Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

реставрація мазанки

Julia Kiseleva

Рекомендовані повідомлення

Усіх вітаю, мене звуть Юлія,
дуже прошу порад щодо реставрації мазанки.
Ми купили будиночок у Житомирській області, це наш перший будинок і ми багато не знали, коли його брали.
Усередині був ремонт з гіпсокартону, стеля замурована осб панелями, в старі рами вікон вставлені нові дерев'яні вікна меншого розміру, була зроблена отмостка і штукатурка по сітці на будинку.

в якийсь момент нас збентежив перекіс старих рам вікна і ми вирішили подивитися що там з кутом будинка в який ці вікна стермилися, і виявили, що колоди їсть шашель і від води дерево внизу будинку підгнило, так само помітили, що фундамент-насип з гранітного каміння в цьому кутку здається трохи нижче за весь періметр.
Надивившись видосів і поговоривши з чатом ГПТ, ми вирішили цей кут піднімати на домкратах, а прогнилий низ і частину стіни замінювати на незнімну бетонну опалубку залиту бетоном з арматурою. Низ будинку будемо міняти випилюючи метр через метр.

Дуже страшно зробити помилку і обрушити будинок, підкажіть як найкраще підняти кут будинку, що просів, домкратами, а саме як ці домкрати закріпити, якщо низ будинку до вікон досить турхлявий? Так само хотілося б частково замінити сам несучий вертикальний стовп кута на цеглу, тому що до середини він теж досить трухлявий. 

Ось так зараз усе виглядаэ. Буду рада будь-яким вашим рекомендаціям та досвіду, крім того, що б це все знести 😁

5318899100533070972.jpg

5321349843231906631.jpg

5321349843231906632.jpg

5323813144415115622.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Знайдіть такого самого клієнта та відбийте хоть половину поки не пізно... Тут інших варіантів, крім розібрати на камінь та дрова, немає

  • Лайк 2
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Нам сподобалася ділянка та місце,
ми хотіли б залишити цей будинок хоча б під майстерню, якщо з нього неможливо зробити нормальний дачний будиночок.
Зносити можливості немає, э можливость поступово відновити. Як це загалом зробити уявлення є, а ось як правильно підняти кут і замінити вертикальний стовп- потрібна підказка. 
До вікон плануємо поставити газобетон через гідроізоляцію, замінити вікна. У результаті залишиться половина оригінального будинку з половини і до даху.

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, Julia Kiseleva сказав:

залишиться половина оригінального будинку з половини і до даху

Це щоб половину зекономити чи вам подобається аромат старовини? З новим дахом оригінального залишиться тільки 1/3, а зі старим 2/3, щось не збігається... які плани на дах?

Змінено користувачем normal
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 годину тому, Julia Kiseleva сказав:

Нам сподобалася ділянка та місце,
ми хотіли б залишити цей будинок хоча б під майстерню, якщо з нього неможливо зробити нормальний дачний будиночок.
Зносити можливості немає, э можливость поступово відновити. Як це загалом зробити уявлення є, а ось як правильно підняти кут і замінити вертикальний стовп- потрібна підказка. 
До вікон плануємо поставити газобетон через гідроізоляцію, замінити вікна. У результаті залишиться половина оригінального будинку з половини і до даху.

Тут не в угле проблема, а атом, что все сгнило. Угол просто явно уже .. а остальное?

И под ГБ нужен фундамент, и он не делается только под угол 

  • Сумно 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 години тому, normal сказав:

Це щоб половину зекономити чи вам подобається аромат старовини? З новим дахом оригінального залишиться тільки 1/3, а зі старим 2/3, щось не збігається... які плани на дах?

Немає можливості будувати новий будинок, можна поступово відновити старий.

Проблема в тому, що все знести ще в тому, що там з іншого боку будинку зроблений додатковий кут з цегли і бетону, який роз'єднаний на кімнати і є кухнею, санвузлом і кімнатою для зберігання інструменту.
Тобто частина будинку оточена добротною спорудою.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

 

1 година тому, ЯД сказав:

Тут не в угле проблема, а атом, что все сгнило. Угол просто явно уже .. а остальное?

И под ГБ нужен фундамент, и он не делается только под угол 

там фундаментом служить підсипка з буту скріплена цементом, як я зрозуміла, принаймні ті частини будинку, що ми відкопали - з гранітного каміння. 

в цілому якщо почистити дерево від трухи, всередині воно ще нормальне, протилежний кут по дереву теж добрий. Нижній вінець все ще міцний і цілий усередині на 80%, але там, де він стояв на камені, став трухлею і втратив геометрію.

 

2 години тому, normal сказав:

Це щоб половину зекономити чи вам подобається аромат старовини? З новим дахом оригінального залишиться тільки 1/3, а зі старим 2/3, щось не збігається... які плани на дах?

дах дуже міцний не з'їдений, дерево дзвенить. Там шифер, під шифером метал, далі стропила, верхній вінець теж гарний, дзвенить і не поїден шашелем

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 години тому, Julia Kiseleva сказав:

Зносити можливості немає, э можливость поступово відновити. Як це загалом зробити уявлення є

Я тільки теоретик, але з досвіду проживання ще дитиною в старій дерев'яній хаті - це швидше за все буде прірва в яку підуть кошти, час і сили. І це буде продовжуватися постійно - кожен рік теплий період це буде перманентний ремонт бо постійно буде щось відвалюватись.

Хай поправлять мене практики, але виглядає що грошей така реконструкція потихеньку з'їсть більше ніж знести і побудувати нове. Просто вона буде їсти гроші пступово, але постійно. І чим далі буде все тяжче зупинитись бо буде шкода вже ввалених туди коштів і часу.

Змінено користувачем yuragon
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

46 хвилин тому, Julia Kiseleva сказав:

якщо почистити дерево від трухи, всередині воно ще нормальне

І креозотом впевнені необроблене?

47 хвилин тому, Julia Kiseleva сказав:

втратив геометрію

У вас ніде немає геометрії, з газоблоком це буде як у круглу дірку запхати квадратне (і з всім іншим так само), а бетон заливати неможна без утеплення і т.п.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...