Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Замовити або придбати готовий?

Николай Зубастик

Рекомендовані повідомлення

1 година тому, irina1969 сказав:

цей проект   для  Rodzinny Ogród Działkowy (Сімейна садова ділянка), тому такі "великі" спальні, опалення камін, нема топочної,  але є басейн ))

 

 

Не бачив такого, на укр версіі пишуть - Односемейный коттедж одноэтажный. Почав дивитись такі ж будиночки більшоі площі - але там такі ж маленькі кімнати, але іх вже не 2 а 3 )))

Змінено користувачем Николай Зубастик
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 хвилин тому, Николай Зубастик сказав:

Почав дивитись такі ж будиночки більшоі площі - але там такі ж маленькі кімнати, але іх вже не 2 а 3 )))

По-нормальному (щоб спальні були по 12 кв.м) для двох спалень потрібно будинок від 48 до 64 кв.м, а для трьох - від 70 до 88.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, vadimv сказал:

По-нормальному (щоб спальні були по 12 кв.м) для двох спалень потрібно будинок від 48 до 64 кв.м, а для трьох - від 70 до 88.

Щось замало.  Бо треба 2 кімнати, кухня-вітальня, топочна, санвузол. Ну й ще щось піде на тамбур і коридор (хоча є варіанти без них, мені не подобаються) . Тому у мене  менше 70-75м2 ніяк на 2 кімнати не виходить, а в ідеал-85

16 минут назад, Николай Зубастик сказал:

Почав дивитись такі ж будиночки більшоі площі - але там такі ж маленькі кімнати, але іх вже не 2 а 3 )))

Ось наприклад. 

www.archon.com.ua/ru/proekt-budynku/m46a9b50275831,dom-v-arnikie

Хоча насправді мені там жоден не сподобався. Але цей все ж таки набагато краще, ніж той, що ви в першому повідомленні давали

 

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15 хвилин тому, Alvalk сказав:

Але цей все ж таки набагато краще

+1

Під себе поставив би іще унітаз в технічці і без ванни (не користуюсь). За рахунок цього можна збільшити кімнати.

Ну і план меблів можна підшаманити...

Змінено користувачем i.may
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, i.may сказал:

+1

Під себе поставив би іще унітаз в технічці і без ванни. Ну і план меблів можна підшаманити...

Особисто мені більше подобається такого плану (просто на тому сайті такого не знайшов):

z500.com.ua/ua/proekty/41760/z72,idealne-misce-dlya-provedennya-litnoji-vidpustki.html

Хоча я б його теж трохи переробив. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

23 хвилини тому, Alvalk сказав:

Щось замало.  Бо треба 2 кімнати, кухня-вітальня, топочна, санвузол. Ну й ще щось піде на тамбур і коридор (хоча є варіанти без них, мені не подобаються) . Тому у мене  менше 70-75м2 ніяк на 2 кімнати не виходить, а в ідеал-85

Ось наприклад. 

www.archon.com.ua/ru/proekt-budynku/m46a9b50275831,dom-v-arnikie

Хоча насправді мені там жоден не сподобався. Але цей все ж таки набагато краще, ніж той, що ви в першому повідомленні давали

 

 

Гарний будинок але завеликий для мене, буду жити з сином, для двох завеликий тим паче опалення єлектрика газу нема. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 минут назад, Николай Зубастик сказал:

Гарний будинок але завеликий для мене, буду жити з сином, для двох завеликий тим паче опалення єлектрика газу нема. 

Вы не в ту сторону думаете)

Отопление не имеет значение.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 хвилин тому, Николай Зубастик сказав:

буду жити з сином

Дотепно з ТЗ вийшло. Тут списи з двоспальним ліжком ламають 😄

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 хвилини тому, i.may сказав:

Дотепно з ТЗ вийшло. Тут списи з двоспальним ліжком ламають 😄

Не ну хочеться щоб будинок був і на майбутне і мав запит якщо вирішимо продати, то таке 😂 А якщо молодиця завітае в гості де іі покласти? 😂

Змінено користувачем Николай Зубастик
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, Николай Зубастик сказал:

А якщо молодиця завітае в гості де іі покласти?

