Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Сад і все про нього.

allanek

Рекомендовані повідомлення

11 годин тому, eam сказав:

А что в этом неудобного? Как по мне очень удобно и избавляет от проблемы наличных, сдачи и пр. Меня наоборот бесят места что в Украине, что за рубежом где не принимают карты и нужно кэш искать.

тому що значно зручніше , во всіх сенсах, коли є альтернатива...повно автоматів ( парковка, туалети і т.і) які розраховані і на кеш, і на картку...наприклад, в Дрездені в центрі міста, підземна парковка тільки за кеш і це також м"яко кажучі незручно, бо треба це добро все десь наміняти

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Нарешті, можу показати всі тюльпани з Флоріуму з назвами.

Оцей красунчик, що мав кольорове листя, виявився без назви, бо такого в накладній нема. Це той випадок, коли пересорт виявився кращим за замовлення

😆

 

IMG_20240420_121413.jpg

IMG_20240425_091033.jpg

IMG_20240425_091104.jpg

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Це Night club. Квітка проста, не махрова, але на одному квітконосі до 4 бутонів. Незвично як на мене:

 

photo_2024-04-29_13-35-18.jpg

photo_2024-04-29_13-35-25.jpg

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Цей купувала як Eyt Lash (Айлаш). На фото з Флоріума він явно був яскравіший. Може, він ще згодом пофарбується, але поки що бліднуватий

 

photo_2024-04-29_13-35-37.jpg

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

І акційний нарцис без імені, реально гарний, повнючий і квітка величезна

 

IMG_20240426_105108.jpg

IMG_20240426_105135.jpg

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ще був тюльпан Early Harvest. Мав би бути "першоцвіт" і заквітнути майже з підсніжниками, але щось йому не вистачило, нагнав лише листя, яке потім стало величезне що вуха у спаніеля

 

IMG_20240408_090708.jpg

IMG_20240420_122004.jpg

IMG_20240420_122017.jpg

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ще замовляла тюльпан Qyebec, що має на одному квітконосі декілька квіток як і Найт Клаб. Але я його не знаходжу. Підозрюю що замість нього маю отой гарний червоний з пістрявим листом.

Ще зійшло 2 лілії, але чи будуть вони квітнути в цьому році - побачимо.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Nic-олаевна сказал:

Це Night club. Квітка проста, не махрова, але на одному квітконосі до 4 бутонів. Незвично як на мене:

 

photo_2024-04-29_13-35-18.jpg

photo_2024-04-29_13-35-25.jpg

У мене напевно з цієї ж серії Yellow club  і Candy club. Мені вони сподобалися, букетиком цілим квітнуть і їх здається можна часто не пересаджувати.

IMG_20240428_105847.jpg

IMG_20240428_105836.jpg

  • Лайк 2
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

как самая активная садовоогородная тема - спрошу тут :)

Есть кубовая емкость с дождевой водой. Какой насос к ней прикрутить можно, чтоб поливать можно было? бо есть грядки выше по рельефу и хоть куб приподнят почти на метр - самотеком очень медленно льется.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Може хтось з тутешнього товариства має такий досвід, але здається мені, що про це в темі крапельного поливу була раніше розмова і, мабуть, там скоріше можна почути відповідь.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, Dendnepr сказав:

как самая активная садовоогородная тема - спрошу тут :)

Есть кубовая емкость с дождевой водой. Какой насос к ней прикрутить можно, чтоб поливать можно было? бо есть грядки выше по рельефу и хоть куб приподнят почти на метр - самотеком очень медленно льется.

  У мене також еврокуб, але вода зі скважини...все розведено по ділянці зі схилами, поділено на 4 зони, але не крапля, а перероблені форсунки Хантер ( підняли на висоту)...якщо треба то подивлюсь модель

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну що шановне панство, з першою трояндочкою мене  

Canary Bird, гібрид xanthina, кущова троянда. Виведена невідомо ким саме, але  відомо, що  до 1945 р.

