Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

2 часа назад, Vikctor сказал:

До речи сам теж так думаю але вважав ці думкі дуже відвертимі для оприлюднення... Більш того, раз пішла така п'янка, якби не людске страждання/смерті/каліцтво/поранення, то вважаю той же Харків по ітогу стане значно краще (в сенсі красивіше та зручніше), особливо якщо до проєктування долучатся західни архітєктурни бюро...

Нажаль, все, що набудував жилстрой1 та туркиш вціліло. І ще та хєрь за каскадом.

 

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 минут назад, Понаехавший сказал:

Нажаль, все, що набудував жилстрой1 та туркиш вціліло. І ще та хєрь за каскадом.

 

 

Но всеж краще якщо ми самі це знесемо бєз допомогі орків...

 

1657049273_.thumb.png.28820011d8c0b45c03faceeae8e295b2.png

  • Лайк 1
  • Хаха 2
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

31 минуту назад, chizh_A сказал:

А хто винен в цьому?

Наше зеленое правительство, которое решило косплеить совок....

+Удары по НПЗ и нефтебазам.

  • Лайк 1
  • Дізлайк 10
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, 90BCO сказал:

...и так - до пенсии ?

У мну уже 4-ре таких цикла было, слегка поработал (не менее пол года), год на бирже, я прикинул мну ещё циклов 8 осталось, если пенсионный возраст не поднимут. 

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, DimaF сказав:

Наше зеленое правительство, которое решило косплеить совок....

Швидше яке загравало з агресором і коли агресор, після неодноразових попереджень (лука не раз попереджав що якщо хоч один снаряд вилетить з дула українського танка він перекриє постачання пального) все ж таки перекрив постачання пального то це стало для керівництва країни повною несподіванкою. Не було здійснено перехід на надійних постачальників, бо бізнес на крові значно вигідніший. 

  • Лайк 2
  • Сумно 1
  • Дізлайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, DimaF сказал:

Наше зеленое правительство, которое решило косплеить совок....

+Удары по НПЗ и нефтебазам.

З Однієї сторони важкі часи, люди втрачають роботу, заробітки, майно, благі цілі по утримуванню цін виглядають досить слушно і логічно.

А з іншої сторони державне регулювання з закручуванням гайок дійсно веде нас в СРСР з усіма його атрибутами (поки що це черги на заправки).

 

  • Лайк 1
  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, DimaF сказал:

Наше зеленое правительство, которое решило косплеить совок....

+Удары по НПЗ и нефтебазам.

Хочу зрозуміти - прі парєрєднику ударів по НПЗ не було б? То саме зелена пошесть їх спровокувала?

  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Невже держава регулює ціни на преміальне пальне? Наче ж тільки на соціальне. 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тільки що, Vikctor сказав:

прі парєрєднику ударів по НПЗ не було б?

Прі папєрєдніку не було попереджень від США про напад протягом тижня. 

Тільки що, Vikctor сказав:

То саме зелена пошесть їх спровокувала?

Вона продовжила практику торгівлі на крові замість того, щоб припинити торгувати з агресором й переорієнтуватися на надійні джерела постачання пального замість дуже вигідних для нафтотрейдерів. 

  • Лайк 2
  • Хаха 1
  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 минут назад, MaksymS сказал:

Швидше яке загравало з агресором і коли агресор, після неодноразових попереджень (лука не раз попереджав що якщо хоч один снаряд вилетить з дула українського танка він перекриє постачання пального) все ж таки перекрив постачання пального то це стало для керівництва країни повною несподіванкою. Не було здійснено перехід на надійних постачальників, бо бізнес на крові значно вигідніший. 

:shock:

По идее за такие разговоры полагается бан, не боимся? Ж-) 

  • Лайк 8
  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, MaksymS сказал:

Невже держава регулює ціни на преміальне пальне? Наче ж тільки на соціальне. 

на будь-яке пальне

  • Конфуз 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, MaksymS сказал:

Швидше яке загравало з агресором і коли агресор, після неодноразових попереджень (лука не раз попереджав що якщо хоч один снаряд вилетить з дула українського танка він перекриє постачання пального) все ж таки перекрив постачання пального то це стало для керівництва країни повною несподіванкою. Не було здійснено перехід на надійних постачальників, бо бізнес на крові значно вигідніший. 

А папєрєдники перейшли на надійних європейських постачальників пального ї відмовились від "братського"? Щось в мене з пам'ятью...

До речі нагадаю, може хто забув, що держ регулювання цини на пальне (цинова стеля) було задіяно разом з відміною деякіх податків, що здебільшого обумовлюють роздрібну ціну на заправках. І все працювало, покі не почалось палювання на НПЗ...

  • Лайк 5
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 минут назад, Vikctor сказал:

Хочу зрозуміти - прі парєрєднику ударів по НПЗ не було б? То саме зелена пошесть їх спровокувала?

який резон в цьому протиставлянні?  зараз нинішня влада приймає рішення і вся відповідальність лише на ній і в її руках і вся критика буде саме до них, не важливо "що було б якби баба була дідом"

PS Можу помилятись,але нафтобази почали бити якраз після 1 квітня(Кременчугський 5 квітня мінусанули)....яке зараз число? 

