Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

Только что, Canton сказал:

Если степень сжатия менее 10,5 - двигатель под 92 бензус

викинути пару кілець з поршня і гасай!

  • Хаха 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тільки що, MaksymS сказав:

Ну не скажіть. Мені саме 92-й потрібен, мотокосу заправити.

Беріть 5+ , не прогадаєте🙂

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, Canton сказав:

Не в карбе дело. Если степень сжатия менее 10,5 - двигатель под 92 бензус

И что, 95 не будет гореть?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тільки що, ЧортПобьєрі сказав:

Беріть 5+ , не прогадаєте🙂

О! Чудове питання - чи можна в двотактну мотокосу лити 95-й? Бо якщо можна то це знімє всі проблеми - стоїть повна каністра саме 95-го. 

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 минут назад, Kirill_Dnepr сказал:

Здесь пока только 92 в единичных местах, который никому не нужен :)

90% автівок без проблем переварять.

іншим треба зачекати тиждень-два.

  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тільки що, JFK сказав:

И что, 95 не будет гореть?

Якщо ступінь стиснення більше - то горіти 92-й не буде, а буде вибухати. Хоча в принципі двигуни повинні мати датчик детонації та боротися з цим. В мене написано що можна лити 92-й, але буде менша потужність. Хоча я ніколи не пробував - завжди був 95-й/газ і зараз є. А в селі, кажуть, 95-й ніхто й не купує - всі їздять на 92-му, бо так дешевше (в чому я особисто не впевнений, в нього може бути більша витрата й та гривна різниці нівелюється). 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 години тому, Бездомный сказав:

він сам не одноразово зізнавався 

як і irina169 , Сарочка , та інші тутешні баби , які неоднорозово визнавали своє кацапське походження . 

 

Кульмінація - крайній бан від "патріотки" модераторки  за вірш Сосюри . 

Ну не рідна для неї мова . В неї прізвище Сосюра зовсім інші асоціації викликає.

До моїх доростеш - стоячи срати будеш☝️, казав мені колись старший сусід коли я його за щось критикував🙂.Робіть на це знижку.Хто зна як там насправді, може не все добре.Мені від землячки також прилітає - бий своїх щоб чужі боялись.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 хвилини тому, MaksymS сказав:

О! Чудове питання - чи можна в двотактну мотокосу лити 95-й? Бо якщо можна то це знімє всі проблеми - стоїть повна каністра саме 95-го. 

Завжди тільки його і заливаю.І масла трошки більше норми.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 минут назад, Kirill_Dnepr сказал:

Здесь пока только 92 в единичных местах, который никому не нужен :)

видел дня 4 назад, на западной Украине, разница между 95 и 92 была 10 копеек:)). думаю я это один и тот же бензин. Может будет одна марка для всех авто,  под названием "бензин"

  • Лайк 2
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ні, однієї точно не буде. Буде щонайменше дві - регулар та преміум. Хто ж відмовиться від додаткового заробітку на преміумі? 

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, US7IGN сказал:

викинути пару кілець з поршня і гасай!

опередил, не успел я это написать...

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, ЧортПобьєрі сказал:

Мені від землячки також прилітає - бий своїх щоб чужі боялись.

Кто-то же здесь писал, что "кацапов" нужно мочить (или уничтожать, не помню дословно), еще не застрелились?)))

Или все же Вы из тех "кацапов", которые из страны обетованной?! )))))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, iiigolkin сказал:

опередил, не успел я это написать...

судячи з постів вище пан вже точно вміє срати стоячі :lol:

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 минут назад, MaksymS сказал:

О! Чудове питання - чи можна в двотактну мотокосу лити 95-й? Бо якщо можна то це знімє всі проблеми - стоїть повна каністра саме 95-го. 