моя троянда-троянда пам"яті, черенок саме з саду людини, якої вже нема з нами і яка віддала своє життя за нас, і ця троянда спогад та нагадування на все життя((

вона ще дуже маленька, але обіцяють дуже що вона величенька, тому фото великого куща ( сподіваюсь) буде згодом...на ніч квітка закривається, перший раз бачу щоб так поводила себе троянда

www.helpmefind.com/rose/l.php?l=2.934.1

image.thumb.png.358e6358d07a6d235ac9fe230365d67e.pngimage.thumb.png.5dae6b3a3a126f7df2fa1ccf7a92080d.png

  • Лайк 2
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 години тому, irina1969 сказав:

Canary Bird, гібрид xanthina, кущова троянда.

Місця залишила багато для цієї красуні? Бо може статись, як в мене зі старовинною Леда. Обіцяли кущик не більше 1,5 метрів, а насправді троянда виявилась монстром безмежного розміру. На фото тільки одна сторона показана- 4м завдовжки і ще стільки же за поворотом :grin:.

Тихенько ...знову...питаю...Коли буде про теплицю? Ти ж обіцяла:oops: Хоча б скажи щось про перші враження.

 

IMG_6012.JPG

IMG_6009.JPG

  • Лайк 2
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 хвилин тому, allanek сказав:

Місця залишила багато для цієї красуні? Бо може статись, як в мене зі старовинною Леда. Обіцяли кущик не більше 1,5 метрів, а насправді троянда виявилась монстром безмежного розміру. На фото тільки одна сторона показана- 4м завдовжки і ще стільки же за поворотом :grin:.

Тихенько ...знову...питаю...Коли буде про теплицю? Ти ж обіцяла:oops: Хоча б скажи щось про перші враження.

 

 

 

так, я ж знаю що це за хом"ячок, так що місця там валом

про теплицю...зараз на стадіїї заповнення грядок, бо не так сталося як гадалося, моя робоча сила в кількості одного коханого не встигає...на сьогодні воно виглядає так...огірки вдома почали квітнути😪

image.thumb.png.374e351fa7ac6f0a4f0371f86c3f0a5d.png

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

23 хвилини тому, irina1969 сказав:

на сьогодні воно виглядає так

Ти теплі грядки робиш? А навіщо бетономішалка?

23 хвилини тому, irina1969 сказав:

огірки вдома почали квітнути😪

Місцеві селяни казали, що насіння огірків у відкритий грунт треба сіяти 6 травня. Так і сіяла завжди. Але схоже, що в цьому році не буду нічого саджати, хоча в теплиці заїхали та поцікавились, коли будуть продавати розсаду перців та томатів. Вчора, перший раз, пошкандибала на беріг, рибалити. Спіймала кілька карасів, окунів та плотвичку. Але за три години задоволення поплатилась біллю в нозі. Добре, що восени натикала на городі часник та цибулю, та вже з місяць маємо зелене пір'я і часнику, і цибулі.

Зараз трохи біль вщухне, піду печиво по твоєму рецепту робити)))

Змінено користувачем allanek
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 години тому, allanek сказав:

Ти теплі грядки робиш? А навіщо бетономішалка?

Місцеві селяни казали, що насіння огірків у відкритий грунт треба сіяти 6 травня. Так і сіяла завжди. Але схоже, що в цьому році не буду нічого саджати, хоча в теплиці заїхали та поцікавились, коли будуть продавати розсаду перців та томатів. Вчора, перший раз, пошкандибала на беріг, рибалити. Спіймала кілька карасів, окунів та плотвичку. Але за три години задоволення поплатилась біллю в нозі. Добре, що восени натикала на городі часник та цибулю, та вже з місяць маємо зелене пір'я і часнику, і цибулі.

