Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Порадьте тачку )

standov

Рекомендовані повідомлення

Потрібна тачка, за не дуже дорого, 2 колеса, самосвального типу, шоб добре стояла та добре їздила не з фольги.
Мабуть з НЕ надувними колесами (маю неприємний досвід з минулої фольготачки з епіку).

На шо подивитися і на що точно не дивитися?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тачка садовая двухколесная 150/240 л (вода/песок) 200 кг
 

Прихований текст

IMG_1725.thumb.jpeg.9146e50f7b9dc7eb0729cd6602b0065d.jpeg

 

у меня подобная уже 22 года как.

Но для каких целей? 

Если сыпучка то да, а так для всех перевозок круче такой не вижу.

 

Прихований текст

IMG_1726.thumb.jpeg.2735c3a8d081a956fd24711a85abfe34.jpeg

 

на все случаи жизни! :good:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

для роботи у дворі - сипучка (пісок, грунт, усілякі підсипки і тп), гілки, перевезення рослин при пересадці і тп, якісь дрова з місця на місце і тп загальні господарські потреби.

15 минут назад, Фрай сказал:

подобная уже 22 года как

воно буває так шо наче схожа а потім виявляється що рама як сопля а колеса тріскаються та здуваються ( В вашої які колеса? 22 роки це термін )

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У мене ще Атековська, там колеса не пластикові, у 2001р віддав за неї 110$, слабенький тільки упор, цементом та фемами перегрузив. ))

але вертикальну раджу, важкі вазони, саджанці з закритою кореневою, мішки цементу/щебеню, дошки, метал, цеглу тягаю нею, вона вужча по колії і більш зручна.

а меблі чи сейфи для зброї? О! :good:

Змінено користувачем Фрай
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 годин тому, Фрай сказав:

У мене ще Атековська, там колеса не пластикові, у 2001р віддав за неї 110$, слабенький тільки упор, цементом та фемами перегрузив. ))

але вертикальну раджу, важкі вазони, саджанці з закритою кореневою, мішки цементу/щебеню, дошки, метал, цеглу тягаю нею, вона вужча по колії і більш зручна.

а меблі чи сейфи для зброї? О! :good:

не мені сейфи і меблі не треба, мені саме з ковшом двоколісну треба, моя минула мене влаштовувала по формфактору, не влаштовувала виконанням і тим що померла дуже швидко. Атековскі подивився, брутальненько ))) Ще на отаку дивлюся може в когось є відгуки про цю контору

 

Прихований текст

detex.ua/product/d3_180p_pn408_mv14/

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У меня такая, безкамерные колеса.

3 год, нормально, кузов новый отдельно можно купить.

spacer.png

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

От только не бескамерные колеса!

у меня есть такая одноколесная, практически не пользуюсь, толку с глубокого кузова если нормально загрузив невозможно катить?

хорошо накачанные колеса выдерживают любую нагрузку.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

24 минуты назад, Фрай сказал:

хорошо накачанные колеса выдерживают любую нагрузку.

Это если тачка инструмент на каждый день.

А я могу раз в месяц ей пользоваться и обнаружить севшее/пробитое колесо не хочется.

Так что компромисс между удобством и ленью))

Ну и поменять можно на пневматику без проблем)

Змінено користувачем DimaF
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

За 22 года ни одного прокола, подкачать приходилось не раз, а перетянула мама не горюй.

за два дня одного только песка малой перетащил 15 тн.

Добавлю сегодняшнее, шоб не плодить посты:

IMG_9865.thumb.jpeg.c2b3dc2616311f053a8ce99360a2eb0b.jpeg
 

Цитата

А я могу раз в месяц ей пользоваться и обнаружить севшее/пробитое колесо не хочется.

Вот мои колеса, большие ни разу не пробил, хотя отпахала и на даче и на доме.