ну не в кімнаті ж на 8 м2

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, Николай Зубастик сказав:

А якщо молодиця завітае в гості де іі покласти?

На дивані-трансформері 😝

Без докладного бріфу вирішити ЩО потрібно - неможливо! У кожної родини свої сценарії та перспективи...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

26 хвилин тому, DimaF сказав:

Вы не в ту сторону думаете)

Отопление не имеет значение.

Тут хтось правильно сказав, в мене поки каша в розрахунках бо я ніколи цим не займався. Дуже боюсь довгострою і того що не вистачить коштів на великий будинок. Тут хтось писав що великоі різниці нема по коштам, якщо збільшити наприклад на 10% площу.  Ось такий знайшов ще будиночок. z500.com.ua/ua/proekty/41885/z262,prostiy-i-nedorogiy-u-budivnictvi-odnopoverhoviy-budinok-nevelikoji-ploshchi.html  Планую фундамен та дах довірити спецам а інше будувати своіми силами. Як гадаете в 40к$ вкладусь зробити під дах без внутрянки?

Змінено користувачем Николай Зубастик
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 минут назад, Николай Зубастик сказал:

. Як гадаете в 40к$ вкладусь зробити під дах без внутрянки?

Треба так і ставити задачу - вкластися в бюджет. З мого досвіду можна вкластися по сьогоднішніх цінах, хоча щодня умови змінюються, логістика і доступність товарів, матеріалів змінюється. Одні заводи опинилися в окупації, інші відкрилися на неокупованій території. В тому ж Житомирі відкрили виробництво газоблоку, а в Березні і Обухові заводи Аерок припинили виробництво, завод в Новій Каховці також не працює, в Куп'янську не працює також. Зате Бровари працюють денно і нощно.

 

Ось приклад що можна збудувати до 40 тис.

 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

42 минуты назад, Николай Зубастик сказал:

Тут хтось правильно сказав, в мене поки каша в розрахунках бо я ніколи цим не займався.

Ще й яка...

У вас, як у багатьох "початківців",  зараз в голові дуже багато протиріч, які ви навіть не усвідомлюєте.

Наприклад:

З одного боку ви хотіли будувати зовнішні стіни з холодного кирпича і взяли за базу проект з величезними вікнами, що в підсумку дало б завеликі рахунки на опалення, а з іншого кажете, що вас хвилюють ці рахунки.

З одного боку ви хочете маленькі кімнатки, з іншого щоб на будинок був запит, якщо вирішите продати.

Вам треба ще немало часу, щоб навести лад в голові, поки ви самі зрозумієте, що вам насправді треба. 

42 минуты назад, Николай Зубастик сказал:

Ось такий знайшов ще будиночок. z500.com.ua/ua/proekty/41885/z262,prostiy-i-nedorogiy-u-budivnictvi-odnopoverhoviy-budinok-nevelikoji-ploshchi.html 

А зараз дивиться за руками (с)... Стіни там мають виступи біля входу в будинок і на терасі.  Якщо цих виступів не буде, то площа будинку збільшиться, а вартість будівництва майже ні. Бо довжина стін і фундаменті, площа кровлі - все буде таке саме і їх вартість теж. тому якщо думати про гроші, краще, щоб стіни будинка були прямі.

Ось вам деякий компроміс. 

z500.com.ua/ua/proekty/49606/z12+s,variant-proektu-z12-adaptovaniy-dlya-seysmozoni.html

 

Змінено користувачем Alvalk
  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 минут назад, Николай Зубастик сказал:

якщо збільшити наприклад на 10% площу.  Ось такий знайшов ще будиночок. 

Смотрите, вы сейчас смотрите на маленькую красную машинку типа мерседеса А класса, который по итогу выйдет в 40 к евро, но для долгого путешествия не годится)

Вам надо тойота камри в базовой комплектации за 28 тык).

Строить сейчас меньше 90 квадратов глупо, ибо есть условно-постоянные расходы которые составляют львиную долю расходов на стройку.

