Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Сад і все про нього.

allanek

Рекомендовані повідомлення

4 години тому, allanek сказав:

Так, на спині, як рюкзака. Зайдіть на Розетку чи Хотлайн, чи ще якийсь великий майданчик, там пошуком вам покаже, які вони є, акумуляторні оприскувачі. На форумі є тема ( під спойлером), можна почитати та скласти для себе враження, який потрібен вам. Мінус акумуляторного- вага, якщо мова про великий літраж. Помповий...можу коротко...ніколи більше.

Вам, крім оприскувача з великим об'ємом, ще потрібно мати прискалку на 1-2літра, для локальних випадків, якщо якась рослина буде потребувати додаткової уваги.

  Показати вміст

 

До речі, Іра, чи задоволена ти  акумуляторними, що купила невеликого об'єму? Які враження?

 

 

 

Я задоволена...маленький то взагалі помічник- помічник, 5 літровий думала, що буде незручно в повній вазі на плечі тягати, але нормально і не важко...єдине що, то закоротка штанга(( треба почитати яку докупити

  • Лайк 1
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 хвилини тому, irina1969 сказав:

то закоротка штанга(( треба почитати яку докупити

Якого вона розміру, що тобі закоротка? В мого телескопічна штанга, десь трохи більше 1 метру в максимальному розмірі. Звісно, що для рослин від 3м заввишки, хоч штанга і зависоко розпилює, краще прискати зі стрем'янки, надійніше.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 години тому, allanek сказав:

Якого вона розміру, що тобі закоротка? В мого телескопічна штанга, десь трохи більше 1 метру в максимальному розмірі. Звісно, що для рослин від 3м заввишки, хоч штанга і зависоко розпилює, краще прискати зі стрем'янки, надійніше.

Зараз ліньки міряти, але вона не телескопічна і до метра точно ...у мене така як у тебе в 16 літровому, але в цьому році він прогулює))

познаходила на розетці всі подовжувачі для обприскувачів, всім позадавала питання,  подивилась там є можливість накрутити подовжувач, якщо буде от така вже потреба...фірмового не знайшла, хоч запчастин на мою модель валом ( сподіваюсь, що вони мені не знадобляться)

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Колись в темі була розмова за сокири Фіскарс. В мене прохання нагадати, яку модель краще купувати?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15 хвилин тому, allanek сказав:

Колись в темі була розмова за сокири Фіскарс. В мене прохання нагадати, яку модель краще купувати?

Для чого вона тобі треба? Як колун чи універсальна для побутових потреб?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Колун. Зараз буде смішно. Замовили дрова, в чоловіка була вимога, щоб колоті величенькими , не сухостій і не було тонких різаних гілок. Привезли, як замовляв🤭Дрова гарні, хоч на виставку, але, як і хотів, малого розміру нема😂. Довжина не більше 40см, в пічку добре влазить, але ж є аж занадто товстенькі. Досі колун не був потрібен, але зроблю подарунок чоловіку- колун Фіскарс😁. Подивилась, що їх кілька різних, вивчати питання нема натхнення. Пам'ятаю, що в тебе є та в Ані. Ну і в сусіда є, чоловік казав, що  то казкова річ, тож в нього теж спитаю яка модель).

Змінено користувачем allanek
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

44 хвилини тому, allanek сказав:

Колун. Зараз буде смішно. Замовили дрова, в чоловіка була вимога, щоб колоті величенькими , не сухостій і не було тонких різаних гілок. Привезли, як замовляв🤭Дрова гарні, хоч на виставку, але, як і хотів, малого розміру нема😂. Довжина не більше 40см, в пічку добре влазить, але ж є аж занадто товстенькі. Досі колун не був потрібен, але зроблю подарунок чоловіку- колун Фіскарс😁. Подивилась, що їх кілька різних, вивчати питання нема натхнення. Пам'ятаю, що в тебе є та в Ані. Ну і в сусіда є, чоловік казав, що  то казкова річ, тож в нього теж спитаю яка модель).

