Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

7 минут назад, vadimv сказал:

Воевать, сука, не хочет. Тварь такая.

Вот если бы все хотели воевать - вот тогда бы зажили.

Воевали бы все со всеми. Красота ж.

Мужики все были бы при деле (хоть и одноногие), бабы в восторге - кому ковер, кому стиралка.

Мне, чтобы в армию не загреметь пришлось на военке два года штаны протирать. 

Пы. Сы.В Финансисте Драйзера есть хороший фрагмент на эту тему: когда Каупервуд идёт по улице, а на встречу взвод солдат с барабанщиком и зазывальщиком вступать в армию(ЕМНИП времена гражданской войны) Если сократить пол страницы размышлений Каупервуда- у меня все хорошо, нахрен мне это нужно. 😎

Змінено користувачем sergio
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, sergio сказал:

Мне, чтобы в армию не загреметь пришлось на военке два года штаны протирать. 

можна просто йобнутим народитися 😃

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 хвилин тому, irina1969 сказав:

Такі Фрай правий((

Аргументів звичайно ж не буде.

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, US7IGN сказал:

можна просто йобнутим народитися 😃

это разве спасает? наоборот, в первую очередь бегут😁

  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 минут назад, vadimv сказал:

Діди ніколи не розказували сташних казок і медалі ховали якомога далі.

На предмет медалей запомнился злой дедушка с калеченной кистью и звездочкой героя советского союза, который наши мячики регулярно резал. А таки да, из участников никто за войну никогда не рассказывал. Мало того, очень смущались, когда их просили рассказать вне зависимости от числа орденов.

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 хвилин тому, vadimv сказав:

Аргументів звичайно ж не буде.

Чому ж будуть

Я чудово розумію, що не кожен може воювати зі зброєю в руках, бо якщо людину примусово погнали на війну то можуть бути 3 варіанти перебування на фронті: труп, тягар, зрадник. Але порівнювати, тих хто воює та захищає нас з вами з орками та орчихами ( пралка- блендер) то паскудство...відсторонитись від війни і розповідати всім, який ти вумний, що це зробив то паскудство, виправдовувати своє рішення, бо країна не така як мусила бути в вашій уяві то паскудство....ну десь так

PS.аргументи озвучила, відповідати не потрібно, бо я спецом вас не цитувала, щоб не витрачати час на вас, часу шкода і бажання нема

  • Лайк 20
  • Дякую 6
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

17 хвилин тому, AOZ1 сказав:

А таки да, из участников никто за войну никогда не рассказывал.

А що ви хочете щоб вам рассказали? Який саме момент цікавить?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

29 минут назад, sergio сказал:

на крайняк думал дойти до границы пешком, думаю за 18 часов вполне возможно. 

Зараз в Вадіма запитаємо, з його досвідом, за скільки годин він би "добіг" до "канадського кордону" 

1 час назад, vadimv сказал:

Я - 1500 км

 

37 минут назад, sergio сказал:

уже пол шестого был на заправке и купил сто литров бензина, причём первый раз когда заехал на заправку он сказал, что карточкики не работают, я ещё удивился что так быстро они лягли, погнал в город(благо с пять км) снял наличку, приехал на АЗС, карточки работали, купил сто с лишним литров бензина(хотя мне, чтобы доехать до Польши литров шесть хватит. Иезуитски пожелал заправщику хорошего выторга сегодня. Погнал домой разбудил жену и в ближайший АТБ за продуктами, уже было после шести но там уже образовались очереди народ греб сахар с гречкой.

Яке в вас було бурхливе життя в першій день війни. Ми нікуди не їздили - бензін не цікавив, нічого не купували- звичайно, що запасів, як в швейцарських кладових, в нас не було, але завжди є запас і виявилось, що його достатьно під час бойових дій в нашому кутку; нікуди не збирались - ось тут пораджу никому не приймати таке рішення, бо воно безглузде, цивільним краще бути подалі.

  • Лайк 6
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

26 хвилин тому, irina1969 сказав:

Чому ж будуть...

щоб не витрачати час на вас, часу шкода і бажання нема

 Дуже логічно і послідовно. 

