Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Сад і все про нього.

allanek

Рекомендовані повідомлення

Шановне панство, як ви знищуєте комарів на ділянці ? В цьому році іх не просто багато (( злі та кусючі..пшикалки допомагають, але вони якось трішки смердючі і обливатись треба з голови до ніг (( зранку дійшла до половини ділянка і забігла в дім бо загризли

щоб внести трішки позитиву, ранок в синьому кольорі))

баптізія ( я казала за неї) родичка люпіну, але не має його недоліків-лист чистий, не розвалюється  і навіть взимку красива( як на мене), фактурна рослина

потім дует камассії та півників сибірських, самий мій найулюблений вид півників,  красивий  і навіть без квітів, не хворіє як германські, одна проблема у мене то буває попелиця

амсонія, ще одна любофф-100% стійка рослина, росте без бубнів...в тому році розділила один кущ на 4, тому вона ще маленька...восени красиве жовте лисття, не хворіє може рости на одному місці багато років

image.thumb.png.b559df76b43d6e3631a72ed1a150082d.pngimage.thumb.png.516e815fbb59a0c1f1df814231a902f4.png image.thumb.png.e69947a145708dc4a4bade16276f67d3.pngimage.thumb.png.f9ec6151f2dbbd37fe00a911221cf373.png  

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 годину тому, irina1969 сказав:

Шановне панство, як ви знищуєте комарів на ділянці ?

Ніяк. Вони будуть активні десь до середини липня, потім не дошкуляють. На терасі , коли обідаємо-вечеряємо або відпочиваємо, ставимо звичайні спіральки, двох штук  достатньо, щоб вони не літали на терасі. Ота істота-сусідка, що здриснула в Крим на початку повномасштабного вторгнення, казала, що вони, через іншу сусідку, замовляли (чомусь) в Одесу якусь рідину, якою оприскували всю ділянку і начебто не мух, ні кліщів, ні комарів нема все літо. Я так розумію, що щось схоже на таке. Вчора ловила карасів зранку і до обіду, комарі мене не кусали, хоч вони мене дуже люблять. Більше мошка дошкуляла. Але комарів багато, після 4-х вечора хоч на двір не виходь.

2 години тому, irina1969 сказав:

камассії

Розкажи, скільки вона квітне і як виглядає після. Вона мені дуже подобається. Дивлюсь, ти теж схиблена ( в гарному сенсі) на квітах блакитного та фіолетового кольору. 

4068888083_w640_h640_4068888083.webp

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

я на цей розчин дивилась ще в тому році, але почитала там дія 4 тижня і це якщо нема дощів...у нас зараз в містечку збирають бажаючих на обробку ( 250 грн сотка) кажуть, що хто робив в тому році то дієво на сезон...подивимось, якщо придушу свою зелену🐸то може і зробимо

Камасія квітне як всі цибулькові, любить вологу на сонці дуже швидко відцвітає...після залишається лист як у нарцисів, але більше в 2 рази,довше залишається зеленим, але потім відсихає...пересадок не потребує,не заглиблюється як тюльпани... колись була ще біла, але вона от зовсім не влюбила в себе...різниці от так прямо між камасіями, які представлені на ринку, не помітила- десь світліша, десь темніша, якась раніше, якась пізніше і т.п

image.thumb.png.ac733d68592d75db0536474b76418497.png

1 година тому, allanek сказав:

Дивлюсь, ти теж схиблена ( в гарному сенсі) на квітах блакитного та фіолетового кольору. 

