Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Максимально універсальна кабельна мережа - можливо?

Mr. D

Рекомендовані повідомлення

8 часов назад, Mr. D сказал:

Зрозуміло.

Ubiquiti має R&D в Україні. Ви працюєте в Ubiquiti. )

оо, мені вже це казали, ні не працюю на щастя. Просто коли вже шось рекламується то доцільно зазначати що це не унікальна моновендорна фіча )

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 години тому, standov сказав:

оо, мені вже це казали, ні не працюю на щастя. Просто коли вже шось рекламується то доцільно зазначати що це не унікальна моновендорна фіча )

Не зовсім розумію де саме була реклама. Що саме можливо вважати рекламою?

Пристрої MikroTik не підтримують Wi-Fi roaming. Можливо тоді ці пристрої вважати рівня enterprise?

Ubiquiti щось вміє з ваших слів, але на форумах самого Ubiquiti багато повідомлень про те, що декларація підтримки є, але щось не працює.

 

Загалом людина запропонувала конкретні моделі під рішення задачі, в той час як від Вас я почув лише згадку про те, що таке є й в інших. Наведіть приклад обладнання Ubiquiti, яке буде аналогом Ruckus 7982 + 1100 (Wi-Fi roaming та приблизно такої ж потужності).

Змінено користувачем Mr. D
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 години тому, standov сказав:

Нема ніякого пасивного підсилення, є селективність, якщо вже в тему тягнється фізика то давайте використовувати  адекватні формулювання бо так можна в антінауку звалитися )

Ви могли б перекласти з англійської мови наступні слова та словосполучення?

 - gain;

 - amplification;

 - active gain;

 - passive gain

  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 минут назад, Mr. D сказал:

7982 + 1100 (Wi-Fi roaming на приблизно такої ж потужності).

я чогось "лижі не їдуть". Я вже написав що roaming є в усіх точках мінімум останні 2 покоління, їх багато різних під різні задачи, постити тут каталог наявних точок ще і за два покоління? функції 1100 контролера у випадку з юніфай виконують на вскидку теж різні дивайси з різний набором функціонала, під варіант чистого контролера за мінімальний прайс можна взяти "unifi cloud key gen2", якщо розглядати варіант що вам потрібен ще і роутер та свіч то має сенс думати про dream-machine.
В мене особисто комплект на "unifi cloud key gen2 plus" (бо мені потрібен ще nvr) + одна LongRange точка (старенька, EOL) + AC HD минулого бо позаминулого покоління + старенький USG роутер, роамінг працює без зауважень, кількість дивайсів вайфай під пів сотні  з яких 3-4 потужних (стікі tv, ноути). Планую переходити "колись" на inwall точки

Змінено користувачем standov
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, Mr. D сказал:

Ви могли б перекласти з англійської мови наступні слова та словосполучення?

 - gain;

 - amplification;

 - active gain;

 - passive gain

можу але нащо? в мене вишка з телекому ) что як що і де називає то питання до маркетологів, а є фізика і галіма теорія в книжках

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тільки що, standov сказав:

я чогось "лижі не їдуть". Я вже написав що roaming є в усіх точках мінімум останні 2 покоління, їх багато різних під різні задачи, постити тут каталог наявних точок ще і за два покоління? функції 1100 контролера у випадку з юніфай виконують на вскидку теж різні дивайси з різний набором функціонала, під варіант чистого контролера за мінімальний прайс можна взяти "unifi cloud key gen2", якщо розглядати варіант що вам потрібен ще і роутер то має сенс думати про dream-machine.
В мене особисто комплект на "unifi cloud key gen2 plus" (бо мені потрібен ще nvr) + одна LongRange точка (старенька, EOL) + AC HD минулого бо позаминулого покоління + старенький USG роутер, роамінг працює без зауважень, кількість дивайсів вайфай під пів сотні  з яких 3-4 потужних (стікі tv, ноути). Планую переходити "колись" на inwall точки

На жаль, я не бачу прикладу, але бачу лише "в Сонячній Системі є планети".

Напишіть конкретні моделі, будь ласка.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, Mr. D сказал:

На жаль, я не бачу прикладу, але бачу лише "в Сонячній Системі є планети".

Напишіть конкретні моделі, будь ласка.

ви зараз пошуткували?

image.thumb.png.e9c75f93d51d715b48d2eec9ac19249f.png

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

але ще раз, купувати залізо минулого чи позаминулого покоління це історія як на мене дивна і не цікава, тож не треба купувати те що в мене, воно старе і морально і физично, хоч і працює без зауважень

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тільки що, standov сказав:

можу але нащо? в мене вишка з телекому ) что як що і де називає то питання до маркетологів, а є фізика і галіма теорія в книжках

 

Щоб в чомусь розібратися, треба все розібрати с самого початку, як в університеті.

В іншій темі Ви вже заплутались між термінами block та file. Можливо, тут та ж історія?

То ж давайте розбиратися.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, standov сказав:

ви зараз пошуткували?

image.thumb.png.e9c75f93d51d715b48d2eec9ac19249f.png

Я питаю у Вас, що є аналогом 7982 + 1100? Відповіді немає.

Розумію так, що Ви не в курсі й пропонуєте мені самому вивчити весь асортимент Ubiquiti.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, Mr. D сказал:

Щоб в чомусь розібратися, треба все розібрати с самого початку, як в університеті.

В іншій темі Ви вже заплутались між термінами block та file. Можливо, тут та ж історія?

