Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Замовити або придбати готовий?

Николай Зубастик

Рекомендовані повідомлення

11 минут назад, normal сказал:

А ви пробували перестрибувати дружину

вік вже не той щоб так стрибати, але переповзти, трохи затримавшись, інколи не завадить...

  • Лайк 1
  • Хаха 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, normal сказал:

то повинна бути достатня відстань

в такому випадку спати в окремих кімнатах ще краще! а починаючи з певного віку не буде ризику прокинутися біля вже остиглого трупа...

  • Хаха 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

26 хвилин тому, normal сказав:

Щоб чужі труселя не одягнути

Якщо вони живуть у тумбі - розмовляти нема про що.

А комфортних і зручних форм-факторів є багато.

3869468_00p.jpg

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, архітектор сказал:

реальністю, якої фізично неможливо знати до тих пір, поки не закінчиш будівництво.

Я почему то был уверен, что исполнитель ИНДИВИДУАЛЬНОГО проекта и есть тем кто чётко знает реальность :) А иначе он точно не особо нужен как Вы выразились "для дома 80м2"

 

Змінено користувачем tansss
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

31 минуту назад, tansss сказал:

исполнитель ИНДИВИДУАЛЬНОГО проекта и есть тем кто чётко знает реальность :) А иначе он точно не особо нужен как Вы выразились "для дома 80м2"

я говорю про те, що критерії вибору і досвід має бути у замовника. Якщо замовник немає твердої перевіреної бази де взяти архітектора, немає бази даних де перевірку зробили експерти, де працює репутація, верифікація, де задіяні чинні державні механізми, диджиталізація, база ЄДЕССБ, то сам замовник має володіти досвідом з попередніх будівництв. І вже на підставі свого особистого досвіду обирати, суб'єктивно.

Але, як показує практика - бесіда крутится навколо сексу з дружиною у похилому віці, чи жіночим кремом, тумбочкою, шириною ліжка. Ну таке - поржати, потеревенити анонімно, час вбити, ще міфів додати. Напевно має бути якісь веселий підрядник з товстим масним почуттям гумору. І так жартиками на сороміцькі теми будувати будинок, не парячись там всякими правильними рішеннями. Чисто по приколу

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

23 минуты назад, архітектор сказал:

я говорю про те, що критерії вибору і досвід має бути у замовника

Откуда? 

 

23 минуты назад, архітектор сказал:

І так жартиками на сороміцькі теми будувати будинок, не парячись там всякими правильними рішеннями. Чисто по приколу

Вы наверное ошиблись, там должно быть "проектувати" :) 

тема ж про проект!

Змінено користувачем tansss
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, архітектор сказал:

Щодо Непопа і його досвіду... Ну не знаю. Чи є релевантною експертиза Непопа і проєкт будинку 80 м2? Сумніваюся.

А не треба сумніватися, це було давно і Слава таки щось розуміє в тому як хто і де тебе або ти. )

Після нього архітектор погодився, що так, перестаралися бо перестрахувалися і тд

2 часа назад, архітектор сказал:

Архітектори різні і досвід і їх суперсила в кожному випадку різні.

Так так, Бабушкін і Бурлаченко це імена, чи не так? І досвід і супер сила 

 

 ТС , а ви пробували знайти готовий будинок по вашому проекту?

Мені здається є сенс поспілкуватись з тим хто вже збудував і має уявлення про бюджет і таке інше.

Змінено користувачем Фрай
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 минут назад, Фрай сказал:

Так так, Бабушкін і Бурлаченко це імена, чи не так?

Це зовсім не по темі форуму і гілки, паралельна реальність до мікропроєктів і самозабудовників. Треба вміти з гівна і палок, не сильно порушуючи норми побудувати 80 м2, і це зовсім не те саме, що рішати вопроси на мільйон квадратних метрів багатоквартирного житла на продаж. У вас є фото будинку Непопа чи Бабушкіна? Де вони живуть, що для себе побудували? Яке там планування, яка собівартість?

