Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Будую вітрогенератор для дому

Толик Умань

Рекомендовані повідомлення

Всім привіт. Маю домашню сес 12квт, минулої весни поставив пробну версію вітряка, зробленого з моторколеса велосипеда 48В, 600вт. Висота щогли 7.5 м(металева труба, на тросових розтяжках). Я розумів, що багато від нього очікувати не потрібно, цікавий був досвід. Пройшов майже рік, і зараз маю бажання зробити нову щоглу, 12м ферменого типу, це дозволить підняти вітряк на 3м вище оточуючих перешкод як дерева, та дахи будинків.

Маю досить не погане розміщення ділянки і хотів би покращити показники вітрової генерації в сезон коли обмаль генераціі з СЕС, про повну автономність від вітру, питання не стоїть

Перше питання - фундамент щогли, зробив три отвори глибиною 1.5м та діаметр 40см. Чи вистачить цього, так щоб в майбутньому встановити генератор на 2квт+-

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

На всякий случай. 

   Вы знаете, что во многих странах мощные ветрогенераторы запрещено устанавливать в жилых районах из-за их негативного влияния на здоровье людей ? Связано это с инфразвуком, который вырабатывают подобные устройства. 

   Я бы более тщательно изучил данный вопрос, чтобы потом не расплачиваться за опрометчивость....

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Недалеко від мене теж є класна щогла (щоразу милуюсь, як проїжджаю) з вітряком, але вже і не пам'ятаю, як востаннє бачив його (вітряк) в роботі. Якось розговорився зі знайомим - його кум, хотів-горів-поставив, але шум. Сусіди (стара щільна забудова) категорично проти. Хотів додати скріншот з Гугл-карт - а в червні 2015 (коли в нас всі огляди вулиць) навіть ще й каркасу нема

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...
В 19.12.2023 в 10:04, Толик Умань сказал:

минулої весни поставив пробну версію вітряка, зробленого з моторколеса велосипеда 48В, 600вт

скажите пожалуйста, какую мощность получалось снять ?

какова цена вопроса ?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 20.12.2023 в 22:10, tayatlas сказал:

 Вы знаете, что во многих странах мощные ветрогенераторы запрещено устанавливать в жилых районах из-за их негативного влияния на здоровье людей ? Связано это с инфразвуком, который вырабатывают подобные устройства.

а когда электросамокат едет по дороге- он тоже инфразвук вырабатывает ?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

И он есть, я был против такого соседства.

разве шо если лопасти будут такие бесшумные как эти

IMG_1669.thumb.jpeg.adeeeada386d697939e5c74ab2df99c2.jpeg

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 годин тому, Фрай сказав:

И он есть, я был против такого соседства.

разве шо если лопасти будут такие бесшумные как эти

IMG_1669.thumb.jpeg.adeeeada386d697939e5c74ab2df99c2.jpeg

 

Я не знаю як в домах але у кілометрі від 100-метрового вітряка в селі на вулиці чутно вжих-вжих-вжих на кожну лопасть. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 часов назад, Leader9 сказал:

Звук от работы лопастей.....

более 2 тысяч лет человечество использует энергию ветра , и все это время звук лопастей не мешал ?

Є відомості про вітряки у стародавній Персії близько VII ст. до н. е. 

uk.wikipedia.org/wiki/Вітряк

Змінено користувачем igorrius
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, igorrius сказал:

Є відомості про вітряки у стародавній Персії близько VII ст. до н. е. 

Какой мощности и как использовали выработанную э/энергию? 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 годин тому, Фрай сказав:

Какой мощности и как использовали выработанную э/энергию? 

Пшеницю на борошно мололи мабуть, без перетворення вітер-електроенергія-механічна робота. Навіщо той посередник?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 29.12.2023 в 20:46, igorrius сказал:

использует энергию ветра , и все это время звук лопастей не мешал

там ще труби зі свинцю робили, теж ніхто не жалівся )

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, standov сказал:

там ще труби зі свинцю робили, теж ніхто не жалівся )

оптимизировали , вместо свинца стали брать другие металлы , и как Вы сами видите , трубами успешно пользуются  и по сей день 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, igorrius сказал:

оптимизировали , вместо свинца стали брать другие металлы , и как Вы сами видите , трубами успешно пользуются  и по сей день 

Але спочатку всі померли ))) мова про то що хто коли що використовував в часи коли термін життя був 40 років - скоріше свідчить не в пользу безпечності 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 29.12.2023 в 11:24, igorrius сказал:

скажите пожалуйста, какую мощность получалось снять ?

какова цена вопроса ?

