Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Продолжение поисков (критика и советы бывалых-приветствуется)

Nikolay Cherednichenko

Рекомендовані повідомлення

2 часа назад, allanek сказал:

Вже друга тема з проханням порад та подібною реакцією на форумчан.

Здається, реакція на вас. Бо ви ж така хамовита особа, що у всіх темах хвалиться власними двома будинками та й в цілому заможнім життям, аж матусю має змогу відправити за кордон на відпочинок. Чогось в Угорщіну, а не прямо у Москву на болота... Чужа бабця в рідній неньці у онуків на дивані - то який жах! А своя мамця у майже ворожій державі, де повнісенько прорашистів бігає - та навіщо про неї турбуватися...

Аде ж то чомусь одесити у вас не такі , а ви у пальто.

Змінено користувачем Simpapula
  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 часа назад, vadimv сказал:

Одноповерховий 10х8 не буде дорожчий за мансардний 10х8.

 

Поділіться таким скарбом. Дуже хочеться побачити одноповерховий в таких розмірах, з гарним плануванням. Буду вдячний

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 годину тому, Nikolay Cherednichenko сказав:

Поділіться таким скарбом. Дуже хочеться побачити одноповерховий в таких розмірах, з гарним плануванням. Буду вдячний

Та без проблем. Ось в розмірах 10х8:

079.jpg

080.jpg

081.jpg

Змінено користувачем vadimv
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 годину тому, Nikolay Cherednichenko сказав:

Поділіться таким скарбом. Дуже хочеться побачити одноповерховий в таких розмірах, з гарним плануванням. Буду вдячний

9х8

070.jpg

072.jpg

Змінено користувачем vadimv
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 годину тому, Nikolay Cherednichenko сказав:

Поділіться таким скарбом. Дуже хочеться побачити одноповерховий в таких розмірах, з гарним плануванням. Буду вдячний

11х8

088.jpg

089.jpg

085.jpg

Змінено користувачем vadimv
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 часов назад, vadimv сказал:

11х8

088.jpg

089.jpg

085.jpg

Ок, дякую. А які там розміри кімнат і кухні/вітальні у тих будинках?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 години тому, Nikolay Cherednichenko сказав:

А які там розміри кімнат і кухні/вітальні у тих будинках?

3х4. 4х4, 8х4

Змінено користувачем vadimv
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Шановні учасники форуму, хочу перепросити за те що у моїй темі і з моєю участю відбулися такі "перепалки". Вважаю що таке не припустимо на таких ресурсах. Але є неадекватні люди з якими нам приходиться жити на цій планеті.

 Хочу зауважити, що ця тема це пошук і роздуми. В кого є чим поділитися чи щось підказати-я готовий вислухати і подискутувати. Особи які не мають конструктивних зауважень і пропозицій-проходьте повз. Я не маю ні часу, ні бажання читати ваш потік підсвідомості і ваші "статеві фантазії" типу про бабць в Угорщині і про ваші освіти і про те які ви молодці або про недолугі порівняння будинків з авто (то було вище).

Хочу подякувати людям які в приваті і тут підкидують гарні ідеї.

Всім гарного настрою і поменше негативних емоцій. А ще мирного неба над головою!

  • Лайк 2
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, vadimv сказал:

3х4. 4х4, 8х4

1438242546_-1.thumb.jpg.e086a3c2445d6981034cb7b24404fe94.jpg

Шось з пропорціями не то, чи я чогось трохи не розумію? Навіть якщо припустити що розміри на пару десять см. більші-все одно будиночок для гномів...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

53 хвилини тому, Nikolay Cherednichenko сказав:

Шось з пропорціями не то, чи я чогось трохи не розумію?

Розміри 11х8 (3х4, 8х4) - це внутрішні розміри, а не зовнішні.

Зовнішні залежать від товщини стін і можуть гуляти в дуже великих діапазонах. 

53 хвилини тому, Nikolay Cherednichenko сказав:

все одно будиночок для гномів...

Ми в будинку з приблизно такими розмірами (80 кв.м) прожили 10 років - нам норм.

Після хрущоби з кімнатами по 7-8 кв.м, де кімната 15 кв.м називалася "залою" )

Змінено користувачем vadimv
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

19 минут назад, vadimv сказал:

Розміри 11х8 (3х4, 8х4) - це внутрішні розміри, а не зовнішні.

Зовнішні залежать від товщини стін і можуть гуляти в дуже великих діапазонах. 

Ми в будинку з приблизно такими розмірами (80 кв.м) прожили 10 років - нам норм.

Після хрущоби з кімнатами по 7-8 кв.м, де кімната 15 кв.м називалася "залою" )

Ааа,зрозумів. Я чомусь завжди відштовхуюсь від габаритів по зовнішнім стінам. в мене є схожий ескіз (один із перших моїх), та правда на дві кімнати і кухню/вітальню, і там я ледве вліз в 8,4х12 (по зовнішнім), я його викладав на першій сторінці цієї теми.

В Хрущовці ніколи не мешкав, і так склалося що мешкав у будинках з великими кімнатами(відносно), тому і планую спальню на двох не менше 15 кв.м., банально щоб  норм об`єм повітря був, дитині теж не менше 14 кв.м., щоб мав де погратися,машинки покатати і банально друзів привести.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 хвилин тому, Nikolay Cherednichenko сказав:

планую спальню на двох не менше 15 кв.м., банально щоб  норм об`єм повітря був, дитині теж не менше 14 кв.м.

У моїх "малюнках" є спальні по 16 кв.м (4х4), хоча в основному 3х4, це мінімум.