на фото више яскравий приклад схибленності )), вчора витягла нарешті свої пеларгонії, ну прям бранці замку Іф (( і вчора з купила оцей тазік лобелій, щоб якось розбавити "красу" на сьогодні тих балконих ящиків

Обожнію всі квіти цих кольорів, бо по-перше це ідеальні партнери по кольорах до всіх квітів, а по друге навіть коли цих кольорів забагато, то не буде отого Mardi gras, як ти кажешь...ось приклад❤️

image.thumb.png.8d4a74320ae9f35adc6c881f62d943a4.png

я колись навіть альбом робила зі своїх квітів такої кольорової гами 

image.thumb.png.e77dc00fa293c4a626e2fb094fc1fdb5.png

image.thumb.png.d9c1665f463886f2c7af11115e165d87.png

  • Лайк 2
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 хвилин тому, irina1969 сказав:

я на цей розчин дивилась ще в тому році, але почитала там дія 4 тижня і це якщо нема дощів...у нас зараз в містечку збирають бажаючих на обробку ( 250 грн сотка) кажуть, що хто робив в тому році то дієво на сезон...подивимось, якщо придушу свою зелену🐸то може і зробимо

Я цей привела, як приклад. Там був, мабуть, такий, що в тебе пропонують, бо сусідська потвора казала, що маленька пляшечка коштувала щось біля 2000грн і теж одна обробка на весь сезон.

16 хвилин тому, irina1969 сказав:

я колись навіть альбом робила зі своїх квітів такої кольорової гами 

Колись була думка посадити флокси але не побачила їх в моєму саду. Це,як з петуніями, начебто квітка, що де завгодно впишеться, але ні, пеларгонії чудово виглядають на терасі, а петунії , хоч в якому куточку саду їх приткни -ні, хоча вони мені подобаються.

20 хвилин тому, irina1969 сказав:

тазік лобелій,

І правильно зробила. Я теж її люблю)))

Побачила дельфініуми. В СТ , в одному дворі цілий куточок високими дельфініумами засаджено, синього кольору- дуже красиво.

PS. Мабуть я побила твій рекорд по відключенню світла. Вчора відключили ( раптово) о пів одинадцятої ночі та ввімкнули сьогодні біля 10 ранку. Але, що хочу сказати? Сонячні панелі , в черговий раз подякувала собі, що зробили СЕС. Зранку тихенько ввімкнули холодильники та все, що на них "висить", коли нема електроенергії. Єдине, що я вимикаю робота-пилососа, бо тільки починають працювати панелі, він весело брязкає та рапортує, що починає заряджатись😆

 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

18 хвилин тому, allanek сказав:

PS. Мабуть я побила твій рекорд по відключенню світла. Вчора відключили ( раптово) о пів одинадцятої ночі та ввімкнули сьогодні біля 10 ранку. Але, що хочу сказати? Сонячні панелі , в черговий раз подякувала собі, що зробили СЕС. Зранку тихенько ввімкнули холодильники та все, що на них "висить", коли нема електроенергії. Єдине, що я вимикаю робота-пилососа, бо тільки починають працювати панелі, він весело брязкає та рапортує, що починає заряджатись😆

у нас також вчора не було, але десь вимкнули після 12, а вімкнули в 6-40, у мене Тормоз ( робот) ніяк не реагує, а от домофон починає грати якусь пісеньку і кондіціонери вмикають панельку, кароче-діскотека🤣...у мене ж акумулятори, тому вони працюють

PS. Такі самі думки

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 хвилин тому, irina1969 сказав:

у мене ж акумулятори, тому вони працюють

В мене нема акумуляторів, але коли панелі починають зранку давати генерацію, то цей "піонЕр" першим починає радісно дзенькотіти. Всі зайві "товариші" просто не підключені до сонця , коли нема електрики від мережі, тому мовчать . Цей "завжди готов" теж би мовчав, але база постійно підключена до розеток, що працюють від сонця, коли нема світла.

В акумулятори зливається вся надлишкова генерація від сонця чи як воно працює? І на скільки годин тобі вистачає акумів?

Змінено користувачем allanek
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 годину тому, allanek сказав:

В мене нема акумуляторів, але коли панелі починають зранку давати генерацію, то цей "піонЕр" першим починає радісно дзенькотіти. Всі зайві "товариші" просто не підключені до сонця , коли нема електрики від мережі, тому мовчать . Цей "завжди готов" теж би мовчав, але база постійно підключена до розеток, що працюють від сонця, коли нема світла.

