказав:

Моє місто не "завойовували" -- його здали без жодного пострілу окупантам -- причому без жодних спроб і бажання відвойовувати

Ну ви же розумієте, що здавала його місцева влада. Місцеве СБУ, МВС. Я особисто вас не звинувачую. Вірю, що ви патріот. Я не ділю людей по регіонах. Просто коли воно все було проссякнуто "руцькім міром" - які команди з центру не давай - там все саботують. Так само було і в Криму. Чому ви не задаєте питання місцевим керівникам (тодішнім) МВС тощо? Доречі - Рінат Леонідовіч там дуже за свій регіон переймався. Де він зараз? До нього претензій немає? Претензії лише до тих, хто взяв ложки та почав хлібати цю кашу, яку не заварював..

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

32 хвилини тому, Магирус сказав:

Пф... Якщо я завтра розіб'ю фару автомобіля Міністра МВС - мене знайдуть рівно через дві години. Ще через тридцять хвилин мене об'являть винним без слідчих дій. І під загальне улюлюканіє натовпу мене зроблять злочинцем. І нікого не буде цікавити, звідки у них мої дані тощо. А тут, як дівчата на першому побаченні - ламаються: придіть, оновіть дані. Всі дані є давно....

Це індивідуальний випадок, який законно призводить до слідчих дій. Дані всі є, нема законного способу їх використання.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Магирус сказал:

Так вони ще хочуть перемогти ядерну державу

Це НАТО хоче перемогти ядерну державу, а Україна намагається перемогти країну-бензоколонку. Може тоді якщо Китай вмиє руки, то НАТО зможе примусити рашу до миру, бо скілько вже можна? Або просто узяти нас до НАТО - Швеція більш як 300 років не воювала, а її взяли.

Змінено користувачем kim chen lhoran
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

21 хвилину тому, 7351 сказав:

Моє місто не "завойовували" -- його здали без жодного пострілу окупантам -- причому без жодних спроб і бажання відвойовувати.

Рекомендую терміново поїхати туди і відпuздити Потрошителя. Це він у всьому винний. Точно кажу.

Змінено користувачем Dmitriy_S
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 хвилини тому, Магирус сказав:

Ну ви же розумієте, що здавала його місцева влада. Місцеве СБУ, МВС

Не буває місцевого СБУ та МВС. Кого з Києва призначили той і керує на місці.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...