Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Вуличний WiFi - найкраще рішення

roverspam

Рекомендовані повідомлення

23 часа назад, uafisher сказал:

Не впевнений про чемпіонство, але апешка ця не для вулиці, вона індор. На всяк випадок)

Я ставил Рукусы в пластиковый IP66 бокс и они работают годами

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 часа назад, John Doe сказал:

Я ставил Рукусы в пластиковый IP66 бокс и они работают годами

Да, возможно, но это не отменяет позиционирование производителем указанных точек как для помещений. Что первой что второй. -40 уличные точки против 0 индор, я ставил и работает годами - маловато для статистики, согласитесь. 
Я думаю что здесь возможно и рискнуть, если сильно хочется, но стоит предупреждать.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 25.03.2024 в 22:01, uafisher сказал:

Я думаю что здесь возможно и рискнуть, если сильно хочется, но стоит предупреждать.

Если брать Ruckus на ebay  - они там дешевле грибов, риск оправдан

Змінено користувачем John Doe
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 02.03.2024 в 18:38, roverspam сказал:

Треба встановити точку Wi-Fi на вулиці, щоб в будинку, розташованному в 30 метрах (без перешкод), можна було повісити вай-фай камери і ще на ютубчик залишилось в HD форматі в кімнаті того будинку через 50 см стіни... 

Є можливість підключити цю Wi-Fi точку до світча PoE. Вірно я розумію, що щось типу TP-Link EAP113-Outdoor оптимально підходить до моєї задачі і покупки тільки цього пристою (і куска вітої пари) достатньо? Чи може потужності цього пристрою недостатньо і треба шукати щось інше? Хто на практиці пробував?












Недавно еще заказывал настройку Wi-Fi для офиса sysadmin.com.ua/services/wifi получилось очень круто и дешёво, компания очень суперски себя показала и сделала всё максимально качественно и без проблем.

Таке собі, цей ТП лінк явно буде не те що заявлено в хар-ках, вони звісно перевірені часом і будуть працювати на відказ дуже довго, але щодо якості мережі це вже сумнівне питання, я б про нього навіть не казав.. Я б щось інше подивився, бачу что вам радили Ruckus 7982, вона під питанням, бо вона не для вулиці.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...
В 24.03.2024 в 10:51, John Doe сказал:

Ruckus 7982 – чемпіон з покриття.
Коштує 15 доларів на ібеї

Але краще розтягнути дроти та поставити кілька Ruckus R500 unleashed

Підкажіть будь-ласка, а в яких випадках його можна використовувати і взагалі він додатково до роутера з мешем ставиться? Зовсім не розбираюся.

 Провели інтернет в будинок, щиток на 2му поверсі (площа поверху 80м, стіни газобетон, перекриття плити), там планувався роутер з  мешем і на випадок, якщо не ловитиме на 1му думали репітер. 

Як визначитись який роутер купити, щоб гарний був сигнал? Бо вщяли який просттй тп лінк, дуже погано працює.

Дякую

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 годин тому, Domikv сказав:

роутер з  мешем

Якщо ви вже купили роутер tp-link з підтримкою OneMesh – то додайте "підсилювач wifi" з OneMesh.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 01.04.2024 в 13:58, Klqrov сказал:

Таке собі, цей ТП лінк явно буде не те що заявлено в хар-ках, вони звісно перевірені часом і будуть працювати на відказ дуже довго, але щодо якості мережі це вже сумнівне питання, я б про нього навіть не казав.. Я б щось інше подивився, бачу что вам радили Ruckus 7982, вона під питанням, бо вона не для вулиці.

Зробив мережу на TP-Link Omada, все працює ідеально. І роумінг, і меш, і все дуже стабільно. 
Але це приблизно 150$ за точку. 
Вони кажуть що вони лідер smb ринку в багатьох країнах. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...