ха, це також мої подарунки чоловіку в різні роки...у нас 2 моделі, вони відрізняються по номерах...колун - Х21, маленький -Х11, різниця в розмірах на фото...для зросту мого чоловіка Х21 зручний, їм вже по 8 років так точно...якість та зручність-після праці цими сокирами на всі інші вже ніхто і не дивиться

 а зараз слайди))image.thumb.png.d2ded17bf31026f8d55ce7de101c153e.pngimage.thumb.png.d1dd6448faab402504ee2db508f1ffa7.pngimage.thumb.png.893ded0ac0331d473457fe02edde35b0.png

 

  • Лайк 2
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Іра, ти свій де купувала? В сенсі, в офіційників чи сірий? Чому питаю, зараз є знижка і ціна в офіційних дилерів однакова, зайшла на Промі ціна трохи нижча, але гарантія тільки 2 роки, а не 25, як у офіційників. Мені та гарантія до...але , щоб не попасти на підробку. Я вже подивилась, що повинен бути серійний номер на ручці і підробити його неможливо.  На твоїх він є.

В сусіда теж Х21, навіть приніс до нас, каже, користуйтесь, ми не просили. але вирішили купити свій.

Змінено користувачем allanek
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 хвилини тому, allanek сказав:

Іра, ти свій де купувала? В сенсі, в офіційників чи сірий? Чому питаю, зараз є знижка і ціна в офіційних дилерів однакова, зайшла на Промі ціна трохи нижча, але гарантія тільки 2 роки, а не 25, як у офіційників. Мені та гарантія до...але , щоб не попасти на підробку. Я вже подивилась, що повинен бути серійний номер на ручці і підробити його неможливо.  На твоїх він є.

В сусіда теж Х21, навіть приніс до нас, каже, користуйтесь, ми не просили. але вирішили купити свій.

в ті далекі часи були тільки офіціали...як я пам"ятаю, що сокири були тільки фірмові, а от по іншим товарам були і фірмові ( фіни), по типу фірмові , але з великими питаннями ( Польща та раша)...як зараз я не знаю, бо перестала покупати Фіскарс, так він спаскудився ( секатори, лопати і т.і)

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

22 хвилини тому, irina1969 сказав:

так він спаскудився ( секатори, лопати і т.і)

В мене, крім секатора, нема більше  Фіскарса. Секатор мені не подобається, чоловік забрав собі і казав, що він кращий, чим мій, що я собі потім інший купила. Але вчора застала на гарячому- щось там різав...моїм секатором, бо з'ясувалось, що мій секатор, то дуже гарна річ 🤣. Сказала, щоб поклав на місце і щоб я більше не бачила його поблизу мого садового будиночку. Хоча в мене є ще один, такий самий, секатор в упаковці, але ділитись не буду:no:. Сокиру замовлю, навіть з точилкою, вже пообіцяла😁

  • Дякую 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

16.05.2024 в 07:21, allanek сказав:

 Вам потрібно зробити санітарну чистку- видалити всю суху хвою.

Як ту хвою видалити?? Рукавиці йому не заважають, усі руки сколола, обстукати пробувала - не усе обтрушується, спробувала веєрними прочесати - теж ні

20240516_202946.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Колись батько вирішив порадувати онуків і припер на Новий рік метрову блакитну ялину у кадці. Вона собі норм відгуляла і залишилася неушкодженою. Вирішили батьки її висадити, але не вгадали з місцем (взагалі-то, не вірили, що приживеться). Висадили близько до липи. Якийсь час ці пані змагалися, але липа перемогла. Нині обидві сягають третього поверху, але липа шикує, а ялина тулиться, наче бідна родичка: зі сторони липи майже лиса. 

А тут ще й малий мій постарався. Почув мої думки вголос, що треба нижні лапи в неї забрати, бо прибрати неможливо. Я мала на увазі ті, що на землі лежать, а малий вирішив зробити мамі сюрприза і попиляв...на мій зріст! 

Питання, що робити мені з тими панянками? Пожертвувати бідною родичкою чи пиляти тьотю Липу? Чи залишити їх у спокої і нехай вже, як є?

20240516_203146.jpg

20240516_203223.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

16 хвилин тому, Oksana Boiko сказав:

Як ту хвою видалити??

