Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Приточно-витяжна вентиляція з рекуператором

TaurosRMK

Рекомендовані повідомлення

2 години тому, TaurosRMK сказав:

Ознайомився з специфікацією, там немає rs485, а він потрібен для з'єднання з контролером вентиляції. 

з ESP вийде крутіший контролер, вона самодостатня, навіщо там ще щось? 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 годину тому, yur43 сказав:

з ESP вийде крутіший контролер, вона самодостатня, навіщо там ще щось? 

Та це все добре, але я вже писав раніше, як до такої ж плати маю під'єднати 5-6 датчиків РТ1000? Правильно - ніяк, або через якісь конвертери сигналів в 0-10В, а це ще додаткова плата(и). А міняти датчики на інші немаю бажання, вони мене влаштовують. А так в контролері є всі необхідні виходи (реле, 4-20 мА, rs485), єдине що немає звязку з мережею, щоб зручно моніторити дані в Home Assistant.

Ця версія KC868-A4 мені точно ніяк не підійде, бо її прийдетсья обв'язати модулями для датчиків, плюс реле потрібно мені 6 шт зараз, може згодом ще знадобиться 1-2 реле. Тобто як мінімум потрібна версія А8 і то все рівно датчики напряму не підключу. А це вже $70+

Тому простіше залишити контролер, який підтримує датчики з коробки, та інтегрувати його в Home Assistant через звичайну ESP32. А для виходів 0-10В докупити невелику плату.

Змінено користувачем TaurosRMK
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Цікавий експеримент з вібраціями вентиляторів. Раніше сам з цим стикнувся, коли вентилятори були жорстко закріплені до перекриття. По шуму роботи вентиляторів не виглядало що цей шум має проникати в жилі приміщення, доволі тихо працюють, але виявилося що вентиляторів дуже добре чути, такий противний звук жужання. Коли від'єднав вентилятори від перекриття і закріпив на перфострічку, стало значно тихіше. Закріпив перфострічку просто до конструкції даху і по самій перфострічці легкі вібрації все ж таки передаються на дах, але там вони і згасають. Замовив на alibaba ЕС вентилятори, буду міняти і тоді придумаю як вентилятори повністю віброізолювати від інших конструкцій.

Прихований текст

 

 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

05.05.2024 в 18:28, Dmode сказав:

Такі

Шукав на ebay вентилятори і натрапив на таку модель, комплектація може бути з вбудованим датчиком температури і вологості, а також з анемометром, тобто можно зразу міряти об'єми повітря. Враховуючи що вентилятор ЕС і має вбудований анемометр, то можна точно керувати об'ємами повітря без додаткових сенсорів, формул і розрахунків.

Прихований текст

image.png.a73c9574c18fa9b1af4f9cf09c021d1c.png

image.thumb.png.82665ef239aaf7d2d9a2667944749083.png

 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я правильно розумію, що для регулювання обертів потрібно тільки 2 проводи - GND та 0-10V? +10V це просто вихід живлення з вентилятора який використовується для регуляторів, тобто на регулятор йде +10V, а після регулятора вже 0-10V?

image.png.7e036dd132f6270cd7d5c0aa47348ff5.png

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 години тому, TaurosRMK сказав:

для регулювання обертів потрібно тільки 2 проводи - GND та 0-10V

Так.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

22.04.2024 в 15:36, volomoto сказав:

Це означає, що в китайського нема гальванічної розв'язки від мережі і це дуже небезпечно. Я б той блок викинув і поставив просто DC-DC з 24 на 5 В. Рекомендую Meanwell DDR-15G-5.

Що ж, купив Meanwell HDR-15-5 (5V), також індикатор світиться на клемах +V/-V... Напевно і цей треба викинути 😄 Доречі, перевірив фірмовий блок живлення роутера Асус - також індикатор світиться на виходах +/-, але якось роутер від цього не згорів. Блок зарядки акумуляторного пилесосу Karcher аналогічно. Всі ці блоки мають тільки L/N на вході. Тай таке. Маю тепер два бракованих блоки 🤣

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...