В акумулятори зливається вся надлишкова генерація від сонця чи як воно працює? І на скільки годин тобі вистачає акумів?

 туди зливається і від сонця, коли воно є, і з мережі ( взимку)...на скільки вистачає це залежить від споживання, але я знаю 100%, що коли нема електрики  та сонця у мене 2 дні працюють всі розетки, є інтернет, працюють холодильник та морозилки , це те що підключено завжди незалежно від пори року...спіймала чоловіка, задала йому твоє питання  "І на скільки годин тобі вистачає акумів?" сказав 2-3 дня🙄

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

20.04.2024 в 23:15, Сарочка сказав:

Почнемо

 печиво « Моккочіно»

120 олія вершкова

9 шт жовтки

6 ч. л растворима кава 

1,5 ч. л розпушувач

360 г цукор

150 гр сметана 

90 гр темне какао

660 гр борошно 

Хочу спробувати ваш рецепт. Розчинної кави нема в хаті, є в зернах та какао- порошок,типу "Серебряний ярлик" , яке треба варити, та звичайне розчинне какао. Сметани теж нема в хаті давно не тримаю, тільки натуральний йогурт (грецький, 10% жирності). Чи можна щось змінити в рецепті? Чи не можна змінювати, бо вже не те "пальто" буде?

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 годин тому, allanek сказав:

Хочу спробувати ваш рецепт. Розчинної кави нема в хаті, є в зернах та какао- порошок,типу "Серебряний ярлик" , яке треба варити, та звичайне розчинне какао. Сметани теж нема в хаті давно не тримаю, тільки натуральний йогурт (грецький, 10% жирності). Чи можна щось змінити в рецепті? Чи не можна змінювати, бо вже не те "пальто" буде?

 

Йогурт можно заменить на сметану, додав трохи вершковий олії.

Ну тобто якщо йогурт 1% то треба розрахувать кількість жирів, хочаб приблизно Какао серебряний ярлик підійде.. на жаль , жодна кава, окрім розчинної , не підійде . Можна в супермаркете в сітках придбать будь яку розчінн, зазвичай є на касі. То вам потрібно 3 сітка на порцію. Ну там якобс чі нескафе щось подібне. єспрессо напевно теж можливо але потрібно випарювати рідину, ї потрібно 3 чашки.  Але рідини в 3 єспрессо дуже богато. Більше мороку його випаровувати .Потрібен саме концентрат без рідини. Якщо в крупних гранулах потрібно помʼяти до порошку.

Тому каву змінити не можна, а масло можна на маргарин, сметану на йогурт, цукор на декстрозу, жовткі 9 шт на 3 яйца+ 1 чайна ложка олії вершкової. ( хоча на жовтках дальше буде мʼякім)

Змінено користувачем Сарочка
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Щось в мене в цьому році нічого не хоче рости, вперше дуже багато втрат розсади геть всего, що висаджую. Не зважаючи на полів , з мого досвіду так вперше щоб втратити 50% рослин ну то анріал. Зазвичай , палку втикнешь і вона коріння пускає. А тут танці і все таке інше, і  потім гаплик .  Дрянь усіляка літаюча сотнями ловиться в ловушкі, ні коли такого не було. Починає від молей , плодожерок, мух і іншой дрібноти. То ще на совок не повесіла. Колоради біснуються, жодна отрута не бере. Да довбану тлю на трояндах не можу перемогти, окрім троянд тля майже всюду, даже там де жодного разу за життя не бачила.. Таке враження, що вже та отрута її до вподоби. персік 6 разів вже залит всім чім можна- курчавость не можу перемогти. Початок сезону скажу відверто не подобається як ніяк

Змінено користувачем Сарочка
  • Конфуз 1
  • Сумно 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 годин тому, Сарочка сказав:

Йогурт можно заменить на сметану, додав трохи вершковий олії.

