Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

На самом ли деле аккумуляторы LiFePo4 лучше чем аккумуляторы типа AGM или GEL?

Neou

Рекомендовані повідомлення

2 часа назад, US7IGN сказал:

 

eve.jpg

действительно eu , но где же синенькие безымянные призматики ? все на сайте - брендированные , с логотипом

21400FAE-0BB1-4B4C-8E05-24FE6A9FA0A2.png

Змінено користувачем igorrius
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, igorrius сказал:

все на сайте - брендированные , с логотипом

99.9% что постарался дизайнер в фотошопе, а в природе они

3 минуты назад, igorrius сказал:

синенькие безымянные призматики

 

  • Лайк 2
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, vovarpd сказал:

якому дилеру.. це ж самий що не є прямий магазин від виробника на площадці алібаба.
Eve Energy Co., Ltd.

Нигде ведь не написано , что прямой магазин не имеет право в ассортименте держать товары и других производителей .

да и уж точно не скажешь , что вот на этих двух картинках один и тот же продукт одного производителя :

 

858AAD81-41C9-466E-9F67-0D9883861EF1.png

545619F9-3D6B-4902-9A57-9EDD39F7E745.png

Змінено користувачем igorrius
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 хвилини тому, igorrius сказав:

прямой магазин не имеет право в ассортименте держать товары и диугих производителей

Тобто фірмовий фабричний магазин буде продавати якийсь вживаний нонейм з китайського автобуса під видом нових товарів власної ж фабрики? Я розумію якби це була фабрика рога і копита но EVE це вже фірма з доброю репутацією.

Це якби дилер Хонда продавав контрафактні генератори типу "суперхонда" ті що на олх по ціні трохи вище металолому. 

Ну я такого навіть в Україні не зустрічав, не те що в Європі, це вже якась теорія всесвітньої змови :)

Зберу батарейку і подивимось загальний опір, ємність і т.п.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, vovarpd сказал:

Тобто фірмовий фабричний магазин буде продавати якийсь вживаний нонейм з китайського автобуса

я не знаю , с автобуса или не с автобуса , есть факт : на сайте производителя безымянных синих призматиков нет , существуют только брендированные ячейки с указанием производителя на корпусе изделия .

Официальные магазины часто продают товар и других производителей , вот у них есть ячейки EVE , как две капли воды - вылитые как на сайте  EVE , и есть так называемые продавцом EVE22 - они внешне отличаются , и навряд имеют отношение к оригинальным EVE . 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 минут назад, vovarpd сказал:

Я розумію якби це була фабрика рога і копита но EVE це вже фірма з доброю репутацією.

На Вышгородской был фирменный магазинчик бензопил Stihl , у них были в магазине в продаже пилы и других фирм . Это  удар по репутации ? Конечно нет , ассортимент пошыре у продавца - это нормальная практика  , жизненная необходимость . Покупатель сам себя обманывает : раз в магазине продается товар такой то фирмы - значит весь товар исключительно этой фирмы , а это часто не так

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

46 минут назад, mib сказал:

99.9% что постарался дизайнер в фотошопе, а в природе они

 

возможно и да , но это дичь какая то получается : На сайте допустим Адидаса присмотрел кроссовки , заказываешь - а привозят вообще без опознавательных знаков изделие и без надписей , это даже круче чем Абибас вместо Адидаса .

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

21 хвилину тому, igorrius сказав:

возможно и да , но это дичь какая то получается : На сайте допустим Адидаса присмотрел кроссовки , заказываешь - а привозят вообще без опознавательных знаков изделие и без надписей , это даже круче чем Абибас вместо Адидаса .

 

А по факту вони всі на одній фабриці зроблені. Замовите контейнер, вам персональні наліпки зроблять.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

53 хвилини тому, igorrius сказав:

На Вышгородской был фирменный магазинчик бензопил Stihl , у них были в магазине в продаже пилы и других фирм . Это  удар по репутации ?

Хіба вони продавали вживані Stihl, чи продавали якесь нонейм і писали що то Stihl? Там же до синіх написано що то нові Eve :)

Змінено користувачем vovarpd
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 годину тому, igorrius сказав:

существуют только брендированные ячейки с указанием производителя на корпусе изделия .

Так і на синіх є QR код. Чи які там ще написи потрібні. 

Напишіть на фабрику , там ж є форма і консультація.. отримаєте відповідь.. Я писав, але відповідь небуду тут надавати бо все одно ж ніхто не повірить :)

 

Доречі там де ті сині ячейки на алібабі то якщо погортати картинки на конкретному товарі вправо, то видно і цей новий дизайн. Там каша трохи. Думаю це суто для сайту дизайнери креативлять. 

