Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Точка росы и разговоры о ней

eact

Рекомендовані повідомлення

Краще зробити усі роботи внутрішні.

 

Звичайно спочатку зробляться всі чорнові роботи внутрішні і лише потім зовнішнє утеплення. Просто хочеться почати вивчати дане питання вже.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Звичайно спочатку зробляться всі чорнові роботи внутрішні і лише потім зовнішнє утеплення. Просто хочеться почати вивчати дане питання вже.

Тоді уточніть своє запитання.300мм якої густини ГБ. Як варіант можливо буде достатньо ТШ

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

D 400 газоблок без пазів 300 м. Аерок клався на клей. Яку оптимальну товщину утеплювача вибрати і вид (пінопласт чи мінеральна вата). І якщо можна який "періг" робити під газоблок. ??:flag1::flag1:
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

D 400 газоблок без пазів 300 м. Аерок клався на клей. Яку оптимальну товщину утеплювача вибрати і вид (пінопласт чи мінеральна вата). І якщо можна який "періг" робити під газоблок. ??:flag1::flag1:

Ваш матеріал має теплоопір 3. Згідно норм потрібно 3.3.

Щоб добрати до норм вам необхідно 3см теплої штукатурки.або 1.5 см ППС або вати.Моя особиста думка.Незапаюватись з утепленням .Найкращий періг був би такий гіпсова шт+ГБ+тепла штукатурка.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А чи можна газоблок обкладати ППС ? При Вашому "перогу" де тоді буде точка роси ?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А чи можна газоблок обкладати ППС ? При Вашому "перогу" де тоді буде точка роси ?

При 1.5 ППС ТР буде в ГБ. Тому я вам рекомендую ТШ яка має високу паропроникність і внутрішньо гіпсову штукатурку яка має низьку паропроникність. І взагалі вважаю заострювати увагу на ТР неварто.ЇЇ важко проконтролювати у різних порах року. Лекше для ТР зробити такі умови щоб вона або взагалі неутворювалась або при її утворенні волога легко виходила з конструкції.При ППС ви можете зтворити барєр для вологи.Тому для теплоопору достатньо 1.5 ППС а для того щоб вивести ТР в ППС а бажано в ЕППС і вона постійно там знаходилась потрібно більшу товщину утеплювача.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Однозначно утеплювач буду брати 50мм. а і можливо 80мм. Ну запитання чи можна газоблок пінопластом ?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Однозначно утеплювач буду брати 50мм. а і можливо 80мм. Ну запитання чи можна газоблок пінопластом ?

Остаточну відповідь важко дати. На 90 % всюди пишуть що ні. І я особисто з цим погоджуюсь.При утеплені ГБ ППСом великий ризик між можна і неможна. Потрібно все пропаховувати по паропроникності щоб ППС небув меньш паропроникний від ГБ.Тому рекомендую паропроникні матеріали вибір є і довговічність вища.Хоча найкращий варіант штукатурка тепла і в вашому варіанті бюджетно.Що до ппс то якічний найти нереально. Хіба замовляти в виробника і самому провіляти якість .Скажімо ППС 25 повинет важити не меньше 15кг м3.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 місяці потому...

Доброго времени суток, Господа.

Взываю к вашей помощи.

Имею дом. Одесса. Кладка и штукатурка,постройка весна-лето прошлого года. Внутренние работы закончены(структура+шпаклевка) Стены: ракушечник 600 мм +штукатурка. Дом планировался строиться без утепления.

Но по весне или в сырую дождливую погоду обратил внимание, что на фасаде проступает рельеф кладки. Видны швы от кладки. После морозов, тонкий слой штукатурку местами отслоился и осыпался (фото нет).

Задался вопросом исправления этой ошибки. В результате использования калькулятора расчетов ТР получил интересные результаты:

 

95f9477e3bbdt.jpg

Решил исправить проблему добавлением Минеральной(каменная) ватой

 

84152c3185cat.jpg

 

Вопрос в том, что понимаю, что не все так просто. Прошу помочь в выборе правильного подбора пирога для решения этой проблемы.

 

Спасибо.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 8 місяців потому...

Подыму старую тему - есть комната в подвальном помещении с возможностью отопления в ней, но топить на постоянку не предполагается

Над этой комнатой находится топочная, там ТП и под ним 100 ЭППС

 

Надо ли утеплять потолок в комнате подвала - перекрытие бетон

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Подыму старую тему - есть комната в подвальном помещении с возможностью отопления в ней, но топить на постоянку не предполагается

Над этой комнатой находится топочная, там ТП и под ним 100 ЭППС

 

Надо ли утеплять потолок в комнате подвала - перекрытие бетон

 

Как Вам такая отделка потолка подвальчика?

www.br21.ru/img/gall/uteplenie_balkona_07.jpg

Очень полезно при кратковременном отоплении.

Хорошо рассеивает свет точечного освещения подвала (лампочки).

Но...тут вопрос еще эстетики. Может не Ваш стиль.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Да, кошмарик :)

В моих планах - может удастся воткнуть небольшую парилку в этот подвал - поэтому вид хочу сделать жилой

Сейчас меня смущает то, что в этом помещении с обоих сторон перекрытия оказывается полистирол

Над перекрытием - под теплым полом

А снизу - хотели подшить тоже полистиролом

Может не надо

Какая же точка росы в этом пироге из полистирола с бетоном внутри

Может снизу не утеплять вообще?

В этой комнате подвала потолок будет подшит гипсом, тк по нему еще проходит сверху канализация

Под гипс могу запихнуть минвату (если это что-то меняет)

Могу вообще не гипсом, а например вагонкой потолок зашить

Как правильно поступить с утеплением ?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

.... снизу не утеплять вообще.

 

Температура потолка в подвальчике без отопления около 12-15С.

Пусть потолок в подвале такой же температуры.

Нагреете Вы воздух в подвале до комфортных +21С. Пусть очень быстро нагреете.

Для того, чтобы у Вас на поверхности потолка появилась роса при таком перепаде температуры воздуха и потолка относительная влажность воздуха в подвале должна быть около 60% (!!!!)

При этом росу, которая выпадет на потолке Вы не увидите. Бетон пористый и сразу впитает эту влагу.

При этом по мере прогревания потолка (а это неизбежно) влага, которую он "всосал" начнет его покидать и влажность в помещении придет к равновесному состоянию.

При этом быстро нагреть помещение у Вас не получится. Потолок в первую очередь будет нагреваться с воздухом в помещении. И если и будет наблюдаться перепад температур. То ничтожный.

Поэтому никакой росы у Вас не будет.

Отделывайте потолок какой-нить пористой отделкой (для регулирования влажности в помещении).

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...