Схоже, що простіше вам буде зробити "ніваки" з цього ялівцю. Бо хмель з дівочим там гарно "попрацювали". Тож берете секатор в руки, зрізаєте все сухе і на кінцівках гілок залишаєте живу хвою, щоб виглядало це привабливо, хвою можно (секатором) підстригти так, щоб придати тим "хвостам" якусь форму- кулю чи щось таке. Але, як на мене, то я б просто трохи підстригла кінці хвої, щоб те, що залишиться, стало густіше. І взагалі, побачите, що залишиться від того ялівця після секатора, коли приберете все сухе.

10 хвилин тому, Oksana Boiko сказав:

що робити мені з тими панянками? Пожертвувати бідною родичкою чи пиляти тьотю Липу? Чи залишити їх у спокої і нехай вже, як є?

Я б залишила у спокої, рослини вже дорослі. Навіть, якщо ви спиляєте липу, це не дуже допоможе ялині стати кращою. Якщо воно вам не муляє очі, то хай собі і далі ростуть поряд.

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 хвилин тому, allanek сказав:

Схоже, що простіше вам буде зробити "ніваки" з цього ялівцю. Бо хмель з дівочим там гарно "попрацювали". Тож берете секатор в руки, зрізаєте все сухе і на кінцівках гілок залишаєте живу хвою, щоб виглядало це привабливо, хвою можно (секатором) підстригти так, щоб придати тим "хвостам" якусь форму- кулю чи щось таке. Але, як на мене, то я б просто трохи підстригла кінці хвої, щоб те, що залишиться, стало густіше. І взагалі, побачите, що залишиться від того ялівця після секатора, коли приберете все сухе.

Я б залишила у спокої, рослини вже дорослі. Навіть, якщо ви спиляєте липу, це не дуже допоможе ялині стати кращою. Якщо воно вам не муляє очі, то хай собі і далі ростуть поряд.

Дякую! Значить залишу, бо я думала, може ялина трохи виправиться, а як ні, то нехай вже так.

Ялівець з іншого боку весь озеленився вже. Щастить мені на однобоких)))

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

30 минут назад, Oksana Boiko сказал:

Питання, що робити мені з тими панянками? Пожертвувати бідною родичкою чи пиляти тьотю Липу? Чи залишити їх у спокої і нехай вже, як є?

Як на мій не професійний погляд, то цей куточок вже має свій біоценоз і прибравши щось одне, можна неочікувано отримати гірший результат, ніж очікувалося. Згодна з Аллою, що краще залишити як є.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 хвилини тому, Nic-олаевна сказав:

 прибравши щось одне, можна неочікувано отримати гірший результат, ніж очікувалося. 

Хм...про таке я й не подумала, дякую!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 годин тому, Oksana Boiko сказав:

Ялівець з іншого боку весь озеленився вже. Щастить мені на однобоких)))

Озеленився там, де раніше був під хмелем та дівочим? На фото бачила, що місцями є молода хвоя. Тоді залиште поки, як є і спостерігайте за поведінкою. Якщо в господарстві є щітка для підмітання на довгій ручці зі штучним жорстким ворсом, то спробуйте такою щіткою пошорудіти по сухому. І не бійтесь прикласти силу.

Колись японська жимолость накрила частину туї Смарагд. Там була боротьба між трояндою Леда та жимолостью Галіана. Не дивилась, що там в цьому році, але коли зняла з туї ту жимолость, то частину стовбурів зачистила повністю і вони не обрастали новою хвоєю. Навіть, цікавий ефект вийшов. Треба подивитись в архіві фото або сфотографувати, якщо не змінилось нічого. Тому Смарагду , взагалі, "щастить", раніше були "обійми" жимолості, яка ще і на кипарисовік Стардаст перекинулась та змінила його форму. Замість вертикального дерева він почав рости розпластаним кущем, коли звільнила, то одна гілка стала верхівкою  і росте вверх, а низ так і залишився кущем і той кущ заслоняє частину  туї. Якщо щось, то зачищу  у туї "ноги" і буде вона, наче ескімо на палочці. Така стрижка, до речі, личить туям-вертикалям. 

Стардаст в мене єдиний кипарисовик Лавсона, подарунковий. Нн саджала їх, тому що на Київщині вони не прогнозовані. Але який він гарний, хто може собі дозволити Лавсона з погодних умов, то буде окрасою в саду. В мене його спасає те, що він росте в  затишному місці, без вітру та прикритий рослинами з усіх боків.

