Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

SOFT для проектування будинку

Yava

Рекомендовані повідомлення

Всім привіт. Порекомендуйте будь-ласка яким інструментом зручно виконати чорновий (а можливо і детальний) проект приватного будинку, щоб можна було самостійно освоїти початківцю

Змінено користувачем Yava
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • Yava змінив заголовок на SOFT для проектування будинку

Якщо мова про планування приміщень та 3D-модель будинку, є безкоштовна програма Sweet Home 3D. Там треба тільки трохи розібратись і скачати потрібні бібліотеки.

Я її для себе використовував.

Є також багато професійних програм, але вони платні

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 минут назад, Alvalk сказал:

Якщо мова про планування приміщень та 3D-модель будинку, є безкоштовна програма Sweet Home 3D. Там треба тільки трохи розібратись і скачати потрібні бібліотеки.

Я її для себе використовував.

Є також багато професійних програм, але вони платні

Там стіни, фундамент і фасади теж можна спроектувати ?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

34 минуты назад, Yava сказал:

Там стіни, фундамент і фасади теж можна спроектувати ?

Ви мене трохи лякаєте словом "спроектувати".  Цим зазвичай займаються професіонали. І я не чув, щоб професіонали користувались цією програмою.

А розробити ескізний проект будинку для себе - так, можна.  З цоколем,  стінами, вікнами, кровлею, меблями і розташувати на ділянці з забором, гаражем, навісом, басейном, деревами - все це можна.

Потім все це в 3D можна покрутити і подивитись з різних боків і зверху, як на внутрішню частину так і ззовні

 

Змінено користувачем Alvalk
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

у SketchUp можете все детально спроектувати, але потрібно трохи навчитися з ним працювати

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

54 минуты назад, Сергей Стрельник сказал:

у SketchUp можете все детально спроектувати, але потрібно трохи навчитися з ним працювати

SketchUp є безкоштовна версія ?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, Yava сказав:

SketchUp є безкоштовна версія ?

ні, качайте з торента одразу з патчем

Змінено користувачем Сергей Стрельник
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

01.11.2023 в 13:08, Alvalk сказав:

А розробити ескізний проект будинку для себе - так, можна. 

+1

Загальна архітектура, розташування меблів, техніки, розеток, опалення, вода, кондиціонери тощо. Тобто, можна добре зрозуміти як у цьому буде житися.

Щодо конструктивів - ніт.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

01.11.2023 в 13:15, Yava сказав:

SketchUp є безкоштовна версія ?

так, онлайн  версія

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Якщо вам аби побалуватись - то SketchUp. Якщо збираєтесь щось будувати - беріть листочок в клітинку - малюйте свої хотілки і показуйте професіоналу. Він порадить, вкаже на ваші помилки і зробить у 3Д скоріше і краще ніж ви. Вам так чи інак треба буде до когось звернутись, а поскільки є спеціально навчені люди - сенс паритись самому? Ви всерівно самі зробите неправилно, бо не розумієте тонкощів та нюансів.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

39 хвилин тому, seyvalter сказав:

поскільки є спеціально навчені люди - сенс паритись самому?

і ці спеціальні люди отак кухню скомпанують 😁

 

Без імені.png

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 01.11.2023 в 14:15, Yava сказал:

SketchUp є безкоштовна версія ?

є, шукайте скетчап 2017, він офіційно безкоштовний, але вже не працює з моделями з маркету, ну або онлайн

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, i.may сказал:

і ці спеціальні люди отак кухню скомпанують 😁

 

Без імені.png

Ці спеціальні люди можливо взагалі відрадять вас  робити кухню у цьому місці або такої конфігуації. І всі ваші совання шафок стануть пустою тратою часу. Я бачив людей які так само займались самодіяльністю - і у результаті робили кухню у яку газовики тупо відмовлялись підключати газ. Бо людина затіяла перепланування дупля не відбиваючи про якісь будівельні, санітарні чи газові норми.

Змінено користувачем seyvalter
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, seyvalter сказав:

 

 

1 година тому, seyvalter сказав:

Ці спеціальні люди можливо взагалі відрадять вас  робити кухню у цьому місці або такої конфігуації. І всі ваші совання шафок стануть пустою тратою часу.

