Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Ліжка в дитячих кімнатах і вікна.

Куркуль

Рекомендовані повідомлення

Дуже давно намалював планування дитячих кімнат і вважав їх ідеально продуманими - про вході шафа, далі вікно, з однієї сторони якого ліжко, а з іншого стіл. Все класично, так, як би я собі хотів в дитинстві)

Але тут настав час робити електрику і розетки біля ліжок, точніше над ліжками, стали виглядали якось "пацавато".

image.thumb.png.0e545991b6727bf0ad889012696f856e.png

 

Можливо більш краще поміняти ліжка і шафи місцями? Взимку не буде йти холод від вікна і біля ліжок можна буде поставити тумбочки.

От такий варіант зародився в голові.

1726840313_2023-05-10003336.png.b4c0d6c89b047937e428ada559dacfec.png93945187_2023-05-10003350.png.96c6f590cec3776bc8b29c374b0f96c4.png

Змінено користувачем Куркуль
.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А навіщо розетки так високо? Зробіть внизу між радіатором і ліжком. ІМХО Ваш перший варіант кращий в плані планування

З приводу положення ліжка до вікна - в мене є кімнати, де і біля вікна, і в "затишку", але жодних скарг на холод чи протяги не було...

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ІМНО

Вікно має бути ліворуч від столу.

Стіл з регулюванням по висоті.

Замість ліжок - дивани-трансформери.

Розетки ховати. На спальному місці підключення більше одного гаджета не потрібно, можна і подовжувач на штепсельний роз'єм зробити.

 

Роз'єм.jpg

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 годин тому, Куркуль сказав:

От такий варіант зародився в голові.

За своє життя в квартирі як тільки я не переставляв меблі в кімнатах. Так от, варіант "ліжко в кутку біля дверей" гірше за варіант "ліжко біля вікна", бо куток біля дверей темний, особливо якщо ще й шафа дає тінь. А сонячне світло вкрай важливе для здоров'я, особливо дитини.

Коротше кажучи, я б ставив в кутку біля дверей шафу, а стіл і ліжко - біля вікна. А щоб з вікна не тягнуло холодом - ставте тарні вікна і велику батарею під вікном.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

18 минут назад, vadimv сказал:

в кутку біля дверей шафу, а стіл і ліжко - біля вікна. А щоб з вікна не тягнуло холодом - ставте тарні вікна і велику батарею під вікном.

+1

І варіант - стіл паралельно вікну, але треба оцінити куди воно виходить... 

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

І я б до вікна ліжко ставила, так як в 1 варіанті. Робочий стіл не бачу сенсу прив'язувати до вікна - уроки зазвичай робляться ввечері, більшість навчального року темніє рано. Ну і на рахунок такої великої шафи подумайте чи треба вона у дитячих. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

22 хвилини тому, Yull сказав:

Ну і на рахунок такої великої шафи подумайте чи треба вона у дитячих. 

У нас в дитячих крім великої шафи ще комоди і столи з ящиками. Все забито під зав'язку.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

а я відчуваю дикий дизкомфорт ,якщо сплю біля вікна. робоче місце біля вікна. ліжко завжди подалі. ще з дитинства напрягало спати біля вікон і батарей. садок,школа,лікарні ...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

48 минут назад, vadimv сказал:

У нас в дитячих крім великої шафи ще комоди і столи з ящиками. Все забито під зав'язку.

Та забити можна і 3 гардеробні з шафами купе разом, але чи треба. Але кожному своє, це правда. 

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я запланував розетки над ліжками що туду в разі чого можна було включити штепсельні бра. Сим в мене лівша, тому в одній з кімнат стіл якраз правою стороною до сонця.

Хм, більшість за вікно і що розетки не такі вже і важливі. Може дійсно від них відмовитися і тоді можна буде пересовувати меблі не прив'язуючись до розеток. Адже є ще розетки над столом, під столом і при вході під вимикачем.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

54 минуты назад, Куркуль сказал:

Я запланував розетки над ліжками що туду в разі чого можна було включити штепсельні бра. 

1.Чи потрібне бра, чи ні, тре вирішувати на старті. 

2. Поміняти шнур на довший і втикнути його десь в куті над плінтусом -  не проблема. 

 

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 годин тому, Куркуль сказав:

є ще розетки над столом, під столом і при вході під вимикачем

Тоді пофігу, беріть меблі, а потім вже будете розставляти, в сина схожа кімната, але я з самого початку ії робив як універсальну: якщо ліжко, то щоб підходило і для дорослої чи гостьової кімнати, якщо стіл, то щоб влізло 2 монітори і очі були якнайдалі, в майбутньому такий стіл можна перенести і в кухню чи бесідку. У вас пропорціі меблів наче дитина має жити все життя у шафі :) У мене на плані було подібне, а вийшло трохи інше і бажано думати ще далі про майбутнє, бо плани для того і складають, щоб потім менше переробляти, от через 12 років два сина приїдуть з дружинами і дітьми, а у вас на всіх тільки 2 дитячих ліжка по 900мм і ще опалення вимкнено... Мені здається існує залежність: якщо дитина одна, то в неї кращі умови і бажання у батьків бачити онуків, а якщо їх четверо, то в 18 нехай всі уйо і не повертаються, але то може тимчасове :) Це взагалі не питання 2 запасних розеток по 50грн чи бра за 100, їх краще зробити чим не зробити і потім жалкувати. Я не зробив бра і думав херня вийде, а ніфіга - дружина на комод поставила настольну лампу і прочитала під нею аж одну книжку за всі роки, весь інший час мобілка або електронна книжка, штори закриті і люстра вмикається раз на рік, а освітлення щоденно тільки від мобілок або ТВ, бо у спальні більше немає в ньому потреби

с.gif

Змінено користувачем normal
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

22 часа назад, Yull сказал:

уроки зазвичай робляться ввечері

Без бріфу це твердження таке собі... Молодші класи теж уроки в темну пору доби роблять?

Правильно так

Цитата

плани для того і складають, щоб потім менше переробляти

ТС правильно враховує сценарії своєї родини, але уніфікація ніколи не завадить - це про те, що за столом сина колись може сидіти і не шульга...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...