Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Продолжение поисков (критика и советы бывалых-приветствуется)

Nikolay Cherednichenko

Рекомендовані повідомлення

10 часов назад, i.may сказал:

🙂

Функцію ж виконує на "ура"(с)! Навіщо ж будувати лишні квадрати - на виході це $800-1000 за кожний...

Сам розглядаю ТАКЕ 

Мабуть щоб уповільнити повітреобмін (щоб мене не видуло))) і дати повітрю  нагрітися 

Або компенсувати радіаторами опалення,і краще чавунними-щоб при сильній тязі за них триматися... Жартую.  Більша площа то більше моє психологічне "аля-улю" мабуть.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 часов назад, i.may сказал:

А я у таких бував, в старому місті. Неприємне враження - шахта ліфта...

Між іншим в мене жінка з Львівської обл... І її брат у Львові мешкає))))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

16 хвилин тому, Nikolay Cherednichenko сказав:

Більша площа то більше моє психологічне "аля-улю" мабуть.

Фломастери різні бувають...

Я - за доцільну достатність. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

32 минуты назад, i.may сказал:

Фломастери різні бувають...

Я - за доцільну достатність. 

Доцільна достатеість-суб'єктивне поняття... Наприклад в мене буде зросту 193 см і 140 кг ваги-то мені треба буде і площа більша))) 

Змінено користувачем Nikolay Cherednichenko
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тільки що, Nikolay Cherednichenko сказав:

мені треба буде і площа більша))) 

Навіщо? Це впливає тільки на довжину і міцність ліжка 😉

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 4 тижні потому...

Три варіанти ...

Будинок розглядається для постійного проживання трьох осіб (я,жінка і дитина), в разі будови другого і третього варіанту можливо забереться бабуся-про яку тут яро переживали форумчани). Бюджет не великий, конструктив максимально простий. 

Обдумується:

V1.

Фундамент стрічковий заглибленням 800мм + 400мм цокольна частина (1200мм)

Стіни з газобетону 300мм D400 (в майбутньому утеплення ватою/пінопластом 50мм)

Покрівля з канадської черепиці (біля лиману, повітря солоне і вологе-переживаю що метал кородуватиме), можливо металопрофіль...

Опалення електрокотлом, теплими підлогами (в кухні резервування під можливий газовий котел). Аварійне/альтернативне опалення-каміном з самотічними плоскими повітропроводами в кімнати ( але сумніваюсь що без вентиляторів циркулюватиме,треба вивчити питання).

В майбутньому праворуч прибудується гараж або навіс для авто.

 

V2.

Фундамент стрічковий заглибленням 800мм + 400мм цокольна частина (1200мм)

Стіни з газобетону 300мм D400 (в майбутньому утеплення ватою/пінопластом 50мм)

Покрівля з канадської черепиці (без варіантів, профіль-то гучно)

Опалення електрокотлом,комбіноване теплими підлогами по першому поверху і радіаторами, а на мансарді радіаторами (в котельні резервування під можливий газовий котел). Аварійне/альтернативне опалення твердопаливним котлом з системою природної (самотік,гравітаційка) циркуляції теплоносія. Можливо варіант з каміном і повітропроводами (тоді котельня непотрібна в принципі).

В майбутньому праворуч прибудується гараж або навіс для авто.

V3.

Фундамент стрічковий заглибленням 800мм + 400мм цокольна частина (1200мм)

Стіни з газобетону 300мм D400 (в майбутньому утеплення ватою/пінопластом 50мм)

Покрівля з канадської черепиці (...), можливо металопрофіль...

Опалення електрокотлом,комбіноване теплими підлогами по першому поверху і радіаторами (в котельні резервування під можливий газовий котел). Аварійне/альтернативне опалення твердопаливним котлом з системою природної (самотік,гравітаційка) циркуляції теплоносія. Можливо варіант з каміном і повітропроводами (тоді котельня остається просто коморою).