IMG_9864.thumb.jpeg.6914354eb504395a8ed45ccc73400c12.jpeg

а на вертикалке ку-ку, прозевал, прожевал, потрескалось и рассыпалось :shock:

пришлось покупать новое, хотя красная «живет» в помещении, а большая на улице

 

Змінено користувачем Фрай
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

в моїй колеса спустило дуже швидко а коли я намагався їх накачати то виявилося шо "резина" потріскалася і накачувати вже нема чого, але вона в мене жила на вулиці, може в тому причина. А купити такі колеса то 2/3 вартості тачки, то-ж померла так померла

Змінено користувачем standov
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В мене така, наче простенька, але за 7 років будівництва ще не змогли повністю добити, вже і корпус трохи погнутий і жовтого кольору майже не залишилось, але ще років 3-5 протримається, колесо напевно тріскає від сонця, я один раз міняв, вартість наче ~1/4

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, normal сказал:

вартість наче ~1/4

ну ось коли їх два то воно вже економічно недоцільно ) 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Хоча блін придивився на сайті точно такої тачки вже немає, труби по іншому зігнуті в каркасі, а може і металл раніше був товщий. Мене одне колесо влаштовує, бо часто треба долати підпірні стінки чи маневрувати між кущами

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, normal сказал:

Хоча блін придивився на сайті точно такої тачки вже немає, труби по іншому зігнуті в каркасі, а може і металл раніше був товщий. Мене одне колесо влаштовує, бо часто треба долати підпірні стінки чи маневрувати між кущами

я хочу саме два (і було два) бо в мене основний кейс це її кудись поставити на грунті і в неї шось носити закидати, на одному колесі воно схильне до опрокидування якщо щось необережно кинути. а маневрувати наче нема потреби, плюс є друга тачка вертикальна чисто садова - великий ковш з колесиками яку можна с собой брати "в кущі"

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 хвилин тому, standov сказав:

я хочу саме два (і було два) бо в мене основний кейс це її кудись поставити на грунті і в неї шось носити закидати, на одному колесі воно схильне до опрокидування якщо щось необережно кинути. а маневрувати наче нема потреби, плюс є друга тачка вертикальна чисто садова - великий ковш з колесиками яку можна с собой брати "в кущі"

для себе зробив висновок що тачка на 2х колесах то для рівної поверхні

а для бездоріжжя то тільки на 1-му колесі - маневрініша, легше пхати, рулити

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

34 минуты назад, Сергей Стрельник сказал:

легше пхати, рулити

Засадити в багно теж легше))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тільки що, DimaF сказав:

Засадити в багно теж легше))

ага

і міняти треба тільки одне колесо)))

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Сергей Стрельник сказал:

для себе зробив висновок що тачка на 2х колесах то для рівної поверхні

а для бездоріжжя то тільки на 1-му колесі - маневрініша, легше пхати, рулити

Питання не пхати по бездоріжжю, питання в тому коли ви поставили її на грунт і накидаєте в неї щось, якщо в одноколісну щось кинути на край корита то дуже велика ймовірність що вона перекинеться. Двоколісна в цьому плані значно стійкіша. Про пихати теж не впевнений бо вона легше "тоне" в багнюці тим колесом ) Стосовно мінять 2 vs 1 то факт, тому хочу так шоб не мінять. Тобто я для *своїх* кейсів точно визначився що мені потрібна двоколісна, питання чи бувають такі з надувними колесами які *на вулиці* не помирають за рік-два, мені шось здається шо не, але то не точно.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, standov сказав:

якщо в одноколісну щось кинути на край корита то дуже велика ймовірність що вона перекинеться

не бачу в цьому проблеми бо тачку можна розвернути

а от маневрувати між грудками 2-ма колесами ще та задача

але кожному своє

якщо не перевантажувати тачку, то надувні колеса 2-3 роки проживуть а потім резина почна лопати, я собі на заміну взяв жовте поліуретанове - воно краще котиться

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

нема тут обговорення 1 чи 2 ) обговорення по виробникам та моделям. Поліуретанове нормально себе показує, не розлазиться від уф с часом?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, standov сказал:

не розлазиться від уф с часом?

У меня тачка обычно за гаражом стоит, там север, и солнце только немного утром и вечером.

3 года вроде нормально.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 хвилин тому, standov сказав:

 Поліуретанове нормально себе показує, не розлазиться від уф с часом?

стоїть в коморі, не розлізлося

що до поради - брав Detex, норм корито і міцна рама

(чомусь повідомлення з посиланням видалили)

Змінено користувачем Сергей Стрельник
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

знайомий купив колись тачку Limex , тачка й досі жива але вигляд так собі, пержила будівнцтво будинку, різні інші роботи, і найяті робочі нею працювали і т.д. зараз купив ще одну тієї ж фірми.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

нема в мене нажаль комори під тачку, з північного боку то варіант мабуть, головне не забувати )
detex да я вище питав, ок почув

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...