Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Проблема з актівацією через PoE камери Hikvision ds-2cd2323g0-i

PrudnikovAlex

Рекомендовані повідомлення

У січні купив та встановив 2 камери через PoE-концентратор Hikvision. Камери брав з можливістю використання SD-карт. Як виявилось, це було помилкою, камери з картами працюють некоректно, раз у 2-3 тиждня камери переставали бачити карти, інколи допомогало перезавантаження камер, зазвичай форматування карти. Останній раз одна з камер взагалі перестала бачити карту, перезавантаження не допомогало, трохи повивчавши поради у інтенеті вирішив відкатити камеру до заводських налаштувань. Тут поцалось саме цікаве - після сбросу до заводських налаштувань камера потрібує як виявилось повторну активацію, але через PoE вона чомусь не проходить - у SADPT пише "time out" та активація не здійснюється, камеру бачить як неактивовану. Пригадав, що була проблема з активацією й після придбання, тоді це вирішилось просто - підключив 12В через блок живлення та активував. Зараз камера на стовпі й подати туди 12В не так просто. Можливо хтось стикався з такими  випадками та якийсь налаштування мережі допоможуть не лізти на стовп?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

На превеликий жаль, але для активації камери подача окремого живлення на камеру обовʼязкова.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

99% карта памяти говно, купите например Трансед, по моему по опыту только с ними оочень мало проблем. 

Я так понял у вас стоит пое-свитч и в него включены две камеры? Попробуйте одну выключить и активировать другую, только нужно это сделать напрямую, тоесть в свитч воткнуть ноут (или комп) и оставить только в одной сети камеру и ноут (в обход всяких роутеров), естественно все должно быть в одной сети (IP, маска), если камера 192.168.1.64 то поставьте ноуту 192.168.1.60.

Это все в расчете на то что физически с витухой и типом (и качеством) обжима все хорошо.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

18 минут назад, Фрай сказал:

На превеликий жаль, але для активації камери подача окремого живлення на камеру обовʼязкова.

глупость 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, denis-k сказал:

99% карта памяти говно, купите например Трансед, по моему по опыту только с ними оочень мало проблем. 

Я так понял у вас стоит пое-свитч и в него включены две камеры? Попробуйте одну выключить и активировать другую, только нужно это сделать напрямую, тоесть в свитч воткнуть ноут (или комп) и оставить только в одной сети камеру и ноут (в обход всяких роутеров), естественно все должно быть в одной сети (IP, маска), если камера 192.168.1.64 то поставьте ноуту 192.168.1.60.

Это все в расчете на то что физически с витухой и типом (и качеством) обжима все хорошо.

Карти пам'яті MicroSDXC 128GB UHS-I/U3 Class 10 Kingston Canvas Go! Plus R170/W90MB/s.
Та я зрозумів, що карти нормально не працюють, куплю вінчестер до реєстратора, зараз потрібно активувати камеру. 
Дякую за пораду, спробую, перш ніж лізти за драбиною.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 часов назад, PrudnikovAlex сказал:

У січні купив та встановив 2 камери через PoE-концентратор Hikvision. Камери брав з можливістю використання SD-карт. Як виявилось, це було помилкою, камери з картами працюють некоректно, раз у 2-3 тиждня камери переставали бачити карти, інколи допомогало перезавантаження камер, зазвичай форматування карти. Останній раз одна з камер взагалі перестала бачити карту, перезавантаження не допомогало, трохи повивчавши поради у інтенеті вирішив відкатити камеру до заводських налаштувань. Тут поцалось саме цікаве - після сбросу до заводських налаштувань камера потрібує як виявилось повторну активацію, але через PoE вона чомусь не проходить - у SADPT пише "time out" та активація не здійснюється, камеру бачить як неактивовану. Пригадав, що була проблема з активацією й після придбання, тоді це вирішилось просто - підключив 12В через блок живлення та активував. Зараз камера на стовпі й подати туди 12В не так просто. Можливо хтось стикався з такими  випадками та якийсь налаштування мережі допоможуть не лізти на стовп?

В камери є ще веб інтерфейс. спробуйте зайти на нього за айпі адресою

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Сітуація вирішилась несподіваним чином - відкрив SADPtools, запустив активацію - вона й спрацювала, чому я дуже радий. Правда камера флешку все одно не бачить, доведеться поставити вінчестер.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я не по темі, але просто цікаво - спочатку треба придбати камеру у 2 рази дорожче ніж китай, а потім ще трахатись з якимись активаціями? Чи що? Геморрй за свої ж гроші?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, PrudnikovAlex сказав:

Правда камера флешку все одно не бачить, доведеться поставити вінчестер.

Так у вас немає регістратора? :shock:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

реэстратор є,  він тільки давав сігнал на телевізор-монітор, карти пам'яті були у камерах. Зараз замовив HDD.
 