В майбутньому праворуч прибудується гараж або навіс для авто.

 

1729453894_.thumb.png.645a513f1bfe442ccc57bfeb6730d8dc.png

"пляшемо" навколо цих трьох варіантів, на нашу думку вони доволі цікаві і "під нас" (в сиилу нашої ширини поглядів чи обмеженості)😁

Кому є що добавити чи запропонувати по цим варіантам-дуже цікаво буде почитати.

Змінено користувачем Nikolay Cherednichenko
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не можна порівнювати ці варіанти, бо вони під різні потреби. Для порівняння повинні бути однакова кіл-ть поверхів та кімнат. Тож, вам треба визначити поверховість та кількість кімнат, а потім малювати варіанти з цими віхідними даними. По тому, що є, у варіанті 1 - сумнівне положення санвузла з вікном на терасу. У варіанті 2 - треба більше вікон в кухні/їдальні, також, унітази санвузлів різних поверхів краще розміщювати один під одним, або, як мініімум, уявляти, як їх підключати. У варіанті 3 - санвузол зробити сумісним та добавити ще один унітаз в технічне приміщення. Ну і треба розуміти, на які стіни спирати дах

Змінено користувачем BugS
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

33 минуты назад, BugS сказал:

Не можна порівнювати ці варіанти, бо вони під різні потреби. Для порівняння повинні бути однакова кіл-ть поверхів та кімнат. Тож, вам треба визначити поверховість та кількість кімнат, а потім малювати варіанти з цими віхідними даними. По тому, що є, у варіанті 1 - сумнівне положення санвузла з вікном на терасу. У варіанті 2 - треба більше вікон в кухні/їдальні, також, унітази санвузлів різних поверхів краще розміщювати один під одним, або, як мініімум, уявляти, як їх підключати. У варіанті 3 - санвузол зробити сумісним та добавити ще один унітаз в технічне приміщення. Ну і треба розуміти, на які стіни спирати дах

Ну чому не можна? Другий і третій з однаковою кількістю кімнат-просто в різних площинах. А перший то мега економ варіант)))

1. В чому сумнів вікна на терасі (терасу можна і змістити ліворуч)

2.Про вікна ви мабуть праві... Від унітаза на другому поверсі, труба під ванну і по каналу в низ за унітазом на першому поверсі без проблем.(але дякую що звернули мою увагу на то).

3. Я чомусь ніколи не думав про унітаз в тех.приміщені , а що так можна було?))) Реально здивований. Ну там очевидно куди  спирати дах, з ліва на право основа. А в цілому там би підійшов вальмовий дах.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

19 хвилин тому, Nikolay Cherednichenko сказав:

Ну чому не можна? Другий і третій з однаковою кількістю кімнат-просто в різних площинах. А перший то мега економ варіант)))

1. В чому сумнів вікна на терасі (терасу можна і змістити ліворуч)

2.Про вікна ви мабуть праві... Від унітаза на другому поверсі, труба під ванну і по каналу в низ за унітазом на першому поверсі без проблем.(але дякую що звернули мою увагу на то).

3. Я чомусь ніколи не думав про унітаз в тех.приміщені , а що так можна було?))) Реально здивований. Ну там очевидно куди  спирати дах, з ліва на право основа. А в цілому там би підійшов вальмовий дах.

Будь який мегаеконом варіант повинен задовольняти базові потреби, тобто, кількість кімнат, санвузлів, допоміжних приміщень, готовність чи неготовність ходити по сходах. Економити можна на площі, матеріалі стін, покрівлі, оздоблювальних матеріалах.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 минут назад, BugS сказал:

Будь який мегаеконом варіант повинен задовольняти базові потреби, тобто, кількість кімнат, санвузлів, допоміжних приміщень, готовність чи неготовність ходити по сходах. Економити можна на площі, матеріалі стін, покрівлі, оздоблювальних матеріалах.

