Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Продолжение поисков (критика и советы бывалых-приветствуется)

Nikolay Cherednichenko

Рекомендовані повідомлення

22 часа назад, Nikolay Cherednichenko сказал:

Ну то вже лухарі (кераміки, венеціанки і червоне дерево)))) я в межах загальнодоступних матеріалів: газоблок а не шлакоблок, саман чи жахливий ракушняк (гарний ракушняк нажаль добувають тільки в Криму). 

Ви вже майже два роки все пiдбираете/перебираете (подивився вашi попереднi теми з лютого -22року)  Там правильно вам пiдказував "колега",бо якщо б ви принялись мiркувати в правильному руслi,то мабудь i "вигадали економнiше" в порiвнянi з газобетоном в "цiлому коробка".

А саман чи ракушняк - це та ж "гра з подвiйними роботами i докупкою матерiалiв". Не забувайте що тут, ви купляете тiльки "голий" камiнь/блок, а ще скiльки треба мат.i подвiйних робiт щоб закiнчити коробку. (Приведу приклад; -щоб замiсити розчин на камiнь/цеглу -треба бiтономiшалку,лопати,вiдра i ще води багато i електрики??...а при кер-блоках -потрiбно посуду-бадью на 40-50л. i дрель/коловорот на пiвтори хвилини,(2-3л.води) щоб перемiшать,i все!..(угадайте,де менше роботи i економii)))...

Поясню подробнiше; тодi на 22-й рiк, була цiна в повному комплектi керамiки на коробку (без фундамента) рахуем стiни-380мм."стiни,перегородки,перемички,вент-канали,димохiд i перекриття в повному комплектi, (чого нема у др. матерiалах) з утепленям "периметра" i закiнченям з чорновим пол/пiдлогою. (а тi плити i монолiт -воно виходе дорожче i довго) 

На той момент по моiм пiдрахункам на 95% приблизно,"коробка в комплектi" була 16-17тис.уе. i це на два поверхи "коробка 10х8м."... (на зараз?,..треба додати 40%, то що менi вiдомо по новим цiнам з травня 22-го року)  Якщо взяти це, то ви на рiвному мiсцi загубили (7-8тис.уе.) А за це время, уже два рази пiднiмались цiни. В порiвнянi; - там в Европi на 40%, а у нас вiд 70-80/100%.

Якщо не хочете "довгобуд" з проблемами, бо майже в два рази по цiнi ви вже догнали )..

21 час назад, Simpapula сказал:

Так газоблок - то економія на штукатурці. Покладете стіни рівно - будете штукатурити тоншим шаром

Я вас здивую, що "наоборот"- це економiя при керамiчних блоках/стiнах. Бо,щоб штукатурити стiни з газобетона,то потрiбно перед -"обробити стiни гiдрофоб-грунтовка,сiтка",а потiм штукатурити,(пора***те канiстри гiдрофоб. i сiтку та ще робoту по м2), а при керамiчних блоках, цього не потрiбно(просто накидати розчин по "маякам"i загладити)

I другi подвiйнi роботи по газоблоку, по -вент-каналам,вiконi вiдкоси, перемички i перекриття, утепленя з зовнi - це все дороже в порiвнянi з керамiчною коробкою.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У чоловіка грошей замало, він якдешевше міркує. А ви тільки за коробку 30 тищ хочете.

Змінено користувачем Simpapula
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 часов назад, tayatlas сказал:

     Ничего не имею против такого строительного решения как мансарда. Но вот только......

   Когда я несколько лет назад искал под покупку дом для себя, то абсолютно ВСЕ просмотренные дома с мансардами я откинул для себя как неприемлемые. Абсолютно ВСЕ имели какие-либо проблемы. Понятное дело, что дело не в проектах, а в криворукости строителей, но на мой взгляд получается, что это "дешёвое решение" на практике часто оказывается синонимом "неудачное решение".

   И что интересно: хоть я для себя и думал при покупке дома, что почти наверняка делать капитальный ремонт, но вот именно просмотренные мансардные дома требовали одного: полного сноса этой мансарды и переделки заново.

