Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

12 минут назад, MaksymS сказал:

Тільки від двох годин очікування за кожною двадцяткою.

Да ну. Я 24-го ехал из Харькова во Львов. Выезжал правда с почти полным баком поэтому выбирал заправки где было 2-4 машины передо мной и больше 15-20 минут на заправки не тратил. Так что проблемы были только у тех кто изначально был с пустым баком. Так что не обобщайте

Змінено користувачем eam
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

56 хвилин тому, allanek сказав:

А проїхати 1500км на одному баку бензіну можливо? 

Запросто - кинути в багажник кілька каністр.

  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

43 хвилини тому, US7IGN сказав:

Треба запитати у Вадима як у нього там з зарядками.

Бачив парочку на ОККО.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

30 хвилин тому, US7IGN сказав:

але як показує практика, то навіть в нещодавніх обставинах ніяких проблем долити 20 літрів ні у кого не було.

Ну, в Славсько 24.02 була велика черга на ОККО, але потім її вже не було.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

25 хвилин тому, US7IGN сказав:

а для чого в межах Києва розмовляти про запас ходу на 1500км? у всіх своя війна, вибачте...

Та да, може в кого і Бориспіль 24.02 працював...

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

19 минут назад, Gonchik сказал:

А по факту - спробуй їх евакуювати в разі небезпеки, як це було недавно.

В контексте темы, по факту, нужно было эвакуироваться до 24.02 ... и не важно на чем: ж/д или авто.

P.S. Для автомобилей с ДВС, помимо канистры в багажнике, советовал бы купить талоны сетевых АЗС.

Змінено користувачем XL.pro
  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

19 хвилин тому, Gonchik сказав:

А Ви з Аллою бавтесь чадемами) 

Я поки що бавлюсь газом з бензином.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, MaksymS сказал:

Я поки що бавлюсь газом з бензином.

в якій пропорції розводите? :lol:

  • Хаха 6
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

17 хвилин тому, eam сказав:

Я 24-го ехал из Харькова во Львов.

А я за кілька днів по Житомирській трасі. То черга на заправки починалася задовго до появи в полі зору самої заправки. Добре що в мене був повний балон газу то я в ній не стояв, але хто їхав на парах - стояли... 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 хвилини тому, XL.pro сказав:

советовал бы купить талоны сетевых АЗС

Тільки вони, на жаль, закрилися. А талони пропали. А ОККО повернули гроші, не відпустивши жодного літра придбаного в них за талонами газу. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, MaksymS сказал:

А я за кілька днів по Житомирській трасі.

не найкраща ідея в такі часи їздити такими шляхами...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ідея була дуже вчасною. Наступного дня підірвали міст в Стоянці. Я ще встиг проскочити. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 минут назад, XL.pro сказал:

В контексте темы, по факту, нужно было эвакуироваться до 24.02 ... и не важно на чем: ж/д или авто.

P.S. Для автомобилей с ДВС, помимо канистры в багажнике, советовал бы купить талоны сетевых АЗС.

Впорався до 18-го) А талони є, але боюсь, як би ВОГ і ОККО не перестали по них заправляти ( у мене на той дизель, що дешевший).

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 минут назад, MaksymS сказал:

А я за кілька днів по Житомирській трасі. То черга на заправки починалася задовго до появи в полі зору самої заправки. Добре що в мене був повний балон газу то я в ній не стояв, але хто їхав на парах - стояли... 

Ну меня черт дернул тогда тоже поехать через Киев-Житомир-Ровно :) Заправившись на вьезде в Киев со стороны Харькова (заправки вообще пустые были т.к. все в другую сторону выезжали и никто не догадался что можно же заправится в другом месте а не тупо стоять по 2 часа в очередях на выезде в сторону Житомира, Одессы и пр) следующий раз уже заправлялся в Ровно и перед Львовом где проблем с заправками уже и не было. Поэтому очереди на заправки на житомирской трассе меня особо не волновали - для меня основная проблема была в одной большой пробке Киев-Житомир а не в заправках :)

Змінено користувачем eam
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 минут назад, MaksymS сказал:

Тільки вони, на жаль, закрилися. А талони пропали. А ОККО повернули гроші, не відпустивши жодного літра придбаного в них за талонами газу. 

Хз, я во второй декаде марта мотался на Западную Украину. В том же Хмельницком, именно на Окко, заправился дизелем по талонам (за нал. не продавали), очередей не было.

