Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Придбав ділянку, що робити далі? Документи, електрика, дозвіл на почтаок будівництва і.т.д.

dragon200

Рекомендовані повідомлення

Завдяки форуму і порадам, таки придбав ділянку (Київська обл. Фастівський район) :) тепер буду готуватись до будівництва.

Прошу вашої допомоги у плануванні подальших кроків. На ділянці праную будувати житловий будинок 120 м2

Із документів у мене на руках тільки Договір купівлі продажу і Витяг з Державного реестру речових прав ВСЕ.

Які кроки робити, куди йти)?

1. Спробував самостійно подати заявку ОНЛАЙН на підключення до електроенергії ДТЕК через сайт www.dtek-kem.com.ua/ua/connections

(так як адреси з номером у мене не має то в полі номер будинку просто вказав 0, так зробити порадив оператор ДТЕК), якщо чесно то на 99% впевнений що нічого не вийде :)

2.  Буду замовляти геодезиста для точного встановлення меж ділянки (щоб потім не було неприємностей із сусідами) і одразу питання: для подальшого наче ще знадобиться топографічна зйомка в масштабі 1:500 чи 1:1500? щоб одразу замовити.

3. Наче треба зайти до Сільради (ЦНАПу) і там повідомити що я є новим власником ділянки.

4. Буду збирати документи для отримання дозволу на початок робіт

Прошу виправити чи доповнити куди йти і які брати документи... хочеться потрохи вже займатись оформленням щоб все було правильно і потім не виникало проблем.

Нажаль в цьому плані я людина взагалі не освідчена:) тому і звертаюсь до вас за допомогою.

Змінено користувачем dragon200
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

21 минуту назад, dragon200 сказал:

адреси з номером у мене не має

Як це? Яке призначення ділянки?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 минут назад, aleksey02 сказал:

Як це? Яке призначення ділянки?

02.01 Для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)

так ділянка гола, там нічого крім трави не має, там і не може бути номера будинку! Вулиця є, а номера будинку немає.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

32 хвилини тому, dragon200 сказав:

 

3. Наче треба зайти до Сільради (ЦНАПу) і там повідомити що я є новим власником ділянки.

Варто сходити. Будуть як мінімум нараховувати земельний податок.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

34 хвилини тому, dragon200 сказав:

Спробував самостійно подати заявку ОНЛАЙН на підключення до електроенергії ДТЕК через сайт www.dtek-kem.com.ua/ua/connections

(так як адреси з номером у мене не має то в полі номер будинку просто вказав 0, так зробити порадив оператор ДТЕК), якщо чесно то на 99% впевнений що нічого не вийде :)

На форумі є тема, називається приблизно "Як я підключався до Київобленерго". Вам туди.

Перед подачею заявки потрібно було почитати, що подається разом з нею.

Взагалі то вам потрібні спочатку геодезисти.

1. Винести межі ділянки. В ідеалі підписати акт виносу з сусідами.

2. Зробити документи для підключення до електромереж. Хоча на час воєнного стану там все змінилось: підключення

І ця справа (підключення до електромереж) займе у вас найбільше грошей і часу на даному етапі. До того ж є великі ризики що до її успішного завершення.

3. Зробити 500-ку

Далі можете звернутись до архітектора, щодо підготовки ескізів намірів забудови.

Коли буде готовий ескіз намірів, подавайте документи на будівельний паспорт. А коли отримаєте паспорт, то відправляйте повідомлення про початок будівництва.

Коли буде відоме місце розташування будинку на ділянці, викликайте геологів.

Свердловину мабуть краще робити вже коли електрика буде на ділянці.

А першим ділом організуйте туалет на ділянці.

Ну можна ще огородження поставити і контейнер, як місце для зберігання потрібного мотлоху.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

29 минут назад, delic сказал:

Варто сходити. Будуть як мінімум нараховувати земельний податок.

+

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 минут назад, delic сказал:

3. Зробити 500-ку

це ж все у геодезиста можна замовити? ця 500ка вона іде із печаткою якоюсь? геодезист повинен бути ліцензійний чи як там воно? :)  щоб не приїхав дядя з олх видав бумажку яку потім ні де не приймуть.

 

12 минут назад, delic сказал:

Далі можете звернутись до архітектора, щодо підготовки ескізів намірів забудови.

це вже зробив)

 

14 минут назад, delic сказал:

На форумі є тема, називається приблизно "Як я підключався до Київобленерго". Вам туди.

