Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Порадьте тачку )

standov

Рекомендовані повідомлення

6 часов назад, standov сказал:

Поліуретанове нормально себе показує, не розлазиться від уф с часом?

Я ж писав вище, що проблема їх у навантаженні, накидав більше і вже важко котити навіть по твердому.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Фрай сказал:

Я ж писав вище, що проблема їх у навантаженні, накидав більше і вже важко котити навіть по твердому.

Та я-ж теж писав вище) я не планую там цемент возити, це садова тачка. Зараз в мене взагалі вертикальна з маленькими пластиковими колесиками, як чумадан

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 16.11.2023 в 10:44, Фрай сказал:

а на вертикалке ку-ку, прозевал, прожевал, потрескалось и рассыпалось :shock:

пришлось покупать новое, хотя красная «живет» в помещении, а большая на улице

ось в мене на тачці схожі колеса були, там якийсь матеріал не дуже класична резина схоже чи може якась не повного технологічного циклу. воно просто розтріскалося по всій окружності за короткий термін

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Цікава темка!В мене різних тачок було десятки,перевезено ними сотні,а може й зверх тисяч тонн.Прямо зараз гружу сміття на найкращу модель,ну і для приколу якраз на сміття викину безвоздушне колесо з іншої тачки,на тачці мають бути звичайні,але дуже якісні колеса.

Саме цій тачці зо 5 років,куплялася за 100 баксів.

17002272059572240669066767810207.jpg

17002272288076418115627175403368.jpg

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

17002273855906381071431331458809.thumb.jpg.77fc3bc3661220c488c5bc1bc7bbb671.jpg1700227422300758339671164217754.thumb.jpg.895c4e8a92d7a629ec3342c39d2b674c.jpgЦікава темка!В мене різних тачок було десятки,перевезено ними сотні,а може й зверх тисяч тонн.Прямо зараз гружу сміття на найкращу модель,ну і для приколу якраз на сміття викину безвоздушне колесо з іншої тачки,на тачці мають бути звичайні,але дуже якісні колеса.

Саме цій тачці зо 5 років,куплялася за 100 баксів.

Змінено користувачем мастерок
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, мастерок сказал:

мають бути звичайні,але дуже якісні колеса

ось я інакше як знайти виробника, який ставить ці дуже якісні колеса, не придумав як це перевірити. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, standov сказал:

ось я інакше як знайти виробника, який ставить ці дуже якісні колеса, не придумав як це перевірити. 

Шукать колеса вид Bridgestone або Michelin?)😃

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Була в мене двуколісна. Не дуже зручна. Підшипники висипались.

Коли її вкрали після того, як вибухом поваляло паркан, купив одноколісну. Вона більш маневрена.

Купив в Єпіке дешеву. На ней труби каркаса закріплені на чашу. Із за цього колесо нахилялося на бік.

Зварив труби каркаса поперечками в декількох містах квадратом 10*10 мм. Тепер дуже пристойна тачка.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...