Бздура. Наведена кухня з цього  проєкту від архітектора. Власне у цьому місці і у цій конфігурації. Якнайдалі холодильник від входу, а мийка від іншої мокрої зони - суперпрофесійно 😉

Змінено користувачем i.may
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, seyvalter сказав:

Бо людина затіяла перепланування дупля не відбиваючи про якісь будівельні, санітарні чи газові норми.

Це достоменно відомо про ТСа? 😉 Судячи з "виконати чорновий (а можливо і детальний) проект приватного будинку", скорше навпаки...

Змінено користувачем i.may
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 минут назад, i.may сказал:

а мийка від іншої мокрої зони - суперпрофесійно

люди хочуть мийку біля вікна - люди отримують мийку біля вікна. Якась задроч про мокрі зони, трубу шкода чи шо?)

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тільки що, standov сказав:

трубу шкода чи шо?

Справа не у довжині труби, а в ухилі, і можливо у лишньому поворотному крлодязі, чи двох...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, i.may сказал:

Справа не у довжині труби, а в ухилі, і можливо у лишньому поворотному крлодязі, чи двох...

тобто вам не тільки трубу а ще і коліно жалко?)) 
ну то давайте по центру хати зробимо один св, в ньому трубу і то прямотоком в септік. Якщо інженер не може реалізувати забаганку клієнта то це недолік інженера. Клієнт хоче мийку біля вікна (і так справді хочуть 90% людей), інженер максимум що може пояснити недоліки а згодом все одно піти і зробити ) Нафіг такий проектувальник який робить не так як хочу я так как як хоче він

Змінено користувачем standov
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

16 хвилин тому, i.may сказав:

Справа не у довжині труби, а в ухилі, і можливо у лишньому поворотному крлодязі, чи двох...

Кабель теж можна провести один і на скрутках розетки та вимикачі, але чомусь так не роблять, ведуть кілометри  дроту. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 хвилин тому, standov сказав:

ще і коліно жалко?)

Якщо інженеру підійде рівень промерзання, водоносний шар, рельеф та склад грунтів - то можна не жаліти колін, так 🙂

 


Склад грунту

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, i.may сказал:

Якщо інженеру підійде рівень промерзання, водоносний шар, рельеф та склад грунтів - то можна не жаліти колін, так 🙂

 


Склад грунту

o_O. Не бачу жодної проблеми з наявністю мийки під вікном та жодного зв'язку того із грунтом, але я не архитектор )

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

28 минут назад, i.may сказал:

Це достоменно відомо про ТСа? 😉 Судячи з "виконати чорновий (а можливо і детальний) проект приватного будинку", скорше навпаки...

Так, ви праві. Про ТС-а це не відомо. Та якщо людина не володіє профільними програмами - то скоріш за все вона не являється профільним спеціалістом. А проектувати будівлю мають саме спеціалісти. Від ТС треба тільки загальні побажання та контроль за тим щоб звіряти роботу спеціаліста з своїми хотьелками та можливостями. А це все совання меблів у 3Д.... Я просто з досвіду знаю у що це потім вилазить. Чотири переробки готового проекту бо замовник надумав один диванчик поміняти на інший - а той інший не влазить, тож будьте ласкаві - посуньте стіночку на пів метра, вам же не важко, тож комп"ютер сам все робить.... Або ще краще - замовник який приходить прижимаючи до серця викреслений план - каже зробіть так і з любими порадами навіть не сунься. У результаті - будинок що має 8 спалень - і з них 7 прохідні. Повірте, не в образу вам - та я за 20 років проектування такого надивився.... А всі ваші інсинуації з меблями полетять коту під хвіст як тільки вам попаде акційний холодильник з трошки іншими габаритами ніж ви думали. Тож особливо цим не заморочуйтесь.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

21 хвилину тому, Сергей Стрельник сказав:

Кабель теж можна провести один і на скрутках розетки та вимикачі, але чомусь так не роблять, ведуть кілометри  дроту. 

Це порівняння теплого з червоним.

I'll just leave this

 

Без імені.png

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 хвилин тому, seyvalter сказав:

Повірте, не в образу вам - та я за 20 років проектування такого надивився....

Та які образи - охоче вірю, знаю і уявляю!

Але(!) з іншої сторони - купа сабжів "допоможіть причіхрати/перелопатити проєкт"...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...