Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Обленерго не підключає світло через брак потужності

kruvanya

Рекомендовані повідомлення

Звернувся із заявою у Обленерго щодо підключення 20кВт світла на 3 фази. Світло йде вулицею перед будинком. Усно повідомили, що необхідно вести метрів 400 від трансформаторної підстанції додаткового кабелю, бо потужність слаба і є звернення сусідів щодо слабої потужності. Чи повинно обленерго саме провести цей кабель чи це повинен робити я? І чи можу я якимось чином підключити хоча б мінімальну кількість кіловат на участок, щоб почати можна будівництво? Чи вони взагалі не зможуть мене підключити доки не протягнеться потужніша лінія? Офіційної відповіді поки не отримав. А починати будівництво потрібно вже. Ціна питання сказали більше 100 тисяч грн. Хтось щось може підказати?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ситуация вполне стандартная.

Если за 100к можно решить проблему, то решайте и не думайте.

Сам через такое прошел.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А поки тягніть кабель до сусіда та починайте будувати, бо електрику від обленерго можна довго чекати.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 часов назад, kruvanya сказал:

Світло йде вулицею перед будинком.

прям слышу эту фразу в исполнении риелтора :)

13 часов назад, kruvanya сказал:

необхідно вести метрів 400 від трансформаторної підстанції додаткового кабелю, бо потужність слаба і є звернення сусідів щодо слабої потужності.

 

13 часов назад, kruvanya сказал:

Ціна питання сказали більше 100 тисяч грн.

даже если решите за 150 - это будет шара.

Но соседи точно будут не рады, готовьтесь.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 26.06.2023 в 10:47, sly сказал:

Но соседи точно будут не рады, готовьтесь.

чому сусіди будуть не раді?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, kruvanya сказал:

чому сусіди будуть не раді?

тому що додається ще один користувач при невідповідній потужності мережі.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

25.06.2023 в 20:46, kruvanya сказав:

Звернувся із заявою у Обленерго щодо підключення 20кВт світла на 3 фази. Світло йде вулицею перед будинком. Усно повідомили, що необхідно вести метрів 400 від трансформаторної підстанції додаткового кабелю, бо потужність слаба і є звернення сусідів щодо слабої потужності. Чи повинно обленерго саме провести цей кабель чи це повинен робити я? І чи можу я якимось чином підключити хоча б мінімальну кількість кіловат на участок, щоб почати можна будівництво? Чи вони взагалі не зможуть мене підключити доки не протягнеться потужніша лінія? Офіційної відповіді поки не отримав. А починати будівництво потрібно вже. Ціна питання сказали більше 100 тисяч грн. Хтось щось може підказати?

Пишіть заяву та нехай дають техумови. 400 метрів кабелю може вийти менше 300-т метрів по прямій, а це вже стандартне приєднання.

 

28.06.2023 в 22:33, sly сказав:

тому що додається ще один користувач при невідповідній потужності мережі.

Якщо це сусіди через забор то там мабуть точка приєднання стовп у сусідів, а якщо кажуть що треба вести 400 метрів то мабуть ДТЕК має на увазі нову лінію від трансформатора, а це не повинно вплинути на сусідів.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

52 хвилини тому, k-master сказав:

Якщо це сусіди через забор то там мабуть точка приєднання стовп у сусідів, а якщо кажуть що треба вести 400 метрів то мабуть ДТЕК має на увазі нову лінію від трансформатора, а це не повинно вплинути на сусідів.

Та вплине, бо в них тепер буде нова лінія :)
Якщо мова йде про той самий трансформатор, то замінять лінію на потужнішу. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...