Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Придбав ділянку, що робити далі? Документи, електрика, дозвіл на почтаок будівництва і.т.д.

dragon200

Рекомендовані повідомлення

15 минут назад, dragon200 сказал:

так, я через рішалу узнавав каже  +- 30 тис. за 20 квт.

я от тільки не розумію, раніше як було? Дтек все підключав БЕЗКОШТОВНО? стовпи свтановлював? я типу платив тільки за обрані кіловати?

зараз я шукаю компанію яка це все підключить за мій кошт (стовп, якщо треба, техніка провода робоча сила) по технічним умовам від ДТЕК, все ок я користуюсь електроенергією, закінчується вожєнний стан і мені треба пхатися в дтек і ще раз їм платити ті ж 20 квт? 

А раніше, до війни як було? якщо без рішал. Подаєш заявку, документи, платиш за кіловати і все? вони самі все підключають безкоштовно? чи як?

Раніше - один платіж у ДТЕК за обрану кількість квт. А зараз - як домовитися. Я би по можливості почекав, або якщо ви на 100% упевненні у "рішалі", що вони таки нарішають. Тобто гроші платити тільки по факту і то щоб ще була якась бумага від ДТЕК, що вони дозволили приєднаня. У мене зараз сусід заплатив майже 100 тис грн за 15 квт тимчасово. Після війсково стану - буде платити ще раз за квт по офіційній ціні на той час, хоча по факту провода вже є і лічильник. Краще домовтеся з сусідами, щоб дали на час будівництва. А том вже може все і нормально буде.

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 минут назад, LAT сказал:

Раніше - один платіж у ДТЕК за обрану кількість квт. А зараз - як домовитися. Я би по можливості почекав, або якщо ви на 100% упевненні у "рішалі", що вони таки нарішають. Тобто гроші платити тільки по факту і то щоб ще була якась бумага від ДТЕК, що вони дозволили приєднаня. У мене зараз сусід заплатив майже 100 тис грн за 15 квт тимчасово. Після війсково стану - буде платити ще раз за квт по офіційній ціні на той час, хоча по факту провода вже є і лічильник. Краще домовтеся з сусідами, щоб дали на час будівництва. А том вже може все і нормально буде.

не кисло, 100 тис, він що на луну тянув лінію 😆?

я от думаю, наприклад закінчиться військовий стан, пройде ще пару місяців поки все "устаканиться" чи будуть знову вони (ДТЕК) підключати безкоштовно як раніше, і навіть якщо будуть там сроки будуть рік+ мабуть. ХЗ що робити чесно кажучи чи 2 рази платити, чи чекати вічність.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 години тому, LAT сказав:

Там можуть буди дуже великі проблеми з електрикою. Заздалегідь вивчайте що там. Чи купуйте вже з лічильником (але теж перевірте у РЕС, чи все там нормально). Були знайомі з Нещерова і декілька років вже не могли вирішити питання. Але можливо то інша частина села. 

Дуже вдячна ,за відповідь!!!💐

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 11.05.2023 в 22:08, dragon200 сказал:

так, я через рішалу узнавав каже  +- 30 тис. за 20 квт.

я от тільки не розумію, раніше як було? Дтек все підключав БЕЗКОШТОВНО? стовпи свтановлював? я типу платив тільки за обрані кіловати?

зараз я шукаю компанію яка це все підключить за мій кошт (стовп, якщо треба, техніка провода робоча сила) по технічним умовам від ДТЕК, все ок я користуюсь електроенергією, закінчується вожєнний стан і мені треба пхатися в дтек і ще раз їм платити ті ж 20 квт? 

А раніше, до війни як було? якщо без рішал. Подаєш заявку, документи, платиш за кіловати і все? вони самі все підключають безкоштовно? чи як?