Наверно потому-что правильно обустроить мансарду это не так просто (технически), и чаще всего квалификации рабочих которые выполняют работу не достаточно ?

А в целом интересно было б от вас услышать подробнее о проблемах этих домов!

Змінено користувачем Nikolay Cherednichenko
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 часов назад, volkoff сказал:

Ви вже майже два роки все пiдбираете/перебираете (подивився вашi попереднi теми з лютого -22року)  Там правильно вам пiдказував "колега",бо якщо б ви принялись мiркувати в правильному руслi,то мабудь i "вигадали економнiше" в порiвнянi з газобетоном в "цiлому коробка".

А саман чи ракушняк - це та ж "гра з подвiйними роботами i докупкою матерiалiв". Не забувайте що тут, ви купляете тiльки "голий" камiнь/блок, а ще скiльки треба мат.i подвiйних робiт щоб закiнчити коробку. (Приведу приклад; -щоб замiсити розчин на камiнь/цеглу -треба бiтономiшалку,лопати,вiдра i ще води багато i електрики??...а при кер-блоках -потрiбно посуду-бадью на 40-50л. i дрель/коловорот на пiвтори хвилини,(2-3л.води) щоб перемiшать,i все!..(угадайте,де менше роботи i економii)))...

Поясню подробнiше; тодi на 22-й рiк, була цiна в повному комплектi керамiки на коробку (без фундамента) рахуем стiни-380мм."стiни,перегородки,перемички,вент-канали,димохiд i перекриття в повному комплектi, (чого нема у др. матерiалах) з утепленям "периметра" i закiнченям з чорновим пол/пiдлогою. (а тi плити i монолiт -воно виходе дорожче i довго) 

На той момент по моiм пiдрахункам на 95% приблизно,"коробка в комплектi" була 16-17тис.уе. i це на два поверхи "коробка 10х8м."... (на зараз?,..треба додати 40%, то що менi вiдомо по новим цiнам з травня 22-го року)  Якщо взяти це, то ви на рiвному мiсцi загубили (7-8тис.уе.) А за це время, уже два рази пiднiмались цiни. В порiвнянi; - там в Европi на 40%, а у нас вiд 70-80/100%.

Якщо не хочете "довгобуд" з проблемами, бо майже в два рази по цiнi ви вже догнали )..

Я вас здивую, що "наоборот"- це економiя при керамiчних блоках/стiнах. Бо,щоб штукатурити стiни з газобетона,то потрiбно перед -"обробити стiни гiдрофоб-грунтовка,сiтка",а потiм штукатурити,(пора***те канiстри гiдрофоб. i сiтку та ще робoту по м2), а при керамiчних блоках, цього не потрiбно(просто накидати розчин по "маякам"i загладити)

I другi подвiйнi роботи по газоблоку, по -вент-каналам,вiконi вiдкоси, перемички i перекриття, утепленя з зовнi - це все дороже в порiвнянi з керамiчною коробкою.

Давайте не будемо про "думки в правильному напрямку"-бо то все суб'єктивно.   Так, я два роки думаю, краще "сім разів відміряти" і послухати вас і думки інших людей (війна, я не намірений під час бойових дій будуватись-бо не звісно чим воно закінчиться). Про плити і моноліт-я "заганявся" і відкинув те. А про відра, лопати і бетонозмішувач-не хвилюйтесь, все маю)))))

Я бачу ви адепт керамоблоку? Чи просто відпрацьовуєте відсоток?))))) Я помню звертав увагу на керамоблок, і навіть рахували мені ціну квадратного метру стінового "пирога"- і шось там економією і не пахнуло в порівнянні з газіком. Між іншим в мене знайомі побудувались з керамоблоку, і кажуть що з газіку будо б дешевше. Мені як матеріал-керамоблок подобається, але багато "але"! 

В цілому дякую що ввімкнулись в тему зі своєю точкою зору. Я то ціню, то заставляє розширити мій кругоогляд.

