Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

9 минут назад, ukrainian сказал:

З просторів Інтернету 

m.vk.com/wall601245129_422

250D5D4F-E6C3-4236-BFB7-F1D4FD750A6E.webp

83CB60A5-2617-4A3D-88CE-53151775D4AD.webp

Камни с неба👏.

  • Лайк 6
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 хвилин тому, 7351 сказав:

Я довіряю РНБО України

Ваше право. Хтось вірить в міроточащі образи, хтось в Бога, хтось в Аллаха, хтось в Будду... Україна вільна країна - можна вірити у все що завгодно. 

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 хвилин тому, 7351 сказав:

Ви вважаете, що секретар РНБО України бреше?

Я вважаю що він відпрацьовує свою посаду, не більше того. Адже це політична посада. 

  • Лайк 2
  • Дізлайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, ukrainian сказал:

З просторів Інтернету 

m.vk.com/wall601245129_422

Карма....а ещё папашке обидно, за "пропавшего без вести" положенные миллионы не выплатят....😁

  • Лайк 2
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

16 минут назад, 7351 сказал:

 

Ви вважаете, що секретар РНБО України бреше?

Как сивый мерин...Даниле поверить - себя обмануть...знаю его лет 40, еще когда он наперстки катал и с Доброславским тусовался. Погуглите про эту бригаду. Погоняло в бригаде - "Мячик"...а потом "простой народ" (тм) выбрал его мэрином Луганска...а зеленая дрисня достала из шкафа, струсила нафталин, ну а дальше вы все знаете

Из четверки на фото только Данила живой остался...

3071019_original.jpg

Змінено користувачем Canton
  • Лайк 9
  • Хаха 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я розумію, що для 7135 війни немає, бо Данілов 15 лютого 2022 р. сказав що її не буде. Ви ж вірите секретарю РНБО? Ви ж не допускаєте думки, що СЕКРЕТАР РНБО БРЕШЕ? 

  • Лайк 4
  • Хаха 3
  • Сумно 2
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 минут назад, MaksymS сказал:

Я вважаю що він відпрацьовує свою посаду, не більше того. Адже це політична посада. 

Кровавый Пастор тоже "відпрацьовивал"?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вже вкотре тут бачу, скоро майже тисяча сторінок, а недовольні як були так і залишаються. Їм нічим не вгодиш, ніяк і ніколи, вічно будуть недовольні.

  • Лайк 1
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, Canton сказав:

Кровавый Пастор тоже "відпрацьовивал"?

Нагадайте, коли це кривавого пастора призначав на посаду Володимир Олександрович? 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 минут назад, Canton сказал:

Как сивый мерин...Даниле поверить - себя обмануть...знаю его лет 40, еще когда он наперстки катал и с Доброславским тусовался. Погуглите про эту бригаду. Погоняло в бригаде - "Мячик"...а потом "простой народ" (тм) выбрал его мэрином Луганска...а зеленая дрисня достала из шкафа, струсила нафталин, ну а дальше вы все знаете

Из четверки на фото только Данила живой остался...

3071019_original.jpg

Так, не балуйтесь.Посилання на офіційні джерела будуть? Оп чи хоча б на газету Урядовий кур'єр?

  • Лайк 1
  • Хаха 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, igor_d70 сказал:

Бл.

А я грешным делом считал его одним из более менее вменяемых там. Капец :(

А может и действительно он один из вменяемых? Даже не знаю

Цитата

Народний депутат з владної фракції «Слуга народу» Олексій Ковальов повідомив, що повернувся на тимчасово окуповану армією РФ територію Херсонщини через роботу з виборцями та власний бізнес. У коментарі «Схеми» (Радіо Свобода) депутат розповів про досвід спілкування з російськими військовослужбовцями та запевнив, що з окупаційною владою не співпрацює.

www.radiosvoboda.org/a/news-skhemy-kovalyov-okupovana-khersonshchyna/31806232.html

Особенно прослезился с этого абзаца "откровений"

Цитата

«Також у нас багато бізнесу, який оформлений, звичайно, не на мене, на моїх родичів і так далі. Ви розумієте, почалися мародерства в перші дні… З магазинів, складів, офісів різні матеріали були вкрадені», – додав нардеп.

 

  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, TaurosRMK сказал:

Вже вкотре тут бачу, скоро майже тисяча сторінок, а недовольні як були так і залишаються. Їм нічим не вгодиш, ніяк і ніколи, вічно будуть недовольні.

Демократія і свобода поглядів.Що не так?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 годину тому, US7IGN сказав:

свята правда. для Львівської та Вінницької області теж війна на півдні та на півночі була б не їх війною, якби не ракети...