8 годин тому, Nic-олаевна сказав:

цей куточок вже має свій біоценоз і прибравши щось одне, можна неочікувано отримати гірший результат, ніж очікувалося.

Згодна на 100%. Крім того, ялина має прозору крону і великі проміжки між ярусами гілок. Липі ялина не заважає, а прибрати звідти липу, що росте там багато років...заради чого?Ялині це не допоможе стати гарнішою і тільки буде впадати в око її анорексичний вигляд. Якщо вони знайшли спільну мову досі, то хай собі і далі ростуть. Наскільки я розумію, вони закривають ділянку чи то від сусідей, чи то від дороги.

  • Лайк 1
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 годин тому, Nic-олаевна сказав:

Як на мій не професійний погляд

Та ми тут всі  таки самі " профі" зібрались. Але в нас є найбільш цінна річ- досвід.

Була натрапила на ролик ландшафтника Андрія Каранди про його помиоки в саду. В мене двояке ставлення до нього. Він не дратує манерою спілкування, вона мені подобається. Він схильний до садів в природному стилі і відверто каже, що регулярні сади не до нього...але...іноді...його ролики виглядають , наче він початківець, що зробив квітник або сад замовнику і через рік-два побачив, що за гроші замовника наробив дурниць і тепер треба їх виправляти. Коли я, аматор, роблю помилки в себе, то одне; коли люди замовляють ландшафт і потім мають ще проблему з тим, що картинка не відповідає тому, що очікували і потрібен час на виправлення, це вже інша річ. З одного боку добре, що він це визнає, з другого, я б не хотіла , щоб за мої гроши мій сад був експериментальною базою для ландшафтника.

Змінено користувачем allanek
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 години тому, allanek сказав:

Та ми тут всі  таки самі " профі" зібрались. Але в нас є найбільш цінна річ- досвід.

Була натрапила на ролик ландшафтника Андрія Каранди про його помиоки в саду. В мене двояке ставлення до нього. Він не дратує манерою спілкування, вона мені подобається. Він схильний до садів в природному стилі і відверто каже, що регулярні сади не до нього...але...іноді...його ролики виглядають , наче він початківець, що зробив квітник або сад замовнику і через рік-два побачив, що за гроші замовника наробив дурниць і тепер треба їх виправляти. Коли я, аматор, роблю помилки в себе, то одне; коли люди замовляють ландшафт і потім мають ще проблему з тим, що картинка не відповідає тому, що очікували і потрібен час на виправлення, це вже інша річ. З одного боку добре, що він це визнає, з другого, я б не хотіла , щоб за мої гроши мій сад був експериментальною базою для ландшафтника.

Ой то таке слизьке питання, я про працю ландшафтників і замовників (( що можна рОман написати з прологом та епілогом....одне можу сказати- ландшафтники хочуть  їсти))

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

34 хвилини тому, irina1969 сказав:

Ой то таке слизьке питання,

То не тільки "склизьке" про ландшафтник-замовник. Але в нас і досі умовні замовники та більшість таких аматорів, як я, не хочуть зрозуміти, що створення саду , це така сама наука, як архітектура чи любий будівельний розділ. І якщо забаганки вимагають чогось більшого , ніж туї вздовж паркану, то потрібно витратити немало часу на вивчення, щоб розуміти, що та як.

Про ландшафтників в лапках я надивилась. Це окрема розмова, коли мені телефонує  знайомий "дизайнер" ( теж в лапках) інтер'єру та каже, що я тут маю замовлення на інтер'єр будинку та власники хочуть, ще і ділянку обландшафити, а я нічого не знаю про хвойні, то ти мені швиденько розкажи що до чого. Про моральний аспект по відношенню до замовника і по відношенню до такого прохання я вже мовчу. Бабло в очах викорінює такі поняття, як "мораль та сумління".