Змінено користувачем Nikolay Cherednichenko
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 часов назад, Simpapula сказал:

У чоловіка грошей замало, він якдешевше міркує. А ви тільки за коробку 30 тищ хочете.

Яка прониклива жінка)))) так, грошей завжди замало))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

21 час назад, Nikolay Cherednichenko сказал:

І буде "рукавичка"?)))

І буде на 20 кує дешевше. При тому самому функціоналі (жодна мебля не постраждала).

20 часов назад, Nikolay Cherednichenko сказал:

Хотів би звернути увагу на логіку другого проекту (мою логіку)

Технічно це одноповерховий будинок з можливістю облаштування мансарди.

При раціональному плануванні ви можете в тих же габаритах зробити одноповерховий будинок з трьома спальнями. Без геморою з мансардою.

Зверніть увагу на те, скільки площі втрачається на мансарді у другому проекті. Майже половина поверху. А це все гроші.

Змінено користувачем 2005
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 часов назад, Nikolay Cherednichenko сказал:

Наверно потому-что правильно обустроить мансарду это не так просто (технически), и чаще всего квалификации рабочих которые выполняют работу не достаточно ?

А в целом интересно было б от вас услышать подробнее о проблемах этих домов!


    Ну, собственно, да. Проблемы мансардных домов разумеется не в решении как таковом, а в кривых руках строителей, а иногда и проектантов.

   Из того, что я наблюдал (сборная солянка из всего увиденного).

  1) Очень плохая теплоизоляция

       Тут даже специалистом не нужно быть, чтобы определить это. Разница температур между первым и вторым этажом ощущалась вообще без всяких приборов. Соответственно процентов в 70 случаев мне без труда удавалось обнаружить плесень по углам и закуткам. А уж если наверху санузел - то и говорить не приходится

  2) Процентов 50 случаев - ещё и плохая шумоизоляция (хотя это видимо следствие п.1)

  3) Поскольку мансардный проект видимо выбирают по причине экономии, то экономят на всём. Включая лестницы. Ни одной (!!!) комфортной лестницы я НЕ увидел. Крутизна подъема или узенькие ступеньки (а нередко и то и другое) - это даже не укладывается в рамки здравого смысла.

  4) Нередко - проблема размещения мебели или устройство гардеробных. Если дом небольшой (а я искал именно небольшой), то планировка мансарды получается достаточно ущербной: разместить стандартные шкафы не получится, а уж об устройстве гардеробной вообще говорить не приходится. В результате придется заказывать мебель по индивидуальному заказу, а отсеки для хранения редко используемых вещей будут занимать место на уровне пола, вместо того, чтобы быть там, где им положено - под потолком. Получается "экономия" наоборот ! 

   Это так, что вспомнилось навскидку сейчас....

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 часа назад, 2005 сказал:

І буде на 20 кує дешевше. При тому самому функціоналі (жодна мебля не постраждала).

При раціональному плануванні ви можете в тих же габаритах зробити одноповерховий будинок з трьома спальнями. Без геморою з мансардою.

Зверніть увагу на те, скільки площі втрачається на мансарді у другому проекті. Майже половина поверху. А це все гроші.

Критикуєте? Пропонуйте!)))(в тому моменті де мебля не постраждали))) ви мене інтригуєте, особливо коли про гроші говорити починаєте))))

Змінено користувачем Nikolay Cherednichenko
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

40 минут назад, tayatlas сказал:


    Ну, собственно, да. Проблемы мансардных домов разумеется не в решении как таковом, а в кривых руках строителей, а иногда и проектантов.

   Из того, что я наблюдал (сборная солянка из всего увиденного).