Я онлайн все зробив, заплатив тільки за кВт + лічильник день - ніч. Все зробив не маючи будівельного паспорта в Київській області.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 11.05.2023 в 22:45, dragon200 сказал:

от думаю, наприклад закінчиться військовий стан, пройде ще пару місяців поки все "устаканиться" чи будуть знову вони (ДТЕК) підключати безкоштовно як раніше, і навіть якщо будуть там сроки будуть рік+ мабуть. ХЗ що робити чесно кажучи чи 2 рази платити, чи чекати вічність.

Я бы ждала. Думаю в перспективе все так грустно не будет. Наоборот - если будет курс на евросоюз, то подключать будут быстро и думаю платежи уберут за квт. Но это мое мнение. 

Если смотреть историю нашего "стандартного подключения" - с момента как его ввели - то в моем районе стоимость квт сильно уменьшилась - я это и предвидела. По Киеву вроде тоже стало проще подключиться. + ушли моменты, где требуется взятка... 

Ну и главное - стройка берет очень мало электричества. Я за год плачу 100-200 гривен. Не в чем себе не отказываю. Но холодильника нет на доме. Бетономешалка работает, но берет мало. Коса у меня электрическая и куча интсрумента тоже. Микроволновка есть - но за день ей 1-2 раза пользуешься для разогрева. Так что вариант с соседом  привлекателен. Только купите и поставте б\у счетчик. 

И по соседу еще нюанс: если он сейчас потребляет до 250 (вроде так) квт - стоимость у него 1.44 грв, если выше - то 1,68. 

И еще: я стройку начинала в 12 году, потом появилось стандартное подключение - цена была большая. Мониторила каждый год - в итоге в декабре 21 подключила 17 квт за 7600 грв - т.е. по самой низкой цене.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

18 часов назад, Денис0201 сказал:

Я онлайн все зробив, заплатив тільки за кВт + лічильник день - ніч. Все зробив не маючи будівельного паспорта в Київській області.

це до війни було?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 місяці потому...

А яка в межах Києва зараз ціна за кВт потужності при приєднанні? чи тут залежить у кого трансформатор? якщо сусід власник то він може яку захоче вартість виставляти? чи як?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 4 місяці потому...
В 31.08.2023 в 16:39, MaksimZ сказал:

А яка в межах Києва зараз ціна за кВт потужності при приєднанні? чи тут залежить у кого трансформатор? якщо сусід власник то він може яку захоче вартість виставляти? чи як?

Увага! Повернули стандартні умови підключення, з платою покіловатно. В Одеському ДТЕК, зробив 15 січня запит на ТУ, сьогодні отримав рахунок, за 14квт-25тис.грн. робіть поки не пізно.

Напевно лічильник сюди не входить

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 тижні потому...
В 26.01.2024 в 20:31, sergpelux сказал:

Увага! Повернули стандартні умови підключення, з платою покіловатно. В Одеському ДТЕК, зробив 15 січня запит на ТУ, сьогодні отримав рахунок, за 14квт-25тис.грн. робіть поки не пізно.

Напевно лічильник сюди не входить

Не знаю чи вірити, чи ні. Але пройшов місяць від подачі заявки на стандартне приєднання в ДТЕК на 15кВт. І електроенергія на ділянці. А це 3 стовпи, 105м. кабелю, лічильник 3 фази день/ніч. І це за 32тис.грн. Ще треба підписати договір з енергопостачальнтком, і як всі люди... Реально я радий ДУЖЕ, бо це 32тис.грн. а не 120тис. як рахували раніше по тимчасовим умовам...

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...
10.05.2023 в 19:57, dragon200 сказав:

1. Спробував самостійно подати заявку ОНЛАЙН на підключення до електроенергії ДТЕК через сайт www.dtek-kem.com.ua/ua/connections

(так як адреси з номером у мене не має то в полі номер будинку просто вказав 0, так зробити порадив оператор ДТЕК)

Доброго дня) Пдкажіть, будь ласка, чи цей трюк з 0 як номер дому пройшов?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 хвилин тому, Jane сказав:

Доброго дня) Пдкажіть, будь ласка, чи цей трюк з 0 як номер дому пройшов?

Я вказував останні 4 цифри кадастру, питань не було

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...