6 минут назад, Gonchik сказал:

Впорався до 18-го) А талони є, але боюсь, як би ВОГ і ОККО не перестали по них заправляти ( у мене на той дизель, що дешевший).

Не правильно прочел))) "Не тот" )))) ... Тогда да ....

 

Змінено користувачем XL.pro
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 хвилин тому, eam сказав:

Для меня основная проблема была в одной большой пробке Киев-Житомир а не в заправках

Теж таке було, але я з половини траси Київ-Житомир звернув. А пробки біля чого? Правильно, біля заправок. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

26 хвилин тому, vadimv сказав:

Ну, в Славсько 24.02 була велика черга на ОККО, але потім її вже не було.

5 років назад це була єдина заправка на кілометрів 20, що там проїхав за грибами, і мабуть, наступна не близько була)

Змінено користувачем МаТраС
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 хвилин тому, XL.pro сказав:

В том же Хмельницком, именно на Окко, заправился дизелем по талонам

А мені ОККО гроші повернули, газом заправитися жодного разу не вийшло - не було його, а на одній заправці де був треба було в черзі більше 2 годин стояти то я на то плюнув. А от інші мережі закрилися й навіть гроші не повернули. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, MaksymS сказал:

Теж таке було, але я з половини траси Київ-Житомир звернув. А пробки біля чого? Правильно, біля заправок. 

Когда я ехал то вся трасса была одной большой 4-х/3-х полосной пробкой вне зависимости от заправок и прочего :) Стояло тупо все и даже образовалась одна полоса по встречке за ограждением. На заправки просто от нее ответвлялись другие пробки к заправкам.

Змінено користувачем eam
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, vadimv сказал:

 Поэтому многие сразу переходят на личности )

Да абсолютно пофиг, насколько странно все это выглядит.

Главное, что я не просыпался 24 февраля под звуки взрывов, не сокрушался, что у меня из дома вынесли добра на 1,5 млн, и не ломал голову, как же мне проехать 1500 км на одном заряде.

Вадим зайшов з козирів. І найголовніше нікому немає чим відповісти, навіть автомобілістам)))

  • Хаха 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, US7IGN сказал:

Треба запитати у Вадима як у нього там з зарядками. Шкода що ні в кого з тих моїх знайомих хто виїжджав 24-26 не було тесли щоб запитати чи багато тих зарядок трапилось їм на тих дорогах до Ужгорода...

зате у мене є, ще й на двох теслах ....їхати було весело, бо окрім черг на заправки були ах...  які черги на "ткнути провід в тачку"...

  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 минут назад, Сергей_84 сказал:

Вадим зайшов з козирів. І найголовніше нікому немає чим відповісти, навіть автомобілістам)))

А навiщо ?

То його демони, йому з ними й жити...

 

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15 минут назад, Сергей_84 сказал:

Вадим зайшов з козирів. І найголовніше нікому немає чим відповісти, навіть автомобілістам)))

Чтоб я был таким умным до, как моя жена после (с) 😂

Вадим хоть и задрот (ни коим образом не перехожу на личности), но мыслит рационально.

  • Лайк 2
  • Хаха 6
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

44 минуты назад, US7IGN сказал:

не найкраща ідея в такі часи їздити такими шляхами...

та я вас прошу..  без інформації це страшно, з інформацією все зовсім не так.

26 вранці я прокинувся, бо і мама і дружина, будучи в Житомирі , по телефону почали істерику, що міст в Стоянці на трасі підірвали, тепер я нікуди не виїду і залишусь в околицях Києва, хоча в планах було їхати 27-го. Що цікаво, дружина ніколи по тому мосту не їздила в Житомир, але страх..він такий...

І під жіночим тиском я все таки після обіду виїхав, знаючи ще кілька шляхів виїзду на житомирку, по факту спокійно потрапив на неї в районі Бузової.

Звісно це не значить, що я їхав куди очі дивляться,  моніторив усі можливі джерела інформації і звістки від друзів-знайомих-замовників-колег, розуміючи, що навіть в Стоянці було безпечно на той момент виїжджати, але там така черга була через Білогородку, що я вирішив дещо обїхати, витративши додаткові 30 хв..

Реальна небезпека в тих районах житомирки почалася  десь 5 березня, якраз знайомий інваліда вивозив, тому 8 березня я вже поїхав  на Київ кільцем через Фастів 

Змінено користувачем Сергей_84
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • InSAn змінив заголовок на Россияне к нам принесли войну

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...