  1) Очень плохая теплоизоляция

       Тут даже специалистом не нужно быть, чтобы определить это. Разница температур между первым и вторым этажом ощущалась вообще без всяких приборов. Соответственно процентов в 70 случаев мне без труда удавалось обнаружить плесень по углам и закуткам. А уж если наверху санузел - то и говорить не приходится

  2) Процентов 50 случаев - ещё и плохая шумоизоляция (хотя это видимо следствие п.1)

  3) Поскольку мансардный проект видимо выбирают по причине экономии, то экономят на всём. Включая лестницы. Ни одной (!!!) комфортной лестницы я НЕ увидел. Крутизна подъема или узенькие ступеньки (а нередко и то и другое) - это даже не укладывается в рамки здравого смысла.

  4) Нередко - проблема размещения мебели или устройство гардеробных. Если дом небольшой (а я искал именно небольшой), то планировка мансарды получается достаточно ущербной: разместить стандартные шкафы не получится, а уж об устройстве гардеробной вообще говорить не приходится. В результате придется заказывать мебель по индивидуальному заказу, а отсеки для хранения редко используемых вещей будут занимать место на уровне пола, вместо того, чтобы быть там, где им положено - под потолком. Получается "экономия" наоборот ! 

   Это так, что вспомнилось навскидку сейчас....

Спасибо. Очень интересные наблюдения!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Історично, мансарда, то необхідність пристосувати горищі під житло. А якщо будувати з нуля, то навіщо пристосовувати те, що може бути нормальним житлом, під мансарду, не зрозуміло.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, BugS сказал:

Історично, мансарда, то необхідність пристосувати горищі під житло. А якщо будувати з нуля, то навіщо пристосовувати те, що може бути нормальним житлом, під мансарду, не зрозуміло.

Мабуть ви праві, навіть не сперечатимусь... Але ж мансарда симпатично (явно не про економію))))

Змінено користувачем Nikolay Cherednichenko
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

22.11.2023 в 18:08, Nikolay Cherednichenko сказав:

Три варіанти ...

Третій (одноповерховий з трьома спальнями), тому що дві спальні вам замало, а двоповерховий забагато, його доцільніше коли спален чотири-п'ять, а три цілком можна на одному впихнути, тільки треба оптимізувати: кухню 37м2 зменшити до 27м2, спальню 15м2 теж можна, у кладовці без вікна газовщики котел не поставлять, але можна зекономити на вікні та дверях, та викинути кладовку, а котел розмістити у шафі кухні, пралку у санвузлі, тоді і на вентканалах вийде економія, бо з санвузла можна буде вивести зразу у зовнішню стіну (з котла у кухні також, там димоход коаксикальний)

Змінено користувачем normal
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

18 часов назад, Simpapula сказал:

У чоловіка грошей замало, він якдешевше міркує. А ви тільки за коробку 30 тищ хочете.

А ви зрозумiли що виходе дешевше i простiше по стiнам?.(чи так,ляпнуть)  I я "не хочу" за коробку 30тис. як ви пишите, це цiна була до вiйни (30-35тис. коробка). А на сьогоднi якщо нема 60тис.уе. то не раджу i починати.

 

13 часов назад, Nikolay Cherednichenko сказал:

Я помню звертав увагу на керамоблок, і навіть рахували мені ціну квадратного метру стінового "пирога"- і шось там економією і не пахнуло в порівнянні з газіком. Між іншим в мене знайомі побудувались з керамоблоку, і кажуть що з газіку будо б дешевше. Мені як матеріал-керамоблок подобається, але багато "але"!

Яка рiзниця хто я,адепт чи експерт,я на цьому "собаку зiв")).. я хочу щоб люди включали мiзки, порiвнювали/прораховували, бо в порiвнянi мiж аналогами кер-блока е рiзниця i велика. Не знаю яку ви там "стiну" рахували, бо якщо рахувати крiм блока, ще скiльки матерiалiв треба щоб закiнчити коробку "охо-хо".. Ну,ви ж не одну стiну "поставите", мабудь треба перегородки,перемички,вент-канали,димоход,перекриття,утеплення, я за "все в комплектi"з чорновим пол/пiдлогою до оздоблення коробки.(циплят по осени считают) 

 Я теж знаю таких у кого вийшло дорожче i з проблемами, бо людина подумала що з керамоблока "Кератерм" йому вийде дешевше,а получилось наоборот. (можу на обьектi "по коробкi" показать-пiдбить рiзницю)

- ось приклад де пише "Simpapula",що бистрiше i економнiше по стiнам (вище почитайте мою вiдповiдь) i це тiльки по стiнам.