Вам не обязательно смотреть эти модные игрушки-проекты с милыми названиями.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

21 хвилину тому, Николай Зубастик сказав:

Дуже боюсь довгострою і того що не вистачить коштів на великий будинок.

Варіант - панельно-каркасник. За 6 місяців реально вселитися. В озвученому бюджеті буде від 80-100 квадратів "коробка під ключ".

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 хвилин тому, Alvalk сказав:

А зараз дивиться за руками (с)... Стіни там мають виступи біля входу в будинок і на терасі.  Якщо цих виступів не буде, то площа будинку збільшиться

 

Дякую за допис. Доречі дивився ютуб будівельника, він казав що прямі стіни завдовж ... 7м здаеться, повинні мати підтримку - чи то буде перевязка з міжкімнатною стіною, чи як в данному проекті жорсткість через виступи. Плюс це гарно.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, i.may сказав:

Варіант - панельно-каркасник. За 6 місяців реально вселитися. В озвученому бюджеті буде від 80-100 квадратів "коробка під ключ".

я навіть газоблок не розглядаю, керамоблок плпную. Каркасник це для мене не дом взагалі.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 хвилин тому, DimaF сказав:

Смотрите, вы сейчас смотрите на маленькую красную машинку типа мерседеса А класса, который по итогу выйдет в 40 к евро, но для долгого путешествия не годится)

Вам надо тойота камри в базовой комплектации за 28 тык).

Строить сейчас меньше 90 квадратов глупо, ибо есть условно-постоянные расходы которые составляют львиную долю расходов на стройку.

Вам не обязательно смотреть эти модные игрушки-проекты с милыми названиями.

дякую зрозуміло, дякую всім за допомогу, тепер я не буду так лякатися великих площ знаючи що витрати не від цього залежать.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 минут назад, Николай Зубастик сказал:

Дякую за допис. Доречі дивився ютуб будівельника, він казав що прямі стіни завдовж ... 7м здаеться, повинні мати підтримку - чи то буде перевязка з міжкімнатною стіною, чи як в данному проекті жорсткість через виступи. Плюс це гарно.

Так, э деякі нюанси, але залиште їх конструкторам 

А чисто для порівняння можете подивитись на мій проект.  У мене теж буде кухня-вітальня та 2 кімнати.

Я спочатку довго сам крутив і малював варіанти під свою ділянку.  І прийшов до архитектора вже зі своїм малюнком, в процесі десь щось трохи відкоректували та розробили проект. 

Змінено користувачем Alvalk
  • Лайк 1
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

44 хвилини тому, Николай Зубастик сказав:

Ось такий знайшов ще будиночок. z500.com.ua/ua/proekty/41885/z262,prostiy-i-nedorogiy-u-budivnictvi-odnopoverhoviy-budinok-nevelikoji-ploshchi.html

Без вікна на південь?

1 годину тому, Alvalk сказав:

Щось замало.  Бо треба 2 кімнати, кухня-вітальня, топочна, санвузол. Ну й ще щось піде на тамбур і коридор (хоча є варіанти без них, мені не подобаються)

Ось 60-64 кв.м, де все це є:

060.jpg

064.jpg

Змінено користувачем vadimv
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 хвилин тому, Николай Зубастик сказав:

Каркасник це для мене не дом взагалі.

Є у нас таке в ментальності; мобуть тому, що правильно збудувати мало хто може. Практично уся Північна Америка у таких і живе, чомусь....

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, vadimv сказав:

Без вікна на південь?

Так я теж про це подумав, все гарно крім вікон, можливо можно буде переробити не знаю.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 години тому, Николай Зубастик сказав:

можливо можно буде переробити

Типова історія з типовими проектами )

Змінено користувачем vadimv
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, i.may сказав:

Є у нас таке в ментальності; мобуть тому, що правильно збудувати мало хто може. Практично уся Північна Америка у таких і живе, чомусь....

можливо через клімат. цікаво памьятаю старі американські фільми там постійно героі борються з термітами, чомусь запамьяталось. Уявляю собі як якась миша накакае десь між стінами в утепленні і ця какашка там залишиться назавжди. Чи муміі миш яки померли пілся черговоі обробки десь в скловаті. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...