Змінено користувачем vovarpd
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я думаю спор тут так себе. Я первый акк купил лифепо нонейм (этикетка есть но не помню название), бмс без блутуза. Норм работает, уже почти год и норм держит. А тут уже более понятные и проверенные ячейки с линкой от оф производства. Чего спорить? Другое дело какой то продавец без ничего и без ревьювзов - там было бы стремно 

Кстати спасибо, себе заказал. Только не сразу догнал, что чтобы была доставка в Киев надо русиш язык выбирать.. привык все на инглише смотреть)

Змінено користувачем ЯД
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

38 хвилин тому, ЯД сказав:

 

Кстати спасибо, себе заказал. Только не сразу догнал, что чтобы была доставка в Киев надо русиш язык выбирать.. привык все на инглише смотреть)

Я вибираю ЕN non -eu. Там багато під заказ, в наявності мало, треба звертати увагу на терміни.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тільки що, vovarpd сказав:

Я вибираю ЕN non -eu. Там багато під заказ, в наявності мало, треба звертати увагу на терміни.

Я тоже самое выбирал, но при оформлении заказа шипинг не получалось, пока не выбрал ру- тогда появилась возможность просчета доставки

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, vovarpd сказал:

Хіба вони продавали вживані Stihl, чи продавали якесь нонейм і писали що то Stihl? Там же до синіх написано що то нові Eve :)

я и не писал , что Бу , просто возник вопрос о несоответствии внешнего вида товара на офсайте производитпля и на сайте магазина . Насколько я заметил - львиная доля предложений с нетронутыми клеммами - нет ни отверствий  под шпильки высверленых , или уже с вкрученными в отверствия шпилек не наблюдается . 

Бу скорее всего будут уже иметь смонтированные в ячейки шпильки, которые монтировались в них для эксплуатации.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, ЯД сказал:

Я думаю спор тут так себе. Я первый акк купил лифепо нонейм (этикетка есть но не помню название), бмс без блутуза. Норм работает, уже почти год и норм держит. А тут уже более понятные и проверенные ячейки с линкой от оф производства. Чего спорить? Другое дело какой то продавец без ничего и без ревьювзов - там было бы стремно 

Кстати спасибо, себе заказал. Только не сразу догнал, что чтобы была доставка в Киев надо русиш язык выбирать.. привык все на инглише смотреть)

а есть разница с алибабы заказывать или с Европы ? и там и там за растаможку платить ?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 хвилин тому, igorrius сказав:

а есть разница с алибабы заказывать или с Европы ? и там и там за растаможку платить ?

На жаль да - налоги и таможня то наше. Но я лично с Али ничего еще не заказывал, обычно ибей и просто сайты. И ещё по идее если на сайте с НДС цены - можно вернуть НДС. Я так делал правда только 1 раз в жизни когда купил хорошие уши в Испании и ещё вернул 19%, хоть и в пересчете нбу курса

Змінено користувачем ЯД
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 годин тому, igorrius сказав:

львиная доля предложений с нетронутыми клеммами - нет ни отверствий  под шпильки высверленых , или уже с вкрученными в отверствия шпилек не наблюдается . 

а оце може залежати від дилера, який замовить певну комплектацію. я читав що для англійського ринку японці навіть машини робили з кермом праворуч :lol:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 годин тому, ЯД сказав:

На жаль да - налоги и таможня то наше. Но я лично с Али ничего еще не заказывал, обычно ибей и просто сайты. И ещё по идее если на сайте с НДС цены - можно вернуть НДС. Я так делал правда только 1 раз в жизни когда купил хорошие уши в Испании и ещё вернул 19%, хоть и в пересчете нбу курса

На nkon якраз тому і ціни різні для нас і для Нідерландів наприклад. Такс фрі. 

Порівняйте ціну для NL і non eu Наприклад eve 105ah для них ціна 34.95, для нас 26.75eur.

Декілька разів купував  в англійських магазинах інші товари з прямою доставкою то вони теж мінусували їхнє ПДВ.  

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 годин тому, igorrius сказав:

Насколько я заметил - львиная доля предложений с нетронутыми клеммами - нет ни отверствий  под шпильки высверленых , или уже с вкрученными в отверствия шпилек не наблюдается . 

Але ж я вище навів картинку з товару на тому оф сайті.
Тобто це опція, так і пише питайте більше інформації )) може бути m4, m6, подвійні.. вони не напрягаються для кожного типорозміру все там точно на сайті вказувати. Поставили одну картинку +- для всіх, а далі по ситуації.. замовляєте контейнер то напевно любі термінали там зроблять :)

Китайці не адідас, ще не той рівень і дотошність в таких дрібницях як у німців, ну тому й дешевші.


image.thumb.png.69c816c18258052b1f0ae5d9df7099a4.png

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Взагалі-то ці нові ячейки, які йдуть на збірку на конвейер,  мають інший контакт. Від нього інколи в центрі точку видно. (Порівняйте тесловські елементи).