В ваших рецептах роблю заміни, але не завжди то бажане, як в вашому рецепті, коли розчинну каву не можна замінитии чимось іншим. 

В рецепті французського хліба я замінюю вершкове масло( по рецепту) на олівкову олію. Але якщо зробити таку заміну в рецепті печива з какао,  воно губить м'якість.

8 годин тому, Сарочка сказав:

Да довбану тлю на трояндах не можу перемогти

В мене нема городини в цьому році, бачу, якщо день-два "побігаю" по квітниках саду, потім мені це дається взнаки, а грядки не будуть чекати, чи можу я по них повзати. Але по трояндам пройшлась, їх в мене небагато, була здивована, як гарно вони себе почувають без догляду. Старовинна Луїз Од'є вже заквітла, листя гарне, чистесеньке, хоч в салат його, ніхто не їсть. В котрий раз переконуюсь, що стійки балачки в інтернеті про те, що старовинні хворобливі, то дурня, яку хтось бовкнув, останні підхопили. Остінка, взагалі, вся в бутонах, теж гарний кущ, тлі нема. Про ленсовки і мови нема, може і не всі, але ті, що в мене, з серії- краще не підходити, їм і так добре. Про Тантау давно кажу- троянди з міцним здоров'ям та гарним цвітінням. Ні, тлі нема в мене. 

Так, знов вимкнули світло зранку.

Змінено користувачем allanek
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 годин тому, Сарочка сказав:

Щось в мене в цьому році нічого не хоче рости, вперше дуже багато втрат розсади геть всего, що висаджую. Не зважаючи на полів , з мого досвіду так вперше щоб втратити 50% рослин ну то анріал. Зазвичай , палку втикнешь і вона коріння пускає. А тут танці і все таке інше, і  потім гаплик .  Дрянь усіляка літаюча сотнями ловиться в ловушкі, ні коли такого не було. Починає від молей , плодожерок, мух і іншой дрібноти. То ще на совок не повесіла. Колоради біснуються, жодна отрута не бере. Да довбану тлю на трояндах не можу перемогти, окрім троянд тля майже всюду, даже там де жодного разу за життя не бачила.. Таке враження, що вже та отрута її до вподоби. персік 6 разів вже залит всім чім можна- курчавость не можу перемогти. Початок сезону скажу відверто не подобається як ніяк

в цьому році у мене інша навала, попелиця то дрібниця порівняно з розанною цикадкою((якщо раніше це міг бути один кущ і то зовсім крапельку, то в цьому році нема кущів які б вона не облюбовала і конкретно так ((..треба превентивно обробляти сильною хімією ще ранньою весною і не один раз

А щодо того що погано росте((то я вже звикла,  перший да і другий рік посадок на новій ділянці пройшли марно, у мене в основному багаторічники і все зараз пересаджую, бо воно не росте як треба(( а я знаю як треба )) бо у мене на дачі рослини взагалі не знали що таке добрива, там було як Ви кажете-палку встромив і вона колоситься, зараз такий фокус не проходить...я хочу Вас спитати за то добриво, що я Вам відсилала,як воно Вам ?

і о приємном )) рецептах та квітах 

 роблю фокаччу (а)  і у мене заквітнув перший з амарилісів ( гіпеаструмів) нідерландських...гарний ))

image.thumb.png.7888167a844633d8d1a6fb3d6c74ef67.pngimage.thumb.png.3527e7b76dcc755649a0aa1b948a0343.pngimage.thumb.png.28e29018929fc48729e0e74a5a7c0f0c.png

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Панство, а що в нас сталось з Фраєм? Останній раз я з ним спілкувалась стосовно електричок. Ну, спілкування, то таке😁, я його трохи "покусала" стосовно застарілої інфи про електрички, він, у відповідь, "присвятив" мені багатослівний допис, який починався "мадам...". Але ж то дрібниці, то неважливо, спостерігаю, що його вже достатньо довго нема на форумі. Маю надію, що все добре, бо він трохи хворів, все інше, то пил...неважливо.

