Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Армопояс для майстерні з цегли

Олександр Д.

Рекомендовані повідомлення

Вітаю, є стара будова з цегли ( стіни в одну цеглу) 4*8 м., хочу переробити дах з шиферу на металочерепицю, зараз там армопоясу немає, мауерлат(доска 40*150) лежить просто на цегляній кладці і нічим не прикріплений.

Питання полягає в тому, що я хочу підняти стіни на 30-40 см та переробити дах, чи потрібно заливати армопояс?

photo_5323518170352438843_y.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Думаю непотрібно, можна навіть підняти стіни цеглою з фронтонів і зробити односкатний дах

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Якщо ви впевнені в якості фундаменту, то може і не треба, але якось він не виглядає на всі 💯

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 минут назад, BugS сказал:

Якщо ви впевнені в якості фундаменту, то може і не треба, але якось він не виглядає на всі 💯

Тоже самое хотел написать)

И фундамент и качество кладки не внушают доверия)

Может чем то легким догнать стены, керамоблоком/газоблоком.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 годину тому, Олександр Д. сказав:

Питання полягає в тому, що я хочу підняти стіни на 30-40 см та переробити дах, чи потрібно заливати армопояс?

проармуйте кладку яку плануєте підняти і робіть кровлю, а заливати монолітний залізобетоний пояс немає потреби, ІМХО. 

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, Drosselbeere сказав:

проармуйте кладку яку плануєте підняти і робіть кровлю, а заливати монолітний залізобетоний пояс немає потреби, ІМХО. 

Такої ж думки. Тріщин по фото не видно, значить фундамент норм, тим більше з підвльним приміщенням, значить проблема з глибиною закладання точно відсутня. Не витрачайтесь на пояс по периметру, для цього ж треба розібрати фронтони.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 години тому, DimaF сказав:

Тоже самое хотел написать)

И фундамент и качество кладки не внушают доверия)

Может чем то легким догнать стены, керамоблоком/газоблоком.

фундамент нормальний 100%, кладка за 30 років ніде не лопнула, під будівлею погреб (склеп полукруглої форми), тож фундамент в глибину йде на усьой погреб, ширина його 40 см.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

21 минуту назад, Олександр Д. сказал:

фундамент нормальний 100%, кладка за 30 років ніде не лопнула, під будівлею погреб (склеп полукруглої форми), тож фундамент в глибину йде на усьой погреб, ширина його 40 см.

Ну то пробуйте, без фанатизма конечно)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ще питання чим прикріпити мауерлат до кладки?

планую дротом (катанка 6-8 мм) привязати через 8-10 рядів цегли, все одно потім заштукатуриться.

чи бувають ще якісь варіанти? На анкера не бачу смисла, так як при бурінні порушу кладку цегли. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Закладіть Т подібну шпильку в процесі кладки для кріплення мауерлата, а от скрутками з проволоки краще крокви зафіксувати 

Змінено користувачем Drosselbeere
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...