Здається в інструкціях вказується "октановим числом не нижче..." Помічав, що 92 бензині який довго стояв у каністрі, буває бензопила гірше заводиться

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, Бездомный сказал:

саме тому здорові люди відокремлюють баб від виховання хлопчика з семи років

Якось пару тижнів тому потрапив на історію про нашего загіблого дєсантника в Миколаіви, коли ракєтамі їх казарму зруйнували. Історія була в фейсбуці від його матирі. Як у матері самостійно виховувавшей двух синів (по вашему як там - развєдьонка з двома пріцєпами?) виросли два парубкі - один пішов в сємінарію а другій в дєсант. Росповідь довга ї вона того варта. Росповідь жиночкі межує з повідомленямі сина з окопу, сповнених гордістю за товаріщив, за дєсант, за мірних людей навколо, сповнених любовью до країни. Я чомусь несподівано на підсвідомості порівнював його (недоробка по Бесхатчєнку) з парубкамі вихованнимі особисто гуру виховання хлопців Бесхатченком. І чомусь мені цєй невідомий мені юнак був безумовно кращім... Якби не якєйсь йолуп з командування відправівший хлопців спати в казарму під час війни ї після богатьох прільотів саме по подібних об'єктах, то цей парубок зробив би для батьківщини ще більше. Хоча здається він і так зробив значно більше ніж сотні а може ї тисячі його однолітків вихованних виключно батьками не підпускающими до процесу виховання синів жинок...

Останні речення росповіді матері юнака взагалі дуже хвилюючі. Вона всю доповідь якби размовляє с загіблим сином від першого лиця, звертаясь до нього беспосередньо. Каже що хотіла поховати його на міському/сельському цвинтарі поряд з родичамі але поважни пани війскови відповіли що зараз її син вже не належить тілько їй - він гєрой для всієй країни ї тому буде похований на алєи героів поряд з такімі самими хлопцамі/дівчатамі...

І ще цикаво - Бесхатченко, ти же кожен ранок девишся це повідомлення з полеглимі гєроямі Дніпра? t.me/dnepr_operativ/15266

Там вже є одна дівчіна... А в цілому по країні їх вже богато нажаль... Мені цікаво вона/вони теж піхвоволодаркі чі як там в тебе прийнято позначати жинок?

  • Лайк 4
  • Дякую 2
  • Сумно 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

23 минуты назад, Vikctor сказал:

Та вже декілько сторінок саме на це "смахіває"... Ї персони ті сами. Навіщо запитується я відписувався від цієй помійки два чи три рокі тому, якщо деякі уйобкі притягнули все це гівно сюди?...

Выше уже ответили, что всем нужно выговориться, одним больше, другим - меньше. Кто-то это делает в более агрессивной форме, кто-то - в менее. Да и не все верят в победу Украины, просто не высказывают свое мнение.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

17 хвилин тому, Оконщик сказав:

одна марка для всех авто,  под названием "бензин"

Regular

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тільки що, vadimv сказав:

Regular

Не покатить. Має бути ще Premium, щоб можна було заробити на тих, кому треба бензин дорожчий ніж в інших. 

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

На всей арендной бензотехнике (трамбовки и тд) строго написано и предупреждают - ТОЛЬКО 92!!! 

После того что увидел в карбе генератора через 3 месяца простоя 95го - зарёкся... только 92ой и в машину тоже... уже лет 7 так

  • Лайк 3
  • Конфуз 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, tansss сказал:

После того что увидел в карбе генератора через 3 месяца простоя 95го

для того карбюратор і обладнаний крантиком щоб його закривати перед простоєм...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

41 хвилину тому, Kirill_Dnepr сказав:

только 92 в единичных местах, который никому не нужен :)

А що не так з 92-гим? люба бензинова техніка прекрасно на ньому працює.

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, US7IGN сказал:

от чому те саме не можуть розказувати такі дівчата?

 

Дикція слабенька))))) +вони повинні хоч трохи розуміти те, що читають . Як казав Сверид Петрович Голохвастов "ні тот парад на ліце"))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, porterlv сказал:

А що не так з 92-гим?

мабуть екологічні норми. в сучасному світі навіть корови не мають права пердіти більше ніж передбачено стандартами по викидам метану...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 минут назад, porterlv сказал:

А що не так з 92-гим? люба бензинова техніка прекрасно на ньому працює.

На высокофорсированных моторах детонация...

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 минут назад, US7IGN сказал:

мабуть екологічні норми. в сучасному світі навіть корови не мають права пердіти більше ніж передбачено стандартами по викидам метану...

Нет, не экология...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • InSAn змінив заголовок на Россияне к нам принесли войну

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...