- i ще приклад - по внутрiшнiм стiнам-перегородок, якi iдуть в повному комплектi,i що входе цiну блока(блок,клей,анкер-пластина,перемички),що у других аналогiв,це все треба докупити i пiдiгнати. 

Я ж вас не заставляю там купити, ви можете ознайомитись,порахувати,прикинути з др.матерiалами,щоб знати, у кого краще з теплопровiднiстю i де бiльше комплекта. Бо скiльки время ви тут тратите,то давно можно було б все по полочкам розложить. (ще там е новинки по черепицi, склопакетам i др. кольорове скло)

 

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

19 часов назад, Nikolay Cherednichenko сказал:

Критикуєте? Пропонуйте!)))

Так там вже запропоновано. Ось ваше планування 10х8:

image.thumb.png.79b414c7005a2b4dcd30b2f17f8a2feb.png

А ось запропоноване планування 10х6:

image.thumb.png.665fbc90b6e78c7289496741a356639f.png

Відчуваєте різницю? -20 кв.м, тобто приблизно -20 кує.

Всього лише за рахунок секвестру ніяк не задіяної площі. 

19 часов назад, Nikolay Cherednichenko сказал:

ви мене інтригуєте, особливо коли про гроші говорити починаєте))))

А на площі 10х8 запросто розміщуються 3 спальні + кухня-вітальня.

І при цьому не потрібно городити ніяких мансард і сходів.

Змінено користувачем 2005
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

20 минут назад, 2005 сказал:

Відчуваєте різницю? -20 кв.м, тобто приблизно -20 кує.

Имхо не совсем так, площадь стен уменьшится не намного, окон столько же с/у столько же дверей столько же

Так что тут вы эти 20 квадратов по 1000 отняли, но оставшиеся стали стоить по 1300

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 минут назад, mib сказал:

Имхо не совсем так, площадь стен уменьшится не намного

Зато на много уменьшится площадь фундамента и крыши - самых дорогих элементов коробки.

11 минут назад, mib сказал:

Так что тут вы эти 20 квадратов по 1000 отняли

Их можно и не отнимать. А просто рациональнее использовать, запихнув в них "мансарду".

Тогда уж точно будет -20 куе, если не больше.

Змінено користувачем 2005
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, 2005 сказал:

Зато на много уменьшится площадь фундамента и крыши - самых дорогих элементов коробки.

Каким образом фундамент уменьшится намного больше чем стены?

Коробка это 30% от стоимости, а вы ее почему то оцениваете в 1000 за квадрат

А вот все остальное от уменьшения площади практически не изменится, если условно то на 20 квадратов плитки и пару ведер краски или рулонов обоев :-)

я не говорю что нужна лишняя площадь, но ее нет в изначальном проекте, я просто 2 года прожил в 100%й копии предложенного вами варианта, для двоих было нормально для троих уже очень тесно и нет мест для хранения

как уже писал выше закончилось тем что пристроил еще столько же

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вот что было

21121.thumb.jpg.1d2a7a772375236a740f9e11ac45a746.jpg

Вот что стало, единственно вход в дом переносить не стал он остался на преднем месте

IMG_0308.thumb.jpg.db763a69d35cdb36e41e2fff7866f1ca.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 минут назад, mib сказал:

Каким образом фундамент уменьшится намного больше чем стены?

В полном соответствии с правилами геометрии. Площадь стен сократится на 3х4=12 кв.м, площадь фундамента на 80-60=20 кв.м, а площадь крыши еще больше, за счет свесов и наклона.  

