Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

 

2 хвилини тому, =YaSto= сказав:

повідомляється - на вас суне армада танків, ось вам автобуси, піздуйте швидко

Це не працює. Автобуси їдуть напівпорожні. Та навіть машини стояли під будинками - спустився, сів й поїхав. Фігу. В мене знайому з Бучі сиділи стерегли цеглу. Виїхали десь через 2 тижні після початку окупації. Ну як виїхали. Одні виїхали, їх ледь не розстріляли з бетеру, але обійшлося, а други вийшли пішки через романівський міст вже без машини. 2 тижні чогось чекали...

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, vadimv сказал:

В Сумах колона була вже опівдні 24 лютого.

За суми то взагалі біль...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 часа назад, TaurosRMK сказал:

Кому це всім? От прямо всі знали що буде повномасштабна війна?

свята правда. для Львівської та Вінницької області теж війна на півдні та на півночі була б не їх війною, якби не ракети...

  • Лайк 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, MaksymS сказал:

 

Це не працює. Автобуси їдуть напівпорожні. Та навіть машини стояли під будинками - спустився, сів й поїхав. Фігу. В мене знайому з Бучі сиділи стерегли цеглу. Виїхали десь через 2 тижні після початку окупації. Ну як виїхали. Одні виїхали, їх ледь не розстріляли з бетеру, але обійшлося, а други вийшли пішки через романівський міст вже без машини. 2 тижні чогось чекали...

мої теж через 2 тижні виїхали. Ті хто раніше намагався, розстріляні в машинах були :(

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 хвилини тому, =YaSto= сказав:

Було точно два дні щоб вивезти бучу, Ірпінь та Макарів. Купа машин у людей, всі притомні би виїхали.

Всі притомні й виїхали. Я он з Києва на другий день виїхав. Бо чудово розумів наслідки приходу русні. Виїхав недалеко, за 100 км, але з готовністю їхати й далі в разі потреби. Бо говорити там немає з ким і про що, найкраще з русньою не перетинатися. Кому було мало бомбардувань для прийняття рішення про евакуацію - автобуси б не допомогли. І виїхав я по Житомирській трасі - трохи тягнулися, кілька годин, але ніхто не стріляв. 

  • Лайк 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, MaksymS сказал:

 

Це не працює. Автобуси їдуть напівпорожні. Та навіть машини стояли під будинками - спустився, сів й поїхав. Фігу. В мене знайому з Бучі сиділи стерегли цеглу. Виїхали десь через 2 тижні після початку окупації. Ну як виїхали. Одні виїхали, їх ледь не розстріляли з бетеру, але обійшлося, а други вийшли пішки через романівський міст вже без машини. 2 тижні чогось чекали...

Бля, ну причому. Я ж кажу про притомних. В нас теж були що попри усьо стерегли цеглу та телевізори, бо це ж гроші... Потім спілкувалися з орками та їх годували

Змінено користувачем =YaSto=
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, MaksymS сказал:

Всі притомні й виїхали. Я он з Києва на другий день виїхав. Бо чудово розумів наслідки приходу русні. Виїхав недалеко, за 100 км, але з готовністю їхати й далі в разі потреби. Бо говорити там немає з ким і про що, найкраще з русньою не перетинатися. Кому було мало бомбардувань для прийняття рішення про евакуацію - автобуси б не допомогли. 

От з Києва як раз сенсу їхати не було ніякого, окрім хімічної атаки. ППО працювало 💯 відсотків

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, MaksymS сказал:

Це неможливо було робити в суспільстві, яке не цікавиться політикою та тактикою русні. Їх би навіть спецпризначенці з будинків не випхали калашами в спину. 

мої друзі з Ірпеня ввечері 24-го не хотіли виїжджати, сподівались, що орки не дійдуть, що їх зупинять (я впевнений таких людей було багато), а дехто попросту не готовий був все кинути і поїхати в невідомість.

25-го вдень, коли я зрозумів, що їх не зупинять,я сам почав примушувати друзів збирати речі , бо потім буде пізно, вони все ще сперечались

рано вранці 26-го я майже в приказному порядку примусив їх виїжджати. Після обіду, коли зрозумів, що житомирка от-от буде перерізана  і будуть відбуватись військові дії на іншій її стороні  я теж виїхав, щоб потім не вибиратись городами. На цей момент в моєму дворі вже не стояло жодного авто.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, MaksymS сказал:

Всі притомні й виїхали. Я он з Києва на другий день виїхав. Бо чудово розумів наслідки приходу русні. Виїхав недалеко, за 100 км, але з готовністю їхати й далі в разі потреби. Бо говорити там немає з ким і про що, найкраще з русньою не перетинатися. Кому було мало бомбардувань для прийняття рішення про евакуацію - автобуси б не допомогли. 