26 хвилин тому, irina1969 сказав:

порівнювати, тих хто воює та захищає нас з вами з орками та орчихами ( пралка- блендер) то паскудство

То паскудство сидить у генах кожної людини і називається териториальний інстинкт. Саме він змушує одних захищати 15 соток землі (яку вони вважають своєю) і купу цегли. А інших - іти загарбувати ті 15 соток землі (яку вони вважають своєю) та гягти до нори пралки. 

26 хвилин тому, irina1969 сказав:

відсторонитись від війни і розповідати всім, який ти вумний, що це зробив то паскудство

Стадо зебр у африканській савані теж вважає за паскудство, коли якась дуже вумна зебра не хоче лізти до річки з крокодилами. Хіба хочеш? Мусиш! Всі повинні бути як один. Тупими. 

26 хвилин тому, irina1969 сказав:

виправдовувати своє рішення, бо країна не така як мусила бути в вашій уяві то паскудство...

То тоді пісня Кузьми - теж паскудство:

Цитата

В мене є країна, я її любив
За волошки очі, люди, кораблі
Я з нею разом, півжиття прожив
Притулившись тілом до теплої землі
А тепер тут страшно, я розлюбив її
Злі сірі очі, іржаві кораблі
Ми так хотіли, щоб був колись тут рай
Але зрозуміли, шо нас просто

Кинули

 

Змінено користувачем vadimv
  • Лайк 3
  • Дякую 2
  • Дізлайк 7
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 хвилин тому, allanek сказав:

Зараз в Вадіма запитаємо, з його досвідом, за скільки годин він би "добіг" до "канадського кордону" 

Вадім ще 15 лютого був на кордоні з Румунією.

Але не став його перетинати.

Навіть 24 лютого.

На відміну від багатьох присутніх.

Дуже патріотичних.

Змінено користувачем vadimv
  • Лайк 2
  • Дякую 2
  • Хаха 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, vadimv сказал:

 

То тоді пісня Кузьми - теж паскудство:

 

Нереальное...как и автор...

Змінено користувачем Canton
  • Лайк 3
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Давайте не будемо перетворювати тему на подібну до електротранспорту. Пропоную повернутися до теми війни. 

  • Лайк 1
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вы думаете, почему

13 минут назад, allanek сказал:

Зараз в Вадіма запитаємо, з його досвідом, за скільки годин він би "добіг" до "канадського кордону" 

 

Яке в вас було бурхливе життя в першій день війни. Ми нікуди не їздили - бензін не цікавив, нічого не купували- звичайно, що запасів, як в швейцарських кладових, в нас не було, але завжди є запас і виявилось, що його достатьно під час бойових дій в нашому кутку; нікуди не збирались - ось тут пораджу никому не приймати таке рішення, бо воно безглузде, цивільним краще бути подалі.

У вас діти здається в Польщі?! 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 хвилини тому, Canton сказав:

Нереальное...как и автор...

Автор давно в могилі.

Але слова його є пророчими.

  • Лайк 4
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, vadimv сказал:

На відміну від багатьох присутніх.

Дуже патріотичних.

Пішли в хід аргументи про патріотичність. Виходячі з вашої логики, то ви-патріот. Мені здавалось, що ви здатні спріймати не тільки сарказм від себе, але і від інших. Здалось..буває:classic_blink:

 

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 минут назад, sergio сказал:

У вас діти здається в Польщі?! 

Запитайте в Мувикса, чи як його там, він краще знає. Він тут писав про це.

Змінено користувачем allanek
змінила відповідь
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я вот про таких ушлых рассказывал сотню страниц назад. Ну ладно свалил.. сейчас вообще на это никто никак не смотрит. 
Но..вот это вот: я в 4 утра был на заправке, на прицепе бочка от кваса, залил полный бак, 5 канистр и бочку. 
Потом мотнулся в магазин. Далее взял всё ценное. И пока все охуевали от происходящего я уже был на пол пути к райскому местечку. А эти лошары потом  ломанулись, пробки, цены взвинтили на всё. Как я ахеренно всех уделал. 
Это почти реальный разговор с одним «знакомым»

  • Дякую 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 хвилин тому, allanek сказав:

то ви-патріот.

Звичайно що ні, і ніколи ним не був.