Змінено користувачем allanek
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 години тому, allanek сказав:

То не тільки "склизьке" про ландшафтник-замовник. Але в нас і досі умовні замовники та більшість таких аматорів, як я, не хочуть зрозуміти, що створення саду , це така сама наука, як архітектура чи любий будівельний розділ. І якщо забаганки вимагають чогось більшого , ніж туї вздовж паркану, то потрібно витратити немало часу на вивчення, щоб розуміти, що та як.

Про ландшафтників в лапках я надивилась. Це окрема розмова, коли мені телефонує  знайомий "дизайнер" ( теж в лапках) інтер'єру та каже, що я тут маю замовлення на інтер'єр будинку та власники хочуть, ще і ділянку обландшафити, а я нічого не знаю про хвойні, то ти мені швиденько розкажи що до чого. Про моральний аспект по відношенню до замовника і по відношенню до такого прохання я вже мовчу. Бабло в очах викорінює такі поняття, як "мораль та сумління".

тому я ж кажу про рОман ((

з одного боку я розумію ландшафтників, які хочуть істи, а те що зараз з замовленнями не айс (( то ніхто не відмовляється, але тоді не кажіть що ви профі, не вчить інших а тупо працюйте на власну кишеню і все...я вже не реагую на "як б зробила все по іншому, але ця тварина замовник захотів так"  на моє питання-так чому Ви погодились дивились як на притрушену ))

от нещодавно в ФБ трапився ландшафт ( хтось з друзів лайкнув) з купою ахів та сердечок..ділянка лісова-лісова, купа збережених сосен і як наслідок тінь така гарна і ..ка 70 % газон ((хотіла написати пару "ласкавих", а потім плюнула...я розумію, що заробили всі і ландшафтник, і прикормлена газонна фірма яка взяла цю ділянку на догляд...в перші пару років це буде красиво, а потім пійдуть природні процеси і буде вже не дуже красиво...я розумію, що це провина 100 % ландшафтника, бо він мав показати як красиво на тіньовій ділянці виглядають природні ( рукотворні) біоценози, але для цього треба мати бажання, бо літератури по цьому питанню валом, залишу посилання на ФБ може комусь знадобиться..людина в цьому році пішла в кращі світи, але спадок залишила 

 

 

та бути, а не здаватись профі ....також провина замовника, що він не розібрався, але  не можна знати все ((

а взагалі ландшафт то просто, все можна розповісти по телефону за півгодини, ну макс хвилин за 40

  • Лайк 2
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, irina1969 сказав:

а взагалі ландшафт то просто, все можна розповісти по телефону за півгодини, ну макс хвилин за 40

Саме лайнове ( від слова "лайно") в цьому те, що кожен рахує (грошима) свій час, а мій ні. Хоча дуже люблять слоган про те, що інформація коштує грошей , але вважають, що це стосується, виключно, їх. Раніше залюбки ділилась інформацією, зараз не хочу.

1 година тому, irina1969 сказав:

з одного боку я розумію ландшафтників, які хочуть істи,

З цього приводу в мене є одна давня історія. Знайомі, ще в 90-х виїхали на ПМЖ в Канаду. Вона записалась на комп'ютерні курси. Зранку ходила на навчання, а сама влаштувалася викладачем на аналогічних курсах, але в вечірні години. Зранку конспектувала те, чому її навчали, ввечері по тому конспекту навчала інших. Дуже показово для наших "дизайнерів" та "ландшафтників".

1 година тому, irina1969 сказав:

ділянка лісова-лісова, купа збережених сосен і як наслідок тінь така гарна і ..ка 70 % газон ((хотіла написати пару "ласкавих", а потім плюнула...

Це класика для лісових ділянок - великі сосни і сотки газону під ними.

Навіть в випадку, як в мене, що ділянка дуже сонячна, я ніколи не планувала газону, ні клаптика, бо то гембель- постійні хвоя та шишки. Галявина за парканом, що була засіяна дешевою газонною травичкою не рахую, бо вона живе своїм життям і коситься тримером. Газонокосарка, якщо перед тим не прибрати віяловими граблями шишки з хвоєю, перетворюється на подрібнювач  шишок.