 

Щодо архітекторів, які проєктують багато бетону - це все якраз звідти тягнеться. Якщо архітектор все життя працював з Бабушкіним і Непопопом, і проєктував будинки, де бетон лився рікою, бо так треба і так написано в нормах, то з якого переляку він має економити? Непоп у себе ж не економив, лив бетон рікою, так само

image.thumb.png.dd909cf59b2c0e15e38eb40bbcad45b5.png 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

24 минуты назад, Фрай сказал:

Слава таки щось розуміє в тому як хто і де тебе або ти. )

Покажіть реальний приклад, де Непоп допоміг зробити якісний сучасний будинок площею 100 м2. Просто на спір - чи є в природі такий приклад, чи ні. Я гарантую, що такого прикладу бути не може просто за визначенням і способом мислення, стандартами роботи.

Цитата

Дві квартири у центрі, сім гаражів та ціла гора готівки. А ще — маєтки в елітних селищах, коштовні годинники та автівки. Декларація Вячеслава Непопа, заступника голови КМДА, може вразити навіть його шефа Віталія Кличка. Щоправда, посадовець відзвітував перед державою далеко не про все своє майно. «СтопКор» зазирнув за паркан до колишнього очільника КП «Житлоінвестбуд» та з'ясував, що саме він не вказав у звіті.

Київщина, село Рожівка, 35 км від столиці. Саме тут, в котеджному містечку «Лісове Озеро» стоїть один із будинків Вячеслава Непопа. Загальна площа маєтку – 478 кв. метрів, він має два поверхи, мансарду та гараж на два автомобілі.

Ділянка під будинком – майже 14 соток. Оселя має власний вихід до озера, поруч – сосновий ліс. На території гарно проглядається ландшафтний дизайн

Серед нерухомості у Непопа з дружиною зазначені 3 квартири, одна з яких – у Севастополі. У столиці подружжя має щонайменше дві квартири. Одна з яких – в будинку на вул. Володимирській, 49 А. Тому, де свого часу жили біглий президент Віктор Янукович, колишній Генпрокурор Віктор Пшонка та ексочільник митниці Григорій Калетник. Площа квартири Непопів становить 121 кв. метр, її приблизна вартість 500 тис. дол.

1991490106_.jpg.6a628f4e5c60e69c5d270d91b36efa60.jpg

image.png.d77104514a2cac25632fdba0fc2c5d69.png

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Проектирование и строительство домов на 80м2 и на 80 000м2 также похожи по подходам как и работа практолога и гинеколога :)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, Фрай сказал:

Щось нас не туди несе, не в поміч ТС. 

ну так а хто сюди Непопа приніс? Чи є його нерухомість релевантною для даного форуму? Чи тут тусуються найкрупніші київські забудовники, які хотять здобути трохи досвіду від собі подібних? Чи дізнатися як правильно вибрати проєкт чи архітектора чи підрядника? Чи тумбочку між ліжок поставити в кімнаті на 10 м2?

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 годин тому, i.may сказав:

А комфортних і зручних форм-факторів є багато.

3869468_00p.jpg

Нє, ну якщо стоїть задача повністю зайняти цим форм-фактором всю площу намальованої спальні, щоб проходів взагалі не залишилося - то тоді це прям ідеальний варіант...

Змінено користувачем vadimv
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, Фрай сказав:

 ТС , а ви пробували знайти готовий будинок по вашому проекту?

Сусід будуе, коробка з кришою без внутрянки стала приблизно 50к$ що для мене дорогувато, але там фірма робила я не знаю подробиць. Дякую всім за поміч. Саме питання виникло бо багато сусідів роблять одноповерхові з цегляною обліцовкою. Тому я і собі подумав. Але тепер розумію що воно не мае сенсу. Тим паче що всі фундаменти в нас роблять с заглубленням 2 метри, така вже в нас почва. Принаймні я тепер розумію чому саме в проекті зроблено так як зроблено - для розумноі єкономіі.