Для повітря у нас завжди були відкриті вікна на провітрювання, навіть взимку.

Змінено користувачем vadimv
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, vadimv сказал:

У моїх "малюнках" є спальні по 16 кв.м (4х4), хоча в основному 3х4, це мінімум.

Для повітря у нас завжди були відкриті вікна на провітрювання, навіть взимку.

Навіть взимку...знайома ситуація! Зараз такого не практикуємо. Зробив комбіновану вентиляцію з приточними клапанами (правда все так "кустарнєнько" то реалізував) функцію виконує на "ура" (після вчорашньої модернізаціїї, якщо то так можна назвати).

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тоже есть бабуля. Для нее построю отдельный мини-домик на 25кв. Думаю она будет счастлива, вокруг цветочки грядки, никто на мозг не давит. А дом только в 1 этаж без мансард и лесниц, не для того я сбегаю с 9 этажа )))

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 часов назад, Nikolay Cherednichenko сказал:

В Хрущовці ніколи не мешкав, і так склалося що мешкав у будинках з великими кімнатами(відносно), тому і планую спальню на двох не менше 15 кв.м., банально щоб  норм об`єм повітря був, дитині теж не менше 14 кв.м., щоб мав де погратися,машинки покатати і банально друзів привести.

Об'єм ви можете додати висотою стелі. Якщо у батьківської спальні лише спати, то чи не ліпше її зробити маленькою. Залишкову площу можна перенести у те приміщення, де ви будете проводити більше часу - до зали чи до кабінету.

Змінено користувачем Simpapula
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Николай Зубастик сказал:

Тоже есть бабуля. Для нее построю отдельный мини-домик на 25кв. Думаю она будет счастлива, вокруг цветочки грядки, никто на мозг не давит. А дом только в 1 этаж без мансард и лесниц, не для того я сбегаю с 9 этажа )))

Любой каприз за ваши деньги. Это ваше право-главное чтоб всем хорошо было)))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

35 минут назад, Simpapula сказал:

Об'єм ви можете додати висотою стелі. Якщо у батьківської спальні лише спати, то чи не ліпше її зробити маленькою. Залишкову площу можна перенести у те приміщення, де ви будете проводити більше часу - до зали чи до кабінету.

Можна певно і так... Але теж би не переборщити-бо можна отримати шось на кшталт камери суворого режиму (як в старих тюрмах)))) не подумайте погано, я такі по телевізору бачив))) важливо зрозуміти що і як, треба поїздити і подивитись готові сучасні будинки., так би мовити розширити кругоогляд і можливо позбутися певних переконань які мав і маю... 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 хвилин тому, Nikolay Cherednichenko сказав:

Можна певно і так... Але теж би не переборщити-бо можна отримати шось на кшталт камери суворого режиму (як в старих тюрмах)))) не подумайте погано, я такі по телевізору бачив))) важливо зрозуміти що і як, треба поїздити і подивитись готові сучасні будинки., так би мовити розширити кругоогляд і можливо позбутися певних переконань які мав і маю... 

В 2015 були ми у Ворохті. Наш номер являв собою кімнатку десь 2,5х2,5, в яку запхали двоспальне ліжко, тіпа стіл і тіпа шафу. Пройти там можна було лише бочком, постійно стукаючись колінами об меблі.

Після цього я спальні менше 3х4 не розглядаю.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, vadimv сказал:

В 2015 були ми у Ворохті. Наш номер являв собою кімнатку десь 2,5х2,5, в яку запхали двоспальне ліжко, тіпа стіл і тіпа шафу. Пройти там можна було лише бочком, постійно стукаючись колінами об меблі.

Після цього я спальні менше 3х4 не розглядаю.

Мабуть ви чимось сильно не сподобались власнику апартаментів, що він вам такий номер виділив))) але згоден з вами в тому плані що мають бути певні маркери при виборі плануваннь для себе-в тому і є суть індивідуального будівництва!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15 годин тому, Simpapula сказав:

Якщо у батьківської спальні лише спати, то чи не ліпше її зробити маленькою.

+1

Це місце для спання, а не вальсування. Людина підсвідомо шукає місце для відпочинку у "нірці", у захищенному куточку. А "повітря" організовується іншими методами... 

Цитата

Об'єм ви можете додати висотою стелі.

-1

Маленьке приміщення з високою стелею - не айс! 

Змінено користувачем i.may
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 минут назад, i.may сказал:

+1

Це місце для спання, а не вальсування. Людина підсвідомо шукає місце для відпочинку у "нірці", у захищенному куточку. А "повітря" організовується іншими методами... 

-1

Маленьке приміщення з високою стелею - не айс! 

Якими методами? проведіть мені курс побутової вентиляції))) (жартую, не в образу))))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 хвилин тому, Nikolay Cherednichenko сказав:

проведіть мені курс побутової вентиляції))) (жартую, не в образу))))

🙂

Функцію ж виконує на "ура"(с)! Навіщо ж будувати лишні квадрати - на виході це $800-1000 за кожний...

Сам розглядаю ТАКЕ 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

28.10.2023 в 08:26, Nikolay Cherednichenko сказав:

В кого є чим поділитися чи щось підказати-я готовий вислухати і подискутувати.

Я би у Quadratisch praktisch gut 🙂 малофункціональний кут кухні віддавав би під гардеробну нішу/шафу у тамбурі/передпокої.

Кут кухні.png

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15 годин тому, Nikolay Cherednichenko сказав:

я такі по телевізору бачив

А я у таких бував, в старому місті. Неприємне враження - шахта ліфта...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...