Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Продолжение поисков (критика и советы бывалых-приветствуется)

Nikolay Cherednichenko

Рекомендовані повідомлення

52 минуты назад, Nikolay Cherednichenko сказал:

Сталеві диски-це більше про зовнішність, клімат-то більше про зручність керування кліматичною установкою. 27 і 42 кВт то більше пройдений шлях (в залежності від нагрузки). А ми говоримо про практичність…

М-да, и после этого ви мине будете что-то сказать? 

  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 минут назад, Фрай сказал:

М-да, и после этого ви мине будете что-то сказать? 

Буду. При чем на повышенных тонах. Аргументируйте свое экспертное "м-да"!

Змінено користувачем Nikolay Cherednichenko
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Можна розглядати фінансову економічність мансардного поверху локально і в закінченому варіанті. Те, що стіни потрібно на 1,5 метра у висоту вигнати менше в порівнянні з повноцінним поверхом то факт, але варто погодитись, що сама коробка (стіни) це дрібниця в порівнянні з готовою конструкцією. А от утеплити мансардний поверх товщиною 300 мм, по площі вийде більше (відповідно і по фінансам) ніж над тією частиною пласку поверхню. Та і в експлуатації, в покрівлі без утеплювача між кроквами легше виявити та усунути дефект, ніж дочекатись, що  промокне утеплювач і десь буде протікання в середині мансардної частини.

Будівництво це завжди компроміс між затратами разовими та затратами на експлуатацією, вирішувати кожному особисто.

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 минут назад, Vstar сказал:

Можна розглядати фінансову економічність мансардного поверху локально і в закінченому варіанті. Те, що стіни потрібно на 1,5 метра у висоту вигнати менше в порівнянні з повноцінним поверхом то факт, але варто погодитись, що сама коробка (стіни) це дрібниця в порівнянні з готовою конструкцією. А от утеплити мансардний поверх товщиною 300 мм, по площі вийде більше (відповідно і по фінансам) ніж над тією частиною пласку поверхню. Та і в експлуатації, в покрівлі без утеплювача між кроквами легше виявити та усунути дефект, ніж дочекатись, що  промокне утеплювач і десь буде протікання в середині мансардної частини.

Будівництво це завжди компроміс між затратами разовими та затратами на експлуатацією, вирішувати кожному особисто.

Промокне утеплювач і в одноповерховому (по перекриттю), ви ж не збираєтесь лазити на горіще кожен раз коли йде дощ!? Чи все ж...?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

18 хвилин тому, Nikolay Cherednichenko сказав:

Промокне утеплювач і в одноповерховому (по перекриттю), ви ж не збираєтесь лазити на горіще кожен раз коли йде дощ!? Чи все ж...?

(Пласка площина) Побачити мокре місце на площині і виявити дефект покрівлі не проблема . (Мансарда) А от як та водичка протече по скату, утеплювачу і десь зупиниться в нижній частині, в даному випадку ушкоджену частину покрівлі буде проблематичніше (протікання може бути і на кілька метрів по скату вище).

Змінено користувачем Vstar
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 минут назад, Vstar сказал:

Побачити мокре місце на площині і виявити дефект покрівлі не проблема . А от як та водичка протече по скату, утеплювачу і десь зупиниться в нижній частині, в даному випадку ушкоджену частину покрівлі буде проблематичніше (протікання може бути і на кілька метрів по скату вище).

З тим що знайти протікання легше-згоден. Але промокне утеплювач в обох випадках, інфа сотка))))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 хвилини тому, Nikolay Cherednichenko сказав:

З тим що знайти протікання легше-згоден. Але промокне утеплювач в обох випадках, інфа сотка))))

Все вірно. Про це і писав

Змінено користувачем Vstar
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Бачу ви два рази скорегували свій комент,початкова його версія трохи була мені не зрозуміла, дякую)))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 хвилини тому, Nikolay Cherednichenko сказав:

Бачу ви два рази скорегували свій комент,початкова його версія трохи була мені не зрозуміла, дякую)))

Ага, розжував

  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 часов назад, Vstar сказал:

Ага, розжував

Для особливо обдарованих інакше не зрозуміє, старий мабуть.
Дядько плутає поняття, дизлайкає як якийсь Наблюдатєль і ще й щось вимагає від опонента? :pozor:

Навіть нема бажання вести дискусію з тим хто не бачить різниці навіть між дисками, а економію вважає практичністю.