після розбірки збірок, робили відбраковку, тестування і раніше робили шпильки М4 або М6. Потім почали наварювати лазером композитні стойки "п"ятаки" і і площадки під подвійне кріплення. все що ви бачите ззовні - синя термоусадка, чорна наклейена під контактами - це все вже марафет перед продажем.

І на голограмі дата обробки елементів, а не виготовлення самими  виробниками ячейек...

Я собі коли брав у минулому році це розумів як і те що можуть бути "сюрпризи". 

Так що, як на мене, важливо вибрати відповідального постачальника (продавця) і елемент везіння...

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

40 хвилин тому, Leader9 сказав:

після розбірки збірок

Про який конвеєр мова і яку розбірку яких збірок.. Ви хочете сказати що EVE робить 100% продукції лише для внутрішнього авторинку, а все що не пройшло контроль якості в умовній теслі йде як шрот в роздріб під виглядом нових?  Пруф би якийсь не завадив.

 

40 хвилин тому, Leader9 сказав:

Так що, як на мене, важливо вибрати відповідального постачальника (продавця) і елемент везіння...

І хто ж може бути відповідальнішим ніж офіційний магазин від заводу? 

Змінено користувачем vovarpd
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, vovarpd сказал:

Ви хочете сказати що EVE робить 100% продукції лише для внутрішнього авторинку, а все що не пройшло контроль якості в умовній теслі йде як шрот в роздріб під виглядом нових? 

Це стосується не тільки EVE і не тільки ліферів. Заводи-виробники з роздрібними та дрібними клієнтами взагалі не працюють, для цього створені (інколи десятки) "прилеглих" до такого заводу фірм, які отримують (викуповують) партії продукції, в тому числі з косметичними відхиленнями. Шротом це назвати не можна, у нормальних виробників це просто можуть бути крайні відхилення по якимось параметрам. З електричними параметрами там зазвичай все ок, тому блоки або готові акумулятори інших конструкцій пакують під різними марками і продають. Ніяких пруфів ніхто, зрозуміло, не дасть, це лише предмет довірливих стосунків з провідними менеджерами і лише у приватних розмовах. До того ж у таких закупках особливого ризику немає, у більшості випадків це нормальний продукт. Самі виробники також мають відділи продаж, і працюють з окремими гуртовими споживачами напряму. Це також можуть бути і регіональні дилери, для яких роблять відповідне маркування. Це теж цілком безпечні закупки. Інша справа у ступені жадібності такого дилера, бо за кілька відсотків у нас не працюють.

Серед постачальників є і такі, які викупляють отой самий шрот, який продається по ціні лому, або самі займаються розбиранням та перепакуванням б/в, бо утилізувати дорожче. Оскільки у більшості такого шроту зберігаються якісь параметри, то є великий шанс натрапити на неприємність, яка виявиться не одразу.

1 час назад, vovarpd сказал:

І хто ж може бути відповідальнішим ніж офіційний магазин від заводу?

Тут треба розуміти, що всі китайці малюють на власних сайтах однакові слова "офіційний". Вірити цьому не дуже й треба, бо для підтримки нормальної конкуренції всі локальні дилери (магазини) мають рівні права і близькі ціни. Ніхто нікому не забороняє працювати з продукцією, маркувати її під себе, рекламувати себе в будь-який спосіб та продавати товар з гарантією. Це збільшує загальні продажі, і тому ніякий "заводський" магазин великому виробнику взагалі не потрібний, бо він що, буде створювати конкуренцію таким місцевим дилерам? Так вони просто підуть до іншого виробника із своїми покупцями, і продажі  такого розумника впадуть. Тому самі великі виробники не схильні створювати якісь власні роздрібні магазини, це інший бізнес, в якому успішно працюють десятки та сотні людей.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, Leader9 сказал:

після розбірки збірок, робили відбраковку, тестування і раніше

поэтому появляется такое понятие как grade ,

и у новых элементов такого понятия как  grade нет  ?

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

а что там Jdsolar ?

за него тут писали в прошлом году, кто то его из форумчан покупал , как они ?

стоит ли Jdsolar рассматривать для закупки ?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вообще ячейки в основной массе это B2B товар, Собирают батарейные блоки и продают готовые в красивых корпусах под своими брендами. Нахрена на ячейках красивые наклейки ? Они только для B2C актуальны

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...