шукав не знайшов, чесно. зараз буду ще раз дивитись)

 

А так впринцепі це все +- що треба зробити з документального оформлення?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 хвилин тому, dragon200 сказав:

це ж все у геодезиста можна замовити? ця 500ка вона іде із печаткою якоюсь? геодезист повинен бути ліцензійний чи як там воно? :)  щоб не приїхав дядя з олх видав бумажку яку потім ні де не приймуть.

Так. Все пакетом (500-ка, 1:2000, схема підключення, винос меж) вийде дешевше, бо їм на ділянку лише раз потрібно буде їхати.

Потрібно шукати тих, хто приїде з новим точним обладнанням, знайде всі комунікації на ділянці і поруч, всі трансформатори поруч. В ідеалі якщо і червоні лінії нанесуть, але то дорожче коштує і в селі не обов'язково...

Без ліцензії і печаток - то себе не поважати 😉

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

17 хвилин тому, dragon200 сказав:

шукав не знайшов, чесно. зараз буду ще раз дивитись)

https://www.stroimdom.com.ua/topic/226876-kak-ya-podklyuchalsya-kievoblenergo/page/20/

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

28 хвилин тому, dragon200 сказав:

А так впринцепі це все +- що треба зробити з документального оформлення?

Можно ще подати заяву, щодо присвоєння будівельної адреси в місцевий ЦНАП. Але то не обов'язково.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

До речі в Фастівському районі можуть бути проблеми зі свердловиною, бо там граніти зустрічаються...

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

30 минут назад, delic сказал:

схема підключення

а це що таке?) а викопіювання ще якісь всюди пропонуть, воно треба? і ситуаційний план

Змінено користувачем dragon200
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, dragon200 сказав:

а це що таке?)

Мені зробили

1. Викопіювання з топографічного плану М1:2000

2. Ситуаційний план щодо розміщення земельної ділянки.

2 - з усіма трансформаторами, електроопорами і зазначенням точки приєднання до електромереж.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, delic сказал:

Мені зробили

1. Викопіювання з топографічного плану М1:2000

2. Ситуаційний план щодо розміщення земельної ділянки.

2 - з усіма трансформаторами, електроопорами і зазначенням точки приєднання до електромереж.

тоді замовлятиму:

Винос меж

Ситуаційний план з зазначенням точки підключення

Викопіювання 1 2000 і 1 500

 

Д Я К У Ю

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 годин тому, delic сказав:

До речі в Фастівському районі можуть бути проблеми зі свердловиною, бо там граніти зустрічаються...

Доброго ранку! Можна запитати,бо можливо Ви теж знаєте якісь особливості про м.Обухів ? Бо сподобалися там ділянки . Це їхати по вул.Каштановій ,я так розумію в сторону Нещеріва . І там в лісі ,знайшли гарні ділянки .Правда там лише одна вулиця Полунична ,але там ділянки маленькі і то СТ.

А ось далі ,там по 15 соток ділянки. Але нажаль не знайшли ,в кого мона розпитати саме за ті ( по 15 соток)ділянки.

...там ще мало забудов

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 годин тому, dragon200 сказав:

придбав ділянку (Київська обл. Фастівський район)

Доброго дня ! Теж хочу запитати у Вас) А наскільки далеко від Києва ділянка (населений пункт)? І як що можна,то скільки коштують там ділянки? Як що не маєте бажання писати про такі речі публічно,то будь-ласка,напишіть в приватні повідомлення 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, Harmonia сказав:

Можна запитати,бо можливо Ви теж знаєте якісь особливості про м.Обухів ? Бо сподобалися там ділянки

Добрий ранок.

Про м. Обухів нічого такого не чув. В любому випадку, краще уточняти в місцевих що там і як.

Можно поцікавитись об'явами про продаж в тому районі і запитати у продавців чи є свердловина, чи централізована вода чи колодязь. А от більш детально по свердловині треба питати обережно, не всім такі питання можуть сподобатись.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 хвилин тому, delic сказав:

Добрий ранок.

Про м. Обухів нічого такого не чув. В любому випадку, краще уточняти в місцевих що там і як.

Можно поцікавитись об'явами про продаж в тому районі і запитати у продавців чи є свердловина, чи централізована вода чи колодязь. А от більш детально по свердловині треба питати обережно, не всім такі питання можуть сподобатись.

