Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Підключення індукційної варочної поверхні

Domikv

Рекомендовані повідомлення

Вітаю, підкажіть по підключенню індукційної варочної поверхні. У нас 3фазна мережа, провід 5*2.5 до поверхні. Зараз дивлюся технічну характеристику плит всюди 220 і  ніде не вказано по фазам як підключати. Цікавлять Electrolux, Bosh, Whirpool, потужність 7-8 квт.

Чи любу варочну поверхню можна підключити на 2 та 3 фази? І якщо на 2 фази, то січення кабелю замале?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 години тому, Domikv сказав:

Вітаю, підкажіть по підключенню індукційної варочної поверхні. У нас 3фазна мережа, провід 5*2.5 до поверхні. Зараз дивлюся технічну характеристику плит всюди 220 і  ніде не вказано по фазам як підключати. Цікавлять Electrolux, Bosh, Whirpool, потужність 7-8 квт.

Чи любу варочну поверхню можна підключити на 2 та 3 фази? І якщо на 2 фази, то січення кабелю замале?

Я как то смотрел - в описаниях не пишут обычно. Я взял пару и скачал мануал к ним. А там уже пишут про возможные варианты подключения.

Но согласен, по каждой плите листать маны - нудно и долго(

 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 часов назад, Domikv сказал:

то січення кабелю замале?

Ну 2.5 жила выдерживает почти 6 квт, а максималка у плиты 7-8 когда все 4 комфорки включены на максимум, чего в принципе не бывает.

По своему опыту скажу что проблем ни разу не было с подключением 2.5.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 минут назад, DimaF сказал:

Ну 2.5 жила выдерживает почти 6 квт, а максималка у плиты 7-8 когда все 4 комфорки включены на максимум, чего в принципе не бывает.

По своему опыту скажу что проблем ни разу не было с подключением 2.5.

Выдерживает 6 и номинальные 3.6 это очень разные вещи.

Выдержит, то оно выдержит. Но нагреется и начнет оболочка деградировать. Несколько лет и кирдык ПВХ оболочке

 

По существу. Варочные панели обычно могут подключаться и к 1 фазе и и к двум. Вопрос решается перемычкой

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 часов назад, ЯД сказал:

Я как то смотрел - в описаниях не пишут обычно. Я взял пару и скачал мануал к ним. А там уже пишут про возможные варианты подключения.

Но согласен, по каждой плите листать маны - нудно и долго(

 

я вже 5 мануалів скачала різних виробників,  там 0 інформації по варіантах підключення, лише пишуть 220-240/400V2N. Але що це значить, її і до 2х і 3х можна?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, jordano сказал:

В мене теж з варочною іде 5×2.5, а електрик каже 5×4 треба 

Screenshot_20240407_091303_Microsoft 365 (Office).jpg

тут хоч схема підключення вказана, а що електрик каже її можна на 3 фази? якщо на 1 фазу вігати то тоді зрозуміло, кабель треба 5*4

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 часа назад, Dendnepr сказал:

Выдерживает 6 и номинальные 3.6 это очень разные вещи.

Выдержит, то оно выдержит. Но нагреется и начнет оболочка деградировать. Несколько лет и кирдык ПВХ оболочке

 

По существу. Варочные панели обычно могут подключаться и к 1 фазе и и к двум. Вопрос решается перемычкой

так вони всі можуть бути підключені до 2х фаз, чи це треба якось вияснювати по конкретній моделі? А до 3х не буває підключення?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Domikv сказал:

А до 3х не буває підключення?

У советских было, сейчас нет для бытовых.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 часа назад, Domikv сказал:

так вони всі можуть бути підключені до 2х фаз, чи це треба якось вияснювати по конкретній моделі? А до 3х не буває підключення?

Звичайно є. З закордону здебільшого привозять 3 фазні варильні поверхні. На моїй практиці таких випадків вже є багато.

  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Energon сказал:

Звичайно є. З закордону здебільшого привозять 3 фазні варильні поверхні. На моїй практиці таких випадків вже є багато.

А ті що живлення 220, вони всі підключаються на 2 фази? Що значить 220-240/400V2N ?

 

Хтось може підказати, що значить кожен варіант

 

Screenshot_20240407_154628_Chrome.jpg

Змінено користувачем Domikv
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

21 час назад, Domikv сказал:

Вітаю, підкажіть по підключенню індукційної варочної поверхні. У нас 3фазна мережа, провід 5*2.5 до поверхні. Зараз дивлюся технічну характеристику плит всюди 220 і  ніде не вказано по фазам як підключати. Цікавлять Electrolux, Bosh, Whirpool, потужність 7-8 квт.

Чи любу варочну поверхню можна підключити на 2 та 3 фази? І якщо на 2 фази, то січення кабелю замале?

Ніби трьохфазних побутових нема. На 2 фази перерізу достатньо.

Змінено користувачем ashim1990
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

45 хвилин тому, ashim1990 сказав:

Ніби трьохфазних побутових нема.

Є, в мене whirlpool ACM 918/BA куплений 3-4 роки назад в комфі, підключено 3 фази 5*2.5. 

21 годину тому, Domikv сказав:

Чи любу варочну поверхню можна підключити на 2 та 3 фази?

