Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Симетруючий трансформатор (об’єднання 3-х фаз в 1)

Made in USSR

Рекомендовані повідомлення

1 минуту назад, porterlv сказал:

Чекаємо з нетерпінням! Монтуватимете домів чи на вулиці?

расказываю: муж сестры в начале войны перевез семью в дом в  полтавскую обл ,недалеко от Кременчуга.  СЕЛО . ЛИНИИ ГАФНО .человек ездит на работу в Харьков (240 км.в одну сторону ) .джип жрет у него много ( мой тоже жрет много зараза ) . ОН занимается авто ,привез теслу из сша . она однофазная . зарядить не может на 32 ампера ,максимум 10 ! и то не всегда. я рассказал ему выходы . решили попробовать вот так ,через транс симметрирующий ! он его поставит внутри дома ( кпд 100 проц 😁 ) в подсобное помещение . хрень весит 120 кг ( по заявлениям производителя  ) . жрать он на себя будет 100 ватт ( инженер сказал ).

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

23 минуты назад, Made in USSR сказал:

Где каким я боком написал , про новые теслы , заможных друзей ?!

 

39 минут назад, Made in USSR сказал:

жить вообще дорого ,перестаньте ныть. Устройство берется для того что бы оно сделало то ,чего от него ждут . ДА есть доп расходы и что ?! и ЧТО ?! НЕТ ДЕНЕГ ? свети лампадками.

з чого ви взяли що монополія на 

 

23 минуты назад, Made in USSR сказал:

пишите там всякую куйню

в цій темі тільки у вас? :lol:

P.S. з одного боку тему засрали, а з іншого - постійно в топі :flag1:

  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

вы вообще ничего нормального в этой теме не пишите ,а я людям хоть какой то выход показываю.  а вы тут что делаете ?! есть предложение ? пишите !

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Та припаркуйтесь уже! Ви ж самі з собою сваритесь і говорите. Трансформатор має право на життя, ніхто не заперечує. Тут нема людей з досвідом експлуатації. Тому до замірів по факту говорити нема про що.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Нагадаю , що ця гілка про QUANT-отже засирати її іншими питаннями не треба.
Всі ж давно в інтернетах і на цьому форумі , майте повагу один до одного.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  я лично не против если модератор удалит последние страницы ! ДА ,по большому счету это оффтоп ,но.........

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

58 хвилин тому, Made in USSR сказав:

но.........

ми чекаємо замірів/відгуків по факту. Реально цікаво! Ну і мо Іголкіну буде стимул Квант ABC скоріше допиляти. :)

А підчистити зайве не завадить.

Змінено користувачем porterlv
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Поскольку трансформатор будет стоять не в моем  доме , то каких то особых измерений там будет сделать некому , но основные да ,сделать смогут . На данный вид устройства я обратил внимание давно ( так как в моем доме тоже подобная проблема есть ,но мне хоть электромобиль не надо заряжать, по крайней мере сейчас ) . Симметрирующий трансформатор далеко не панацея ,но хоть какое то адекватное решение . Основной плюс его ,что он надежен и стоит более менее приемлемо. К стати встречал такую информацию , что есть конструктив таких трансформаторов ,которые позволяют добиться лучшего распределения нагрузки на фазы ,чем стандартные 25 ,50 ,25 проц. ,но они сложнее в изготовлении и значительно дороже ( кто их может изготовить я не знаю ). 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

33 хвилини тому, Made in USSR сказав:

...то каких то особых измерений там будет сделать некому ...

Особих вимірювань не треба. Попрохайте, щоб заміряли ДО встановлення трансформатору напруги лінійні і фазні на вході.

Якщо є трифазний ввідний автомат, то прийняти (умовно) - першу клему - фаза А, другу клему - фаза В, третю клему - фаза С. Поміряти напругу між першою і другою, між першою і третьою, між другою і третьою - отримаємо лінійні напруги. Одразу поміряти між кожною фазою і нулем - отримаємо фазні напруги. Потім можна буде порівняти, чи покращить перерозподіл напруг по фазах встановлення трансформатора.

37 хвилин тому, Made in USSR сказав:

...что есть конструктив таких трансформаторов ,которые позволяют добиться лучшего распределения нагрузки на фазы ,чем стандартные 25 ,50 ,25 проц. ...

Поліпшити розподіл можна у випадку живлення трифазного навантаження від трифазної мережі. Тоді, так, розкид напруг по фазах зменшується.

Якщо є мета живити однофазне навантаження від трифазної мережі, то трансформатором "зигзаг-зірка" (схему якого ви наводили тут) утоворюється штучний нуль (один провід до однофазного навантаження). Другим проводом однофазне навантаження буде підключатись до будь-якої фази. З тієї фази, до якої буде підключатись другий провід буде братись 50% потужності. З двох інших фаз - по 25%.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

25 минут назад, Вячеслав_В сказал:

Особих вимірювань не треба. Попрохайте, щоб заміряли ДО встановлення трансформатору напруги лінійні і фазні на вході.