На першому місці має бути зручність, комфортне користування, а не низька собівартість, треба розуміти де компроміс між власними силами, а де елементарне жлобство навіть на собі.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

28 минут назад, Фрай сказал:

Для особливо обдарованих інакше не зрозуміє, старий мабуть.
Дядько плутає поняття, дизлайкає як якийсь Наблюдатєль і ще й щось вимагає від опонента? :pozor:

Навіть нема бажання вести дискусію з тим хто не бачить різниці навіть між дисками, а економію вважає практичністю.

На першому місці має бути зручність, комфортне користування, а не низька собівартість, треба розуміти де компроміс між власними силами, а де елементарне жлобство навіть на собі.

Дизлайкаю дичину яку пише той опонент (я б правда по іншому назвав).

Різниця між дисками аж раптом 2 кг на одиниці... Чи дуже багато економії буде? резина  від різних виробників в одному типурозмірі може мати більшу різницю ваги чим диски  (ковка і сталюка). Так що ви  б не особо обдарований мали то знати...

Зручність і комфорт використання то поняття суб'єктивне. Не потрібно особисту убогу шаблонність приміряти на більш благородних людей. 

Удачі. Можете не відповідати, не перевантажуйте свої пальці (і мої очі-не хочу той кал читати)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 18.08.2023 в 11:38, Фрай сказал:
В 18.08.2023 в 11:28, Nikolay Cherednichenko сказал:

..чтоб разместить бабулю в зале на первом этаже

Был мой главный критерий при выборе планировки.

В итоге одна спальня на первом этаже с просторным санузлом напротив

Почувствовать разницу между моим «калом» и вашим «благородством» может каждый читатель.

я старой теще заслуженному педагогу спальню и большой санузел, а «більш благородный» под лестницу

В 18.08.2023 в 12:02, Nikolay Cherednichenko сказал:

Бабуля не вечная, денег не много)))

:pozor:

Поэтому

В 18.08.2023 в 12:37, Nikolay Cherednichenko сказал:

Туалет під сходами...

Удачи! Ж-)

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 часов назад, Фрай сказал:

Почувствовать разницу между моим «калом» и вашим «благородством» может каждый читатель.

я старой теще заслуженному педагогу спальню и большой санузел, а «більш благородный» под лестницу

:pozor:

Поэтому

Удачи! Ж-)

 

Спасибо за пожелания... Видать вам только удача в жизни и помогает ибо как то вы убого ретировались))) 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

18.08.2023 в 12:02, Nikolay Cherednichenko сказав:

Бабуля не вечная, денег не много)))

Перепрошую , але як так сталось, що "бабуля" вимушена доживати свій вік на дивані в загальній кімнаті? Не знаю скільки років  "бабулі", але ж десь вона мала жити до того, як її на диван переселять?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Та хіба мало може бути причин для переселення... Може війна, а може бабуля потребує догляду, а може батьки працюють і онуків треба доглядати... Респект, що бабулю поселили на перший поверх, а не другий :)

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

58 минут назад, allanek сказал:

Перепрошую , але як так сталось, що "бабуля" вимушена доживати свій вік на дивані в загальній кімнаті? Не знаю скільки років  "бабулі", але ж десь вона мала жити до того, як її на диван переселять?

бабуля живе в своїй гарній квартирі зі своїм особистим двором і полісадником з квіточками... не переймайтесь. А ми у своєму будинку. 

Змінено користувачем Nikolay Cherednichenko
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, Nikolay Cherednichenko сказав:

не переймайтесь

Відповідаєте на випередження:grin:? Я не переймаюсь. Мені цікаво, що за життя було в "бабулі", що вимушена погодитись на залежність від вашого бажання поселити її на диван в загальній кімнаті.

4 хвилини тому, Nikolay Cherednichenko сказав:

бабуля живе в своїй гарній квартирі зі своїм особистим двором і полісадником з квіточками...

Тоді навіщо їй здався той диван? Моїй матусі 83 роки. Коли купили ділянку, побудували окремий будиночок для неї, з усіма зручностями. На випадок, якщо вона схоче жити з нами. Вмовляли переїхати з квартири до нас. Ні, не хоче, навіть не хотіла переїжджати до Києва. А в вас якийсь дивний випадок - "бабуля" згодна з квартири з особистим двором, переїхати на диван в загальній кімнаті, де в неї не буде змоги усамітнитись. Для мене це дуже дивно.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, allanek сказал:

Відповідаєте на випередження:grin:? Я не переймаюсь. Мені цікаво, що за життя було в "бабулі", що вимушена погодитись на залежність від вашого бажання поселити її на диван в загальній кімнаті.