Зараз трохи біль вщухне, піду печиво по твоєму рецепту робити)))

 Смачного))

а ти ортез не одягаєшь ? Я розумію що розтягнення то не є біль від перелому (( але я тута навернулась на своїх слилах , так з ортезом воно не так болить

 так, роблю теплі, бо у мене там найпаскудніша земля в світі.. я там знаходила шматки черепиці від сусіднього дому, якесь стройсміття зарите, що не було моїм і у мене є велика підозра, що коли ще не було паркану між ділянками одна мразота зливала туди що заманеться..тому прийняли рішення робити так,лишнім воно точно не буде, плівка з теплиці знімається легко ( вона на стяжках), на зиму хочу там розмістити микрофіли та троянди в горщиках і все те, що можна буде зберігати накривши агроволокном, вигляд це  буде мати охайний, ну і користь я сподіваюсь такі буде ))...бетономішалка, то щоб мішати грунт покупний ( до речі зараз якась криза з грунтом...в Лето все очікується, в Епіке забрали останній нормальний по ціні) і мій компост, який нарешті визрів як треба...пропорцію не скажу, але десь 1 до 2

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

40 хвилин тому, irina1969 сказав:

а ти ортез не одягаєшь ?

Ні, лікар сказав, що він мені не потрібен. Я, взагалі, вже і без милиць "бігаю", але недовго. Вчора бігала з милицями, але що сталось, то загадка. В мене завдання. в середині травня на прийом до лікаря на своїх прийти, без милиць взагалі.  То, мабуть, такий гумор лікарський.

43 хвилини тому, irina1969 сказав:

але я тута навернулась на своїх слилах , так з ортезом воно не так болить

Так, обережніше, бо  моє "навернулась на схилі" бачиш , чим обернулось.

45 хвилин тому, irina1969 сказав:

я там знаходила шматки черепиці від сусіднього дому, якесь стройсміття зарите, що не було моїм і у мене є велика підозра, що коли ще не було паркану між ділянками одна мразота зливала туди що заманеться..

Знайоме, колись розповідала, що купили ділянку та всі вихідні викопували сміття, що звозили  всі 9 СТ та вантажівки скидали блістери від якихось барбетуратів чи як вони там звуться, що наркоші замість дурі глотають. Тож мала таке саме. Перекопали, майже, всю ділянку. Коли про це починаю говорити, нормальні слова  забуваються :evil:

50 хвилин тому, irina1969 сказав:

в Лето все очікується,

Підказка. Подивись адреси фізичних магазинів. В інеті на сайті нема, а в магазині на складі може бути. Ми так в тому році купували кору для мульчі квітників. Треба було десь досипати трохи. Я подзвонила і з'ясувала, що на складі є, ще і знижку дали на мою оптову знижку. Тож спробуй зателефонувати.

Пішла готувати печиво)))

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 години тому, allanek сказав:

 

Пішла готувати печиво)))

у тебе більш приємна задача, я рятую від хрущів, чи то якісь маленькі хрущіки, чи бронзовки свій ГАМАМЕЛІС ВІРГІНСЬКИЙ... пригостила актарою, завтра ще буду проливати щоб добити тих хто сховався🥵

image.thumb.png.5525d55f4e546481573b17265927f886.png

image.thumb.png.e868d7703dc890225b08581a89fa1f8f.png

Краще покажу свою любофф-екзохорду для гарного настрою)) 

image.thumb.png.643e02d7c639675b9b4b61c134c9ffbe.pngimage.thumb.png.4b6e3333e29296e32944d618f008ce4d.png

 

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 годину тому, irina1969 сказав:

у тебе більш приємна задача,

Та як тобі сказати...чоловік каже. щоб вже другу порцію печива пекла:grin:.

1 годину тому, irina1969 сказав:

я рятую від хрущів,

Збанкрутієш на актарі. Я вже давно купую Антіхрущ, літрову банку, вистачає надовго. Остання банка вже третій рік в мене, властивості препарату зберігаються.

 

1 годину тому, irina1969 сказав:

Краще покажу свою любофф-екзохорду для гарного настрою)) 

Красуня)))

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...