Якщо є трифазний ввідний автомат, то прийняти (умовно) - першу клему - фаза А, другу клему - фаза В, третю клему - фаза С. Поміряти напругу між першою і другою, між першою і третьою, між другою і третьою - отримаємо лінійні напруги. Одразу поміряти між кожною фазою і нулем - отримаємо фазні напруги. Потім можна буде порівняти, чи покращить перерозподіл напруг по фазах встановлення трансформатора.

Поліпшити розподіл можна у випадку живлення трифазного навантаження від трифазної мережі. Тоді, так, розкид напруг по фазах зменшується.

Якщо є мета живити однофазне навантаження від трифазної мережі, то трансформатором "зигзаг-зірка" (схему якого ви наводили тут) утоворюється штучний нуль (один провід до однофазного навантаження). Другим проводом однофазне навантаження буде підключатись до будь-якої фази. З тієї фази, до якої буде підключатись другий провід буде братись 50% потужності. З двох інших фаз - по 25%.

Знову ви зі своєю фізикою в той час як люди магії хочуть...

  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 хвилин тому, US7IGN сказав:

Знову ви зі своєю фізикою ...

Ну а як інакше сказати, що симетруючий трансформатор буде виконувати свою роботу при перекосі фазних напруг не більше 20%. І при такому перекосі можна взяти від того трансформатора 80% заявленої потужності.

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вячеслав_ все это я знаю очень хорошо (я электронщик по образованию ,хорошо учился и практикую для себя и сейчас ...как хобби) ,человек там тоже в курсе :померяем. Что касаемо вышесказанного по поводу трансформатора улучшающего соотношения , то НЕТ!   : именно есть трансформаторы (конструктив такой !) улучшающие соотношение и при питании однофазной нагрузки. Трансформатор Скотта к примеру ,так делает при  равномерном  питании двухфазной нагрузки.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, Made in USSR сказав:

... может создам новую. ок ?!

Ви створите, або я можу, щоб тут не смітити.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, Made in USSR сказал:

давайте закончим в этой теме прения по этому поводу. позже может создам новую. ок ?!

Давайте!

Ні, нову тему вже не потрібно, ОК ?

  • Хаха 1
  • Конфуз 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

у вас есть такой трансформатор ? есть ,что сказать по сути ,кроме теоретически известных всем правил ? Создавайте ! Кто запрещает ? 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, 90BCO сказал:

Давайте!

Ні, нову тему вже не потрібно, ОК ?

ВАС забыли спросить 😁. НЕ интересно ? потеряйтесь :)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, Made in USSR сказав:

у вас есть такой трансформатор ?

Питання до мене? Якщо до мене, то ні, у мене такого трансформатора нема. Пропозицію по створенню теми вніс, оскільки хотів допомогти, може у вас часу нема. Крім теоретичних, всім відомим правил, хотів внести зауваження, які (може) комусь допомогли б у виборі. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Такий талановитий електронщик та флудер, але чомусь прилади та навіть теми мають створювати інші 😂

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

27 минут назад, US7IGN сказал:

Такий талановитий електронщик та флудер, але чомусь прилади та навіть теми мають створювати інші 😂

Проффессор Илларионов !🤣

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Потреба в отриманні потужного однофазного навантаження від трифазної мережі регулярно виникає, піднімається і обговорюється серед споживачів електричної енергії, особливо в останній час з розвитком потреби заряджання електромобілів, підключення плавильних печей, потужних однофазних обігрівачів.

Відомо декілька існуючих методів, які відрізняються вихідними даними, завданнями, способом отримання результатів. В цій темі пропонується розглядати задачу отримання однофазного навантаження (220/230 вольт, 50 Гц) від трифазної мережі за допомогою симетруючого трансформатора.

Тема створена для обміну думками, пропозиціями, результатами експлуатації, спостереження, вимірювання.

Для наочності із роліка на ЮТУБі   

   

запозичена схема. При такому підключенні від фази А буде споживатись 50% однофазного навантаження, від фаз В і С – по 25% потужності.

 

сим_транс.jpg

  • Дякую 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Отримання однофазного навантаження по схемі з симетруючим трансформатором схоже зі схемою з Т-трансформатором (трансформатором Скотта), але воно має свої особливості. Схема з трансформатором Скотта складається з двох однофазних трансформаторів і дозволяє перетворити 3-х фазну мережу в двофазну або однофазну. Схема Скотта дозволяє при симетричному двофазному навантаженні забезпечувати симетричне навантаження трифазної мережі живлення. Якщо від трансформатора Скотта споживати однофазне навантаження – нас наздоганяють перекошування фаз, зсув нуля і всі проблеми, від яких ми намагаємось втекти.

 

Скотта.jpg

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Очень хорошо ,что данная тема стала самостоятельной . Уверен ,что есть люди которым она будет интересна . Конечно ,если бы было в продаже то устройство ,которое делает Иголкин , то конечно стоило скорее всего купить именно его , так оно было узкоспециализированным для решения данной проблемы, но «Маємо те, що маємо» как говорил один известный человек. 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

17 часов назад, Made in USSR сказал:

устройство ,которое делает Иголкин

пока иголкин делает, некоторые уже снимают с производства 😄

www.apc.com/kz/ru/product/SURT10000XLI/apc-smartups-rt-10-000-ва-230-в

  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...