Якщо війна не наша, то чому ми споряджаємо хлопців у дорогу? Кому і куди гуманітарку шлемо? Звідки везуть поранених і чому щодня похорони? Усе від ракет? Чому всі райони у Львові заставлені машинами з номерами інших областей і біженців не менше ніж місцевих на вулиці? Не наша війна? Чи не схуїли, Ви пане, випадково? Вам перерахувати усіх загиблих з нашої 24-ї бригади? Ви знаєте, де вона зараз? :(

  • Лайк 22
  • Дякую 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 хвилин тому, porterlv сказав:

чому ми споряджаємо хлопців у дорогу? Кому і куди гуманітарку шлемо? Звідки везуть поранених і чому щодня похорони?

Не треба всіх рівняти по собі. Багато хто нічого не споряджав, нікуди не слав, нікого не лікував. А просто жив як завжди - запускав салюти біля військових шипталів, бухав, гуляв, дружив з росіянами. 

  • Лайк 1
  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 минут назад, TaurosRMK сказал:

Вже вкотре тут бачу, скоро майже тисяча сторінок, а недовольні як були так і залишаються. Їм нічим не вгодиш, ніяк і ніколи, вічно будуть недовольні.

а треба бути задоволеним  всім, що тобі згодовують і ходити стадом як в Росії? І в рота вождю заглядати? навряд таке в Україні буде, на щастя.

Змінено користувачем Сергей_84
  • Лайк 8
  • Дякую 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, igor_d70 сказал:

А может и действительно он один из вменяемых? Даже не знаю

 

Я знайомий ,ну з дуже багатьма представниками української влади, в різні роки.Але адекватним виявився лиш ОДИН.Він добровільно склав мандат після пару місяців роботи в Раді.З формулюванням- нічого путнього в цій багнюці зробити не можливо(відкати,кумовство,родинна порука і т.д).

  • Конфуз 1
  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, Privet сказал:

 

Робите перегляди і монетизацію русским окупантам? Браво👏.

  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 минут назад, igor_d70 сказал:

Бл.

А я грешным делом считал его одним из более менее вменяемых там. Капец :(

По сравнению с моносбродом - Данилов Эйнштейн, Цицерон и Сенека в одном лице...поэтому очень легко представить себе их уровень...

Кстати, всех этих артистов испокон веку пасли и доили именно бандиты. Это их кормушка была

  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

24 хвилини тому, MaksymS сказав:

Я розумію, що для 7135 війни немає, бо Данілов 15 лютого 2022 р. сказав що її не буде. Ви ж вірите секретарю РНБО? Ви ж не допускаєте думки, що СЕКРЕТАР РНБО БРЕШЕ? 

Для мене війна є ще з 2014 року, на відміну від багатьох інших і тих, для кого це не війна, а АТО.

Всі, хто намагається передбачати майбутнє, не брешуть, а висловлюють свої припущення на підставі наявної у них інформації, але випадкові події, чи чиюсь неадекватність передбачити неможливо, тому в пророкуваннях майбутніх подій завжди величезна ймовірність помилки.

А от коли державний чиновник каже про витрати державних грошей -- він або каже правду, або, якщо він свідомо каже неправду, і це буде доказано в суді, то він робить злочин -- я так вважаю.

 

Змінено користувачем 7351
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15 хвилин тому, Privet сказав:

 

15:46

Русский оккупант тоже считает, что ударят ракеты по москве и расчленинграду.

Змінено користувачем vadimv
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

17 минут назад, MaksymS сказал:

Нагадайте, коли це кривавого пастора призначав на посаду Володимир Олександрович? 

Я не про то...должность то политическая, не важно кто назначил...

А вот отрабатывать ее можно по разному...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, 7351 сказав:

Для мене війна є ще з 2014 року, на відміну від багатьох інших і тих, для кого це не війна, а АТО.

Щось ви заплуталися. Для Данілова війни не було й не передбачалося. Ще раз - СЕКРЕТАР РНБО Ж НЕ МОЖЕ БРЕХАТИ? ЧИ МОЖЕ? 

1 хвилину тому, 7351 сказав:

Всі, хто намагається передбачати майбутнє, не брешуть, а висловлюють свої припущення

Тільки не секретар РНБО. Це ми з вами можемо висловлювати припущенна. А офіційна особа РНБО цього робити не може. І він не припускав - він запевняв. 

2 хвилини тому, 7351 сказав:

але випадкові події

Напад росії випадкова подія, на яку нічого до цього не вказувало? 

3 хвилини тому, 7351 сказав:

або, якщо він свідомо каже неправду, і це буде доказано в суді, то він робить злочин -- я так вважаю.

То треба дочекатися справедливого суду. Це може бути лише за наступного Президента. І, до речі, якщо ви так вже за суд - то проти Порошенка жодного обвинувачувального вироку немає! Пам’ятайте про це. 

  • Лайк 1
  • Дякую 2
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • InSAn змінив заголовок на Россияне к нам принесли войну

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...