Тоді навіщо їй здався той диван? Моїй матусі 83 роки. Коли купили ділянку, побудували окремий будиночок для неї, з усіма зручностями. На випадок, якщо вона схоче жити з нами. Вмовляли переїхати з квартири до нас. Ні, не хоче, навіть не хотіла переїжджати до Києва. А в вас якийсь дивний випадок - "бабуля" згодна з квартири з особистим двором, переїхати на диван в загальній кімнаті, де в неї не буде змоги усамітнитись. Для мене це дуже дивно.

Такі ми (дивні) люди, не всім же бути такими ідеальними і передбачуваними. Не вистачає в житті гострих відчуттів, думали спочатку бабусю під Бахмут відправити, але подумали що то вже трошки зашкварно і вирішили таким чином її порозважати.)))

  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

17 хвилин тому, normal сказав:

Респект, що бабулю поселили на перший поверх, а не другий :)

По-перше, її ще нікуди не поселили.

По-друге, нема тут ніякого "респекту", якщо все так, як каже ТС. Мені, взагалі, дивно, якщо людина працювала все життя, заробила собі на житло, а потім, коли, начебто, вже є змога пожити в тиші та спокою, чомусь вимушена "жити" на дивані.

По-трете, якщо вона хворіє, то поселити її в окрему кімнату, це найкращий варіант для всієї родини. Якщо згодилась доглядати онука(чку), то це звичайна неповага до старої людини.

Звісно, що я дивлюсь на це зі свого боку. Цікаво спостерігати, які стосунки в родині і що молодше покоління вважає за норму по відношенню до батьків або бабусь-дідусь.

6 хвилин тому, Nikolay Cherednichenko сказав:

думали спочатку бабусю під Бахмут відправити, але подумали що то вже трошки зашкварно і вирішили таким чином її порозважати.)))

 Диван не чим не кращий. Таке ж зашкварне. А якщо, не дай Боже, звісно, до вас ще і долітати буде, то повне відчуття "бахмуту" забезпечено.

 Ми мою матусю теж вирішили порозважати. Погодилась поїхати   на гарячі мінеральні води в Угорщині . Звісно, не диван  в Бахмуті, але в кого як виходить.

Більше питань не маю.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Цікава розмова, свідкуюча про те, що люди зараз бувають такі дивні... Мені розповіли про особу, що свою дитину не возить за кордон, а ці гроші донатить на ЗСУ. Принципово, щоб наблизити перемогу. Бо у тієї людини стрес - вони мало-мало за окупації вибралися и живуть у чужому місті.

А тут, бачу, провокують забудовника на "пир во время чумы". А чи є в нього де жити и на що будувати оті хороми, на які ви його підбиваєте? Хоче людина маленький будинок з мансардою - то й гарно.

Таке враження, що тут форум не самозабудовників, а Януковічів з золотими унітазами.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15 хвилин тому, Simpapula сказав:

Цікава розмова, свідкуюча про те, що люди зараз бувають такі дивні... Мені розповіли про особу, що свою дитину не возить за кордон, а ці гроші донатить на ЗСУ. Принципово, щоб наблизити перемогу. Бо у тієї людини стрес - вони мало-мало за окупації вибралися и живуть у чужому місті.

А тут, бачу, провокують забудовника на "пир во время чумы". А чи є в нього де жити и на що будувати оті хороми, на які ви його підбиваєте? Хоче людина маленький будинок з мансардою - то й гарно.

Таке враження, що тут форум не самозабудовників, а Януковічів з золотими унітазами.

ні, у нас тут форум бАгатіїв, наприклад в кожному домі по 2 пральні машини:hlop:

 ТС сам наполягав щодо критики його проектів (Продолжение поисков (критика и советы бывалых-приветствуется)), тому це критика не його відношення до бабулі, а критика саме проекту майбутнього будинку...бачила в темі вже нові проекти, з окремими кімнатами для кожного члена сім"ї і це вже "+"

 

  • Лайк 1
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 години тому, Simpapula сказав:

А тут, бачу, провокують забудовника на "пир во время чумы".

Навпаки, хтось тут писав, що замість мансарди краще будувати одноповерховий меншого розміру.

А ще натякав, що краще взагалі не будувати...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, vadimv сказал:

Навпаки, хтось тут писав, що замість мансарди краще будувати одноповерховий меншого розміру.

А ще натякав, що краще взагалі не будувати...

Одноповерховий буде дорожчий на розмірі даху та фундаменту. Та й в нас "на югах" якось прийнято два поверхи будувати. З одним поверхом зазвичай старі хатинки.

А до того, щоб не будувати... а що робити на вашу думку? В матрасі грошам зараз не дуже небезпечно.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

21 хвилину тому, Simpapula сказав:

Одноповерховий буде дорожчий на розмірі даху та фундаменту.