Змінено користувачем vadimv
  • Лайк 2
  • Дякую 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

32 хвилини тому, Movix сказав:

Я вот про таких ушлых рассказывал сотню страниц назад. Ну ладно свалил.. сейчас вообще на это никто никак не смотрит. 
Но..вот это вот: я в 4 утра был на заправке, на прицепе бочка от кваса, залил полный бак, 5 канистр и бочку. 
Потом мотнулся в магазин. Далее взял всё ценное. И пока все охуевали от происходящего я уже был на пол пути к райскому местечку. А эти лошары потом  ломанулись, пробки, цены взвинтили на всё. Как я ахеренно всех уделал. 
Это почти реальный разговор с одним «знакомым»


він з бочкою подорожував по райським місцям?)

  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я на цьому форумі, можна сказати, "чужий", тому, що будівництво своє розпочав ще в 1990-ому. Зареєструвався тут, щоб прояснити деякі питання по кондиціонеру, згодом - по зварювальному апарату. Потім були "передвиборчі" захОди. Звісно, що багато форумчан набагато краще знають одне одного, ніж я. Як кажуть, хто чим дише? Але, дивлюся, багатьом форумчанам без ворогів - не життя. Пошук ворога, взагалі - це запорєбріковая тєма, як і навішування ярликів. Не розумію, навіщо "кидати камінням по своїм"? "Не судіть і не судимі будете" І кожен вважає себе таким вумним, що капець. Хоча деякі навіть пишуть безграмотно. Сумно це все. Я з 2009-го спілкувався на російському музичному форумі. Там не було такого срачу. Срач почався з 2013-ого, де я, як і інші українські форумчани, відстоював точку зору України. І то, не враховуючи деяких зовсім зазомбованих, він не був таким тотальним. Виливати злість на своїх співвітчизників - то така собі ідея. На мою думку, навпаки, треба гуртуватися, а не собачитися. 

Змінено користувачем Вячеслав63
  • Лайк 22
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, Вячеслав63 сказал:

Я на цьому форумі, можна сказати, "чужий", тому, що будівництво своє розпочав ще в 1990-ому. Зареєструвався тут, щоб прояснити деякі питання по кондиціонеру, згодом - по зварювальному апарату. Потім були "передвиборчі" захОди. Звісно, що багато форумчан набагато краще знають одне одного, ніж я. Як кажуть, хто чим дише? Але, дивлюся, багатьом форумчанам без ворогів - не життя. Пошук ворога, взагалі - це запорєбріковая тєма, як і навішування ярликів. Не розумію, навіщо "кидати камінням по своїм"? "Не судіть і не судимі будете" І кожен вважає себе таким вумним, що капець. Хоча деякі навіть пишуть безграмотно. Сумно це все. Я з 2009-го спілкувався на російському музичному форумі. Там не було такого срачу. Срач почався з 2013-ого, де я, як і інші українські форумчани, відстоював точку зору України. І то, не враховуючи деяких зовсім зазомбованих, він не був таким тотальним. Виливати злість на своїх співвітчизників - то така собі ідея. На мою думку, навпаки, треба гуртуватися, а не собачитися. 

це національна ідея - де два українця, там три гетьмана. а в партизанському загоні з трьох осіб - два командира і один зрадник. саме тому хоч і важким шляхом, але йдемо до незалежності.

  • Лайк 1
  • Дякую 2
  • Хаха 3
  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Дощ сказал:

А що ви хочете щоб вам рассказали? Який саме момент цікавить?

Ну это 50 лет назад было. Но интересно было, когда учитель истории приходит на 9 мая с кучей медалей. Но ничего очень смутился и все.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 годин тому, gidron69 сказав:

t.me/oko_xx/13613 мстят,бляди за брянск...😡

А то би вони без Брянська не обстрілювали, маючи можливість.

Чим більше Брянськів, тим тихіше в Україні.

  • Лайк 15
  • Дякую 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 часов назад, gidron69 сказал:

t.me/oko_xx/13613 мстят,бляди за брянск...😡

Да ладно. Можно подумать, что раньше не обстреливали ... Вот Харьков бомбят с первых дней ... Про Мариуполь молчу ... Они нам мстят за сопротивление ... Их устраивает только капитуляция ...

  • Лайк 8
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 часов назад, shneider_vova сказал:

не, там постоянно такое, уже пару недель, то туда, то сюда. За брянск прилетело в мост под одессой

В мост под Одессой прилетело не за Брянск, а потому, что решили разрушить. Или кто-то реально думает, что без Брянска, не прилетело бы туда?

  • Лайк 8
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • InSAn змінив заголовок на Россияне к нам принесли войну

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...