Змінено користувачем Николай Зубастик
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 години тому, normal сказав:

А ви пробували перестрибувати дружину і заправляти 2м простирадло як людина павук? я ні :)

Я знайшов варіант 

Screenshot_5.png

  • Хаха 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Каждый человек сам ***..ц своего счастья.

    На основании собственного опыта проживания что в квартирах, что в частном доме могу сказать однозначно: комнаты в 8-10 метров площадью - это маразм. Нет, не так, это М-А-Р-А-З-М !!!

   Эта площадь может быть для кладовок, кабинетов, гардеробных.. для чего угодно, но только не для жилых помещений. Количество нормального свежего воздуха для жилых помещений есть величина постоянная. Вы никогда не обращали внимание на ЗАПАХ в спальне по утрам ? Если вас это никогда не беспокоило, то вариантов два:


  1) площадь вашей спальни достаточно велика

  2) у вас проблемы с обонянием (попросту говоря вы не слышите запахи)

   Даже сейчас, когда дети выросли и уехали, и мне просто уже хочется маленький домик с минимальными затратами на уборку и отопление я НЕ рассматриваю варианты с спальней менее 12-13 м2 (а то и 15) - просто из соображения санитарных норм. При всем желании съэкономить я хочу ЖИТЬ, а не ВЫживать....

  И поверьте, расходы на "создание" нормальной спальни с приемлемой площадью вполне окупятся за счет экономии на последующих "недозакупках" лекарств.... не считая возможно большей продолжительностью жизни..... 

  • Лайк 7
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 хвилин тому, tayatlas сказав:

Каждый человек сам ***..ц своего счастья.

    На основании собственного опыта проживания что в квартирах, что в частном доме могу сказать однозначно: комнаты в 8-10 метров площадью - это маразм. Нет, не так, это М-А-Р-А-З-М !!!

   Эта площадь может быть для кладовок, кабинетов, гардеробных.. для чего угодно, но только не для жилых помещений. Количество нормального свежего воздуха для жилых помещений есть величина постоянная. Вы никогда не обращали внимание на ЗАПАХ в спальне по утрам ? Если вас это никогда не беспокоило, то вариантов два:


  1) площадь вашей спальни достаточно велика

  2) у вас проблемы с обонянием (попросту говоря вы не слышите запахи)

   Даже сейчас, когда дети выросли и уехали, и мне просто уже хочется маленький домик с минимальными затратами на уборку и отопление я НЕ рассматриваю варианты с спальней менее 12-13 м2 (а то и 15) - просто из соображения санитарных норм. При всем желании съэкономить я хочу ЖИТЬ, а не ВЫживать....

  И поверьте, расходы на "создание" нормальной спальни с приемлемой площадью вполне окупятся за счет экономии на последующих "недозакупках" лекарств.... не считая возможно большей продолжительностью жизни..... 

Якщо 1 людина спить на 9 метрах це ж краще ніж 2 на 15м. Тобто все залежить того скільки людей в кімнаті. Але я з вами згоден поміркую на цю тему. Доречі таке питання, цей проект зроблений европейцами, мабудь вони теж продумали цей момент, вони ж могли зробити кімнати більшими за рахунок іньших пріміщеннь.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

21 минуту назад, Николай Зубастик сказал:

Доречі таке питання, цей проект зроблений европейцами, мабудь вони теж продумали цей момент, вони ж могли зробити кімнати більшими за рахунок іньших пріміщеннь.

на сайті польської архітектурно-будівельної інспекції недавно виклали понад 100 проєктів будинків площею забудови 70 м2 (загальна до 140 м2)  з детальною проробкою по всіх розділах для безкоштовного скачування. Я якось навів приклад - що українці, користуйтеся. Не знаю, не чув щоб хтось скористався чи сказав про це. Деякі люди глянули, що спальні маленькі, що то не для нас, а для якихось гномів. Дорого і дуже тісно. 

