Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Правильне розміщення вуличного крану в системі водопостачання

Diesel Draft

Рекомендовані повідомлення

Доброго дня. Хочу організувати полив саду з скважини. Спочатку планував вивести кран з будинку, але не дуже хочу лишній раз дірявими стіни. Є ідея підключитись прямо в кесоні скважини. Є нюанс в тому, що розширюваний бачок і автоматика в будинку. Насос в самій скажені. 

Сусід припустив, що може бути проблема, так як вода по 10-15м буде закачуватись в будинок і назад. Це може призвести до сильних перепадів тиску.

Хочу звернути увагу, що будинок ще будується і все в середині зібрано тимчасово. 

 

Питання: Чи дійсно можуть бути проблеми? І чи можна робити зʼєднання в грунті. Я також не придумав ще, як продавати кран на зиму. Сама труба закопана глибоко.

Untitled Diagram-Page-3.drawio.png

IMG_9489.jpeg

IMG_8104.jpeg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Жодних проблем не буде, якщо ви поставите в приямку. Вода не буде в будинок-з будинка перекачуватис. В приямку між оголовком і кільцем ставите трійник, до верху кран на зимове перекриття, далі ще один трійник із краном для зимового зливу і далі виводите через кришку трубу назовні.
Додам фото, хоч і не ідеально видно, але щоб уявити.

приямок 1,0.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 годину тому, Diesel Draft сказав:

Чи дійсно можуть бути проблеми? І чи можна робити зʼєднання в грунті. Я також не придумав ще, як продавати кран на зиму. Сама труба закопана глибоко.

Якщо між кесоном і автоматикою нема зворотнього клапана, то ніяких проблем не буде

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

в прямку можливо, як описано вище, але подивіться на це з іншого боку - 2 рази на рік треба буде включати/виключати цю систему спускаючись в приямок. Спочатку це здається не складно зробити 2 рази на рік, та через якийсь час захочеться переробити.

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В США використовують крани, які перекривають воду в середині теплого приміщення і можна користуватись навіть взимку. Тобто ручка крана назовні, а перекриває всередині. Є під різну товщину стіни.

Цікаво, в Європі такі є?

Взагалі то дистанційне перекриття можна б було вирішити електромеханічним клапаном. Але тут потрібно ще й залишки води злити. То це вже два клапана: один перекрив, інший відкрив. Або якась хитра механіка...

Змінено користувачем delic
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 минут назад, delic сказал:

Цікаво, в Європі такі є?

Есть. Одно из названий - "зимний кран"

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Мені з ямою дістався такий пристрій (щоб не спускатись) - встромив у вентиль і крутиш

1.jpg

  • Лайк 2
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...

Дякую за відпровіді, зроблю врізку в колодці. Але полив все-таки вирішили робити з колодці для дощової води. В мене там 4 2х метрових кільця. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 29.05.2023 в 10:20, normal сказал:

Мені з ямою дістався такий пристрій (щоб не спускатись) - встромив у вентиль і крутиш

я такий самий з дошки зробив :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...