Ну якщо чесно то перший варіант на нашу думку повністю задовільнить наші потреби (можливо вартує погратися з його варіаціями). Другий і третій то вже з надлишком (чи запасом). На матеріалах краще не економити як на мене, бо якість-то мабуть одна з основ безгеморної експлуатації будинку!?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, Nikolay Cherednichenko сказав:

Ну якщо чесно то перший варіант на нашу думку повністю задовільнить наші потреби (можливо вартує погратися з його варіаціями). Другий і третій то вже з надлишком (чи запасом). На матеріалах краще не економити як на мене, бо якість-то мабуть одна з основ безгеморної експлуатації будинку!?

Якщо не економити на матеріалах, то замість газоблоку використовуйте керамоблоки, замість металочерепиці натуральну черепицю, вікна з алюмінієвого профілю, всередині натуральний мармур, венеціанську штукатурку, підлогу з екзотичних порід дерева) Але ж ви начебто хочете економ варіант. У кожного виду матеріалу є градації якості і ціни, от на цьому і можна економити, обираючи оптимальні/прийнятні для вас матеріали.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, BugS сказал:

Якщо не економити на матеріалах, то замість газоблоку використовуйте керамоблоки, замість металочерепиці натуральну черепицю, вікна з алюмінієвого профілю, всередині натуральний мармур, венеціанську штукатурку, підлогу з екзотичних порід дерева) Але ж ви начебто хочете економ варіант. У кожного виду матеріалу є градації якості і ціни, от на цьому і можна економити, обираючи оптимальні/прийнятні для вас матеріали.

Ну то вже лухарі (кераміки, венеціанки і червоне дерево)))) я в межах загальнодоступних матеріалів: газоблок а не шлакоблок, саман чи жахливий ракушняк (гарний ракушняк нажаль добувають тільки в Криму). 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так газоблок - то економія на штукатурці. Покладете стіни рівно - будете штукатурити тоншим шаром.

А про дах тре поміркувати - ширина будинка 8 метрів, то як його перекривати? Брус самий довгий 6 метрів. Тож середня стіна повинна бути достатньої товщини. І якщо вона з перервами - то пам'ятати, що знадобляться балки, на які опирати перекриття.

І ще можна зіставити місце під драбину на горище, але горище не оздоблювати поки що. Так на майбутнє в вас буде місце під мансарду.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 часа назад, Nikolay Cherednichenko сказал:

Ну якщо чесно то перший варіант на нашу думку повністю задовільнить наші потреби (можливо вартує погратися з його варіаціями). Другий і третій то вже з надлишком (чи запасом). На матеріалах краще не економити як на мене, бо якість-то мабуть одна з основ безгеморної експлуатації будинку!?

У нас изначально был ваш первый вариант по планировке, только в размерах 8,5х6,5 но стены сип они тоньше, думали строим дачу :-) в итоге пристроили столтко же

Если остановитесь на первом варианте то поворачивайте дом к лесу передом а к фасаду задом и террасу делайте на входе, при такой площади нет смысла делать отдельный выход на террасу и отдельно крыльцо это какая никакая экономия ну и проще будет с организацией пространства в гостинной и ближе от кухни до террассы

Из глобального нехватало мест для хранения, особенно когда родился ребенок, то одну из спален она у нас была гостевая переориентировали в гардеробную, потом когда пристроились вернули ей назначение комнаты 

Топочную и щитовую я устроил в стене слева от входа, но вот полноценную хочется и она бы явно не помешала

Сейчас стало два с/у не глобально но стало лучше, но нас трое и ребенок пока на горшок, но вот когда у нее вечерний заплыв то второй с/у нужен, у вас похоже три женщины так что вам тоже не помешает

Я двух этажные не люблю точнее лестницы так что если выбор ограничен смотрел бы на третий вариант или дорабатывал первый

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15 годин тому, Nikolay Cherednichenko сказав:

Опалення електрокотлом,комбіноване теплими підлогами по першому поверху і радіаторами (в котельні резервування під можливий газовий котел). Аварійне/альтернативне опалення твердопаливним котлом з системою природної (самотік,гравітаційка) циркуляції теплоносія. Можливо варіант з каміном і повітропроводами (тоді котельня остається просто коморою).