Я ще дивувався нафтобаз немає, а паливо є і без особливих проблем. я постійно до повних 75 літрів заправлявся, проте з минулого тижня щось пішло не так і я думаю це саме обмеження цін. 

Змінено користувачем Сергей_84
  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, Vikctor сказав:

А папєрєдники перейшли на надійних європейських постачальників пального ї відмовились від "братського"? Щось в мене з пам'ятью...

Вони ж бариги. Вони й не повинні були цього робити - вони заробляли на крові. А нова влада вирішила продовжити, так виходить? 

1 хвилину тому, Vikctor сказав:

І все працювало, покі не почалось палювання на НПЗ...

Поки не перекрили кран на східному та північному кордонах. 

 

  • Лайк 1
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 минут назад, Vikctor сказал:

А папєрєдники перейшли на надійних європейських постачальників пального ї відмовились від "братського"? Щось в мене з пам'ятью...

 

яке відношення влада має до приватних компаній (не важливо яка),що закуповують паливо? де дешевше, там і купували і всім це було вигідно, в тому числі і нам з вами.

Змінено користувачем Сергей_84
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, Сергей_84 сказав:

яке відношення влада має до приватних компаній,що закуповують паливо?

Наприклад могли ввести санцкції за торгівлю на крові й заборонити її. Зараз же вимагають чомусь від ЄС заборонити торгівлю на крові нафтопродуктами, а самі приклад коли подали? Коли ракети в Київ прилетіли? Чи ми досі не ввели заборону, а просто та сторона краник перекрила? 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, MaksymS сказал:

Вони ж бариги. Вони й не повинні були цього робити - вони заробляли на крові. А нова влада вирішила продовжити, так виходить? 

Поки не перекрили кран на східному та північному кордонах. 

 

Я чомусь досі був впевнений що трейдери в нас пріватни... Чі то в нас держмонополія на купівлю/логістику/продаж пального?

Я чогось мабудь пропустив - ми купляли пальне в "братів" після 24 лютого? І як ми це технічно робили?

І останне - може в когось є досвід менеджмента роздрібной торгівлі пальним в умовах війни прі постійних атаках на НПЗ та нафтобазах? Може трохі відсипати кабінету міністрів?

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 хвилин тому, Фрай сказав:

:shock:

По идее за такие разговоры полагается бан, не боимся? Ж-) 

А  може бога немає а попи нас дурять?

  • Лайк 2
  • Хаха 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

17 минут назад, MaksymS сказал:

Швидше яке загравало з агресором і коли агресор, після неодноразових попереджень (лука не раз попереджав що якщо хоч один снаряд вилетить з дула українського танка він перекриє постачання пального) все ж таки перекрив постачання пального то це стало для керівництва країни повною несподіванкою. Не було здійснено перехід на надійних постачальників, бо бізнес на крові значно вигідніший. 

Что за бред вы несете?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, Сергей_84 сказал:

яке відношення влада має до приватних компаній (не важливо яка),що закуповують паливо? де дешевше, там і купували і всім це було вигідно, в тому числі і нам з вами.

Так ви те саме Максіму кажить. Або накінувшему на вєнтілятор DimaF.  Мені ї так це зрозуміло...

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

18 минут назад, Vikctor сказал:

Хочу зрозуміти - прі парєрєднику ударів по НПЗ не було б? То саме зелена пошесть їх спровокувала?

Что за бред вы несете?

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, Vikctor сказав:

Я чомусь досі був впевнений що трейдери в нас пріватни...

А в ЄС? Тоді на якій підставі зараз ми вимагаємо втручатися державам ЄС в діяльність своїх приватних трейдерів? 

1 хвилину тому, Vikctor сказав:

ми купляли пальне в "братів" після 24 лютого?

Так. І після 24 лютого 2014 року навіть купували аж ще й як! 

2 хвилини тому, Vikctor сказав:

І як ми це технічно робили?

А 24 лютого 2022 року нам краник перекрила та сторона й вже не було фізичної можливості купувати. 

2 хвилини тому, Vikctor сказав:

може в когось є досвід менеджмента роздрібной торгівлі пальним в умовах війни прі постійних атаках на НПЗ та нафтобазах?

Торгівля "з коліс". Але для цього треба було мати ще 8 років (або хоча б 3 роки) тому підписані контракти з європейськими НПЗ, сертифіковані бензовози, щоб можна було безперервно підвозити пальне на заправки в обхід нафтобаз, які періодично вибухають. 

3 хвилини тому, Vikctor сказав:

Може трохі відсипати кабінету міністрів?

Вони поки не можуть порішать з екологічними сертифікатами для бензовозів. В них є що робити. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, gidron69 сказал:

Хоть одна нормальная новость...

Це не новина а покі що побажання. Коли з'явиться фото знищенной сукі - тоді це буде новина. А то вже було оголошено про ув'язнення гвалтівників з Бучі ї такє інше...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • InSAn змінив заголовок на Россияне к нам принесли войну

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...