Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Модульна техніка в щит - 2023.

LStranger

Рекомендовані повідомлення

Намагаюсь зкомплектувати щиток. Планував зробити все модульними виробами Schneider Electric, але стикнувся з тим, що деякі позиції відсутні на складах в Україні, й мінімальне замовлення - 30 штук, а мені стільки не треба, звісно. Тому безвихідь, треба шукати інших виробників. Що шановне панство може сказати за якість та надійність виробів таких виробників як ETI, Eaton, Novatek у поточному році? Як вони порівняно з Schneider Electric?

Змінено користувачем LStranger
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Якщо порівнювати одинакові типові серії для домашнього використання в одній ціновій категорії, то вони +/- одинакові по якості. Єдине що може викликати незручності по електромонтажній частині, це відсутність додаткових місць для приєднання шин. Але вирішується, або штирковою шиною і клемою вводу кабеля, або іншим розташуванням і зєднанням автоматики.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Chatter сказал:

А що, ABB та Hager вибули з чарту?

АВВ вибуло давно. По наявності майже нічого немає. У Hager треба дивитись. Здається на склад попідтягували позиції, але можуть бути проблеми з ПЗВ

  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 годину тому, Chatter сказав:

А що, ABB та Hager вибули з чарту?

За ABB вже Energon написав - в них наявність ще гірша ніж в SE. А у Hager нема того, що мені треба - розчіплювачі, проміжні реле, реле контролю напруги... Тому я й питаю саме за ETI та Novatek.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Та сміливо складайте на Еті, хороша автоматика. Правда знижок там не дуже є, така в них політика партії) Реле контролю радив би Zubr. У Новатек реле крутити треба "круцьки", щомало кому подобається, замість кнопок у Зубра.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

17 хвилин тому, Energon сказав:

Та сміливо складайте на Еті, хороша автоматика. Правда знижок там не дуже є, така в них політика партії) Реле контролю радив би Zubr. У Новатек реле крутити треба "круцьки", щомало кому подобається, замість кнопок у Зубра.

Та да, за ZUBR згоден, для контролю напруги по фазах я D2-63A взяв, мені дещо інше реле треба, наявності лінійної напруги між фазами. У Новатек вони є, то я й питав. Дякую за відгук.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 22.04.2023 в 12:51, LStranger сказал:

Намагаюсь зкомплектувати щиток. Планував зробити все модульними виробами Schneider Electric, але стикнувся з тим, що деякі позиції відсутні на складах в Україні, й мінімальне замовлення - 30 штук, а мені стільки не треба, звісно. Тому безвихідь, треба шукати інших виробників. Що шановне панство може сказати за якість та надійність виробів таких виробників як ETI, Eaton, Novatek у поточному році? Як вони порівняно з Schneider Electric?

ETI поддерживается неплохо. Scheider хуже, нужно запрашивать, возможно на складах у дилеров можно будет найти. 
Чаще всего комплектую щиты все-таки на Hager, у них сейчас почти все складские позиции есть.
Качество и цена у все плюс-минус одинаковая, скидки лучше всего у Hager.   

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 часов назад, LStranger сказал:

у Hager нема того, що мені треба - розчіплювачі, проміжні реле, реле контролю напруги...

Що? Досі було:

Цитата

Намагаюсь зкомплектувати щиток.

Які "розчіплювачі, проміжні реле, реле контролю напруги", що ти несеш?

  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

22 часа назад, Energon сказал:

АВВ вибуло давно. По наявності майже нічого немає. У Hager треба дивитись. Здається на склад попідтягували позиції, але можуть бути проблеми з ПЗВ

наличие товара по  Хагеру можно проверять в чат боте в телеграме

Змінено користувачем igorrius
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 7 місяців потому...
23.04.2023 в 14:17, Energon сказав:

У Новатек реле крутити треба "круцьки", щомало кому подобається, замість кнопок у Зубра.

З'явився варіант з нопками у Новатек novatek-electro.com/product/rele-naprugi-rn-260t-63a.html

Якщо не дивитись на кнопки, яке реле напруги надійніше?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 09.12.2023 в 23:53, BugS сказал:

З'явився варіант з нопками у Новатек novatek-electro.com/product/rele-naprugi-rn-260t-63a.html

Якщо не дивитись на кнопки, яке реле напруги надійніше?

Не дуже мені підходить на 3 din-рейкових місця, особливо при вводі на 380В. 

Я новатек рідко використовую, більше Zubr. Але думаю, що обидва виробника достатньо надійні.

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

09.12.2023 в 23:53, BugS сказав:

З'явився варіант з нопками у Новатек novatek-electro.com/product/rele-naprugi-rn-260t-63a.html

Якщо не дивитись на кнопки, яке реле напруги надійніше?

Вони вже досить давно є на ринку, років 5 точно. Періодично ставлю такі - ніби нарікань нема на них.

12 годин тому, Energon сказав:

Не дуже мені підходить на 3 din-рейкових місця, особливо при вводі на 380В. 

Я новатек рідко використовую, більше Zubr. Але думаю, що обидва виробника достатньо надійні.

Мені Новатеки якось краще зайшли на проектах ніж Зубри, але іноді все ж розмір має критичне значення..

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...