не знайшов окремого приміщення де б це (котел і т.п.) можливо було розмістити

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 часов назад, Simpapula сказал:

Так газоблок - то економія на штукатурці. Покладете стіни рівно - будете штукатурити тоншим шаром.

А про дах тре поміркувати - ширина будинка 8 метрів, то як його перекривати? Брус самий довгий 6 метрів. Тож середня стіна повинна бути достатньої товщини. І якщо вона з перервами - то пам'ятати, що знадобляться балки, на які опирати перекриття.

І ще можна зіставити місце під драбину на горище, але горище не оздоблювати поки що. Так на майбутнє в вас буде місце під мансарду.

Там є стіни (перестінки) несучі, дивіться уважніше.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

46 минут назад, Сергей Стрельник сказал:

не знайшов окремого приміщення де б це (котел і т.п.) можливо було розмістити

В якому з варіантів ви не бачите?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, Nikolay Cherednichenko сказав:

В якому з варіантів ви не бачите?

3 - варінт, розгледів тільки котел в кладовій кухні

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

16 годин тому, Nikolay Cherednichenko сказав:

Три варіанти ...

 

Перечитав з початку і от що хотів би Вам порадити.

Ви писали про гараж та майстерню, але на жодному з 3х планів я цього не побавич. Ще писали що ділянка у 6 соток (це мабуть землі під садівництво) і мабуть газу там не буде, про електрику не знаю, але здогадуюсь що 5кВт(може 7кВт) - для опалення буде дуже "впритик" тому бажано було б робити повноцінну топочну, а не в закутках будинку. Окрім приміщення для твердопаливного котла потрібно ще десь зберігати паливо для нього, будуть це брикети/дрова/вугілля - для цього потрібно місце, бажано щоб воно було максимально близько до котла (писали що Ви з села, тому впевнений що розумієте як топиться котел, чим, скільки бруду по дорозі і запах від нього при розпалюванні)

Я собі обрав таке планування де будинок/гараж/тех.приміщення це одна будова але з різними входами. Мені здається що будувати все одразу вигідніше і швидше, чим зробити дім а потім думати ще про побудову інших споруд. Ви морально і фізично виснажитесь з роками і починати нове будівництво (гаража/майстерні) буде вже проблемніше.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 часов назад, Nikolay Cherednichenko сказал:

А перший то мега економ варіант)))

Його можна безболісно зменшити десь метрів на 20 )))

1364846216_.png.0a0f04da271f3986d1cf93ed8db8874f_.png

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 часов назад, mib сказал:

У нас изначально был ваш первый вариант по планировке, только в размерах 8,5х6,5 но стены сип они тоньше, думали строим дачу :-) в итоге пристроили столтко же

Если остановитесь на первом варианте то поворачивайте дом к лесу передом а к фасаду задом и террасу делайте на входе, при такой площади нет смысла делать отдельный выход на террасу и отдельно крыльцо это какая никакая экономия ну и проще будет с организацией пространства в гостинной и ближе от кухни до террассы

Из глобального нехватало мест для хранения, особенно когда родился ребенок, то одну из спален она у нас была гостевая переориентировали в гардеробную, потом когда пристроились вернули ей назначение комнаты 

Топочную и щитовую я устроил в стене слева от входа, но вот полноценную хочется и она бы явно не помешала

Сейчас стало два с/у не глобально но стало лучше, но нас трое и ребенок пока на горшок, но вот когда у нее вечерний заплыв то второй с/у нужен, у вас похоже три женщины так что вам тоже не помешает

Я двух этажные не люблю точнее лестницы так что если выбор ограничен смотрел бы на третий вариант или дорабатывал первый

Спасибо за ваш опыт. Задумался...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, Сергей Стрельник сказал:

Перечитав з початку і от що хотів би Вам порадити.