Не можна, в кожній є своя схема підключки

  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, shusta сказал:

Є, в мене whirlpool ACM 918/BA куплений 3-4 роки назад в комфі, підключено 3 фази 5*2.5. 

Те, що підключено три фази, я не заперечую. Там дійсно три плати керування, Ви перевіряли?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 годину тому, shusta сказав:

Є, в мене whirlpool ACM 918/BA куплений 3-4 роки назад в комфі, підключено 3 фази 5*2.5. 

В мане к вашей модели тоже 2 ф

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 годин тому, ashim1990 сказав:

Те, що підключено три фази, я не заперечую. Там дійсно три плати керування, Ви перевіряли?

Для того щоб визначити тип підключення мені вистачило

1. Схеми із інструкції в якій вказано 3N

Прихований текст

image.thumb.png.1cd54496adf09b4b6f9b18a5d51e3083.png

2. Відповідності розподільчої коробки на самій плиті і дублюючої схеми на ній.

Прихований текст

image.thumb.png.b107967ac81411f1a756b28ff299654d.png

3. наявності 5 жильного кабелю в комплекті

Прихований текст

image.thumb.png.238fe71b65721f226a22cac61a1c5e75.png

а скільки там плат керування чи як там все влаштовано всередині мене не дуже цікавить, хоча не сперечаюсь що l3 може бути муляжом

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

16 часов назад, shusta сказал:

Є, в мене whirlpool ACM 918/BA куплений 3-4 роки назад в комфі, підключено 3 фази 5*2.5. 

Не можна, в кожній є своя схема підключки

і на 2 фази не кожну можна? 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

24 хвилини тому, Domikv сказав:

на 2 фази не кожну можна?

Треба дивитись в інструкції, як робив я коли шукав прийшов в комфі, і доставав консультанта поки ми не підібрали те що підходило.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 часов назад, Domikv сказал:

і на 2 фази не кожну можна? 

1. не кожну, зіткнувся з тим що дві однакові моделі бош / сіменс (ну тобто різниця тільки в дизайні бо начинка однакова) - бош - двофазна, сіменс - 1 фазна, причому що колодка тупо однакова але на сіменсі не вся розведена ну і в іструкції по різному намальована. Скоріш за все для різних ринків нюанси
2. однофазні йдуть з обмеженням потужності, тобто ви з 4х блінової однофазної повні 7квт не знімете, вона при включенні всіх блинів обмежує їх потужність, як мінімум сіменс. Чи то треба то інше питання
3. штатний кабель 1.5 йде на фазу, тобто 2.5 за глаза

Змінено користувачем standov
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 08.04.2024 в 20:05, standov сказал:

1. не кожну, зіткнувся з тим що дві однакові моделі бош / сіменс (ну тобто різниця тільки в дизайні бо начинка однакова) - бош - двофазна, сіменс - 1 фазна, причому що колодка тупо однакова але на сіменсі не вся розведена ну і в іструкції по різному намальована. Скоріш за все для різних ринків нюанси
2. однофазні йдуть з обмеженням потужності, тобто ви з 4х блінової однофазної повні 7квт не знімете, вона при включенні всіх блинів обмежує їх потужність, як мінімум сіменс. Чи то треба то інше питання
3. штатний кабель 1.5 йде на фазу, тобто 2.5 за глаза

та ось вже перезвонила у всі офіціали, бош лише серия 6, яка на 7.2 кв підключається на 1 або 2 фази, у мене така зараз дома, а от серії 2 і 4 з потужністю 4.6 виключно 1фазні. З електролюкс та горенье простіше, всі можна на 1 чи 2 фази. 

Я якщо плита підключається на 2 фази, то треба ставити 2 окремих автомати на кожну фазу чи 3фазний?

Змінено користувачем Domikv
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, Domikv сказал:

Я якщо плита підключається на 2 фази, то треба ставити 2 окремих автомати на кожну фазу чи 3фазний?

автомат має захищає кабель тому, з точки зору загальної "правильності", автомат має відповідати кабелю - кабель трифазний = автомат трифазний. Але, як часто буває, в складних ситуаціях та коли розумієш що робиш і чому то можна правила порушувати. Але краще не порушувати.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 часа назад, Domikv сказал:

а от серії 2 і 4 з потужністю 4.6 виключно 1фазні

можливо шось помінялося але 4 series pke611ba2e на скільки знаю двофазна 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

47 минут назад, standov сказал:

автомат має захищає кабель тому, з точки зору загальної "правильності", автомат має відповідати кабелю - кабель трифазний = автомат трифазний. Але, як часто буває, в складних ситуаціях та коли розумієш що робиш і чому то можна правила порушувати. Але краще не порушувати.

ну тоді трифазний, його і планували, але думали плита буде трифазна. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 часов назад, standov сказал:

автомат має захищає кабель тому, з точки зору загальної "правильності", автомат має відповідати кабелю - кабель трифазний = автомат трифазний. Але, як часто буває, в складних ситуаціях та коли розумієш що робиш і чому то можна правила порушувати. Але краще не порушувати.

У меня кабель 3х фазный, но на две фазы подключена индукционка. А третья на духовку. Воткнул трехфазное УЗО и три однофазных автомата

  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...