1 годину тому, irina1969 сказав:

я розумію, що це провина 100 % ландшафтника, бо він мав показати як красиво на тіньовій ділянці виглядають природні ( рукотворні) біоценози, але для цього треба мати бажання, бо літератури по цьому питанню валом,

Це окрема розмова, на багато сторінок. Коли чую -" я ландшафтник" або " я дизайнер інтер'єру" в мене падає забрало:classic_ninja:

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так, додаю світлини, щоб бачити наочно те, про що була мова зранку. Смарагд, що був в обіймах жимолості, та те, як та сама жимолость змінила вигляд кипарисовика. Завжди кажу, що багаторічники, лише здаються тендітними, а  в реальному житті дуже підсттупні "тваринки". В'юнків, це теж стосується.

1. Голі "ноги" Смарагду назавжди. Якби він ріс десь на видноті, я б зробила з нього "ескімо", приблизно , як  у туї  на фото 4 (сорт забула, щось верескове) але він в кутку і світить "ногами" тільки з одного боку і ці ноги не видно, бо зараз їх прикриває гілками кипарисовик.

2,3.  Кипарисовик. Хто в ньому впізнає Стардаст після  того, як над ним попрацювала жимолость.

 

IMG_8049.JPG

IMG_8050.JPG

IMG_8052.JPG

IMG_8053.JPG

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

16 хвилин тому, allanek сказав:

Так, додаю світлини, щоб бачити наочно те, про що була мова зранку. Смарагд, що був в обіймах жимолості, та те, як та сама жимолость змінила вигляд кипарисовика. Завжди кажу, що багаторічники, лише здаються тендітними, а  в реальному житті дуже підсттупні "тваринки". В'юнків, це теж стосується.

1. Голі "ноги" Смарагду назавжди. Якби він ріс десь на видноті, я б зробила з нього "ескімо", приблизно , як  у туї  на фото 4 (сорт забула, щось верескове) але він в кутку і світить "ногами" тільки з одного боку і ці ноги не видно, бо зараз їх прикриває гілками кипарисовик.

2,3.  Кипарисовик. Хто в ньому впізнає Стардаст після  того, як над ним попрацювала жимолость.

 

IMG_8049.JPG

IMG_8050.JPG

IMG_8052.JPG

IMG_8053.JPG

Гарно у Вас! 

У моїх колись теж був ботсад, а не дача) Не знаю чи вистачить мені сил, терпіння та знань, щоб відродити хоч наполовину

Ще декілька заплутаних стоїть, не знаю, що там залишиться, коли звільню.

 

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

32 хвилини тому, Oksana Boiko сказав:

Не знаю чи вистачить мені сил, терпіння та знань, щоб відродити хоч наполовину

Якщо є бажання  та натхнення, то вистачить.  Я про сад почала думати, коли будівництво добігало кінця. І за весь цей час, це був, чи не перший раз, коли я була впевнена в тому, що мені це не під силу. На форумі була форумчанка , яка познайомила мене зі своєю мамою, сад який я бачила на фото і він мені подобався, з прицілом на те, що вона приїде до мене, подивиться, намалює план. Звичайно, що послуга оплачувалась. І ось ми почали спілкуватись, телефоном, скайпом, повідомленнями. Треба сказати, що тон спілкування з її боку був дуже зневажливий. Але коли я зацікавлена і мені треба вчитись та розуміти про що мова, то знімаю корону, кладу в шухлядку , слухаю і тільки киваю головою. І от настав час, коли треба домовлятись про зустріч. І я розумію, що сад, який буде не моїм баченням, а тим, як його бачить людина, якої я, по великому рахунку, не знаю зовсім, то не буде моїм садом. І тут в мені щось перемкнуло і таке зло взяло, невже я не зможу зробити сад? Передзвонила тій пані і пояснила, що зі мною відбувається. Наташа (так її звали) розсміялась і сказала, що то і було її метою, тому і поводила вона себе так нахабно, щоб спонукати мене на появу впевненості, що вона змогла і я зможу. Тож завжди згадую Наташу з великою подякою. Бо це завдяки їй я створила свій сад. Так, в ньому купа помилок, якісь виправила, якісь ні, але мені подобається мій сад, таким, як я його створила, бо він , то відображення чогось особистого. Любий сад, що відхиляється від  шаблону, мені цікавий, навіть, звичайний квітник з однорічниками цікавіше, чим туї в рядок та газон посередині.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...