Ви писали про гараж та майстерню, але на жодному з 3х планів я цього не побавич. Ще писали що ділянка у 6 соток (це мабуть землі під садівництво) і мабуть газу там не буде, про електрику не знаю, але здогадуюсь що 5кВт(може 7кВт) - для опалення буде дуже "впритик" тому бажано було б робити повноцінну топочну, а не в закутках будинку. Окрім приміщення для твердопаливного котла потрібно ще десь зберігати паливо для нього, будуть це брикети/дрова/вугілля - для цього потрібно місце, бажано щоб воно було максимально близько до котла (писали що Ви з села, тому впевнений що розумієте як топиться котел, чим, скільки бруду по дорозі і запах від нього при розпалюванні)

Я собі обрав таке планування де будинок/гараж/тех.приміщення це одна будова але з різними входами. Мені здається що будувати все одразу вигідніше і швидше, чим зробити дім а потім думати ще про побудову інших споруд. Ви морально і фізично виснажитесь з роками і починати нове будівництво (гаража/майстерні) буде вже проблемніше.

Ділянка 8 соток. Вже провів електроенергію (в мене 16 кВт),трьохфазка. Гаражі на всіх проектах мають пристроїтись праворуч (якщо дивитись на малюнок), вони конструктивно мають бути металевий каркас і обшитий, потім можливо утеплення і зашивання внутрі (все розраховано на поетапність і економію). Я думаю що якщо будувати гараж з будинком одною спорудою-то мабуть в два поверхи треба... Не знаю, не розглядав таке короче поки що.

Змінено користувачем Nikolay Cherednichenko
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, 2005 сказал:

Його можна безболісно зменшити десь метрів на 20 )))

1364846216_.png.0a0f04da271f3986d1cf93ed8db8874f_.png

І буде "рукавичка"?)))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Хотів би звернути увагу на логіку другого проекту (мою логіку)

Технічно це одноповерховий будинок з можливістю облаштування мансарди. Якщо будівництво переросте в довгобуд, і дитина виросте, чи просто банально настане скрута повна, то потреби в мансарді не буде, або ми з жінкою потіснимося в кухні/вітальні а малому кімната, і на місці сходів можна буде облаштувати гардеропну. Якщо справи наші підуть добре, то матимем ще дві кімнати (гостьову або бабусю заберемо до нас (але не факт))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 25.10.2023 в 17:17, seyvalter сказал:

Ну а так хто сказав що над мансардою не може бути горища? У мене особисто є. Так, трикутне і місцями напівпрохідне - та є (фактично на ширину затяжок що стягують крокви). Усе залежить від габаритів будинку і кута нахилу покрівлі. Це раз. Два - мансарда економить орієнтовно 20% на стінах і 50% на перекриттях (ви банально замість двох перекриттів робите одне) - якщо для когось це мізер - вітаю, та для більшості - Ні. Ми можемо ще довго обговорювати це все - та я проектую індивідуалку 20 років і повторюсь за статистику - 80% це мансарди. Бо це самий економний варіант.

     Ничего не имею против такого строительного решения как мансарда. Но вот только......

   Когда я несколько лет назад искал под покупку дом для себя, то абсолютно ВСЕ просмотренные дома с мансардами я откинул для себя как неприемлемые. Абсолютно ВСЕ имели какие-либо проблемы. Понятное дело, что дело не в проектах, а в криворукости строителей, но на мой взгляд получается, что это "дешёвое решение" на практике часто оказывается синонимом "неудачное решение".

   И что интересно: хоть я для себя и думал при покупке дома, что почти наверняка делать капитальный ремонт, но вот именно просмотренные мансардные дома требовали одного: полного сноса этой мансарды и переделки заново.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...