Одноповерховий 10х8 не буде дорожчий за мансардний 10х8.

21 хвилину тому, Simpapula сказав:

Та й в нас "на югах" якось прийнято два поверхи будувати.

А в нас "на півночах" прийнято три поверхи будувати. І що?

21 хвилину тому, Simpapula сказав:

А до того, щоб не будувати... а що робити на вашу думку?

Знайти якесь краще застосування.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 хвилин тому, Nikolay Cherednichenko сказав:

улавлюєте глибину моєї іронії?)))

Я бачу тільки вашу істерику  на питання, які вам або не подобаються , або, чомусь, не зручні .

2 години тому, irina1969 сказав:

ні, у нас тут форум бАгатіїв, наприклад в кожному домі по 2 пральні машини:hlop:

Та так. "Фахівець" з теоретичного знання комфортного побуту в будинку впевнена, що це така звична дрібничка для самозабудовників форуму - мати по пралці на кожному поверсі будинку. Це ж не  золотий унітаз яника , це всього лише пралка- кожному поверху по пралці. Розумна була людина, яка сказала, що іноді краще жувати :pozor:

22.08.2023 в 15:56, Simpapula сказав:

Ні, я не маю власного будинку и двух пралок у ньому.

22.08.2023 в 01:19, Simpapula сказав:

А чому не поставити дві пральні машини? І на першому, і на другому.

22.08.2023 в 13:45, Simpapula сказав:

Але ж це зручно - прати и сушити там, де потім використовувати випране. Нагору можна поставити маленьку тиху пралку для дитячої білизни. На першій поверх - велику з функцією прання ковдр чи пуховиків та взуття.

22.08.2023 в 17:58, Simpapula сказав:

Ні, я не розумію, чому для власників будинків дві пралки - забагато. Я пропоную економити сили людини.

 

3 години тому, Simpapula сказав:

А чи є в нього де жити и на що будувати оті хороми,

 "Шо, знову?"(с)

Одна "золота рибка" запитала, а друга "золота рибка" відповіла. Тому і "золоті рибки", що, коли пишуть наступний допис, то вже не пам'ятають, що казали чи читали в попередньому. Ще можна порівняти зі страусами, в яких кожного ранку життя починається спочатку, бо не пам'ятають нічого та нікого, що-кого бачили вчора. Але акваріумні рибки якось лагідніше звучить, хоч сенс від цього не змінюється, звісно.

Спочатку було так

18.08.2023 в 12:02, Nikolay Cherednichenko сказав:

Бабуля не вечная, денег не много)))

Потім стало так

7 годин тому, Nikolay Cherednichenko сказав:

бабуля живе в своїй гарній квартирі зі своїм особистим двором і полісадником з квіточками... не переймайтесь. А ми у своєму будинку. 

 

 

3 години тому, irina1969 сказав:

ТС сам наполягав щодо критики його проектів (Продолжение поисков (критика и советы бывалых-приветствуется)), тому це критика не його відношення до бабулі, а критика саме проекту майбутнього будинку

Так воно і було. Питання задала, щоб зрозуміти, наскільки  для "бабулі"  є звичним   "життя" на дивані. Тому що варіант "бабуля не вечная" може обернутися довгими пекельними роками життя для всієї родини . Але ж ТС важливо відповісти на випередження, так би мовити, підвищити градус напруги, то яка вже тут конструктивна розмова, коли тема має 4 сторінки, з яких мабуть і 5 штук дописів з адекватною реакцією ТС не набереться. Отримав те, на що заслуговує. Що сталось з темами з Одеси? Чи там щось в повітрі розбризкують, чи то на них так війна вплинула? Вже друга тема з проханням порад та подібною реакцією на форумчан.

Та в першій темі автору хоч дістало розуму вибачитись за свою поведінку і продовжити вже спілкуватись нормально, а не бризкати на всіх емоціями, тому що бачення форумчан  не збігається з тим, що хоче почути "золота рибка".

2 години тому, Nikolay Cherednichenko сказав:

конструктивних порад від вас навряд почую.

Бо вони йому не потрібні. То хай будує а-ля "залізнична будка" та селить "бабулю" на диван, що буде стояти посеред тієї будки.

І обов'язково ставить пралку на кожному поверсі і ще додаткову під сходами, поряд з унітазом, бо, нарешті, тут з'явилась порадниця з таким самим мисленням акваріумної рибки і життя налагодилось😂

2 години тому, Nikolay Cherednichenko сказав:

...бо я вже думав адекватних тут нема. Дякую!!!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  • Лайк 1
  • Хаха 1
  • Дізлайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...