  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 хвилин тому, allanek сказав:

Панство, а що в нас сталось з Фраєм? Останній раз я з ним спілкувалась стосовно електричок. Ну, спілкування, то таке😁, я його трохи "покусала" стосовно застарілої інфи про електрички, він, у відповідь, "присвятив" мені багатослівний допис, який починався "мадам...". Але ж то дрібниці, то неважливо, спостерігаю, що його вже достатньо довго нема на форумі. Маю надію, що все добре, бо він трохи хворів, все інше, то пил...неважливо.

І Юра вже давно не заходить(( 

  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

в цьому році головний приз на Челсі отримав лісовий купальний сад, дизайнер Ula Maria ( Литва)

www.rhs.org.uk/shows-events/rhs-chelsea-flower-show/Gardens/2024/muscular-dystrophy-uk-forest-bathing-garden

image.thumb.png.4ba565081140720576ad3d63b8d5540d.png

 

  • Лайк 1
  • Дякую 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

24.05.2024 в 08:58, allanek сказав:

В ваших рецептах роблю заміни, але не завжди то бажане, як в вашому рецепті, коли розчинну каву не можна замінитии чимось іншим. 

В рецепті французського хліба я замінюю вершкове масло( по рецепту) на олівкову олію. Але якщо зробити таку заміну в рецепті печива з какао,  воно губить м'якість.

В мене нема городини в цьому році, бачу, якщо день-два "побігаю" по квітниках саду, потім мені це дається взнаки, а грядки не будуть чекати, чи можу я по них повзати. Але по трояндам пройшлась, їх в мене небагато, була здивована, як гарно вони себе почувають без догляду. Старовинна Луїз Од'є вже заквітла, листя гарне, чистесеньке, хоч в салат його, ніхто не їсть. В котрий раз переконуюсь, що стійки балачки в інтернеті про те, що старовинні хворобливі, то дурня, яку хтось бовкнув, останні підхопили. Остінка, взагалі, вся в бутонах, теж гарний кущ, тлі нема. Про ленсовки і мови нема, може і не всі, але ті, що в мене, з серії- краще не підходити, їм і так добре. Про Тантау давно кажу- троянди з міцним здоров'ям та гарним цвітінням. Ні, тлі нема в мене. 

Так, знов вимкнули світло зранку.

В хлібі я також заміняю на оливкову. В печиво на оливкову рослинну не можна, дуже змінюється структура. Можно в мафінах міняти  або в тісто, де щось накшталт кексів, масляний вологій бісквіт, якщо його можна назвати бісквітом.

мене остінка теж радує. Провожу з ней експеримент. Кущ величезний, потужний, і почав заважати . То я взяла 8 пагонів мінулорічних, зробила опору и  вкруг расположила гілки троянди, щоб вийшло трошки схоже щось візуально на штамбовану троянду. Бутонів багато. Чомусь мені здається, що коли розквітне то повинно бути не погано. До речі, Остінка в мене ще ні чім не хворіла. Дуже редко від тлі порскаю. Думаю тля в ней не затримується через те, що щоранку вона в квітнику отримує душ , то тля, мабуть, не може  гарно причепитися.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

24.05.2024 в 10:43, irina1969 сказав:

в цьому році у мене інша навала, попелиця то дрібниця порівняно з розанною цикадкою((якщо раніше це міг бути один кущ і то зовсім крапельку, то в цьому році нема кущів які б вона не облюбовала і конкретно так ((..треба превентивно обробляти сильною хімією ще ранньою весною і не один раз

А щодо того що погано росте((то я вже звикла,  перший да і другий рік посадок на новій ділянці пройшли марно, у мене в основному багаторічники і все зараз пересаджую, бо воно не росте як треба(( а я знаю як треба )) бо у мене на дачі рослини взагалі не знали що таке добрива, там було як Ви кажете-палку встромив і вона колоситься, зараз такий фокус не проходить...я хочу Вас спитати за то добриво, що я Вам відсилала,як воно Вам ?