В піках при сильному вітрі 2,5квт я бачив. Але в такий вітер краще щоб вітряк йшов у захист. Денна генерація теж в районі 2квт. Але зараз він має багато перешкод поруч. Коли підніму вище, думаю і цифри матиму кращі. Ціна питання? Та навіть не рахував. Контролер 100$ вийшов, мотор колесо уже було, решта матеріалів теж. Просто пробний варіант без чогось супер коштовного. Щогла вийде 8-10к грн.

 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 20.12.2023 в 22:10, tayatlas сказал:

На всякий случай. 

   Вы знаете, что во многих странах мощные ветрогенераторы запрещено устанавливать в жилых районах из-за их негативного влияния на здоровье людей ? Связано это с инфразвуком, который вырабатывают подобные устройства. 

   Я бы более тщательно изучил данный вопрос, чтобы потом не расплачиваться за опрометчивость....

На зараз можу сказати, що шум, взагалі не заважає, коли дме сильний вітер, то є звук від оберту лопастей, схоже як працює вентилятор, але тоді шумить багато чого, ті ж самі гілки дерев. Інфразвуку я взагалі не помітив

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 часа назад, Толик Умань сказал:

Інфразвуку я взагалі не помітив

А ви добре дивились? :grin:
І не побачили?

Тоді скажу вам, що й не почуєте, бо ви ж не дЕльфін, а він звучить у іншому діапазоні і потрібні спеціальні пристрої чи прибори.

кожен вітряк індивідуальний і рекомендацію по відстані може дати лише фахівець після відповідних вимірювань.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

16 часов назад, Толик Умань сказал:

В піках при сильному вітрі 2,5квт я бачив

ого . 

на этом видео у человека всего 250вт

https://www.youtube.com/watch?v=uCw5fFb8Xfk

а сколько фаз выходит с моторколеса ? 

три провода вроде бы выходит ?

через обычный солнечный mppt контроллер можно ветряк подключать ? или там какие то спец контроллеры используются ?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 часов назад, Фрай сказал:

А ви добре дивились? :grin:
І не побачили?

Тоді скажу вам, що й не почуєте, бо ви ж не дЕльфін, а він звучить у іншому діапазоні і потрібні спеціальні пристрої чи прибори.

кожен вітряк індивідуальний і рекомендацію по відстані може дати лише фахівець після відповідних вимірювань.

Якщо бути вже на стільки розумним, то вплив інфразвуку на організм людина може помітити?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

21 минуту назад, igorrius сказал:

ого . 

на этом видео у человека всего 250вт

https://www.youtube.com/watch?v=uCw5fFb8Xfk

а сколько фаз выходит с моторколеса ? 

три провода вроде бы выходит ?

через обычный солнечный mppt контроллер можно ветряк подключать ? или там какие то спец контроллеры используются ?

З моторколеса виходить три фази, раніше я підключав просто через трифазний діодний міст. Зараз використовую з контролером. Є сонячні mppt контролери з можливістю підключення вітряка. Як на мене, то краще окремо під вітряк підбирати свій контролер.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 19.12.2023 в 10:04, Толик Умань сказал:

зробленого з моторколеса велосипеда 48В, 600вт.

все никак не пойму , как моторколесо на 600 вт может выдавать 2,5 кВт ?

какой размах лопастей моторколеса ?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

51 минуту назад, Толик Умань сказал:
14 часов назад, Фрай сказал:

Тоді скажу вам, що й не почуєте, бо ви ж не дЕльфін, а він звучить у іншому діапазоні і потрібні спеціальні пристрої чи прибори.

Якщо бути вже на стільки розумним, то вплив інфразвуку на організм людина може помітити?

Вібачте, але я не настількі розумний і не можу помітити вплив інфразвуку на організм.

От дерево чи стовпчик то це як два пальці. ))

А якщо без жартів то не чудіть, дуже добре, що змоглі самі склепати власними руками щось робоче, зайвим воно не буде и може ще комусь стане в нагоді.

Це з такого?

MAI-006001_1-500x500.jpg

А є фото вашого вітряка з натури?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

32 минуты назад, igorrius сказал:

все никак не пойму , как моторколесо на 600 вт может выдавать 2,5 кВт ?

какой размах лопастей моторколеса ?

Обмотки моторколеса, перекомутовані послідовно. 2,5квт то піково в штормовий вітер , не варто сприймати як стабільний режим роботи. Лопаті 1м, 3шт. Думаю спробувати з 5шт. Але перше однозначно щогла. Сьогодні гарний вітерець)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

були дуже прискіпліви випробування та дослідження яки довели, що саме 3 лопаті самі ефективні

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...