Нажаль там мало забудов і тому ,розпитати майже нема в кого( Та думаємо ,що ще раз туди поїдемо,то може хто вже буде на своєму будівництві . На ОЛХ дивилась ,теж мало пропозицій ,і вони всі , зовсім не там де сподобалось)) Да і хотілось би не від ріелторів,а від власника. Бо через ріелторів ціни ще вищі (

Дякую за відповідь!💐

Змінено користувачем Harmonia
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

18 часов назад, delic сказал:

1. Винести межі ділянки. В ідеалі підписати акт виносу з сусідами.

Это лучше делать ДО покупки. Как вы участок покупали?

 

18 часов назад, delic сказал:

3. Зробити 500-ку

Я делала только это и без печатей... проходит везде.  Единственное замечание - когда будут делать - если знаете где будут строения, скважина и пр.  - попросите там точек побольше отметить.  Если есть центральная канализация, колодец газ-вода (не ваш - поставщиков) - пусть там тоже точки отметят.

У меня на этой бумажке есть все сети - и точно, даже с номерами столбов. Трансформатор у меня не указан - если честно не понимаю зачем. Меня подключили от ближайщего столба - 2-3 м. 

Потом я делала стройраспорт, уведомление о начале работ и подключение к ЭЭ, воде. Проблем не было ни с чем. Стройпаспорт - рисовала сама, не платила. В стройпаспорт сами подшили план застройки.

И кстати - номер дома у меня был на пустом участке - при нарезке у нас сразу нумеровали. Так что я справок не брала в ссовете. 

2000 никто ни разу не просил. Геологию не делала - но это по местным условиям.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

19 минут назад, semengv сказал:

Я делала только это и без печатей... проходит везде.  Единственное замечание - когда будут делать - если знаете где будут строения, скважина и пр.  - попросите там точек побольше отметить.  Если есть центральная канализация, колодец газ-вода (не ваш - поставщиков) - пусть там тоже точки отметят.

У меня на этой бумажке есть все сети - и точно, даже с номерами столбов. Трансформатор у меня не указан - если честно не понимаю зачем. Меня подключили от ближайщего столба - 2-3 м. 

Потом я делала стройраспорт, уведомление о начале работ и подключение к ЭЭ, воде. Проблем не было ни с чем. Стройпаспорт - рисовала сама, не платила. В стройпаспорт сами подшили план застройки.

И кстати - номер дома у меня был на пустом участке - при нарезке у нас сразу нумеровали. Так что я справок не брала в ссовете. 

2000 никто ни разу не просил. Геологию не делала - но это по местным условиям.

зрозумів, дуже дякую!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Телефонував сьогоді до ДТЕК, інформація така, на скільки правильно я зрозумів - Я подаю заявку до ДТЕК вони її узгоджують та видають технічні умови, потім мені самому треба шукати ліцензійну підрядну організацію яка мені зробить підключення, за мої кошти (тобто стовб, проводка і т.д.) а ДТЕК типу дають дозвіл на підключення до мережі.... після закінчення військового стану треба прийти до ДТЕК із заявою на постійне підключення та сплатити за обрані кіловати. ХЗ якось дуже важко все це, самому шукати організацію і з ними і з ДТЕК це все узгоджувати... як на мене то вже простіше буде через решал це питання вирішити... поки що маю такий варіант: піти клянчити у сусіда розетку в оренду, можна навіть по подвійному тарифу :)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, dragon200 сказал:

мені самому треба шукати ліцензійну підрядну організацію яка мені зробить підключення, за мої кошти (тобто стовб, проводка і т.д.

Пишите заявку и у них спрашиваете про ту организацию!!!  Вы в каком городе?  Если у вас столб рядом -  у нас такое не дорого. А после войны возможно (об этом уже давно говорят) подключения по киловаттам не будет. Там ничего сложного. Пойдите и переговорите. У меня в тех. усл. написано - подключится до опоры № 12 кабелем .... И все. Но мне во время войны ящик и автомат повесили - без проблем. Правда я еще счетчик  не купила.

Но у меня с 12 года подкллючение - "для стройки". Кстати тоже вариант. Идите к ним и балакайте. За спрос в нос не бьют и денег не берут.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, semengv сказал:

А после войны возможно (об этом уже давно говорят) подключения по киловаттам не будет.

Що під цим мається на увазі?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...