То ж давайте розбиратися.

факіншит )) а де я в чому заплутався?))) то що ви не зрозуміли що це і не чуєте що вам кажуть, читаєте через речення не означає що я заплутався, я відключаюся, жодного більше слова не скажу ) старий скручений з опенспейсу рукус рулить

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 години тому, standov сказав:

Наземні не використовують, використовують супутники і там ФАР.

в наземних банальна система позиціонування дзеркала 

Й знову Ви помиляєтесь. )

Наземні термінали мають дуже складну систему утворення променів.

Дам підказку, щоб було простіше знайти те, про що йде мова, задайте собі питання яким чином антена наземного термінала так точно позиціонується на супутник, який з'являється в полі зору лише на кілька хвилин.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 хвилин тому, standov сказав:

але ще раз, купувати залізо минулого чи позаминулого покоління це історія як на мене дивна і не цікава, тож не треба купувати те що в мене, воно старе і морально і физично, хоч і працює без зауважень

Якщо обладнання, якому 10 років вміє те, що не вміє жодний пристрій MikroTik, що тоді?

Я так розумію, для Вас в автомобілі головне, щоб той блищав на сонці. )

Спільнота почитає про що йде мова й кожний зробить свої висновки. Хто виявить бажання, прокоментує.

Змінено користувачем Mr. D
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 часа назад, standov сказал:

Нема ніякого пасивного підсилення, є селективність, якщо вже в тему тягнється фізика то давайте використовувати  адекватні формулювання бо так можна в антінауку звалитися )

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 години тому, standov сказав:

Нема ніякого пасивного підсилення, є селективність, якщо вже в тему тягнється фізика то давайте використовувати  адекватні формулювання бо так можна в антінауку звалитися )

Пропоную спільноті також прокоментувати або звернути увагу на такі речення

 

"...The term gain has a different meaning in antenna design; antenna gain is the ratio of radiation intensity..."

en.wikipedia.org/wiki/Gain_(electronics)

 

"...A Yagi–Uda array uses passive elements to greatly increase gain in one direction..."

en.wikipedia.org/wiki/Antenna_(radio)

 

"...Термін підсилення має інше значення, якщо мова йде про антени; підсилення антени – це співвідношення інтенсивності випромінювання..."

"...Yagi–Uda використовує пасивні елементи для значного підсилення в одному напрямку..."

  • Лайк 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, Mr. D сказал:

Пропоную спільноті також прокоментувати

зупиніться мене тегати, я не буду вам нічого більше писати, воно в мене вилазить в нотіфікаціях )

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 хвилин тому, standov сказав:

зупиніться мене тегати, я не буду вам нічого більше писати, воно в мене вилазить в нотіфікаціях )

Я лише написав про те, що те речення, яке Ви написали, не є вірним.

Це ланцюжок повідомлень.

 

Ви - не єдина людина на форумі, інші люди теж щось можуть написати або прокоментувати.

Хоча навіть не знаю, як тепер без реклами Ubiquiti.

Змінено користувачем Mr. D
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Остання спроба лікбезу )

image.thumb.png.0a6061ee93f1a677c4d0ddfefbffef58.png

1. то що маркетологи називають "підсиленням антени" то насправді її чутливість, це к-т з яким вона перетворює ємхвилю в просторі в ємхвилю в провіднику, перетворює вона її з втратами *завжди* (це аксіома, бо вона не може це робити не отримуючи додаткової енергії) - а отже підсилення немає.

2. к-т підсилення як характеристика антени це не підсилення а саме *коєфіцієнт* це відношення чутливостей антени для якої то визначається до простого діполю. Антена нічого не підсилює доки вона є пасивним елементом і не отримує живлення, для підсилення вона має бути обладнана підсилювачем (активним компонентом) з якого буде брати додаткову енергію.

Це все розповідають не в маркетингових матеріалах а вузах.

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, standov сказал:

Остання спроба лікбезу )

image.thumb.png.0a6061ee93f1a677c4d0ddfefbffef58.png

1. то що маркетологи називають "підсиленням антени" то насправді її чутливість, це к-т з яким вона перетворює ємхвилю в просторі в ємхвилю в провіднику, перетворює вона її з втратами *завжди* (це аксіома, бо вона не може це робити не отримуючи додаткової енергії) - а отже підсилення немає.

2. к-т підсилення як характеристика антени це не підсилення а саме *коєфіцієнт* це відношення чутливостей антени для якої то визначається до простого діполю. Антена нічого не підсилює доки вона є пасивним елементом і не отримує живлення, для підсилення вона має бути обладнана підсилювачем (активним компонентом) з якого буде брати додаткову енергію.

Це все розповідають не в маркетингових матеріалах а вузах.

 

6 минут назад, standov сказал:

 


2. к-т підсилення як характеристика антени це не підсилення а саме *коєфіцієнт* це відношення чутливостей антени для якої то визначається до простого діполю. Антена нічого не підсилює доки вона є пасивним елементом і не отримує живлення, для підсилення вона має бути обладнана підсилювачем (активним компонентом) з якого буде брати додаткову енергію.

Саме і це реалізовано в рукус

Якщо ви відкриєте кришку 7982
Ви побачите кілька як мінімум 6 антен і комутатор, який управляється процесором для вибудовування діаграми спрямованості.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Рукус має кілька тисяч патернів тобто таких діаграм спрямованості які дивляться у бік клієнта та руку та процесор руку вибирають найкращий патерн у напрямку даного клієнта

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...