В 06.04.2024 в 20:03, k-master сказал:

спочатку треба придбати камеру у 2 рази дорожче ніж китай, а потім ще трахатись з якимись активаціями? Чи що? Геморрй за свої ж гроші?

ну активація одноразова операція. IP-камери брав по 1600грн, дорого? Монтаж, кабелі та інше коштує набагато більше.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 06.04.2024 в 19:03, k-master сказал:

Я не по темі, але просто цікаво - спочатку треба придбати камеру у 2 рази дорожче ніж китай, а потім ще трахатись з якимись активаціями? Чи що? Геморрй за свої ж гроші?

В 08.04.2024 в 10:51, PrudnikovAlex сказал:

IP-камери брав по 1600грн, дорого?

Так Хіквіжен і є Китай) Це раз.
Камера 2cd2323g0-i - не коштувала 1600 грн/40 баков. Це стара модель, раніше коштувала 120 баков. Ви мабуть БУ придбали? Тоді питання взагалі специфічне. Це два.
Три, щоб заспокоїти. Можу розповісти про дійсно А бренди, не Китай, які БУВАЄ дико глючать, особливо між собою, якщо різні виробники.
Але ви мабуть не фахівець, тому якісь "незрозумілості" можуть траплятись, стосовно сабжу - дійсно СД картка це так собі рішення, але загалом сама камера колись була норм, хоч і 3 Мп, але апаратний ВДР і Осрамовська ІЧ норм підсвітка, тому -ще не бачили ви "шедеврів"). 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 часов назад, uafisher сказал:

Так Хіквіжен і є Китай) Це раз.
Камера 2cd2323g0-i - не коштувала 1600 грн/40 баков. Це стара модель, раніше коштувала 120 баков. Ви мабуть БУ придбали? Тоді питання взагалі специфічне. Це два.

Можливо був розпродаж залишків перед НР, але брав саме нові по 1600грн у грудні, зараз дивлюсь їх вже немає у продажу. У цілому мені функціоналу вистачає, якщо б не трабли з картами, та вже замовив вінчестер.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

17 часов назад, PrudnikovAlex сказал:

Можливо був розпродаж залишків перед НР

Це не то, що розпродаж, ліквідація має бути) 
Камера ще аж Ж0 серії, мабуть це модель 2018-19 років, реальних постачальників в Україні одиниці, інші продають під клієнта і взагалі не впевнений, що хтось таку стару та просту модель купляв би собі на склад, 40 баков це ціна в рази меньше ніж навіть вхідна ціна для посередників (при чому не для всіх, а для тих хто має гарну знижку).
Не пам'ятаю такі реальні мега знижки за все моє життя) 
Можете сказати де купляли, цікаво що за магазин.

23 часа назад, uafisher сказал:

сама камера...3 Мп

Вибачаюсь, насправді 2Мп, це так, FYI.

Змінено користувачем uafisher
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 часов назад, uafisher сказал:

Можете сказати де купляли, цікаво що за магазин.

Якомусь постачальнику дуже були потрібні гроші під ялинку :). 

Я купляв у КіМ Shop, перший та поки що останній раз. Звичайний універсальний магазин техніки по дропп-шипінгу на платформі пром.юа. З досвіду свого ринку був на 95% відсотків впевнений, що застарілий прайс на сайті, але ні, й відправили наложкою без передплат. Потім подивися, ще з десяток магазинів пропонував за такою самою ціною, зазвичай універсальні магазини техніки, у спеціалізованих було дорожче в два-три рази. Та що казати, зараз епіцентр пропонує за 1839грн, правда не з'ясовував, чи є реально у наявності.

epicentrk.ua/ua/shop/mplc-kamera-ip-hikvision-ds-2cd2323g0-i-2-8-mm-1edc3411-27b7-6036-a340-052ce50cf4b1.html?gad_source=1&gclid=CjwKCAjw8diwBhAbEiwA7i_sJb-4qcyA9z_e_9sL79MtliHs9pX0pklXtmXv2BqRSCG518LYGEfBThoCRVIQAvD_BwE

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Много камер завезённых не официально, вот такие без ндс реально купить в 50% от оригинальной стоимости камеры.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

19 годин тому, PrudnikovAlex сказав:

ЯТа що казати, зараз епіцентр пропонує за 1839грн, правда не з'ясовував, чи є реально у наявності.

epicentrk.ua/ua/shop/mplc-kamera-ip-hikvision-ds-2cd2323g0-i-2-8-mm-1edc3411-27b7-6036-a340-052ce50cf4b1.html?gad_source=1&gclid=CjwKCAjw8diwBhAbEiwA7i_sJb-4qcyA9z_e_9sL79MtliHs9pX0pklXtmXv2BqRSCG518LYGEfBThoCRVIQAvD_BwE

Це не епіцентр, ну сайт його, але продавець не він

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 10.04.2024 в 23:10, PrudnikovAlex сказал:

Якомусь постачальнику дуже були потрібні гроші під ялинку :). 

