Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Септик: порекомендуйте специалиста

fimasawina

Рекомендовані повідомлення

Здравствуйте
Нужен септик, мечемся между пластиковым с электричеством и обычным на кольцах.

Какие за и против? С кольцами можно в 500-800 долларов уложиться, а пластиковый загадали больше 2000. 

Порекомендуйте плиз.

Спасибо

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 годин тому, fimasawina сказав:

пластиковым с электричеством

Таке враження, що війна вас ніяк не торкнулась. І ви не відчули проблем з відсутністю світла.

Якщо думаєте про енергозалежний септик, то в комплекті повинно бути джерело постійного джерела електроенергїї.

В сусідів септик Топас, енергозалежний. Мали газовий генератор, підключений до труби. Десь, через тиждень від початку війни, газову трубу перебили, світла не стало вже на 3-й день. Чим закінчилось? Викликали машину, щоби повністю викачати той септик. Коштувало це не копійки, бо власники енергозалежних септиків , чомусь, розташовують його  без урахування того, що можливі випадки, коли буде потрібно під'їхати машиною. Це вже не вперше таке по розташуванню серед знайомих. Крім машини, ще мали клопіт з трубою, що смокче оте все з септику, бо треба була дуже довга. І питання обслуговування. Що в  знайомих, що в сусіда хтось приїжджав на обслуговування. По грошам виходило не дуже радісно.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, allanek сказал:

Таке враження, що війна вас ніяк не торкнулась. І ви не відчули проблем з відсутністю світла.

Якщо думаєте про енергозалежний септик, то в комплекті повинно бути джерело постійного джерела електроенергїї.

В сусідів септик Топас, енергозалежний. Мали газовий генератор, підключений до труби. Десь, через тиждень від початку війни, газову трубу перебили, світла не стало вже на 3-й день. Чим закінчилось? Викликали машину, щоби повністю викачати той септик. Коштувало це не копійки, бо власники енергозалежних септиків , чомусь, розташовують його  без урахування того, що можливі випадки, коли буде потрібно під'їхати машиною. Це вже не вперше таке по розташуванню серед знайомих. Крім машини, ще мали клопіт з трубою, що смокче оте все з септику, бо треба була дуже довга. І питання обслуговування. Що в  знайомих, що в сусіда хтось приїжджав на обслуговування. По грошам виходило не дуже радісно.

Спасибо! Мне нравится ваша подпись ))

Я вот это тоже думаю - почти 1000 квт в год электрики, а если не будет - то это по факту простая маааленькая выгребная яма.

Вы советуете кольцами делать три колодца?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

58 хвилин тому, fimasawina сказав:

Я вот это тоже думаю - почти 1000 квт в год электрики, а если не будет - то это по факту простая маааленькая выгребная яма.

Трохи не так, бо септик із бетонних кілець та пластикова станція біоочистки (СБО) — це функціонально різні системи, які дають різний результат. Якщо у вас глина і високий рівень грунтових вод, то вам підійде тільки герметична станція біоочистки, можливо навіть з ліфт модулем для відкачування очищених стоків на поверхневе поле розсіювання. Без електрики СБО просто з часом закупориться і це влетить в дорогу очистку, але плючом є те, що там компресор потужністю 80-100 Вт і забезпечити йому резервне живлення дуже просто. Типовий режим роботи компресора — 30 хв працює, 15 хв відпочиває, відсутність подачі повітря на годину-дві ніяк не впливає на роботу станції.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, fimasawina сказав:

Вы советуете кольцами делать три колодца?

Ні, я нічого не рекомендую. Рішення приймати вам. Але треба розуміти наслідки цих рішень.

Як приклад. В мене пісок, септик- пластикова бочка "Еколайн" + дренажний колодязь з кілець 2м в діаметрі х 4шт. Що там робиться всередині, я бачу 1 раз на рік, коли, згідно рекомендації Еколайна, викликаємо машину. Хоча можна цього і не робити, бо нема потреби. Друзі, що живуть в сусідньому селі, мають ділянку на глині. Септик з кілець (3 колодязі), машину викликають кожні 3 місяця і кажуть, що то звичне явище для всіх мешканців там.

Тому, треба добре розуміти, що для вас буде оптимальним варіантом.

1 година тому, fimasawina сказав:

Мне нравится ваша подпись ))

Дякую. Вона з'явилась з початком війни.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

все очень сильно зависит от угв, от самого грунта. Спрашивайте у соседей, делайте геологию.

Я вот имея на руках геологию, знал, что у меня угв 7 метров, пласты суглинков и лишь на определенной глубине небольшой слой песка. Вот до него и копали, стараясь не проскочить, насыпав затем щебень и поставив сверху три колодца (естественно, лишь третий без дна). 

А у соседа в паре сот метров при копке фундамента песок вывозили камазами, а как рядом стал копать под септик - песок уже и не нашел, одна глина.

Потому если есть негативный опыт Ваших соседей - лучше проверить, что там творится в точке, планируемой под септик.

 

Есть опыт проживания в 11 лет на киевских Осокорках - там угв в некоторые годы был 50 см, но грунт - песок, потому с обычным септиком из колец так же проблем не было, откачивал раз в полтора-два года.

 

 

 

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 07.05.2023 в 11:05, fimasawina сказал:

Вы советуете кольцами делать три колодца?

хоч мене і не питають, я би теж рекомендував дві герметичні камери + дренажна.друга герметична камера підвищить рівень очистки і відповідно, термін роботи дренажу. в ідеалі дойти до піску, в мене грунт суглінки - але на 4 метрах був пляжний пісочок, хоча я і не сподівався вже. відчуття було мов нафту знайшов :)

також для підстраховки (бо коли проектував не знав що там внизу шар піску) ще зробив глибоку дренажну траншею із щебня+ пісок, всередині 160 ка труба з насверленими дирками. якщо дренажний колодязь все таки засериться. от думаю чи варто в другу герметичну камеру сипати бактерії напряму, через люк. чи не варто. дуже важливо правильно переливи поставити, щоб какулі далі першої камери не попадали.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...