і о приємном )) рецептах та квітах 

 роблю фокаччу (а)  і у мене заквітнув перший з амарилісів ( гіпеаструмів) нідерландських...гарний ))

 

Знайшла причину тому що ничого не расте. В мене пісок, зʼявилось що земля вже суха майже на 40 см , може і більше , то я поливаю біля рослин,каплею а цю рідину тут же всмоктує ґрунт, пока не вилила 30 кубів води поливалкою по поверхні , то рослини перестали загібатися,  

Ваше добриво я оставила для обжор огірків, ще додала в суміш в горщики с розсадою сурфіній, але в суміші с лонгом ( яке в Саші Позитива купляла) , до речі лонг мені дуже- дуже подобається.  
квіти наче добре виглядают. Розмір квітки біля 10 см, що відповідає опису на пачці насіння, що свідчіть о том що добриво працює. Хоча яке само складно сказати, ще там компост с піском і гідрогелем.  Бо там мені було потрібно, щоб черенок в горщику теж одразу починал рости. От буквально, щоб квітла кожна палка. Поки що все працює. Черенок майже без затримки починає квітнуть, бо на всіх пагонах вже є бруньки квіток

Не дуже мене радує пеларгонія. Отримала перши квітки, ось таке щось не зрозумілоє.

 

IMG_0489.jpeg

IMG_0490.jpeg

IMG_0491.jpeg

IMG_0492.jpeg

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, Сарочка сказав:

 

Не дуже мене радує пеларгонія. Отримала перши квітки, ось таке щось не зрозуміло

IMG_0492.jpeg

А що мало бути ? Є багато сортів з такою формою квітки, вони потім беруть масою і відцвітають охайно

У нас горить чи торф, чи ліс(( надворі нема чим дихати

  • Сумно 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 хвилин тому, irina1969 сказав:

А що мало бути ? Є багато сортів з такою формою квітки, вони потім беруть масою і відцвітають охайно

У нас горить чи торф, чи ліс(( на дрові нема чим дихати

Так, фото на пачці було зроблено с далеку, то здавалось, що там більше шапці, ніж поодинокі квітки. Ну якщо ви кажете, що їх буде багато, то тоді повинно бути краще. В інеті саме на цей сорт була лише одно  фото від виробника. Ну експеримент на то він експеримент, щоб зрозуміти подобається рослина чі ні.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, Сарочка сказав:

До речі, Остінка в мене ще ні чім не хворіла.

З остінок залишила одну- маленька The Shepherdess. Вона, дійсно невеличка, росте в закутку, де мало сонця. Радію, що залишила її. Вона ідеальна для природного саду, і зачаровує ніжними великими квітами на невеличкому кущі(фото1). Пару днів тому сфотографувала (фото2), як виглядає листя у троянди , яка зовсім не має ніякого догляду. Цацечки на листі, то пилок з сосен.

59 хвилин тому, Сарочка сказав:

В мене пісок, зʼявилось що земля вже суха майже на 40 см , може і більше , то я поливаю біля рослин,каплею а цю рідину тут же всмоктує ґрунт, пока не вилила 30 кубів води поливалкою по поверхні , то рослини перестали загібатися,  

В мене суцільний пісок, квітники вкриті агротканиною, під ним пісок довго зберігає вологу. Крапельного поливу нема, десь лежать шланги, що сочаться; полив по головам зрошувачами, навіть там, де шланги лежать, все одно по головам поливаю, але в мене суцільні хвойні, які потребують душ.

1 година тому, Сарочка сказав:

до речі лонг мені дуже- дуже подобається.  