багато хто так виїхав, просто не повезло з напрямком. Корнин/Брусилів теж могли б під раздачу потрапити.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, =YaSto= сказав:

Я ж кажу про притомних.

Притомні забили Житомирську трасу ще в перший день. І в другий вона не була порожньою. Пересвідчився особисто. В кого не було авто - евакуйовувалися пішки по трасі. Хтось їхав на велосипеді. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, MaksymS сказал:

Притомні забили Житомирську трасу ще в перший день. І в другий вона не була порожньою. Пересвідчився особисто. В кого не було авто - евакуйовувалися пішки по трасі. Хтось їхав на велосипеді. 

Та то тулили з Києва, а я тобі про бучу Ірпінь та Макарів

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, =YaSto= сказав:

От з Києва як раз сенсу їхати не було ніякого

Коли біля твого будинку шаряться ДРГ й стріляють - воно трохи лячно для цивільного. 

1 хвилину тому, =YaSto= сказав:

ППО працювало 💯 відсотків

ДРГ заходили без ППО і розстрілювали їх теж не ракетами. А в мене якраз дорога з Вишгорода повз будинок проходить - це перше, куди б зайшли орки (і куди вони, власне, зайшли). Посидівши в підвали й послухавши перестрілки біля будинку сумнівів не залишилося. Звісно в Дарниці чи на ПОХ можна було спокійно сидіти. 

3 хвилини тому, MaxS сказав:

Корнин/Брусилів теж могли б під раздачу потрапити.

Але не потрапили. Я саме тут й перебуваю. Так, під Бишевим гатили, було чутно. Ну і я готовий був їхати далі. Але не довелося. 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, =YaSto= сказав:

Та то тулили з Києва

В Києві не було оголошено евакуацію. 

3 хвилини тому, =YaSto= сказав:

а я тобі про бучу Ірпінь та Макарів

Є дані що звідти ніхто не виїжджав? 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Мені телефонують з тих ОТГ мов сунуть танки і БТРи, прям дуже багато, а я та ну, маячня, не може бути, нема офіційних повідомлень. Хоча своїм сказав мов є інфа, треба таки зйобувать і більшість поїхали

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 хвилин тому, =YaSto= сказав:

Було точно два дні щоб вивезти бучу, Ірпінь та Макарів. Купа машин у людей, всі притомні би виїхали. А так в результаті десятки розстріляних машин по житомирській трасі, коли вже орки були навколо та палили як у тирі по трасі

Люди реально думали, що як поїдуть, то їхні будинки пограбують. Почали про щось здогадуватися лише після того, як зрозуміли, що на львівському вокзалі буде тепліше, ніж в будинкові без даху та вікон. 

  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Звісно з Ірпіню виїзджали, але якби влада призначила евакуацію, то кількість жертв була меншою. Так само як у нас всім старостам мали сказати, вивезти доки з сільрад та людей

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

То вам, мабуть, пощастило з контингентом. Може молодь - вона легка на підйом. А старше покоління примусити евакуюватися - то лише в кайданках під дулом автомата, а то "ми нікуди не поїдемо". 

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, MaksymS сказав:

сиділи стерегли цеглу

При тому, що 30 років чи не щодня чуємо "за нашу свободу", а не "за купу цегли".

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, =YaSto= сказав:

якби влада призначила евакуацію, то кількість жертв була меншою.

Не думаю. Всі притомні виїхали без офіційного повідомлення. А непритомні б не повірили, що росіяни можуть вчинити щось недобре, це ж браття. Тому вони б не виїхали. 

  • Лайк 3
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

27 хвилин тому, MaksymS сказав:

Я. 

У нас про це нічого не відомо. Можете з’їздити до Радомишля й запитати на найближчому блокпості. 

Ладно, проехали, и на этом спасибо.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, MaksymS сказал:

То вам, мабуть, пощастило з контингентом. Може молодь - вона легка на підйом. А старше покоління примусити евакуюватися - то лише в кайданках під дулом автомата, а то "ми нікуди не поїдемо". 

Старше покоління сиділо, та їх не цікаво було наслідувати та грабувати

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тільки що, =YaSto= сказав:

та їх не цікаво було наслідувати та грабувати

Наслідувати їх може й не цікаво, а от ґвалтувати, вбивати й грабувати - дуже цікаво. Що русня й робила. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Та прямо, де ті бабки що їх русня їбала? В нас купа бабок лишилась та вони їх не чіпали, навіть телефони не забрали, передивились і всьо. А якраз інет був відсутній, тому там чисто в телефонах було

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • InSAn змінив заголовок на Россияне к нам принесли войну

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...