Я купляв у КіМ Shop, перший та поки що останній раз. Звичайний універсальний магазин техніки по дропп-шипінгу на платформі пром.юа. З досвіду свого ринку був на 95% відсотків впевнений, що застарілий прайс на сайті, але ні, й відправили наложкою без передплат. Потім подивися, ще з десяток магазинів пропонував за такою самою ціною, зазвичай універсальні магазини техніки, у спеціалізованих було дорожче в два-три рази. Та що казати, зараз епіцентр пропонує за 1839грн, правда не з'ясовував, чи є реально у наявності.

epicentrk.ua/ua/shop/mplc-kamera-ip-hikvision-ds-2cd2323g0-i-2-8-mm-1edc3411-27b7-6036-a340-052ce50cf4b1.html?gad_source=1&gclid=CjwKCAjw8diwBhAbEiwA7i_sJb-4qcyA9z_e_9sL79MtliHs9pX0pklXtmXv2BqRSCG518LYGEfBThoCRVIQAvD_BwE

2024 рік, на сайті магазину автотоварів з'являється у продажі айфон Хs, який був знятий з виробництва на початку осені 2019 р. Телефони нові, ціна 30% від роздрібної. Це нормально, вас це не здивує?)
Щось схоже з нашим випадком. Бо ця камера останній раз імпортером завозилась у 2020 році, приблизно мабуть як і Іксес айфон. Продавець автотоварів продає цю камеру вам за 30% роздрібної ціни, у той час як камера давно не завозиться імпортерами, а на сайті виробника її статус EOL-енд оф лайф, усьо. І ця мега акція при тому, що реально ціни зросли, а по наявності не все гуд. 
Бажаю щоб камера працювала довго і радісно, але для мене це диво дивне)

Снимок экрана 2024-04-16 204647.png

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

І ще одно. Скільки я працював з Хіком - для активація взагалі байдуже яким чином живиться камера, РОЕ, 12В чи енергіє Сонця. Жодних проблем при активації через РОЕ. ЖОДНИХ...
Боюсь спитати - яка прошивка там стоїть і чи НАМАГАЛИСЬ ви її оновлювати?) Відразу попереджаю - якщо камера це то, про що я думаю - такий експеримент лотерея, можемо отримати кирпич

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я не профі у світі камер, ціна та параметри мене влаштовували, тому замовив. "Білість" або "сірість" походження якщо чесно мене мало турбують, нехай гетьманцев з арахамією за цім слідкують.

Коли виникла проблема - звернувся до продавця, вони надали контакти Viatec  для звернення по гарантії, ніби то вони є офіційним сервісом по Hikvision?

За виключенням проблем з картами пам'яті - все працює, я прихильник ідеї, що не потрібно заважати працюючому механізму, тому прошівка стокова.

На форумах стикався з інформацією стосовно проблем з активацією через PoE, й на англомовному оф.сайті hikvision є відповідь на таке питання, приблизно наступне- "необхідно вимкнути живлення прибору, якщо це не допоможе - подати живлення безпосередньо з блока живлення". Я вимикав живлення, але мабуть потрібно було почекати деякий час. Як виявилось -  перед вдалою активацією, у будинку вимикалось світло.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

17 хвилин тому, PrudnikovAlex сказав:

Як виявилось -  перед вдалою активацією, у будинку вимикалось світло.

Коли у мене надовго пропало світло вирубився реєстратор і знову запустити його не зміг, забув пароль.

Довелось купувати інший, а той так і лежить разом з деякими камерами бо, як виявилось, не на всіх є кнопка скидання до ЗН.

А гімор з отриманням коду деактивації від Хіка я не зміг витримати. Ж-) 

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 часов назад, Фрай сказал:

а той так і лежить разом з деякими камерами

так отдайте его в сервис, они сбрасывают пароль

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...
В 17.04.2024 в 22:15, Фрай сказал:

Коли у мене надовго пропало світло вирубився реєстратор і знову запустити його не зміг, забув пароль.

Довелось купувати інший, а той так і лежить разом з деякими камерами бо, як виявилось, не на всіх є кнопка скидання до ЗН.

А гімор з отриманням коду деактивації від Хіка я не зміг витримати. Ж-) 

 

регістратор запускається без пароля. Завантажується операційна система, налаштування і він починає працювати згідно збережених налаштувань. Пароль потрібен , щоб зайти в меню регістратора, або отримати доступ до перегляду/записів/ налаштуваннь.

Скиданя паролю - є така платна послуга у спеціалістів, могли при бажанні звернутися до них.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...