Я постійно про нього кажу- він вартий своїх грошей. Ще до війни купила 20кг мішок у Саші, досі користуюсь. Він економічно вигідний, ніж витрачати кошт на купу якихось пакетиків. Я вже це проходила, можу порівняти.

Пішла рибалити, хоч трохи забуду про нашу дійсність. Це моя постійна компанія, перестали мене боятися, коли бачать, що сиджу з вудкою, прилітають та сідають неподалік. Навіть мій кіт вночі спіймав в'юна та з'їв. Але хвоста залишив і приніс додому.

Харків...це жах і біль...ввечері дзвонив знайомий, що зараз там і живе неподалік від Епіцентру. Як там наша Ольга? Чи все добре в неї?

 

1696488359452.JPEG

1716699491094.JPEG

328bda79ff0ba49158962eba7065d9de4326725887030836340d56df9bc453db.JPEG

  • Лайк 3
  • Дякую 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 часов назад, Сарочка сказал:

 

Не дуже мене радує пеларгонія. Отримала перши квітки, ось таке щось не зрозумілоє.

У мене завжди пеларгонія була "знатна". Без зайвої скромності, на заздрість всім сусідям. Але....не цього року. Чи то довгі заморозки, чи щось в повітрі через цю кляту війну, але пеларгонія дійсно якась квола. І що мене дивує, от не росте від слова "зовсім". Уже що я тільки їй не робила. Поливала укорінювачами, стимулювала коріння фосфором, Цирконом, Ізабіоном. Бризкала антистресами. Пофіг! Вибачте за мій французький😕 Ще Каліопе червона і Чемпіон (це мої 2 сорти, що у мене давно) ну трохи кращі, а 5 сортів що я придбала весною - сидять на місці. Сьогодні не витримала, вийняла одну саму кволу з горщика, подивитись на коріння. Є молоді корінчики, але такі самі тоненькі і слабенькі як і сама пеларгонія

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 часов назад, allanek сказал:

Харків...це жах і біль...ввечері дзвонив знайомий, що зараз там і живе неподалік від Епіцентру. Як там наша Ольга? Чи все добре в неї?

У нас ранок починається з Харкова і вечір закінчується ним же. В людському словнику нема слів, щоб висловити скорботу людям і нема слів щоб дати назву тим катам, що таке роблять. Тривожно. Кожен день монітори мапу бойових дій. Не можу сказати що зібрала чемодани, але на папері уже написала список, що я візьму з собою, "якщо що". І виявилося, що все що я зможу взяти, вільно вміститься в один чемодан, бо весь дім, всі свої рослини, все своє життя не запхаєш в жоден чемодан

  • Лайк 1
  • Сумно 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Між іншим, рослини хочуть жити і життя триває, яким би складним воно не було. Жимолость і власні огірки з теплиці

 

IMG_20240524_122647.jpg

IMG_20240522_122133.jpg

  • Лайк 5
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

59 хвилин тому, Nic-олаевна сказав:

все своє життя не запхаєш в жоден чемодан

В мене і досі зібраний "тривожний чемоданчик"- сумка з документами і речі кота напоготові.

 І ще я спромоглася покласти в чемодан сарафан і в'язані вовняні шкарпетки. 

  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У нас також засуха. Декілька днів пройшов дощ, ніби й непоганий, але вже наступного дня і сліду не було, земля висушена мабуть на метр.  Поливаю щоденно але полив дощ не замінить. Якийсь тяжкий цей рік в плані погоди (аби лише погоди...).Пеларгонії у мене цвітуть але вперше зіткнулася що на сонці ніби обпечені суцвіття, у мене каліопе цього року. Хоча спеціально на південну палючу сторону садила пеларгонії, щоб добре сонце витримували.

А в такі часи живемо, що то все не важливо. Якось мусимо втриматися і пережити цей жах, хоч інколи здається що не буде тому кінця. В квартирі вже б певно криша поїхала б, а так вийду, щось подлубаюся в городі, пополиваю квіти то якось на голову легше.

  • Лайк 4
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...