А взагалі тут підказали збоку що є така мудрість -  "відціджуєте комаря, а верблюда ковтаєте". Я б застосував її до багатьох тем на форумі. Акценти зміщуються на третьорядних питаннях, фокус уваги збитий дрібницями і несуттєвими темами для срачу. Важливе і головне - за кадром майже завжди

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 хвилин тому, архітектор сказав:

Дорого і дуже тісно.

І санітарні норми щодо свіжого повітря виходить, що інші? Це дивно. Хіба що європейці компенсують це їздою на велосипеді. Або сидять на підвіконні з відкритими вікнами як деякі європейські студенти, тому що в кімнаті для студента замало місця...

Змінено користувачем delic
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 годин тому, архітектор сказав:

будувати будинок, не парячись там всякими правильними рішеннями.

Якщо паритися всякими там правильними рішеннями, то до будувати будинок справа взагалі не дійде.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 часов назад, tayatlas сказал:

комнаты в 8-10 метров площадью - это маразм. Нет, не так, это М-А-Р-А-З-М !!!

100%

Минимальная площадь даже детской от 12 и выше.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 часов назад, tayatlas сказал:

 Эта площадь может быть для кладовок, кабинетов, гардеробных.. для чего угодно, но только не для жилых помещений. Количество нормального свежего воздуха для жилых помещений есть величина постоянная. Вы никогда не обращали внимание на ЗАПАХ в спальне по утрам ? Если вас это никогда не беспокоило, то вариантов два:


  1) площадь вашей спальни достаточно велика

  2) у вас проблемы с обонянием (попросту говоря вы не слышите запахи)

   Даже сейчас, когда дети выросли и уехали, и мне просто уже хочется маленький домик с минимальными затратами на уборку и отопление я НЕ рассматриваю варианты с спальней менее 12-13 м2 (а то и 15) - просто из соображения санитарных норм. При всем желании съэкономить я хочу ЖИТЬ, а не ВЫживать....

Ви забули додати ще один  вариант:

3) у вас хороше провітрювання 

В іншому (щодо площі) повністю з вами згоден, теж вважаю оптимальним для невеликої спальні 12-15 м2

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 часов назад, Николай Зубастик сказал:

цей проект зроблений европейцами, мабудь вони теж продумали цей момент, вони ж могли зробити кімнати більшими за рахунок іньших пріміщеннь.

На цьому проекті  немає приміщень, за рахунок яких можна розширити інші. Там всі маленькі.

Краще не обмежувати себе, намагаючись вписати свої потреби в існуючий проект.

Вам треба спочатку:

- мати ділянку

- розуміти, які приміщення в ідеалі мають виходити вікнами на яку сторону світу

- розуміти, скільки у вас особистих речей,  куди ви їх будете складати, які меблі вам для цього потрібні і де ви їх будете ставити

- розуміти, чи потрібні вам тех. приміщення, гардеробні, та інші

І потім з розумінням всього цього можна собі  спланувати проект з прив'язкою до ділянки, який буде набагато краще всіх існуючих.

 

P.S. І ще вам важливо зрозуміти. Якщо ви розширюєте площу будівництва, наприклад, на 30%, це зовсім не означає, що будівництво вийде на 30% дорожчим. Реальна різниця буде набагато менша. Іншими словами, при будівництві маленького будинку вартість 1 м2  набагато більша, ніж у великого

  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 часов назад, Николай Зубастик сказал:

цей проект зроблений европейцами

ну ви ще японські проекти згадайте )

хочете комфорту - дивиться на американське планування.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 годин тому, архітектор сказав:

Акценти зміщуються на третьорядних питаннях, фокус уваги збитий дрібницями і несуттєвими темами для срачу

Якими несуттєвими? Коли кілька разів за ніч через вас буде переповзати дружина (у туалет, чи попити води, чи встати на роботу о 5 ранку), а тим паче злізати з другого ярусу, то вам буде геть похер з цегли стіни чи ні :) Але якщо самому ТС все одно, бо ще не одружений і "я не знаю", "я не здогадувався", "а хіба у проекті це не продумано", то особисто мені тим паче, далі нехай сам розбирається :)

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...