Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Чи є правильною така схема каналізації?

carolgs

Рекомендовані повідомлення

Підкажіть, будь ласка, чи можна робити такий крутий ухил на коротких проміжках каналізаційної магістралі? Наскільки я знаю, для труби 110 має бути 2 см на 1 метр, але майстер зробив каналізацію за такою схемою. Це внутрішня каналізація, вона виходить через фундамент назовні. З іншого боку є продовження в сусіднє приміщення, там зроблено з потрібним ухилом (2 см на 1 м). Зверху буде заливатись чорнова підлога.

 

Правильно ж, коли вертикальний сегмент переходить в горизонтальний на вихід із будинку різко, а не під таким великим кутом на достатньо довгому відрізку. Ще є можливість переробити, бо мені не зовсім це подобається. А, може, я помиляюсь, і все працюватиме. Порадьте, будь ласка

ba24b219-baf1-4c44-8321-4560b7ec4fad.jpg

8decf661-18fd-4f09-9dc1-29a2ecae8da8.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

не знаю как на таком участке по протяжности, но угол в 2см на метр для 110 трубы- это чтобы вода и какаха перемещались вместе. выше уклон - вода быстрее уходит и какаха остается сама наедине. в трубе.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Це зрозуміло. У тому й справа, що цікавить саме таке питання - чи стосується правило ухилу коротких секцій та ще й на виході з будинку, коли там має бути крутий спуск

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Звісно то тільки для горизонтальних, стояки з квартири на 16 поверсі ніхто з укліном 2см не робить

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вы зайдите в любой подвал многоэтажки, вы там такие углы увидите..., и ничего, работает.

2 см это минимум, а так вроде от 2 до 15 см норма.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 минут назад, denis-k сказал:

 а так вроде от 2 до 15 см норма.

У пластика низкий коэффициент шероховатости. Вода проскакивает быстрее, чем то что она смывает. 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

До двох метрів робіть уклін який захочете. Більше двох, 2-3 тисячних. Відкриваємо мануал Остендорфа, там все написано.

  • Лайк 2
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

45 минут назад, Сергей 31 сказал:

Вода проскакивает быстрее, чем то что она смывает. 

На следующий поезд сядет))

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дякую всім за відповіді!

Як на мене, то ідеальною була би така схема, коли ухил зберігається до самого кінця, а потім магістраль одразу переходить у вертикаль через кут на 45 та трійник на 45. Тобто, треба просто взяти трійник на 45, а не на 90, і трохи підняти його - так ми позбудемось перегинів траси (отого черв'ячка), а ухил стане нормативним.

Якщо помилка критична, звісно, доведеться переробити ділянку з трійником. Але, можливо, це не так і потрібно? Тому дуже потребую експертної думки, яка підтвердить чи розсіє мої побоювання

1d8901e5-5db6-430d-85c2-256d1d41dafd.jpg

Змінено користувачем carolgs
виправлення термінологічної помилки
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...

Друзі вітаю!

Сподіваюсь ТС не буде ображатись, якщо я задам тут питання. Не хочу створювати окрему тему. 

 

Маю таку ситуацію.

1. Труба що виходить з фундаменту вища за септик на 1м. Це так щоб зайти прям під кришку септика.

2. Відстань між будинком та септиком майже 9м. 

Питання, як краще зробити:

1. Заломати трубу, на виході з будинку, на 30 градусів. 

2. Заломати трубу, на виході з будинку, на 15 гразусів.

Як я зрозумів, то 30 грудусів буде ок. Прошу поради

 

 

 

15 градусів.png

30 градусів.png

Змінено користувачем S_k_i_f
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

хз. Відверто не знаю які тут дозволені/заборонені норми. :)

Якщо 90 зверху, і 90 знизу можна, то взагалі буде мені простіше. Я ж вірно зрозумів. 90 градусів з горизонталі в вертикаль і потім з вертикалі в горизон????

Змінено користувачем S_k_i_f
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну а як у квартирах каналізація працює? Вертикально стояк і горизонтально труба, ніхто через сусідів не скорочує

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 хвилин тому, S_k_i_f сказав:

Якщо 90 зверху, і 90 знизу можна, то взагалі буде мені простіше. Я ж вірно зрозумів. 90 градусів з горизонталі в вертикаль і потім з вертикалі в горизон????

З вертикалі в горизонт вже два коліна по 45.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 4 місяці потому...
В 22.09.2023 в 17:05, S_k_i_f сказал:

Сподіваюсь ТС не буде ображатись, якщо я задам тут питання. Не хочу створювати окрему тему. 

 

Треба окреме приміщення з туалетом, душевою  зробити - відстань від септика 20 метрів та перепад висот - 3-и метри.

Як його правильно облаштувати ? Розумію, що потрібно буде робити якийсь проміжний колодязь ?

Але, як його правильно зробити ?  

 

Змінено користувачем Privet
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 01.02.2024 в 19:34, Privet сказал:

перепад висот - 3-и метри.

Поки, міркую, - щось подібне зробити як у кацапів.

Але, не впевнений, що це найпростіше рішення.

 

 

 

 

  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...