13 минут назад, mib сказал:

Коробка это 30% от стоимости, а вы ее почему то оцениваете в 1000 за квадрат

Замените "коробку" на "дом", если вам так удобнее считать ) 

13 минут назад, mib сказал:

А вот все остальное от уменьшения площади практически не изменится, если условно то на 20 квадратов плитки и пару ведер краски или рулонов обоев :-)

Да-да, фундамент же не требует ни стяжки, ни утепления - хватит и плитки ) Про крышу вообще забыли)) 

13 минут назад, mib сказал:

я не говорю что нужна лишняя площадь, но ее нет в изначальном проекте

Она там есть, и хорошо видна - это пустое белое место на плане. Могу заштриховать красненьким, чтобы было виднее. ))

Змінено користувачем 2005
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, 2005 сказал:

Замените "коробку" на "дом", если вам так удобнее считать ) 

Так я и говорю что коробка от дома это 30% денег, а электрики будет столько же, отопления столько же, котел тот же тот же бойлер и как уже писал те же двери и те же окна

2 минуты назад, 2005 сказал:

В полном соответствии с правилами геометрии. Плозадь стен сократится на 3х4=12 кв.м, площадь фундамента на 80-60=20 кв.м, а площадь крыши еще больше, за счет свесов и наклона.  

Вы почему то решили что дом обязан быть на плите, черновая и чистовая стяжка как и утепление пола это не фундамент

 

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 минут назад, 2005 сказал:

В полном соответствии с правилами геометрии. Плозадь стен сократится на 3х4=12 кв.м

тобто десь на 11% суто по зовнішнім стінам ?

10 минут назад, 2005 сказал:

площадь фундамента на 80-60=20 кв.м

Якщо фундамент - то стрічка, то до чого тут  площа? довжина стрічки зменшиться знов таки на 11%. А з врахуванням додаткової внутрішньої стрічки - і того менше

Змінено користувачем Alvalk
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

20 часов назад, Nikolay Cherednichenko сказал:

 (явно не про економію)

А чи не скажете, як ви плануєте будуватися - економно самотужки, чи наймати робітників та контролювати їх, чи прораба з бригадою, чи фірму? Це важливо, щоб знати, де можна з'економити, а де не вийде.

Он вище вже запропонували тільки на коробку 60 тищ. Як на мене, то цегляна релігія "по-багатому".

Або суперечки про економію площі - обидва співрозмовника праві, але кожен на свій лад: як жити нема де, то можна маленьку хатку, а потім добудовуватись, а як це "один раз і назавжди", то зразу робити як хочеться, щоб не переробляти.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

43 минуты назад, Simpapula сказал:

Або суперечки про економію площі - обидва співрозмовника праві, але кожен на свій лад: як жити нема де, то можна маленьку хатку, а потім добудовуватись, а як це "один раз і назавжди", то зразу робити як хочеться, щоб не переробляти

Если жить негде то можно и бытовку купить, а вот с пристройкой у меня как минимум на одной стене минус фасад, в отделке проще везде имитация бруса но тоже было сначала сделай потом выкинь

Из оправданий я строил дачу :-)

Если строить дом то дешевле не доделать какие то помещения, фасад но тоже будут нюансы

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 часов назад, Simpapula сказал:

Он вище вже запропонували тільки на коробку 60 тищ. Як на мене, то цегляна релігія "по-багатому".

А по "релiгii" нехай вам покаже цей пан-инженер,(а то напишете що це я казав) якщо ви розумiетесь на матерiалах. Бо тут таких я ви кожен другий с "попадаловом" --- кошторис на коробку по Киеву  - 

 

5 часов назад, Simpapula сказал:

то можна маленьку хатку

То може, вам таке пидiйде ).. тут велика економiя.

342783311_819373062965969_3811001370945412466_n.jpg

Змінено користувачем volkoff
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Люди, совість майте. Яка битовка, яка хатка на курячих ніжках? Люди хочуть нормальний будинок, але не за всі гроші світу.

До того ж майте на увазі місце розташування ділянки - брус (дерево в цілому) та услякі керамоблоки там золотими будуть.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...